"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ben bunu görmemişim. çıtıra bak sen o da hemen evlenmek istiyo anlaşılan :))

yavrulaaaar ben geldiiimmm

çok özledim sizi bebeklerim, minik kuzularımm :) yahu 50 sayfa geride kaldım ben, mümkün değil okuyamam kaçırdıklarımı, allah rızası için biri bana kaçırdığım önemli bi şey varsa özet geçsin :))

lütfen süper şeyler olmuş olsun, lütfen lütfen :))

Öyle mi dersin?:)) Umarımmm:))))

Hepiniz pek şekersiniz ayol:) Maşallahı var topik hatunlarının tütütütüüü:))

kızlar merhaba bugun arada girdim baktım ıyısınız hepınız çok şükür.
Böcük senı merak edıyorum bugun konuştunuz mu?
sacıuzunaklıkısa benıde eklemişsin keşke bızde senı görebilseydik..

kızlar ben bugun gayet ıyım sımdıde arkadaşlarımla çizgi film izliyuoruz değişik bır gece.
ilk garfield 2yı ızledık sımdıde babamın penguenlerı girip size bir bakıyım dedim sizlerde ne var ne yok?

miskaa böcük haftaya evleniyooor

Tamam canım koyarım foto.

bnce öyle. bu çıtırda iş var diorum ben

Amann ne biliyim yaa uykusuzluktan da öldüm zaten yarın çıtıra çalışayım bari
Bu arada veletle yakışıyorsunuz he

yaaa dalga geçme kızım, yazık bana nasıl okuycam 50 sayfayı
veletle yakışmak? yoksa çıkmaya mı başladınız gamzenk??

bi tane vicdan sahibi hatun yok mu yaa:))) artık şirketten nete giremediğim için hep böyle akşamları pıtı pıtı arkanızdan yetişmeye çalışıcam galiba

ben çıkmak veletle :44: kulağa çok uzak gelio nedense

Tamam canım koyarım foto.

hee baktın mı velete de:)) bencede gayet yakışıoruz ama şu velet azcık adam olaydı keşke

evet tüm enerjinle çıtıra yoğunlaaaşş :))

günaydın kızlar...
off ayılamadım ben bu sabah ; başağrısıyla uyandım... halbuki bugün pek çalışkan olmayı planlıyordum
neyse belki toparlanırım gün içinde...

rapuşum profiline bayıldım; 7 arkadaş ; sıfır foto

miskacım; gelmedi mi sana davetiyeeem yalnız düğüne kavalyesiz kabul etmiyorum o yüzden herkesin 1 haftası var birini bulmak için... kuzum sana söylüyorum ; gelinleeeer siz anlayın ve de elinizi çabuk tutun

ben de bir gelişme yok, yani fuar çocuğundan hareket yok... dün zaten jeli ile buluştuk akşam nete filan girmedim... girsem de bu sefer seslenen ben olmak istemiyorum...
biraz sessiz kalmayı planlıyorum ; bu haftamın çok yoğun olacağını söyleiştim ona... merak ederse bir nasılsın diye sorsun artık...

hala toparlayamadım zihnimi kim ne yazmış okudum ama unuttum neyse kızlar öpüp kaçıyorum sizi

günaydın kızlar dün buraya mutlu mesut yazdıktan sonra hastamın makinaya bağlandıgını öğrendim iş çıkışı hastaneye gittim geceye kadar da ordayım bugün keyfim yok halimde herkes perişan ankaradan istanbuldan bütün arkadaşlarımız geldi her gelen koşup bana sarıldı doktor girme dedi ama ısrarla girip gördüm uyutuyolardı zaten cok kalamadım artık bir mucize lazım sanırım neyse kendinize ii bakın öpüyorum hepinizi

günaydın kızlarrr...
miskacım hoşgeldin..
böcüğüm bence de bu defa sen onun yazmasını bekle cnm, duruma göre nasıl davranacığını belirlersin
seillacım çok üzüldüm bu haberine ama gene de allahtan ümit kesilmez, inşallah iyileşir, inşallaahhh.....

Son düzenleme:
aynen cnm ya artık sıkıldım bnde. yeni adayla net üzerinden konuşuoruz. önceden soğuk yazıodum. artık daha sıcak yazmaya başladım. bakalım cnm.

doktorda senden hoşlanmış sanki ya :))

o

yeni aday derkennn :44:
tatildeyken bu haberi kaçırmışım sanırım

sonrasıda gelecekse asılabilir çileğimm, ben izin verdimmm

bu ruh hali geldiğinde böle yap rapuşumm

o hayata geç kalma telaşı bende de var

bebeğimmm

Öyle mi dersin?:)) Umarımmm:))))

Hepiniz pek şekersiniz ayol:) Maşallahı var topik hatunlarının tütütütüüü:))

bizde seni görebilsekkkk

canım benimm.. kıyamamm..
Allah yardımcısı olsun, yardımcınız olsun seillacım

bugün gene kimsecikler yoookkk, nerdesinizzzzz

yine ben varımm

bu arada çok enteresan bişi yok miska, ben akşam böcükten aldım tatil özetini

öpüyorum hepinizi canlarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…