"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

oof upuzun msj yazmıştım size, hepsi gitti bi anda yaaa ((

hepinize tek tek sorular sormuştum, şimdi hepsini bi daha yazmaya üşeniyorum aslında ama yılmıycam!

* katinam, nasılsın? opr.tarihi belli oldu mu, keyfin moralin nasıl?
* böcük, kurumsal aradı mı? hiç karşılaştın mı? fuar bebesiyle iletişim kurdun mu, durumlar nedir?
* rapuş, abıkattan intikam aldın mı? bücürükle durumlar nasıl? tospik sayfası kapandı mı? kapanmadıysa gelişme var mı :)
* çileğim, adama şans verme olasılığın yok mu?
* gamzenk, yeni aday işe yarar bi şey mi :))
* ceku, hala aday yok mu?
* seillam, sana sorucam soruya cevap vermişsin zaten, allah sabır versin, acil şifalar diliyorum.
* hayata, bu adam zaten bi şöyle bi böyleydi. hakkında hayırlısı olsun, umarım kısa zamanda toparlanırsın.
* jelicim, sende bi gelişme yok mu dicektim, yok demişsin zaten :))

yeni gelen arkadaşlara da hoşgelmişler diyorum, hepinizi öpüklüyorum :)

Sorgulamamaya çalış canım.Belki dile getirmesi uzun sürdü zaten bitmişti.Ya da vazgeç diye söylüyor bilemeyiz.
Sonuç belli en az hasarla atlatmanı diliyorum.

İşte oyle bırsey degıl buna delı olucam ben aramasam o arıyordu.O hafta aşkı korkunç derecede vardış.Aşkım özledim ne zaman gelıcen dıye arıyordu.Cumartesı bır arkadaşım evlendı kesınlıkle gelıcem bende izin aldım dıye tutturdu tamam dedım.Perşembe gunu bır arkadaşım sevgılısınden ayrılmış bende fal baktırdım kadın aıle ve kültür farklılıgından olmaz aılesı bırısını bulcak 1 ay cıkcaklar sonra tekrar barışcaksınız bu ay dedı şakayla ablamı arıyıp soylıyımde kız baksın bana o zaman ama ben senı asla bırakmam bana boyle seyler sakın soyleme dedı.Evlılık planları yapmaya başlamıştık.Cuma bır kavga ettık sabahı ayrıldık naz yapıyor ıstanbula gelcek halasına bayramlık 2 gun o gun gıderım dıye dusundum bı baktım ayrılık mesajı geldı soka gırdım.Nasıl yanı dedım boyle dedı ve 10 gun sonra bu haldeyız.

evet aynen boyle tüm arkadaşlarım bu cümleyı söylüyor.Kıme anlatsam sen farkedemedin dıyor sende boyle düşünüyorsan gerçekten adam hakkında demekkı ben ınanmak ıstedıgıme inanmışım.

yani fena çocuk deil. ilk tanıştımda etkilenmiştim. ses tonu filan güzel baya. ama uzakta işte arada konuşuoruz.

Son düzenleme:
ziyaretçiler kim acaba :)

hem dizi izledim hem çalıştım ben bu akşam ; birazdan da duş alıp yatacağım...
yarın yoğun yoğun yoğun bir gün olacak hem de sabahtan başlayacak... muhtemelen uğrayamam yarın...

hayata ; artık durumu kabullenip bir an önce toparlanmaya çalışmaya başla bence... bu da zaman alacak birşey çünkü... bence sana olan sevgisi bitmemiştir ama belli ki kalbiyle değil mantığıyla hareket etmeye karar vermiş... kararından da dönmeyecek gibi... bahsettiğin farklılıklar çoğu zaman seni rahatsız ediyordu ; şimdi bunu düşünmek istemiyor olabilirsin ama bir süre sonra belki de "iyi ki de bitmiş" diyeceksin... hayırlısı olsun ; çok düşünmemeye çalış...

