"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

O kimdi miska???

tatlı arkadaşım, neden karamsarlaştın öyle :KK43: etrafımızda iyi örnekler kadar rezil evlilikler, beraberlikler de yok mu; bunları yaşayan kadınlara sorsan, bekar olmayı binlerce şükürle tercih etmezler mi? o yüzden, her şeyin hayırlısını versin bize allahım, 120 kiloluk arkadaşın, belki aldatıldığını bildiği halde adım atamadığı için gecelerce ağlıyordur? ya da senden 5 yaş küçük o kadın, sana küçük muamelesi yaparken kendisi evinde şiddete, aşağılanmaya maruz kalıyordur?? aşkın, ilişkilerin, evliliğin formülü, doğrusu, olmazsa olmazı, keskin çizgileri, zaman sınırı yok ki, en güzelini yaşayacaksın ben buna yürekten inanıyorum.

pucca nickli bi hatun, blog yazıları yazıyor, hatta bu yaz kitabı falan da çıktı. komik kız yaa, ağzı bozuk azcık, kendi de gevşek biraz ama beni çok güldürüyo :) o da ilişkilerden muzdarip işte, bi sürü saçma sapan şey yaşamış çoğumuz gibi, onu diyodum. google'a pucca gunluk yazarsan çıkar blogu.

Neee bileyim dertlendim kendi kendime işte elde mi sanki?! :)

Bu senin içten huzur veren hallerin yok mu, esnek ve ufku açık bakşların, seni üzen adamı dövmek lazım. :KK6:

Yok hani yaklaş uzaklaş oyunları, başlayamayan ilişkiler... Son derece içten davranıyosun adamlar kendi hallerine bakmadan seni ölçüp biçmeye, düşünüp efelenmeye başlıyolar. Amann neyse. Keyfimize bakalım. :KK37:

Bakarım bloğa, merak ettim doğrusu.

Neee bileyim dertlendim kendi kendime işte elde mi sanki?! :)

Bu senin içten huzur veren hallerin yok mu, esnek ve ufku açık bakşların, seni üzen adamı dövmek lazım. :KK6:

Yok hani yaklaş uzaklaş oyunları, başlayamayan ilişkiler... Son derece içten davranıyosun adamlar kendi hallerine bakmadan seni ölçüp biçmeye, düşünüp efelenmeye başlıyolar. Amann neyse. Keyfimize bakalım. :KK37:

Bakarım bloğa, merak ettim doğrusu.

canim dostum, seni uzen; olmadigin bi kadin gibi davranmani bekleyen ve canina sikan herbir adam icin ben de ayni seyleri dusunuyorum inan. aydin kadini kaldiramiyor bunlarin en aydini bile..

yazdiklarin bana bir karikaturu hatirlatti, feyhan guver`in "bayir gulu" adli kosesinden. koylerdeki kadin erkek iliskilerine dem vurarak kara mizah yaptigi bir kosedir, belki biliyorsundur. br karikaturunde, isten kovulmus, ailesi tarafindan asagilanan, elinden bi is gelmeyen, sumsuk, beceriksiz bir adam ve karisini anlatiyordu. adam aglaniyor, sizlaniyor, kendini sucluyor ve karisina layik olamadigini soyluyor. karisi ise basliyor adamin moralini duzeltmek icin onu pohpohlama. aslansin erkegim, kaplansin, senin elinden her is gelir, tuttugunu koparirsin, ailen de seni kiskaniyor, zaten yatakta da bi aygir gibisin, soyle amansin boyle yamansin... adam kalkiyor yerinden, sooyle bir geriyor gogsunu, ben muhtesemim ya triplerinde gaza geliyor, yuzu guluyor. kadincagiz da seviniyor, yarin is bakarsin, eminim bi is bulcaksin falan diye cesaret vermeye devam ediyor ki, bizimki bi tekme atiyor kadinin k.cina, "kalk lan, cok konusma da bi cay koy" diye! yillar oldu bu karikaturu okuyali, nedense hic aklimdan cikmaz, bana bi ders olmus olmasini isterdim ama ne yazik ki ayni aptal kadinim ben de! tek dilegim, sevgilimin o adam gibi olmamasi :)

dun saatlerce pucca okuyup gulmusum, saat nasil gecmis anlamadim bile.

gunaydin bu arada hatun kisiler, hepinizi kocaman operim!

sabah sabah gulelim diye :)

