"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Selam...
Dün gece o kadar geç yatmama rağmen dön bu tarafa dön o tarafa yaptım ve toplamda 2 saat uyuyabildim sanırım. Napıcam nedicem kime ne hissediyorum kafama takılıp durdu:KK1:Sabak bıldırjın yımırtamı süte katarak güne başladım ki genelde kullanıyorum bunu çok iyi gelir her şeye:), normal yumurta içilmiyor be böcük. Gelişme var mı, bana foto yollucakmışsın hani nerdeler bekliyorum?

Kaydımızı yaptık ortalık fena halde dağıldı stüdyoda çıtır bi ara "ben de böyle dağınığımdır bi kadın elinin değmesi lazım benim dağınıklığıma da" dedi:KK1: Evlenmek istiyodur bu hatun kesin diye yem attı galiba, ben de ehehee kıvamında cevap verdim. Hıh.

miska nerde yau???

katinam dualarımız seninleeee, İnşallah çok iyi haberlerle geleceksin canım.

seilla ben uçuğumu resmen kazımıştım kıpkırmızı olmuş:KK1:

ben bunu görmemişim. çıtıra bak sen o da hemen evlenmek istiyo anlaşılan :))

yavrulaaaar ben geldiiimmm :KK48:

çok özledim sizi bebeklerim, minik kuzularımm :) yahu 50 sayfa geride kaldım ben, mümkün değil okuyamam kaçırdıklarımı, allah rızası için biri bana kaçırdığım önemli bi şey varsa özet geçsin :))

lütfen süper şeyler olmuş olsun, lütfen lütfen :))

Öyle mi dersin?:)) Umarımmm:))))

Hepiniz pek şekersiniz ayol:) Maşallahı var topik hatunlarının tütütütüüü:nazar::))

kızlar merhaba bugun arada girdim baktım ıyısınız hepınız çok şükür.
Böcük senı merak edıyorum bugun konuştunuz mu?
sacıuzunaklıkısa benıde eklemişsin keşke bızde senı görebilseydik..

kızlar ben bugun gayet ıyım sımdıde arkadaşlarımla çizgi film izliyuoruz değişik bır gece.
ilk garfield 2yı ızledık sımdıde babamın penguenlerı girip size bir bakıyım dedim :KK1::KK1::KK1:sizlerde ne var ne yok?

yavrulaaaar ben geldiiimmm :KK48:

çok özledim sizi bebeklerim, minik kuzularımm :) yahu 50 sayfa geride kaldım ben, mümkün değil okuyamam kaçırdıklarımı, allah rızası için biri bana kaçırdığım önemli bi şey varsa özet geçsin :))

lütfen süper şeyler olmuş olsun, lütfen lütfen :))

miskaa böcük haftaya evleniyooor:KK1:

kızlar merhaba bugun arada girdim baktım ıyısınız hepınız çok şükür.
Böcük senı merak edıyorum bugun konuştunuz mu?
sacıuzunaklıkısa benıde eklemişsin keşke bızde senı görebilseydik..

Tamam canım koyarım foto.

bnce öyle. bu çıtırda iş var diorum ben:KK34:

Amann ne biliyim yaa uykusuzluktan da öldüm zaten yarın çıtıra çalışayım bari:KK53:
Bu arada veletle yakışıyorsunuz he:KK66:

Amann ne biliyim yaa uykusuzluktan da öldüm zaten yarın çıtıra çalışayım bari:KK53:

yaaa dalga geçme kızım, yazık bana nasıl okuycam 50 sayfayı :KK43:
veletle yakışmak? yoksa çıkmaya mı başladınız gamzenk??

bi tane vicdan sahibi hatun yok mu yaa:))) artık şirketten nete giremediğim için hep böyle akşamları pıtı pıtı arkanızdan yetişmeye çalışıcam galiba :KK14:

yaaa dalga geçme kızım, yazık bana nasıl okuycam 50 sayfayı :KK43:
veletle yakışmak? yoksa çıkmaya mı başladınız gamzenk??