miskacım sorularına cevap veriyorum ve de soruyorum sen neler yaptın tatilde hiç anlatmamışsın ?

kurumsal aramadı ; aramasını da beklemiyorum artık... karşılaşmıyoruz çünkü ben daha erken gidip daha geç dönüyorum tabii karşılaşmak için de türlü bahaneler yaratmamamın da faydası yok değil... :) fuar çocuğu sessiz belki de tepkisiz... fuar dönüşünden beri ben seslendim o cevap verdi... konuşmalar; yazışmalar soğuk değil ; gülen suratlı ; görüşürüzlü ama kendiliğinden birşey yapmadı hiç... ondan bir tepki bekliyorum ama niyeyse gelmeyecek gibi hissediyorum...

çileğim yaa ne diyeyim bilemedim... sizin ciddi ciddi konuşmanızdan sonra o yönde ikna edici birşeyler yaptı mı; yoksa sadece sevimlilikle mi seni ikna etmeye çalışıyor?
ekinin dediği yol işe yarayabilir sanki bu arada resimleri göremiyorsunuz yaa ; sanırım ekleyen arkadaşın ayarları ile ilgili...ama toplaştığınız bir ara buraya ekleyip sonra kaldırabilirim belki... ya da faceten mail atarım istersen :)

gamzenkcim sana da sabır diliyorum ve de sabrın tükenmeden veletle birşeyler olmasını... :)

saol tatlım..

ben de görmek istiyorum fotoları. face ten mesaj şeklinde yollayabilirsin aslında

miskacan sana sesleniyorum okuyamadım filan anlamam.
Abıkattan öcümü aldım kuzu yedim tarot baktırdım üstüne o ödedi.
Bücürük değil be yau çıtır o çıtır Çıtırla aramız iyi, bir araya gelince çok eğleniyoruz.
Şimdilik eğleniyoruz sonra bişiler olursa iyi olur, onu beğendiğimi fark etmeye başladım.
Diğeri adı lazım diil depresyonik bi şekilde dolanıyor, aramızdaki elektirik kesildi sanırım trafoyu patlattık.

Sen neler yaptın, nasılsın?

böcükcan ziyaretçiler bizimkilermiş düşünsene okuyup okuyup dalga geçiyolarmış...
Harekete geçme özürlü birini daha bulduk desene.

Canım geleneksel ailede yetişen biriyle olmuyor olamıyorr( Hepimiz belli ölçüde geleneksel olabiliriz ama anneler genelde müdahaleci oluyolar erkek bebelerine. Senin kendi ailesiyle anlaşamayacağını ya da ailesinin seninle olan ilişkisinde rahat bırakmayacaklarını düşünmüş olabilir mi? Önceden yazdıklarına göre diyorum.

Neden kafamız şişsin ki gamzenkçim, hepimiz aynı durumdayız aşağı yukarı...
Göz kırpmayı cidden düşünüyorsan süper yani:))
Bence en iyisi eline al bi demet çiçek git kapısına:))
Umarım geri çevirmez.
Şaka bi yana tamamen vazgeçtiğini anlayınca, hani diyosun ya son hafta soğuktum boşvermiştim diye, ilgini tekrar toplamak istemiş olabilir veya arkasını dönüp dönüp baktığına göre kararlı mı davranmaya çalışıyor acaba gelicek de? Tam anlayamadım ama bi haftaya belli olması lazım:)

yok yok heleki seni cidden bıktırdım :))

düşünüorum göz kırpmayı hatta ilk fırsatta denicem :) etrafta kimse yokken tabi :))

tekrar olmuş

Son düzenleme:
Hatta göz kırparken bi omuzunu düşür..''ne iş de'':)
Bence içten sıcak bi gülümseme daha etkili olur..

haha :)) aynen öyle yapıcam valla yakında. öyle mal mal bak nereye kadar. bi yerimde kusur filan mı var acaba söyleyemio çillerimden hariç :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…