$bayýr-gülü_60964.jpg

$punky32gq.jpg

günyadın canlarrr bugün mutlu uyandım hava yine güzel sevindim tabi ben işteyim bu üzücü abişim geldi akşam gelir gelmez havamız değişti valla durumları bildiği için (hergün arıyodu beni ne haldeyim die canım benim oda tanır ve severdi) bana bi sarılması bi öpmesi vardı dayanamdım ağladım hemen iki sarsdı beni sildi gözyaşımı öle ce kucağında uyuya kalmışım sabahda öpüp cıktım bal yaaaaa:))
hastam hala aynı değişik bir durum olursa haber vericem size can sıkmak istemiyorum olumlu ılımlı pozitif olmaya calışıyoruum
bu arada bir iki haber veriyim abla vardıya benim bücürüğün gelmiş gitmiş bileeee 3 gün kalmış bizimde taşınma telaşımız var die rahatsız etmek istememiş kuzenini görmüş annem o sölemiş slm bırakmış bende dayanamadım heralde kardeşinin üstüne atlıycam die korktular dedim bu ne böle ya önce iste sonra ben ışık yakınca yok ben almıyım işte o an pişman oldum msj attıgıma bu devranda tamamen kapanmış oldu bölece son haberimide aldım yani şu esmer cocuklada apartman girşnde karşılaştım gelişli iri bi çocuk ama yaşı baya küçük anladıgım kadarıyla dersane kitapları vardı elinde öss:))) yani ondanda bişey cıkmıcak zaten su ara içimde hiç istek keyif yok biraz zaman lazım bana sizi okurken mutlu oluyorum ama güzel haberlerinizi bekliyorum

böcekim güzel vakit geçirirsin umarım canım ummadıgım bir aşk bulur seni orda
jelim canım saol güzel sözlerine sende yorma kendini cok aşk senide bulsun biran önce
rapusum ya bazzen oluya işte böle gardımız düşüyo ama unutmaki işin bide görünmeyen kısmı var herkes öle tozpembe bulutlarda gezmiyo birçoğu sana özeniyodurda belli etmiyodur eminim:))
cekum karamelde güzel renktir dneyebilirsin bence yaza doğru fareden de kurtulursunuz umarım ben korkma değilde tiksiniyorum cok fareden
eylülcüğümdende haberim yok nezamandır iyidir umarım
hayata da yok dimi nezamandır
gamzenkcim sende kutla mutlaka bak sade ama iğneleyicide olsun farkını anlasın herkes bu benim fikrim tabi
çileğim demek adamcık cicekde aldı sana her yolu deniyo yazık bilieğin içinde geçmiş olsun canım nazar değiyo sana
miskacım öncelikle canım dün bi boşluğumda baktım su fotocuya beğendim ben hoş anlar olmuş gerçi bir ikitane birbirinin tekrarı pozlar var gibi geldi ama düğün sahibide cok önemli bence eminin sen ve bu ucak adam bir aray gelince sahane bi iş cıkacak süper fotolar bekliyorum sizden ha bide fotolsrın birinde ki gelini bizim çileğe cok benzettim su dans ediyolarda küçük bi kızda foto larını cekiyo gözlüklü bi damat nedense gelini çilekime benzettim puccayı bende bilmiyorum bu aralar gülmeye ihtiyacı var ama onada bakıcam unttugum bişey kalmadı umarım
bu arada koltuklar geldi beğendim hoş oldular abimde hemen senin işin buda dimi oda begendi mutlu oldum
umarım herkesi mutlu eden umutları yeşerten sımmsıcak güzel haberli bir gün olur

seillam, seni mutlu gordugume sevindim, abinin iyi gelecegini biliyordum :)

fotocuya baktin mii, canimsin yaa ne kadar tatlisin :)) bence de dugun sahibiyle cok ilgisi var, insanlar cizgiden cikmaya korkuyorlar cogu kez, klasikten sasmiyorlar, o yuzden fotografci da kisitlanmis oluyor. tabi adamla gorusmeden bilemem ama ben adamin vizyonunu begendim, ekipmanlari da iyi. bi saatlik gorusmeyle birbirimizi anlariz diye dusunuyorum. degisik aksesuarlar, cilgin pozlar, siradisi fotograflar istiyorum, eminim o adam beni anlayacak, icime doguyor :)) tabi birazi da klasik pozlardan olussun ki, anne babalarin yuregine inmesin :KK1:

bi ara evin fotolarini cekip koysana kusum, nasil guzellestirdin dokundugun yerleri biz de gorelim :)

