"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Yakışıklı olduklarını da kabul ediyorum, maço takıldıklarını da zman zaman. Asla maço değiller ama fazlaca erkeksi davranıyolar.

Büyük şehirde normal sayılabilir ama ona söylemek zorunda mısın 11 de eve geldim diye? Seni tam tanıyana kadar demesen? Sonra sorun olmaz zannımca.

benimle ne icin beraber ve neler olucak bilmiyorum ama :KK59: turkuaz cim sana kesinlikle sunu soyleyebilirim o yazsin diye cok bekleme istiyorsan yaz ben istedigimde aradim hep tabi arada birak o da ariyor :KK1: ama baslarda sen ara

oyle gereksiz bayanlarla takilma ozellikleri var bence ama ayirimini cok iyi yapiyorlar bence erkekler ayri oglaklar ayri :KK60: (erkekler konusunda cok ta bilgim yok ya neyse)

icime su serptiniz:KK60: bende hic öyle bayanlardan degilim, cok fazla agir takilirim. Buda sikabilir ama sanirim...
Benimde erkekler konusunda hic bilgim yok...Hatta hic yok diyebilirim. Hep dogru kisiyi bekledim. 25 yasindayim hic erkek arkadasim olmadi.
ne yapcam ya, hazir birisine ilgi duymusken elimden kacirmayim bari:KK60: cok zor asik olurum hoslanirim... ya ama tuhaflik nerde biliyormusunuz, onu ilk görüdügümde sanki yillaröncesinden taniyormus gibi bir hisse kapildim. hayatta kimseye hemence güvenmem ona güvendim. Tuahf bir bag vardi aramizda. herkes soruyordu önceden tanisiyormuydunut diye. Yok dedigimde sasiriyorlardi...offfff

Yakışıklı olduklarını da kabul ediyorum, maço takıldıklarını da zman zaman. Asla maço değiller ama fazlaca erkeksi davranıyolar.

Büyük şehirde normal sayılabilir ama ona söylemek zorunda mısın 11 de eve geldim diye? Seni tam tanıyana kadar demesen? Sonra sorun olmaz zannımca.

bir tanesini onunla bulusmamizdan sonraydi bu saat gec degil mi demisti salak ben de hayir tam iste ben en gec bu saate kaliyorum demistim

digeri de bi bulustugumuzda dun ne yaptin diye sormustu o zaman anlatinca ortaya cikmisti yoksa birbirimize rapor vermiyoruz

benimle ne icin beraber ve neler olucak bilmiyorum ama :KK59: turkuaz cim sana kesinlikle sunu soyleyebilirim o yazsin diye cok bekleme istiyorsan yaz ben istedigimde aradim hep tabi arada birak o da ariyor :KK1: ama baslarda sen ara

ilk baslarda ayda bir hep ben yazdim, cesaret vermek icin. (huhu ilgiliyim yaklasabilirsin gibilerinden)
Ama o yazmiyor, hep ben yazinca bül bül kesiliyor. kendiliginden yazmiyor ama:KK5: simside uzun bir süre yazmayim diyorum, bakalim o yazcak mi diye...

oyle gereksiz bayanlarla takilma ozellikleri var bence ama ayirimini cok iyi yapiyorlar bence erkekler ayri oglaklar ayri :KK60: (erkekler konusunda cok ta bilgim yok ya neyse)

Benim de gözlemci olarak var bilgim. Ayrımını çok iyi yapıyorlar evet, gözünden anlıyolar valla.

evet cok alingan olabiliyorlar...ve sinirleniyorlar...

ama istekli oldugum onu merak etmem, mesaj yazmam falan gösteriyordur dimi yeterince? ne yapcagimi bilmiyorum gercekten.

Mesaj yazman gösterir tabi ilgini ama ona ulaşabilmen için daha fazla iletişim gerekebilir.

ben daha uyumuyorum uyumayalim :KK1:

Kahve suyunu koydum kızlar sabah yatcam valla bugün.

bir tanesini onunla bulusmamizdan sonraydi bu saat gec degil mi demisti salak ben de hayir tam iste ben en gec bu saate kaliyorum demistim

digeri de bi bulustugumuzda dun ne yaptin diye sormustu o zaman anlatinca ortaya cikmisti yoksa birbirimize rapor vermiyoruz

Rapor vermeyin tabi canım, ondan sonra soğumamıştır kesin başka bişiye aklı takılmıştır onun kendince. Kestiremiyosun ki bunların ne düşündüğünü.

bence de yazidan fazla olmali sen yaz bence ya kendini de cok agirdan satma :) yani iletisimi artirip telefona gecis ve sonra gorusme olmali...sonra gorusmeler olunca aramazsan o da arar

Benim de gözlemci olarak var bilgim. Ayrımını çok iyi yapıyorlar evet, gözünden anlıyolar valla.

Mesaj yazman gösterir tabi ilgini ama ona ulaşabilmen için daha fazla iletişim gerekebilir.

Kahve suyunu koydum kızlar sabah yatcam valla bugün.

o zaman fazla kiskanmayim bari onlari ekliyor diye, hep yanlis düsüncelere kapiliyordum. Ayirim yapabiliyorlarsa ne ala.
Ne gibi iletisim kurmam gerekirki. telefon numarasini falan isteyemem. Gerci o isyerinden benim cep telefonuma ariyordu hep. gec kaldigimda (cok dakikler)
ama isteseydi numaram var kendiside arayabilirdi dimi...yok kizlar yok umudum azaliyor...artik yüzyüze göresemiyoruz.

