"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

niye olsun ama ben napıyorum bılıyormusun bı süre o adamı göz önünde tutup deniyorum.ondan sonra başlıyorum ama mümkün değil.gün bile gece-gündüz olarak değişirken mevsimler değişirken hersey degısırken karşındaki insan aynı kalamaz.

Nasıl deniyorsun?
Aynı kalmaz daha beter olur:KK66:))))

ilişkilerde devir daim yok canım sadece sen psıkolojık olarak bunu düşünmek istediğin için düşünüyor ve yaşıyormuş gibi hissediyorsun.

Bu pek derin bir yorum oldu uyumadan önce düşüneyim:))

İyi geceler yatan arkadaşlarımıza:))))

daha öncede ayrılık yaşadıK.Aslına bakarsan bılmıyorum mesela bayramda halasına gıttıgımı duyunca küplere bineceğini düşünmüştüm çünkü sabah ona gitmiş o bıtırmişken halasına gıttım konuştum ve hatamı anladım.
Daha mı ciddi aslına bakarsan aynı o zamanlarda 2 ay telıme cıkmamıştı sımdıde cıkmıyor .
Ama suvar mesela o zaman hayatında bırısı oldugunu düşünmemi istemişti ama bugun ona bırsey farkedip sordugumda ve eger varsa senı unutıyımmı dıye sordugumda unut demek yerıne o benım en yakın arkadaşımın kız kardeşi dedi.bu kafamı karıştırıyor.
yada gerçekten uyurken bıle ızleyen ınsanken bı anda rest çekmesi ama geçen sefer konuşalım zaman ver dıyordu bu sefer yeter artık istemiyorum dıyor.
Halasına mesela geçen sefer acı çekiyorum hala derken bu sefer hala olmıyor ya naparsam yapıyım ona yetemıyorum ılerdede yetememekten korkıuyorum napsam dıye sormıuş ve halasına o zaman vazgeç oğlum demiş halası konuşmayı dene bızım ılk tandııgımız kız arkadaşısın 2 gün once daha konuştum ketumdur bıtıremez kolay kolay oda dıyor ama gittim ayağına cıkıp kapıda ağlattı ve gelmeseydın ben gel demedim dedi.Ona konuşmak ıcın ulaşamıyuorum gerçekten sinirinden korktuğum içinde karşısına geçip üsteleyemıyorumi

Bence bi süre kendi haline bırak ne ayağına git, ne halasına, ne de ara...
Ve kendini tart buu sürede. sadece kaybetme korkusuylamı onu bu haliyle kabul edebileceğin zannına kapılıp kapılmadığını..,
Çok eleştirmişsin onun tavrından bu anlaşılıyor ve doğal olarak daralmış.
Olduğu gibi sevebilecekmisin?Eleştirip didik didik etmeden..

i'm back :)))

yaa yatmada facee bir daha bakayım dedim ; bütün fotoları eklemiş diğer arkadaş...
bazılarını pek beğendim :)) sizle paylaşayım dedim beğeni hissimi...

Bence bi süre kendi haline bırak ne ayağına git, ne halasına, ne de ara...
Ve kendini tart buu sürede. sadece kaybetme korkusuylamı onu bu haliyle kabul edebileceğin zannına kapılıp kapılmadığını..,
Çok eleştirmişsin onun tavrından bu anlaşılıyor ve doğal olarak daralmış.
Olduğu gibi sevebilecekmisin?Eleştirip didik didik etmeden..

sorun ne bılıyormusun alışık olmadıgım hallerı gördüm yaptı.Aslında ınsanlar kendilerine maske takarken o takmadı sadece yanımda olmak ,rahat olmak ,huzur bulmak istedi yarın öbür gün evlendıgımızde gayet olabılecek davranışları sergıledı.Yemek yaparken tavadan yemesi aslında çok büyük bir mesele olmamalıydı.Sonucta bız bırbırımızın hasta halınıde,usta halinide,herhalini görücektik.Oyle yese nolcak yemese nolcaktı.Kalkıp benım yanımdamı kasacakti kendisini hayır yapamazdı.Hayatı boyuncada yapamayacağından eleştirilmekten korktuğu için gitmeyi deniyor şimdi.Sevebileceğim ekin teşekkür ederim farklı bır bakış açısı getirdin bu akşam bana sağol
Kızlar ben gerçekten yatıyorum ıyı geceler.