güzelllerrrrrr nasılsınız bakalımmmm, öfff ben berbat bi gün geçiriorum, hem işler karışık hem de otoparktaki zincire takıldım az daha düşüordum, düşmedim ama ayağım şişti morardı zor yürüorumm öfff :KK43:
bu arada benim ki bu defa da çiçek getirdi ve beni yemeğe davet etti, hyr dedim bakalım daha neler yapacakk :26:
yorum yazamıorum affedin çok yoğunum yazılanları bile tam okuyamadım, hepinizi kocaman öpüorumm :KK54:

geçmiş olsun çileğim, dikkat et nazar değiyor sanaa:nazar::nazar::nazar:
hala şansını deniyor, ama oda reddedildikçe kalbi kırıldıkça yaşayarak kabullenecek demekki olmayacağını

ayy ay sorma jelim, illallah dedim ben de.. bazen evlilik yoluna girmemis olsaydik coktan terkedermisim gibi geliyo, oyle biktiriyo ki beni. sonra sinirim gecince kiyamiyorum ama yine de ugrasmak zor boyle tribal erkekle valla..
(

arada bir şefkat gösterki azcık sakinleşsin o seninde bir süre rahat etmeni sağlar canımcımm:KK23:
ama şunuda atlamak istemiyorum; bu davranışları aslında ne kadar çok sevdiğini gösteriyor aynı zamanda:KK34:

Erkeklerin şifresini.

miska sen çöz de köşeyi dönelim hep birlikte, elinde denek var ne de olsa. Baksana halimize erkeksizlikten kırılıyoruz. :KK1:

Jeli ve miska ve seilla kesinlikle haklısınız abıkatı arayıp yemek ısmarlatmam lazım, adam olmuycanı anladı demek ki yaa nasıl anladı acaba ben bile emin olmamakla beraber acaba olur mu diye görüşmeyi düşünmüştüm. Çok büyüük terbiyesizlik bu yaa, bir erkek kendini iyi hissetmek için bu kadar küçülmemeli, acaba kuyruk acısı mı vardı buldu benim gibi yumuşak hatunu acısını mı çıkardı? Sert olamıyorum ama ben yaa, bazen görüyorum yolsa belde böyle keskin hatunlar, ben ne dersem o olur edalarında tanıdıklarım da var, adamlar gıkını çıkaramıyor, birini de yalnız görmedim he!:KK47:

Kızlar içim acıyor, o kadar sitemkarım ki, şu yaşıma geldim ve bir adam bulamadım, hayır onlar istiyor ölüyor ben istemiyorum diye bir durumum da yok benim. Ben ölüyorum resmen ve olmuyor. Hayırlısı tabi ki ama artık çok sıkıldım yaa, işin kötüsü o kadar yorgun hissediyorum ki kendimi, uğraşacak gücüm de yok.:KK50:

Çalıştığım okulda 200 e yakın öğretmen var ve bir bayan öğretmen nişanlı, herkes evli kızlar. Muhabbetleri de ona göre oluyor ve ben 32 yaşındayım, onlarla sohbet ederken bi şekilde konuşma evliliğe geliyor sen de evlenince kilo alırsın çocuk olunca şuran sarkar filan diyorlar, bunu diyenler benden beş yaş küçük olabiliyor ve bana küçük muamelesi yapılıyor bir şekilde. :KK50:

Tamam evlenmedim ve özgürüm diyelim, hadi kendi tercihimdi diyelim, hayatımda da bir farklılık yok, çalışıp yoruluyorum o kadar.

Abıkat öyle oldu, kendimi iyi hissedebilsem öc alıcam ama diyorum ya yüzünü göresim bile yok. Tospik desen öyle. Çıtıra da bir adım yaklaştım hemen geri çekti kendini, anlamadım artık ben napayım. Biliyorsunuz dul biriyle görüşmüştüm aylar aylar önce, o da istemedi beni.

Şİmdi diyorum ki kendime odaklanayım herkesi her şeyi sileyim kafamdan şu yaşım geçiyor zman bitiyor takıntımı da sileyim salayım kendimi, keyfime bakayım diyorum, paaaat diye aklımda aynen, yalnızım da yalnızım. :KK5: Nerde hata yapıyorum kızlar ben yaa ya da nasıl teskin edicem kendimi?

120 kiloluk arkadaşımı filinta gibi eşi jeepiyle almaya geldiğinde nasıl üzülmeden metronun yolunu tutucam söyler misiniz?