bi tane vicdan sahibi hatun yok mu yaa:))) artık şirketten nete giremediğim için hep böyle akşamları pıtı pıtı arkanızdan yetişmeye çalışıcam galiba :KK14:

ben çıkmak veletle :44: kulağa çok uzak gelio nedense:KK50:

Tamam canım koyarım foto.

hee baktın mı velete de:)) bencede gayet yakışıoruz ama şu velet azcık adam olaydı keşke:KK47:

evet tüm enerjinle çıtıra yoğunlaaaşş :))

günaydın kızlar...
off ayılamadım ben bu sabah ; başağrısıyla uyandım... halbuki bugün pek çalışkan olmayı planlıyordum :KK37:
neyse belki toparlanırım gün içinde...

rapuşum profiline bayıldım; 7 arkadaş ; sıfır foto :KK52:

miskacım; gelmedi mi sana davetiyeeem :KK30: yalnız düğüne kavalyesiz kabul etmiyorum o yüzden herkesin 1 haftası var birini bulmak için... kuzum sana söylüyorum ; gelinleeeer siz anlayın ve de elinizi çabuk tutun :KK23:

ben de bir gelişme yok, yani fuar çocuğundan hareket yok... dün zaten jeli ile buluştuk akşam nete filan girmedim... girsem de bu sefer seslenen ben olmak istemiyorum...
biraz sessiz kalmayı planlıyorum ; bu haftamın çok yoğun olacağını söyleiştim ona... merak ederse bir nasılsın diye sorsun artık...

hala toparlayamadım zihnimi kim ne yazmış okudum ama unuttum :KK37: neyse kızlar öpüp kaçıyorum sizi :KK3:

günaydın kızlar dün buraya mutlu mesut yazdıktan sonra hastamın makinaya bağlandıgını öğrendim iş çıkışı hastaneye gittim geceye kadar da ordayım bugün keyfim yok halimde herkes perişan ankaradan istanbuldan bütün arkadaşlarımız geldi her gelen koşup bana sarıldı doktor girme dedi ama ısrarla girip gördüm uyutuyolardı zaten cok kalamadım artık bir mucize lazım sanırım neyse kendinize ii bakın öpüyorum hepinizi

günaydın kızlarrr...
miskacım hoşgeldin..
böcüğüm bence de bu defa sen onun yazmasını bekle cnm, duruma göre nasıl davranacığını belirlersin :KK23:
seillacım çok üzüldüm bu haberine ama gene de allahtan ümit kesilmez, inşallah iyileşir, inşallaahhh.....

Son düzenleme:
aynen cnm ya artık sıkıldım bnde. yeni adayla net üzerinden konuşuoruz. önceden soğuk yazıodum. artık daha sıcak yazmaya başladım. bakalım cnm.

doktorda senden hoşlanmış sanki ya :))

o

yeni aday derkennn :44:
tatildeyken bu haberi kaçırmışım sanırım

yok jelibonummm bu o deil, o benim çalıştığım hastanede dr ve evli ve çok yakışıklıı, eşini görmedim ama uyuz oluorum öyle bir kocası var die :KK33:
bu adam kardeşimin burnu kırılmıştı onu ameliyat etti, ben de dudaklara dolgu yaptığını duyunca hemen gittimm :KK53:
rapuşşşş kardeşime anlattım bana dikkat et bu adam sana asılabilir dedi hemen :KK1:
gamzenkcim sana bi abla nasihatı vermek istiorum, uygulayıp uygulamamak sana kalmış ama sonradan üzülmek istemiorsan bence büyük sözü dinlemelisin :)
bu çocuktan gerçekten hoşlanıorsan bunu ona belli edecek şeyler yap be tatlımm, belki de o çekinior bişey diemior, sen ona biraz cesaret versen ne olur cnm ya ne kaybedersin? düşünsene sonu olumlu olursa belki de harika günler seni bekliorrrrr :)
ama böyle bişey yapmadan oturmaya devam edersen çocuğu her an kaptırabilirsin ben sana söliyim :KK30:

sonrasıda gelecekse asılabilir çileğimm, ben izin verdimmm :KK53:

Ay ekinciiim ve çilekçiiiiiim korkmuyorum tamam yau, devamlılık ve o devamlılığı sürdürememek endişesi işte saçma bişi belki ama aklıma geliyo napim. Korku da değil tam öyle aklımdan geçenleri yazdım işte.

Valla kızlar ben bi tuhaf hissediyorum kendimi yaa böyle boşlukta gibi saçma bi şekildeyim. Aday bolluğu işe yaramadı gene:KK1:

gamzenk seninkinin jetonu geç mi düşüyor yoksa, taktiğin meyvelerini mi topluıycaksın bakim:)) Kendime pay çıkarayım dedim kendi kelime şeyapamıyorum belki gamzenke bi faidem olmuştur:))

Ayrılık yaşamış kadar hüzünlüyüm bu ruh halinden nefret ediyorum kızlar yaa:KK43:( Geldi yapıştı gene üstüme bu durum:KK43:(

bu ruh hali geldiğinde böle yap rapuşumm :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Rapus bence seninki, hayata geç kalıyorum telaşıyla o mu? bumu? olsun diye kafa karışıklığı yaşamak..
Hani aceleyle alışverişe çıkar saçma sapan bişi alırsın yaa!..
Aman dikkat diyim:)

Acele eden, gecikir derler..

o hayata geç kalma telaşı bende de var :KK25:

ben geldimmm
Bende de bir depresyon havası var yaaa, acayip sigara içesim var ama babam evde içemiyorumm :KK43:
Sınav sorusu hazırlamam lazım yarın sınav yapacağım hiç de içimden gelmiyor puuufff keşke dün hazırlasaymışım, oje sürmek bile gelmiyor içimden ne oldu bana yaaa
Gamzenk salla şu veleti tüm enerjinle diğerine yoğunlaş bence
Rapuş bu çıtır hızlı mı çıktı ne :)
Çileğim sen de dikkat et bu doktor asılır sana kesin
Jelii hoşgeldin
Katinam sana da bol şans
Böcüüükk naptın süslenip püslenip göründün mü kurumsala, fuar bebesinden var mı bir haber
Seillacım sen de abine kavuşursun en kısa zamanda inşallah
Hayata sen de kafanı dinle biraz fevriliğinden kurtulmaya çalış
Ben havanızı hiç bozmiyim kuzular iyi akşamlar

bebeğimmm:KK23::KK23:

Öyle mi dersin?:)) Umarımmm:))))

Hepiniz pek şekersiniz ayol:) Maşallahı var topik hatunlarının tütütütüüü:nazar::))

bizde seni görebilsekkkk :KK51:

günaydın kızlar dün buraya mutlu mesut yazdıktan sonra hastamın makinaya bağlandıgını öğrendim iş çıkışı hastaneye gittim geceye kadar da ordayım bugün keyfim yok halimde herkes perişan ankaradan istanbuldan bütün arkadaşlarımız geldi her gelen koşup bana sarıldı doktor girme dedi ama ısrarla girip gördüm uyutuyolardı zaten cok kalamadım artık bir mucize lazım sanırım neyse kendinize ii bakın öpüyorum hepinizi

canım benimm.. kıyamamm..
Allah yardımcısı olsun, yardımcınız olsun seillacım

bugün gene kimsecikler yoookkk, nerdesinizzzzz :KK3:

yine ben varımm:KK37:

bu arada çok enteresan bişi yok miska, ben akşam böcükten aldım tatil özetini :KK23:

öpüyorum hepinizi canlarrr:KK16::KK16::KK16:

X