Face kuşu oldun bakıyorum da:)

yaaa evet çok severim facebooku zaten :)

neyse sana da bir ara gönderirim fotoları...
paylaşıyorum ama profilimde görünmüyor; sanırım arkadaşın ayarlarından dolayı... hepsini görmenizi isterdim :)
birinde ikimiz pek tatlı çıkmışız ; diğerleri 3-4 kişi hep ve genelde yakın durmuşuz ; durmuştuk yani :)))

İyi geceler ekin ve hayata...
ekincim senin cevabını yarın vericem.
Yani kötü anlamda diil:)))
böcük tekrar Face'e daldı ya da gerçekten uyudu bu sefer:))

Mucu mucu..

sorun ne bılıyormusun alışık olmadıgım hallerı gördüm yaptı.Aslında ınsanlar kendilerine maske takarken o takmadı sadece yanımda olmak ,rahat olmak ,huzur bulmak istedi yarın öbür gün evlendıgımızde gayet olabılecek davranışları sergıledı.Yemek yaparken tavadan yemesi aslında çok büyük bir mesele olmamalıydı.Sonucta bız bırbırımızın hasta halınıde,usta halinide,herhalini görücektik.Oyle yese nolcak yemese nolcaktı.Kalkıp benım yanımdamı kasacakti kendisini hayır yapamazdı.Hayatı boyuncada yapamayacağından eleştirilmekten korktuğu için gitmeyi deniyor şimdi.Sevebileceğim ekin teşekkür ederim farklı bır bakış açısı getirdin bu akşam bana sağol
Kızlar ben gerçekten yatıyorum ıyı geceler.

Önce yapıp sonra düşünmesek ..
Ahh biz kadınlar
iyi uykular..

günaydınnnnn
ne yazmışsınız hatunlar yaaa maeşallah maeşallahh:)) yalnız hadi ben kaçtım yattım diyip geri dönüşlerinize bayıldımmm
hava cok güzel bugün burda mutlu mutlu uyandım umarımda böle gecer gün mutlu olmaya cok ihtiyaclıyım bu aralar ama ne zayıflamısım kızlar ya hiç farkında değilim vucuduma cuk diye oturan hatta ani hareketelrimde cırtlamasından kortugum kalem eteğimin içine düşünce anladım diyolardı ama ben yok falan diyodum da erimişim resmen sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim zayıflayınca yüzüm cok kötü oluyo yoksa menun olabilirim bu durmdan yani
hayata yinemi ayrıldınız biraz zaman ver kendinede onada bakalım neler olcak bi süre sabret biraz uzak kalın bakalım
böcük konuştun demek ohh cok ii yaptın tatlım kaybedecek vakit yok
rapusum ya korkularımızı bi kenara bırakıyoruz bide bunları düşünürsek zaten ortada aday adyı olmaya yakın adaylarımız var onlara da kaybolcak
ekincim yorumlarına da bayıldım canım deseteğin için saol

günaydın fıstıklarrrrr nasılsınız bakalım:) neler yazdınız hiç bilmiorum, okuyamadım çok da yazmışsınız yaw, ne konuştunuz öyleeeee, merak ettim doğrusu bi okuyayım :)
cekucum, seillacım, miskacım, katinam, rapuşum, böcüğüm, gamzenkcim, jelibonum, hayatacım, suskuncum ve unuttuğum birileri varsa hepinizi tek tek öpüorummm, okuyup gelcemm :KK54:

günaydın kızlar :)) çıkmadan bir bakayım dedim.doldurmuşsunuz sayfaları, artık yatarken okurum yazdıklarınızı ,birazdan çıkıyorum :KK43: benim için dua edin olur mu ? öperim hepinizi :))))))))

