"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayy çok feci bir gündü yaaa... geçmedi migrenim ; bir ara oturup ağlayacaktım nerdeyse... 2.haptan sonra bir mayışıklık hali sonrası kendime geldim onda da sağolsun patronum yeni bir migren başlangıcı yaptı... off yarın burayı ispanyollar basacak hem de sabahtan iyice şapşala döneceğim :KK37:

sizler de baya yoğunsunuz sanırım...

günaydın kızlar dün buraya mutlu mesut yazdıktan sonra hastamın makinaya bağlandıgını öğrendim iş çıkışı hastaneye gittim geceye kadar da ordayım bugün keyfim yok halimde herkes perişan ankaradan istanbuldan bütün arkadaşlarımız geldi her gelen koşup bana sarıldı doktor girme dedi ama ısrarla girip gördüm uyutuyolardı zaten cok kalamadım artık bir mucize lazım sanırım neyse kendinize ii bakın öpüyorum hepinizi

seillam ; allah yardımcısı olsun... inşallah atlatır ; bu son kötü anı olsun... :KK70:

günaydın kızlarrr...
miskacım hoşgeldin..
böcüğüm bence de bu defa sen onun yazmasını bekle cnm, duruma göre nasıl davranacığını belirlersin :KK23:
seillacım çok üzüldüm bu haberine ama gene de allahtan ümit kesilmez, inşallah iyileşir, inşallaahhh.....

görücez artık çileğim... resimleri gören arkadaşlarım pek yakışmışsınız diyor ama acaba o kendisi yakıştırdı mı bizi :KK53:

böcüüüüükkkkk ben düşünüyorum bu aradaa:KK23::KK23:

anlamadım kuzum yaa ; neyi düşüünüyorsun :44:

Gündüz nete girebilenleri kıskanıyorum haberiniz ola.
Çooook yorgunum, soru hazırlamam gerekiyor.
Karnımı doyurayım gelicem umarım burda olan birileri olur!:KK47:

böcüğüm yaw ben beraber çekildiğiniz fotoları göremedim nasıl görebilirim, ya da görebilme ihtimalim var mıı :)
rapuşş çabuk gel, geç kalırsan geldiğinde ben gitmiş olabilirim :KK37:
kızlar bu arada enişteniz olmaya kararlı olan vatandaş hiç vazgeçicek gibi deil, bu ısrarı da sevimli gelior yaw, bazıları itici olur ya bu öyle deil, öff ona karşı ne hissetiğimi bi anlasaaaammm :KK31:
bugün bize çikolata almış getirdi, sen ne istersen yaparım senin için dior :)))
bu yaştan sonra bana böyle aşık birini daha bulamam sanırım, ahh keşke bana daha uygun bi insan olabilseydiii :KK30:

Son düzenleme:
böcüğüm yaw ben beraber çekildiğiniz fotoları göremedim nasıl görebilirim, ya da görebilme ihtimalim var mıı :)
kızlar bu arada enişteniz olmaya kararlı olan vatandaş hiç vazgeçicek gibi deil, bu ısrarı da sevimli gelior yaw, bazıları itici olur ya bu öyle deil, öff ona karşı ne hissetiğimi bi anlasaaaammm :KK31:
bu yaştan sonra bana böyle aşık birini daha bulamam sanırım, ahh keşke bana daha uygun bi insan olabilseydiii :KK30:

Ona ne hissetiğiini anlaman için, onun kendini geri çekmesi lazım.
Kendisine söyle ''az çekil'' de:)
Hiçmi şansı yok yahu!

ah çilek ahh
bizim istediklerimiz bizi istemez, bizi isteyenleri de biz isteyemiyoruz ne olacak halimiz yaww

canım arkadaşının Allah yardımcısı olsun çıkmadık candan ümit kesilmezmiş.Allah yardımcısı olsun.Belkı bır mucize gerçekleşir.

