"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

miskaa ne çok gizli hayranın varmış senin yaa:) Özendim valla, benim varsa da açılmaları imkansız benim gibisine.
Enişteyle noldu öyle nazar mı değdi nedir, takma canım evlilikte olurmuş öle şeyler.

böcük şimdi baktımda sen haklıymışsın.Normalde adam ekli olarak msnde gözükmüyor.Yanı silmiiş ama 7 senelık arkadaşıma sadece senı daha yakından tanımak istiyorum deyıp sonrada bunla ılgılı özür diledim peşinden özür diledim.Ama adam msnden sılmış.İnanılır gibi değil.
Ve adam gayet modern takılan,cihangırde yaşayan her yolu yaşamış bırısı boyle bır tepki göstermesıne ınanamıyorum.Hayır cıddı olmadıgımı bılmemesı cok kötü olmuş.
Buda bır tecrübe oldu demekki erkekler bu tür şeylerden hoşlanmıyorlar.

madem sana açıklama yapma şansı vermiyor sen de bırak boşver...

evet büyükbaş engeline takılırlar kesin...

Aa ben de büyükbaş sayılırım.
Amann ben de hayata gibi büyükbaş lafı geçmesin meclisimizde artık diye ferman yayınlıycam da korkuyorum kendimden.
Bu büyük bağımlılığımdan nasıl vazgeçerim sonra.

Son düzenleme:

Canım abaza olsa atlardı da her yolu gördüğü için böyle yapıyor işte...

hımmm... git bir yarabandı al ; büyükbaşa sür sonra onu alnının ortasına yapıştır... belki beynin doyarsa büyükbaşa ; kalbin istemez

Canım abaza olsa atlardı da her yolu gördüğü için böyle yapıyor işte...

işte sorun burda bana noluyor yaw ne dıyorsun saçmalıyorsun he demesı gerekırken tellere cıkmıyor,mesajlara cevap vermıyor ve de msnden sılıyor.Ya bır de özür diledim yanı hangı psıkolojı ıle attıgımı anlattım.

Israrcı olacağını mı düşündü acaba?!:44:

Israrcı olacağını mı düşündü acaba?!:44:

he ölüyorum aşkından sorma erkek işte nolcak ya..
azcık beyınlerı calıssa en modern geçineni işte kalkıp bunu yapmaz.Iyımısın der geçer güler bana ne ya ne ıstıyorsa onu yapsın onlar boyle davranıyorsa artık bende boyle davrancam.Sinir oldum akşam akşam.

Kuzum hiçbirine zerre değer vermeye değmez.
Eninde sonunda yiyecekleri aynı nane.
Sıkma canını...

Ben yatıyorum kızlar, öpüldünüz.

kızlar sıtede cok güzel tarot bakan bırısı var baktıranlar cok güzel ıoldugunu söylüyor bende gırdım sıraya bakalım.Haberınız olsun.
Bendede pes yatıyorum bende ıyı geceleer.

günaydın kızlarrrr, herkese harika bir hafta diliorumm
rapuşummm ben hiçbirini istemiorummmm zaten drdan ses yok aramadı beni pis herif
ben de alışveriş yaptım yine. bi çizme bi etek aldım kendime. depresyona girdikçe alışverişe veriyorum kendimi bi de bigudi alaydım tam olcaktı
yaa ben de çok alışveriş yapıorum, annem çok kızıor, kapıdan girerken elimde poşetlerle yakalamamaya çalışıorum sürekliii
geçmiş olsun cnm...
yok böcüküm ben hiç etkilenmedim, sadece çok şaşırdım böyle bir tesadüfee.. cidden ben kalpsiz bir insanım sanırım

miskacım sen o sana aşık olanlardan bi kaç tanesini bize yönlendirsen burda bekar kız kalmıycak bence bu arada daha sık gel yaaa, özlüoruz seniii
tatlımm iyi düşünmüşsün, öyle herkesi reddetme bi tanı bakalım, olursa olur olmazsa olmazzz
kızlar sıtede cok güzel tarot bakan bırısı var baktıranlar cok güzel ıoldugunu söylüyor bende gırdım sıraya bakalım.Haberınız olsun.
Bendede pes yatıyorum bende ıyı geceleer.
kim o fal bakan hani nerde, ben de isterimmm

Son düzenleme:
Selam kızlar
Bugünlük mesaimi bitirdim evime geldim çok şükür :) Sizin gününüz nasıl geçiyor.
Katinam inşallah iyisindir dualarım seninle bunu da atlatacaksın ve bomba gibi döneceksin aramızaa
Seillam sen de daha iyisin dimi okuyosan yaz bize canım merak ediyoruz seni.
Böcüğüm noldu senin uzun film aramadı mı fuar bebesi :)
Hayata sen de düşünme artık açıklamanı yapmışsın özrünü dilemişsin gerisi ona kalmış.
Çileğim senin müdür yardımcısı ne alemde ona da başka birini bulalım sen de rahatlarsın :)
Rapuş çıtırın odasına uğrasaydın bugün işimiz yarım kaldı diye
Jelimm sen nerelerdesin böcüğü ikna çabalarını okuduk da seni göremiyoruz aramızda
Suskunum sen de gelmişsin gitmişsin boşladın bizi, daha sık görelim artık seni de
Gamzenk neden çok beğenmedin arkadaşımı yaa çocukla samimi olsam söylerdim de samimiyetim yok malesef yoksa çok yakışırdınız yani, biraz boyu kısa ama olsun napcan dev gibi adamı zaten.
Miskacım sen naptın enişteyle düzelmişsinizdir inşallah
Hepinizi öpüyorum güzel ve bol aşklı bir hafta olsuunn

kızçelerrr ben geldiimm
hem iş yaptım, hem okudum, ehh bu saati buldu cvp vermekk

böcüküm anlatmış h.sonunu nasıl geçirdiğimizi
epey sanatsal takıldık bu hafta

çilekkkk senin durum çölde kutup ayısı bulur misali olmuş bebeğimm

rapuuuşşşş sen girişimci ruhunu dışa yansıtmassan eğer orayada gelirim ona göre
çok güzel ikna ederim, sor böcüğümee

seillacımm, nasılsın? iyimisin??

katinacım senin operasyon nasıldı, şimdi okuyor musun yazdıklarımızı

Ayy kendimi jeli gibi hissettim

niyemiş bakim ooo:44:

miska sıkma canını evlilik öncesi olur böyle şeyler
önemliolan kalıcı şekilde kırmamak birbirinizi

geldim geldim cekucumm,
yap yap bitmiyor bu işlerrr
genelde pazartesileri bu kadar çalışkan olmam ama bugün estiler bana
valla bende bişicik yok canım,
şimdilik geleceğe yatırım yapıyorum, böcüküme gaz verip ileride olası durumlarda kendi gazımı depoluyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…