"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlaaaaaaarrrr
ben geldiiimmm
uzuuunca bir bayram tatilinden sonra işbaşı yapmanın sonsuz hazzını yaşıyorum
bir an kendimi trt haber sunucuları gibi hissettim

neler oldu neler bitti hiç bişeyden haberim yok
okumadım neler yazdınız, kimbilir ne kadar çeneniz düştüü

hoş buldumm çileğiimmmm
ayy ben 10 gündür okuyamıyorum, bayram tatilini birleştirdimde azıcıkk
tam 50 sayfa yazmışlar, enemm onu oku oku bitmezzz, işlerde beni bekler

ee sen nasılsın bakalım, ne var ne yokk,
aşkkk varmı aşkkk

Selam...
Dün gece o kadar geç yatmama rağmen dön bu tarafa dön o tarafa yaptım ve toplamda 2 saat uyuyabildim sanırım. Napıcam nedicem kime ne hissediyorum kafama takılıp durduSabak bıldırjın yımırtamı süte katarak güne başladım ki genelde kullanıyorum bunu çok iyi gelir her şeye:), normal yumurta içilmiyor be böcük. Gelişme var mı, bana foto yollucakmışsın hani nerdeler bekliyorum?

Kaydımızı yaptık ortalık fena halde dağıldı stüdyoda çıtır bi ara "ben de böyle dağınığımdır bi kadın elinin değmesi lazım benim dağınıklığıma da" dedi Evlenmek istiyodur bu hatun kesin diye yem attı galiba, ben de ehehee kıvamında cevap verdim. Hıh.

miska nerde yau???

katinam dualarımız seninleeee, İnşallah çok iyi haberlerle geleceksin canım.

seilla ben uçuğumu resmen kazımıştım kıpkırmızı olmuş

ya kızlar ben bu veletten bişi anlamıyorum ya. oyun mu oynuo anlamadım. bugün sabah biz arkadaşla geçioruz. bu da orda. ben tabi umudu kestim için bakmıorum buna pek. sonra bi baktım göz göze geldik epey. yanımda ki kız da farketti baktını günaydın dedi. sonra bende günaydın dedim. uzaktaydı biraz. sonra yine arkadaşla konuşurken bu da etrafımızda dolanıo tele bakıo. ben de heycanlı heycanlı anlatıyorum arkadaşa. bi baktım bakıo yakınımızda baya. çekingen bi hali vardı. baktı biraz yanımıza geldi iyice. baktım bnde. sonra sen hangi stajdaydın ya dedi. söyledim bnde. bilio halbu ki çünkü ev arkadaşlarıyla aynı gruptayım. sonra yanımızda durdu biraz telle uğraşıo güya. ne konuştumuzu dinlio sanki. sonra arkadaşla gittim bişe demedim.

napsam bilmiorum:26: bundan sonra ben de her gördüümde tip tip baksam mı . derdin ne gibisinden :)) çünkü o her daiim bakıo. ne zaman baksam göz göze gelioruz

Son düzenleme:

aynen cnm ya artık sıkıldım bnde. yeni adayla net üzerinden konuşuoruz. önceden soğuk yazıodum. artık daha sıcak yazmaya başladım. bakalım cnm.

doktorda senden hoşlanmış sanki ya :))

o

yok jelibonummm bu o deil, o benim çalıştığım hastanede dr ve evli ve çok yakışıklıı, eşini görmedim ama uyuz oluorum öyle bir kocası var die
bu adam kardeşimin burnu kırılmıştı onu ameliyat etti, ben de dudaklara dolgu yaptığını duyunca hemen gittimm
rapuşşşş kardeşime anlattım bana dikkat et bu adam sana asılabilir dedi hemen
gamzenkcim sana bi abla nasihatı vermek istiorum, uygulayıp uygulamamak sana kalmış ama sonradan üzülmek istemiorsan bence büyük sözü dinlemelisin :)
bu çocuktan gerçekten hoşlanıorsan bunu ona belli edecek şeyler yap be tatlımm, belki de o çekinior bişey diemior, sen ona biraz cesaret versen ne olur cnm ya ne kaybedersin? düşünsene sonu olumlu olursa belki de harika günler seni bekliorrrrr :)
ama böyle bişey yapmadan oturmaya devam edersen çocuğu her an kaptırabilirsin ben sana söliyim

hoşlanıorum evt. belli de ettim aslında. :44:

bidahakine de ben yanına gitmeyi deniyim bakalım napcak. :44:

Ay ekinciiim ve çilekçiiiiiim korkmuyorum tamam yau, devamlılık ve o devamlılığı sürdürememek endişesi işte saçma bişi belki ama aklıma geliyo napim. Korku da değil tam öyle aklımdan geçenleri yazdım işte.

Valla kızlar ben bi tuhaf hissediyorum kendimi yaa böyle boşlukta gibi saçma bi şekildeyim. Aday bolluğu işe yaramadı gene

gamzenk seninkinin jetonu geç mi düşüyor yoksa, taktiğin meyvelerini mi topluıycaksın bakim:)) Kendime pay çıkarayım dedim kendi kelime şeyapamıyorum belki gamzenke bi faidem olmuştur:))

Ayrılık yaşamış kadar hüzünlüyüm bu ruh halinden nefret ediyorum kızlar yaa( Geldi yapıştı gene üstüme bu durum(

Rapus bence seninki, hayata geç kalıyorum telaşıyla o mu? bumu? olsun diye kafa karışıklığı yaşamak..
Hani aceleyle alışverişe çıkar saçma sapan bişi alırsın yaa!..
Aman dikkat diyim:)

Acele eden, gecikir derler..

32 yaşına giriyorum veee aceleci olmadım hiç bu konuda. Aksine eledim dokudum düşündüm:))) Şu an ise ilk gelen teklife evet diyecek kıvamdayım ama teklif filan yok:))

32 yaşına giriyorum veee aceleci olmadım hiç bu konuda. Aksine eledim dokudum düşündüm:))) Şu an ise ilk gelen teklife evet diyecek kıvamdayım ama teklif filan yok:))

Tamam canım bende şuan acele etme diyorum.
Madem riske girdin eleyerek, şimdi sabırla bekleyeceksin.
Yanlış karar vermektense..

O ilk teklifte ruh eşinden gelsin inşallahhhhhh

ben geldimmm
Bende de bir depresyon havası var yaaa, acayip sigara içesim var ama babam evde içemiyorumm
Sınav sorusu hazırlamam lazım yarın sınav yapacağım hiç de içimden gelmiyor puuufff keşke dün hazırlasaymışım, oje sürmek bile gelmiyor içimden ne oldu bana yaaa
Gamzenk salla şu veleti tüm enerjinle diğerine yoğunlaş bence
Rapuş bu çıtır hızlı mı çıktı ne :)
Çileğim sen de dikkat et bu doktor asılır sana kesin
Jelii hoşgeldin
Katinam sana da bol şans
Böcüüükk naptın süslenip püslenip göründün mü kurumsala, fuar bebesinden var mı bir haber
Seillacım sen de abine kavuşursun en kısa zamanda inşallah
Hayata sen de kafanı dinle biraz fevriliğinden kurtulmaya çalış
Ben havanızı hiç bozmiyim kuzular iyi akşamlar

o taktik kesinlikle işe yaramıştı zaten. bu ara içimden gelmediğii için bakmıodum havalı havalı geçiodum yanından. neyse hayırlısı olsun diyorum artık :)

senin çıtırdan naber rapuşş?? sen de belli et biraz hoşlandını yaw..

Kızlar böcüğe söz verdiğim gibi Face adresi aldım sizlere özel:)
gamzenk adresini yaz:))
Ordan bulmaya çalışıcim hadi:)

Çıtırdan hoşlaşıyo muyum anlamadım ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…