Kızlar berbat bır haldeyım.Benımkısı ıle tamamen bıttı.artık benı sevmıyormuş sevgisi tamamen bıtmış.Dinleyecek yada yapacak hıcbırsey kalmamış kafasında bır karar vermiş ve onu uygulamış.Artık geri dönüşü yokmuş.Çok şükür sevgiside bitmiş oyle dedı.Zaten olamayacak duaya amin demişiz.Başkası yok ama ne aıleler olabılır nede bız dedı.Kafayı yemek üzereyim.Tüm erkeklermı aynı ya anlamıyorum.Bır hafta önce deli oluyordu dakıka başı telefondaydık ve 10 gun sonra sevgısı bıttı.1 senelık ilişkiyi konuşma hakkı bıle vermeden bıtırdı.Başka bırısı degıl sorun bız olamıyormuşuz.Kırmak ıstemıyormuş uzarsa daha mutsuz olacagızmış ve sevgısı bıttıgı ıcınde olmazmış.Ben erkeklere bır daha sanırım asla güvenemeyeceğim bu ıyı dedıgım ınsan bıle boyleyse başkasına ınsan nasıl guvenebılırkı.

herseyden herkesten kaçıp gıdesım var.Ailemi yanımda ıstıyorum ama başka şehirdeler annem dun sabahtan babamın yanına döndü.
İşlerim çok yogun işte düşünmüyorum ama eve geldıgım anda bunlardan uzaklaşamıyorum.Arkadaşlar yetmıyoormuş.İnsan sevdıgı ınsanı ve aılesını yanında ıstıyormuş.Hayat neden bu kadar acımasız ya.

İşlerim gene bugun çok yogundu eve gelıp kafamı dınlemek ıstedım çıktım sırketten yarın sabahtan bır toplantım sonra gene koşturmacam var.Offf.Kaçıp gidesim var herseyden.

strawberry senı sevıyorken kıymetını bıl ben bak bılemedım aşık oldugumu,hata yaptıgımı anladıgım,herseyıyle kabul edebılırım dedıgım anda artık hersey ıcın cok geç.

slm kızlar. bugün velet yine bi acaipti. sabah beni gördü uzun uzun bakıo arkasını dönüp bakıo bide. ben de baktım bön bön. hiç bişi de demio. bnde diyemedim. sonra bu giderken arkadaşla rastladık. nie erken gidiosun dedi arkadaşım başı ağrımış. ohh canıma değsin diyorum içimden :))

bu ara çok soğuk davranıodum. son bi gayret (becerebilirssem tabi ) bi kaç gün daha sıcak davrancam. en azından bön bön bakarken bi göz kırpıyimm bakalım napcak:KK53:

biliorum aynı konuyla sizinde kafanızı şişirdim. ben bile bıktım çünkü. :KK43: aslında geçen hafta ben tamamen vazgeçmiştim. kendimi derslere vermiştim. ama bu hfta aklımıı karıştırdı yine. salağın yüzünden dersde çalışamadım bugün. kütüphane de on kere geçti yanımdan sonra nereye gitti acaba derken bi döndüm arka çarprazıma oturmuş gıcık oldum :KK37:

jelicim aday yeni deil aslında. geçen sene bi seminerde tanışmıştık. o başka bi şehirde. face üzerinden yazışıoruz sürekli. hoşlanıo gibi. ben soğuk yazıodum. baktım veletten hayır yok. çocuk la biraz daha ılımlı konuşmaya başladım. hoşuna gitti sanki onunda. 2. dönem görüşme imkanımız olabilir. zaten veletede bu dönemin sonuna kadar zaman vermiştim. bakalım artık hayırlısı diyorum..

canım arkadaşının Allah yardımcısı olsun çıkmadık candan ümit kesilmezmiş.Allah yardımcısı olsun.Belkı bır mucize gerçekleşir.

Kızlar berbat bır haldeyım.Benımkısı ıle tamamen bıttı.artık benı sevmıyormuş sevgisi tamamen bıtmış.Dinleyecek yada yapacak hıcbırsey kalmamış kafasında bır karar vermiş ve onu uygulamış.Artık geri dönüşü yokmuş.Çok şükür sevgiside bitmiş oyle dedı.Zaten olamayacak duaya amin demişiz.Başkası yok ama ne aıleler olabılır nede bız dedı.Kafayı yemek üzereyim.Tüm erkeklermı aynı ya anlamıyorum.Bır hafta önce deli oluyordu dakıka başı telefondaydık ve 10 gun sonra sevgısı bıttı.1 senelık ilişkiyi konuşma hakkı bıle vermeden bıtırdı.Başka bırısı degıl sorun bız olamıyormuşuz.Kırmak ıstemıyormuş uzarsa daha mutsuz olacagızmış ve sevgısı bıttıgı ıcınde olmazmış.Ben erkeklere bır daha sanırım asla güvenemeyeceğim bu ıyı dedıgım ınsan bıle boyleyse başkasına ınsan nasıl guvenebılırkı.

herseyden herkesten kaçıp gıdesım var.Ailemi yanımda ıstıyorum ama başka şehirdeler annem dun sabahtan babamın yanına döndü.
İşlerim çok yogun işte düşünmüyorum ama eve geldıgım anda bunlardan uzaklaşamıyorum.Arkadaşlar yetmıyoormuş.İnsan sevdıgı ınsanı ve aılesını yanında ıstıyormuş.Hayat neden bu kadar acımasız ya.

