"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

şöyle yazdım.

doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara :))

yorum yapmamış. sadece beenmiş.

Gamzenk bugün doktora gittim nörolojiye diğer doktorla aynı teşhisi koydu esansiyel tremor. Dideral verdi yine ve paxil diye bi antidepresan verdi. Paxili internette araştırdım güçlü bi antidepresan yazıyo deprem, trafik kazası gibi tramvatik durumlarda kullanılır yazıyor. Yine sersemletecek bu ilaç beni heralde. Doktora söyledim kullanman lazım en az 5 ay dedi

jeliii yeni gördüm mesajını jeliii:)) Boşvericem canım başka yolum kalmadı ki:)

tabi canım gayet güzel :) ben olsam ben de aynen öyle yazardım herhalde

dimi ya saol çekucum

bu ara çok göremiorum ztn. bugün de çıkışta gördüm birazcık. bu yine bakıodu nereye gidiorum die. ben bakmadım. sonra bi ara arkadaşlarla konuşurken içeri girip çıkıodu. en son çıktı bizim tarafa baktı. bnde baktım göz göze geldik bi müddet. deişik bi bakışı var anlayamıorum valla

15 tatile kadar süre verdim. bişe yaptı yaptı. yapmadı kafamda bitirip başkalarına yönelcem. becerebilirsem tabi. yada o bulsun başkasını daha kolay olur unutmam ama onun da becerebilceni hiç sanmıorum

O zaman cevap da vermezdi bunda en azından beğenmiş.

ne biliyosun kızım, belki başka kimsenin görmediği bi ortamda yazışmak daha kolay gelecekti, biraz daha girişken olcaktı?

aay ay, bu da tosbaa familyasından, k.çından iteklemek lazım şekerim, böyle beklersen daha çok beklersin söyliim.

aynen o familyadan. daha önce çıktığı kızı seviomuş baya ama kıza hiç belli etmiomuş. çıktığı kız diorum ama çıkma teklifi de yok ortada. sadece bi kaç kez görüşmüşler filan. sonra kız başkasını bulunca şok olmuş, çok üzülmüş . ee ne bekliodun ki dimi yani.. sonra birinden daha hoşlanmış lise arkadaşı. sanırım ona da söyleyememiş. o olayda kapanmış, unutmuş onu da. arkadaşım anlatıo bunları. şu an kimden hoşlanıo bilmiorum dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…