oku oku bitmior, valla yarım yamalak okuyabildim napiyim :KK1:
katinam cnm benim inşallah iyileşip sapasağlam geliceksin aramıza, sana allahtan acil şifalar dilior ve güzel yanaklarından kocaman öpüorumm :KK54:
seillacım hastan daha iyidir umarım cnm, birinden bahsetmişsin ama yeni bi aday mı var yoksa, yazılanları hızlı hızlı okuduğumdan tam aklımda kalmadı, inşallah yeni biri vardıırrrrr :KK19:
hastan da iyidir inşallah cnm...
böcüküm bakıorum da sen fuar çocuğuna baya kapılmışsın, facete görücem die gecenin bi yarısı internette dolaşıorsun, ne o yeni bi aşk mı başlıorrr söle bakalımm :KK24: :KK53:
rapuşşşşşş senin elemanlar napıorr( yaw adayların pek bi kalabalık ya toptan sorayım dedim) bu arada abıkata çok iyi yapmışsınnnn, ohh olsun ona, bi daha bi bayana hesap ödetmemek gerektiğini çok acı bir şekilde öğrenmiş olduuu :KK53:
cekucum sen nasılsın tatlımmmm, sende de bi aday yok di mi hala, öfff çok yazmışsınız tam okuyamadım, ondan sorup duruorum üzgünmm :18:
miskacımla, jelibonum hala gelmemişler, kocaman öptüm sizi de fıstıklarrr :KK54:
gamzenkcim madem bu velet bişey yapmıor sen de diğer adayı değerlendirmeye al, böyle uzayan işlerden pek bi hayır gelmior cnm, daha doğrusu bekle bekle insanın hevesi kaçıor, bana öyle olur genelde....
hayatacım sen de net bi karar ver sevgiline de kendine de zarar verme artık cnm, olmuorsa olmuordur fazla zorlamak hiç kimseye bi fayda sağlamaz, sadece zamanının boşa geçer o kadar...
ekincim hoşgeldin cnm aramıza, hikayene bayıldımm, inşallahh bi an önce bebeğiniz de olur :KK54:
ben dün dolgu için gene drun yanına gittim adam bana bi iltifatlar etti ki en az bi ay moralim bozulmaz herhalde :KK1:
ona evlenmek istediğimden ve uygun birinin olmadığından bahsettim, takıldığı bir yer varmış, orda çok kişiyle tanışma şansın olur dedi, gidince beni de götürcek :KK37:
akşama doğru da msg attı bana dudaklarına krem sürmeyi unutma die.. ben de faceten ekledim onu.. aslında yeni boşanmamış olsaydı bu adama takılabilirdim, hoş biri yaw beni de çok beğendi ama öyle biri tekrar evlenmek için uzunca bi süre bekler yani, benim de o kadar beklemeye tahammülüm yookk :KK53:
bu arada müdür yrdcısı peşimden ayrılmamaya devam edior, ahh ben napıcam bu adamlaaa, olmaz diorum vazgeçmiorrrr, ne inat bu yaw :26:

cevap hakkı doğmuş bana çileğim :KK37:
yaa kaptırmadım sadece adayı değerlendirmeye aldım işte; kabul edilebilir özelliklere sahip olduğu için iletişim kurma çabaları diyebiliriz... ee tabii sabırsız bir hatun olduğum için iletişim için tüm fırsatları değerlendirmek istiyorum ; öylece bekleyeyim ararsa arar ; yazarsa yazar yapamıyorum ben napayım :))

bu arada katinam ; sana bol bol dua ediyoruz hepimiz... ayrıca da kocaman şans öpücüğü yolluyorum sana :)

seillam ; haftaya güzel başlamakla tüm haftayı kurtardın bence :KK34: sadece biraz yemene içmene dikkat et daha da güzel olsun haftan :)

bu arada ben fazla mı süslenmişim nee ; herkes bişiler söyledi... ama çok komik yürürken küpelerim ayrı ses çıkarıyor ; çizmelerim ayrı... sonra ben de parmaklarımdan birini makasla ; diğerini de kağıtla kestim... nazar değdi yaaa :KK53:

Silinmedi izler hala dün gibi
Kadehim senle dolu aynı İstanbul rengi
Alıştım dediğim yokluğun buz gibi
İçimde hatıralar eski şarkılar gibi

Şimdi boğazın kayıp bir kenarında
Elimde bir kadeh ve içinde gençliğim

Vurdukça en dibe kendimi buldum
Ayıldıkça senden daha sarhoştum
Koskoca bir ömrü tükettim seninle
Ve sen hiç olmadın aslında içimde
bu şarkıya bayıldımmmmmm :KK31:

Son düzenleme: