"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

hayata gözün kapalı imajı mı veriyorsun sen bakıım :KK23:
hee soyunur o bekle seen :KK19:

Yok yok, içimde ne varsa aynen dışımda, yani topikte:))
Rol yapmaya ne gerek deli gibi istiyorum işte sevgili.
Kar yağarken kol kola gezsek şöle fena mı olur he fena mı oluuırr!:KK43:

Ayy ben regli atlattım da kurtuldum.

dün arkadaşıma doğum günü hediyesi alırken ; kendime de yün elbise aldım :)
yarın belki onu giyerim :KK12:

gerçi pazartesileri genelde sallama giyiniyorum ama belki akşam jeli ile görüşcez ; izni bitiyor artık onun yarın :)

ayy bunu görmemişim :)

ya hep kenarda görünüyor zaten ama küçük yeşil kutulu olmamıştı hiç... sanırım sürekli açık telefondan filan giriyor...
anlamadım ama ilk kez yeşil kutulu olmuştu ama 2-3 dk sürdü işte... amaan konuşacak ada konuşur napayım yani...

ben de şimdi 30unda evde kalmış hatun modunda atlamak istemiyorum yaaa... yoksa durmazdım emin olun :KK1:

Yeşil kutusuyla kırmızı fiyonklu bir hediye gibi gelsin sana fuar çocuu:)))
İsimleri sıfatları karıştırıyorum artık bu kadar aday bolluğu olunca.:KK53:
Aslında normal iletişim kurabilecek yaşlardasınız da işte:))))))

Son düzenleme:
burası da acayip rüzgarlı... hatta bugün yolda giderken suratıma ağaç dalı kopup çarptı... ayy nazar var nazar :KK30:

evet ya jeli ve miska tatile doydu ne güzel :))

ben de bir hint filmi izleyeyim diyorum; kafam dağılır ; güler eğlenirim biraz :KK24:
sen de pek sarma öyle manalı şarkılara filan :)

dün arkadaşıma doğum günü hediyesi alırken ; kendime de yün elbise aldım :)
yarın belki onu giyerim :KK12:

gerçi pazartesileri genelde sallama giyiniyorum ama belki akşam jeli ile görüşcez ; izni bitiyor artık onun yarın :)

Yün elbise ben de almıştım geçen yıl Eskişehir'den.
Elbise mini siyah, hatta fırfırları var, bi kez giydim kaldırdım unuttum:))
Seninki nasıl?

burası da acayip rüzgarlı... hatta bugün yolda giderken suratıma ağaç dalı kopup çarptı... ayy nazar var nazar :KK30:

evet ya jeli ve miska tatile doydu ne güzel :))

ben de bir hint filmi izleyeyim diyorum; kafam dağılır ; güler eğlenirim biraz :KK24:
sen de pek sarma öyle manalı şarkılara filan :)

Yakında içinden Hint ağacı çıkacak kızım senin.
Ben çizgi film izliycem.:KK1:

ayyy jet hızıyla ilerliyor sayfalar okumadım mıda aklım kalıyor okudum cabuk cabuk ama unuttum şimdiden :)))
ya miskamda çileğimde yok nezamandır nerde bu hatunlarrrr
jelimden böcük veriyo haberleri
böcükcğm bakacam şimdi faceden bende resme
ucugumu sabah uyanunca unutmuş oldugum iiçin kocaman esnerken patlattım kızlar evet resmen patladı bir açıyla irkildim anlatamam soyuldu sonrada ama rahatladım acabiliyorum agzımı yani :)) vede regliyim dün itibarı ileee öfff yarım iş var bidele yetmezmiş gibi
evet kızlar daha iyi gibiyim uzak tutmaya calışıyorum kendimi aklımı hastaneden cıkınca düşünmemeye calışıyorum yapabileceğim bişey yok çünkü elimdden gelen herşeyi yaptım onun için zamanından beri içim cok rahat bu konuda ama keşke böle olmasaydı sürekli dua ediyorum elimden başka bişey gelmiyor herşeye hazırladım kendimi
evet cocuk kesin en fazla 25 tir yani ama uzun boylu yapılı bişey dayım saolsun yani dayıııııııııııııı diye bi ses cıkardım ama cocuk duydumu bilmem dayım kafadır hakikaten bide ne hikmetse beni cok kıskanır cok sever bende onu tebi
rapus bencede ceket etekle tak kıravatı arkası çizgili ince çoraplardan giy gömleğin düğmlelerinide ac kravatı düşük bırak ayyyy seksi olursun vesselam
böcük yeni elbisenle salın sendeee tatlım kurumsal derdine yansınnnnnn
gamzenkcim canım gecmiş olsun velet bişey beceremicek gibi yeni aday bulsun senide artık tatlım
cekum evet tesbih işi bozdu ama napalımmmm

Yün elbise ben de almıştım geçen yıl Eskişehir'den.
Elbise mini siyah, hatta fırfırları var, bi kez giydim kaldırdım unuttum:))
Seninki nasıl?

çok kalın değil benimki ; ee malum izmirde herşey ince... ben de zaten kalın kıyafet hiç giyemiyorum; hele boğazlı kazak boğuyor beni...

antrasit ; saç örgüleri var ; çok mini değil ama dizin üstünde; 3/4kollu ; yuvarlak yakalı ; beli ince...
sen de giy yarın ...

ayy ya da ne zaman çıtırla düet yapacaktın o zaman giy :))

ayy abim yine ; " tanrım tek başına koyma kullarını" dinliyor şevval samdan :))

X