Size bi şey sölüycem biz görüştük dedim ya, yüz yüze görüştük ama telefonlaşmadık hiç. Ne garip dimi. :KK53: Bende de telefon etme özrü vardır. :KK43:

Elimizde sadece umutlar var...

Yüzükle ilgili konuşmaması da ilginç yaa. Demek ki içine oturdu. Sonradan açıklasaydın bari.

ama siz ayni yerde calisiyorsunuz degil mi? gorusmeyi nasil ayarladiniz peki ?

Evet aynı yerde çalışıyoruz. Bi gün çıkışta kahve içelim demişti ben reddetmiştim kibarca çünkü kızgındım ona anlayamıyordum bi rleri iki geri dalga mı geçiyor diye. Bir de o atağa geçtiği anda ben yorulmuş bitmiş oluyordum hep bir seferinde nasıl olduysa denk geldi ayarlarımız, çok da eğlenceli bi gündü tekrarladı ben de kabul ettim.

Aynı yerde çalışınca da zor oluyor reddedilirsem diye kaygısı artıyor benim de ya olmazsa daha sonrasında insanlar bunlar görüşüyolardı derlerse diye kaygım var.

Size bi şey sölüycem biz görüştük dedim ya, yüz yüze görüştük ama telefonlaşmadık hiç. Ne garip dimi. :KK53: Bende de telefon etme özrü vardır. :KK43:

ilk baslarda bizde hep yüzyüzeydik. Kursta görüsüyorduk. bende kurs bittikten bu kisiyle nasil görüsürüm diye düsündüm ismini mihgibi aklima caktim ve malum siteden ekledim. Simdi görüsemiyoruz yüzyüze ama siteden görüsrüz. Ama dogum gününe gitmeyerek hata yaptim sanirim...belkide yakin davranccakti..offffff

onu nasil arayim ki isyerinin numarasi var sirf. Ablasida orda calisiyor. Onda benim özel numaram var. aramak istese aramzmiydi?

bence senin kecin de oldukca ciddi sen hayir demene ragmen tekrarla gorusme teklif etmeye devam etmis sen umudunu yuksek tut senin adina sevinelim :KK34:

turkuazcim bence sen onu kesinlikle aramalisin

Evet aynı yerde çalışıyoruz. Bi gün çıkışta kahve içelim demişti ben reddetmiştim kibarca çünkü kızgındım ona anlayamıyordum bi rleri iki geri dalga mı geçiyor diye. Bir de o atağa geçtiği anda ben yorulmuş bitmiş oluyordum hep bir seferinde nasıl olduysa denk geldi ayarlarımız, çok da eğlenceli bi gündü tekrarladı ben de kabul ettim.

Aynı yerde çalışınca da zor oluyor reddedilirsem diye kaygısı artıyor benim de ya olmazsa daha sonrasında insanlar bunlar görüşüyolardı derlerse diye kaygım var.

isyerinde olunca insan daha bir dikkatli oluyor. nE GÜZEL SIZ görüsebilmissiniz.....
görüstügüm günler geliyorda aklima...ahhhhh salakmisim galiba ben ya...amaheyecandan ne yaptigmi bende bilmiyordm ki.

bir keresinde ben cok aciktim buraya gidelim mi dedi. nasil istersen dedim. birseyler aldi. Sende istermisin dedi. hayir tsk ederim dedim. paran yoksa ben veririm dedi. tsk ederim param var canim istemiyor dedim. kalbim tabii o anda nasil atiyor, hele bakisi ve yan yan süzüsü ve o anda gülümseyisi offfffff...niye bu kadar ayri kaldim simdi ondan...beni her görüsünde nasilsin diyisi, beni emrak etmesi...sanirim utangacligimdan dolayi soguk davrandim oda istemedigmimi sandi....offfffff ne aptalmisimmmmm

ilk baslarda bizde hep yüzyüzeydik. Kursta görüsüyorduk. bende kurs bittikten bu kisiyle nasil görüsürüm diye düsündüm ismini mihgibi aklima caktim ve malum siteden ekledim. Simdi görüsemiyoruz yüzyüze ama siteden görüsrüz. Ama dogum gününe gitmeyerek hata yaptim sanirim...belkide yakin davranccakti..offffff

onu nasil arayim ki isyerinin numarasi var sirf. Ablasida orda calisiyor. Onda benim özel numaram var. aramak istese aramzmiydi?

Bu offlarda aşk var anladım ben. :) Hataysa da geçmiş artık geleceğe bakalım. :) Madem iletişim kurunca bülbüle dönüyor telefonunu ele geçirme planları yapmaya başlamalısın. Arayabilirsen ne güzel, bende nosu var arayamam. :KK43:

bence senin kecin de oldukca ciddi sen hayir demene ragmen tekrarla gorusme teklif etmeye devam etmis sen umudunu yuksek tut senin adina sevinelim :KK34:

turkuazcim bence sen onu kesinlikle aramalisin

İnşallah canım, görüşmemizden sonra iş yerinde de hafiften böyle sahiplenmeleri falan oldu, sen bekleyiver benim biraz işlerim var gibi bir hali var ama üstünde etkim var o kesin çünkü sürekli aynı görevleri almaya çalışıyor falan benimle. Şu liseli halleri bi atlatsaydık...

Sizin durum ne şimdi nelerden söz ediyor sana?

X