İşlerim gene bugun çok yogundu eve gelıp kafamı dınlemek ıstedım çıktım sırketten yarın sabahtan bır toplantım sonra gene koşturmacam var.Offf.Kaçıp gidesim var herseyden.

umarım kolay atlatırsın cnm ya. hakkaten zor şeyler yaşadın..

gamzek bence yanındakı velete odaklan çünkü uzaktaki ilişki çok zor oluyor ve cok yıpranıyorsun..

aynen bende öyle düşünüorum. zaten o çocuk burda olsaydı şimdiye çıkmıştık. hep uzakta olduğu için soğuk davrandım zor olur diye. ama napim ya velet de fos çıktı işte :p

benim yakn ark ımla veletin ark ı ilgileniodu ya. en son bunlar kavga etmişti. çocuk kızı face ten silmişti. temelli küsmüştü. kız allem etti kallem etti barıştı. 30 kere aramış. bi sürü msj atmış. sonunda ikna etmiş çocuğu. ahh ah ben şöle olamadım gitti :p hep karşı taraftan bekliorum :KK43:

canım oyle düşünme gerçekten bak ben benımkısının ayağına gıttım 10 dakıka görüştü olmaz dedı sonra halası ara arada sırada ortamı boş bırakma delı gıbı sevıyor dedı aldıgım cevaba bak.neymış efendım pişmanım barışalım gerçekten benı sevmıyormusun artık sevmesen pazar başkası varmı dıye sorduğumda hayır yok başkası bahsettıgın sahıs 16 yaşında en yakın arkadaşımı kız kardeşi demez bırısının olduğunu düşünmemi istersin dedım dıye sevmıyormuş.olmazmış.hayatında kımse olup olmaması benı ılgılendırmezmiş benı kırmak ıstemıyormuş rıca edıyormuş lütfen ona bır daha mesaj atmayacakmışım.yanı anlayacağın adam ketum,sınırlı ,sert olduktan sonra sen sert bıle olsan hıcbır ıse yaramıyor.

canım oyle düşünme gerçekten bak ben benımkısının ayağına gıttım 10 dakıka görüştü olmaz dedı sonra halası ara arada sırada ortamı boş bırakma delı gıbı sevıyor dedı aldıgım cevaba bak.neymış efendım pişmanım barışalım gerçekten benı sevmıyormusun artık sevmesen pazar başkası varmı dıye sorduğumda hayır yok başkası bahsettıgın sahıs 16 yaşında en yakın arkadaşımı kız kardeşi demez bırısının olduğunu düşünmemi istersin dedım dıye sevmıyormuş.olmazmış.hayatında kımse olup olmaması benı ılgılendırmezmiş benı kırmak ıstemıyormuş rıca edıyormuş lütfen ona bır daha mesaj atmayacakmışım.yanı anlayacağın adam ketum,sınırlı ,sert olduktan sonra sen sert bıle olsan hıcbır ıse yaramıyor.

tabi yapı meselesi herkesin kişiliği farklı sonuçta..

HAYATA; hayırlısı olsun.
Üzme artık kendini, artık adım falan atma.
Şuandan sonra senin aleyhine olur.
Kendi hayatına odaklanmaya çalış.

Kesınlıkle oyle yaparsamda barışsak bıle hazmedemem sevgım bıttı kelımesını ama bır ınsanın sevgısı nasıl bu kadar kolay bıtebılır demekki benı hıc sevmemış dıyorum ne dıyım elbet unutucam.sadece zaman.

Kesınlıkle oyle yaparsamda barışsak bıle hazmedemem sevgım bıttı kelımesını ama bır ınsanın sevgısı nasıl bu kadar kolay bıtebılır demekki benı hıc sevmemış dıyorum ne dıyım elbet unutucam.sadece zaman.

Sorgulamamaya çalış canım.Belki dile getirmesi uzun sürdü zaten bitmişti.Ya da vazgeç diye söylüyor bilemeyiz.
Sonuç belli en az hasarla atlatmanı diliyorum.

X