"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

rapuşum harika bir tespit cnmmm.. bana dior ki "seni seviorum ama birlikte olursak sonuçlarından çok korkuorum, seni görmeden de yapamıorum, yanında çok mutlu oluorum, gözlerine bakabilmek bile bana yetior".. adam 38 yaşında ama anlık mutluluklar peşinde hey allahımmmmm
ne kadar uğraşsalar bizim kadar zeki olamazlar bee tatlımmm

Son düzenleme:
ben geldim ; jeliyle filmler izledik ; yedik ; içtik ; bişiler de aldık... ohhh :)

düello var demek... bence büyükbaş çıtırı ; çıtır çıtır yer ... kesseydik keşke kurbanda büyük başı toplaşıp

çileğim yaaa ne kadar doğru söylemişsin adam resmen anlık mutlulukla yetiniyor... acaba anlamak için 35imizi geçmek mi lazım :44:

hayata ; artık yapılabilecek bir şey kalmamış... maalesef kararını kabul edip ona göre kendini toparlanmaya başlamalısın... kolay olmaz ama olur biliyorsun

kızlar ; fuar çocuu mesaja cevap vermiş; az önce gördüm... evet benim kadar istekli olmadığı kesin ama ben jelinin de muhteşem ikna yeteneği ile yaptım yine yapacağımı
amacımız sadece tepkisini ölçmekti... ev arkadaşımla da konuşmuştuk... tanımadığın adama gidip numaranı veriyorsun ; vakit geçirdiğin adama iki söz söylemek için tırmalayıp duruyorsun dedi... ama tabii durum farklı olmasına rağmen belirsizlik durumuydu beni rahatsız eden... neyse kısaca fuar çocuğunun telefonuna mesaj atıp yarın ki kısa film festivaline davet ettim... o da ailevi bir organizasyona katılması gerektiğini yazmış... ama borcum olsun ben seni uzununa götürürüm demiş... yani fuar çocuğundan iddialı bir cümle daha geldi ama görcez bakalım... ben de peki haber bekliyorum o zaman dedim... bu beni 1 hafta en fazla 10gün idare eder ; ses çıkmazsa sayfa kapanır artık

vay be tebrik ediyorum seni böcüük süpersin ya ben hayatta yapamam böyle şeyler

face te ki yorumu nasıldı peki?

Aaa böcüüü randevu koparmışsın. Ama cidden bileğinin hakkıyla "koparmışsın" İyi iyi hadi bakalım, haftaya uzun filmdesiniz o zaman:))

Bence de çıtırı kıtır kıtır yer canım büyükbaş. Çocuğa çocuk muamelesi yapışı vardı ki sorma gitsin. Kesme yaa kıyamam.

Ay eğer senin iş olursa böcü, söke söke almak budur derim ve bu yaşa kadar yaptığım bütün teorilerim suya düşer, ben de başlarım artık mesaj atmaya:)))

vay be tebrik ediyorum seni böcüük süpersin ya ben hayatta yapamam böyle şeyler

face te ki yorumu nasıldı peki?

düşünüyorum da ben hep yaptım yaaa... ilk okulda bile o zamanın şartlarına göre birşeyler yapmışlığım var...
kurtluyum ben duramıyorum ; olmayacaksa bileyim yaaa

faceteki yorumu öyle sıradan bişey... şimdi de ben cevap yazmayacağım

İlkokuldan beri koca bulamadım diyosun ahahaha.

daha koparmış sayılmam canım ; öyle konuşup icraatsiz takılmayı seviyor arkadaş...
jeli ikna etti valla beni ; kısa film festivali kısa olur hem sinemadan daha genel ve kültürel ; daha az kişiye özel diye... ev akadaşım da kahve deme sakın dedi ; ona kahve deyince birileri baskı hissediyormuş da üzerinde en güzeli kısa film festivali dedik ama arkadaş uzun film dedi... yani jelinin de hakkını vermek lazım

keselim keselim ; 7 kişi toplaşıp gireriz tosbaaya
yaa sen de korusaydın hemen ; ırtını sıvazlasaydın çıtırınnnn erkeksin erkek diyee

ayyy sırf son cümlen için fuar çocuunu söke söke alıcam valla kendim için bişi istemiyorum ; seni mesajlar atarken görmek herşeye bedel

Kaç kere söz verip icraatsiz kaldı kızım? Bilmediğimiz bişeyler mi var?
jeliyle boşuna takılmıyosunuz kararlar alıyosunuz hmm ne güzel, jeliiii senden naber canım?
Kahve sözünü ben de pek sevmem, çok klasik ve havada kalıyor, tospik bana kahve borcun var demişti havada kaldı mesela:))
Kim kimi havada bıraktı meçhul, tuhaf şeyler yaşadım ben çok hıck:))))
İyi yapmışsın sözünü tutsun o da bi zahmet yau, bu kadar asılmaya artık poposunu harekete geçirsin
Kızmaaaaa:))))))
Ben kendimi düşünemiyorum mesajlar atarken ama umarım olur ve ben de atarım o zaman valla bak.

Benim de karşıma çıkanlar hep benden küçük oldu biliyor musun tospik hariç. Gün farkıyla bile olsa küçük olurlar ne hikmetse.

Sen de benim gibi çapkınmışsın, ben günlüğüme yazmışım ortaokuldayken "onu da seviyorum diğerini de, yoksa ben çapkın mı oldum?" diye.

valla yaa resmen asılıyorum çocuğaaa yaaa ama bunlar son turlar sabırsız bir hatunun sabrı tükenmek üzere
söz vermedi kuzu yaa ; iddialı cümlelerinden bahsediyorum ; beni redmi ediyorsun ; nereye kadar kaçabilirsin ; beni görmen de fayda var gibi... kapiş?

yaaa acaba oldu mu desem sırf sen mesajlar at diyeee

kötü kadın olmuşsuuuun seeen benim de hep gerçekten aşık olduklarım yanında bir iki tane çok beğenip hayran hayran baktığım birileri olmuştur... galiba erkeklerin çapkınlığı da böyle birşey... ayy yaşlandıkça daha bir geniş ; anlayışlı biri mi oluyorum neee

Ben bu cümleleri anımsamıyorum çabuk açıkla; "beni redmi ediyorsun ; nereye kadar kaçabilirsin"..
Kime mesaj atmam gerektiğini de yanına eklersen belki inanmak isterim o zaman.
Kesinlikle genişliyor insan yaşlandıkça da şu var, şimdi 18 yaşındakiler bizden daha geniş:))
Biraz geç kalmışız genişlemek için, gerçi neye erken atıldık ki?:2:

kızlar şoktayımmm biri beni çimdiklesiiinnn, ya da bi osmanlı tokadı atsııınnnn
bugün evlenmeyi düşündüğüm ve 3,5 yıl önce ayrıldığım eski sevgilimi eşiyle birlikte kadıköyde gördüm, yanımdan geçtileeerrrr
normalde yurtdışında yaşıorlarrrrr, allahım bu nasıl bir tesadüüüüffff anlamıorummmmm
beni gördü mü acaba bilmiorum daaaaaaaa......................

Son düzenleme:

Ne berbat bir durum çilek
Kız nasıldı güzelmiydi

böcüğüm inşallah bu defa herşey yolunda gider de fuar çocuğu seni arar ve sonunda kısmetsizler grubumuzdan bir kişi eksilmiş oluurrrrrr
gamzenkcimmm ben geldim tatlımm

yok bee cekucum cidden güzel deil.. zaten çıkmaya başladıklarında bunu mu buldun bula bula dedim( ister istemez sinirlenmiştim, babamı yeni kaybetmiştim, o psikolojiyle ilişkimize son vermek istemiştim ve beni çok sevdiğini söyleyen adam hemen başka birini bulmuştu) haklısın çirkin demişti kendisi de

Dünya küçük naparsın:9 Allah çirkin şansı versin o zaman sana Çilekcim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…