:44: altına imzamı atabilir miyimm:26:
bende bu ara boşverdim gitti rapuşumm, sende boşver bu konuları
ne kadar çok istemek, o kadar olmayış, bir o kadarda hayal kırıklığı oluyor..
hayırlısı diyelim..

seillacımm abinle birlikte moral depolamaya başla hemencecikk sende
şu abla muhabbetinede hiç takma kafanı, baktın sinirini bozuyor sil gitsin faceden de o paşayı

böcükk napıyo acaba :KK23::KK23:
pişşşştttttt okuyosan özet geçiver bakimm dicem ama sen şimdi yazmassında hepsini birlikte yazayım diye:KK1:

Selam kızlarr
Miska karikatürleri beğendim çok güldüm yaa :)
Rapuş sıkma sen canını mutlaka çıkacak bizi anlayan ne istediğini bilen adamlar karşımıza. Olumlu düşünelim olumlu olsun. Olmayanlar da bizim için hayırlı olmadığı için olmuyor unutma.
Seillam senin için çok sevindim abinin gelmesine, arkadaşın için de çok üzme kendini sen elinden gelenin fazlasını yapıyorsun emin ol. Benim bugün boş günümdü sabah doktora gittim geldim. Kuzenimde ameliyat(hemoroid ameliyatı) oldu ona uğradım biraz da iyi çok şükür.
Jeli böcükten haber alırsan bize de anlat olan biteni :)

Eylüle mesaj atmıştım cevap gelmedi internete giremiyor heralde, iyidir atlatmışlardır inşallah

Kuzenimin eşine bi çocuk öğretmen tanıdığın var mı abla tanıştırsana beni demiş o da beni söylemiş.Çocuk da tanıyorum onu ama cesaret edemiyorum, arabası var o beni beğenmez filan demiş. Kuzenimin eşi anlattı bugün. Dışardan çok havalı mı duruyorum nedir anlamadım yani hiç de öyle maddiyat takıntısı olan biri de değilim ama böyle düşünenler de var kızlar. Her erkek de cesaretli olamıyor işte, cesaretli olanlar da fos çıkıyor. Ama biz yine de umudumuzu yitirmeden beklemeye devam :))

Bayramda hayatımızın aşkını buluruz inşallah :)

günyadın canlarrr bugün mutlu uyandım hava yine güzel sevindim tabi ben işteyim bu üzücü abişim geldi akşam gelir gelmez havamız değişti valla durumları bildiği için (hergün arıyodu beni ne haldeyim die canım benim oda tanır ve severdi) bana bi sarılması bi öpmesi vardı dayanamdım ağladım hemen iki sarsdı beni sildi gözyaşımı öle ce kucağında uyuya kalmışım sabahda öpüp cıktım bal yaaaaa:))
hastam hala aynı değişik bir durum olursa haber vericem size can sıkmak istemiyorum olumlu ılımlı pozitif olmaya calışıyoruum
bu arada bir iki haber veriyim abla vardıya benim bücürüğün gelmiş gitmiş bileeee 3 gün kalmış bizimde taşınma telaşımız var die rahatsız etmek istememiş kuzenini görmüş annem o sölemiş slm bırakmış bende dayanamadım heralde kardeşinin üstüne atlıycam die korktular dedim bu ne böle ya önce iste sonra ben ışık yakınca yok ben almıyım işte o an pişman oldum msj attıgıma bu devranda tamamen kapanmış oldu bölece son haberimide aldım yani şu esmer cocuklada apartman girşnde karşılaştım gelişli iri bi çocuk ama yaşı baya küçük anladıgım kadarıyla dersane kitapları vardı elinde öss:))) yani ondanda bişey cıkmıcak zaten su ara içimde hiç istek keyif yok biraz zaman lazım bana sizi okurken mutlu oluyorum ama güzel haberlerinizi bekliyorum

böcekim güzel vakit geçirirsin umarım canım ummadıgım bir aşk bulur seni orda
jelim canım saol güzel sözlerine sende yorma kendini cok aşk senide bulsun biran önce
rapusum ya bazzen oluya işte böle gardımız düşüyo ama unutmaki işin bide görünmeyen kısmı var herkes öle tozpembe bulutlarda gezmiyo birçoğu sana özeniyodurda belli etmiyodur eminim:))
cekum karamelde güzel renktir dneyebilirsin bence yaza doğru fareden de kurtulursunuz umarım ben korkma değilde tiksiniyorum cok fareden
eylülcüğümdende haberim yok nezamandır iyidir umarım
hayata da yok dimi nezamandır
gamzenkcim sende kutla mutlaka bak sade ama iğneleyicide olsun farkını anlasın herkes bu benim fikrim tabi
çileğim demek adamcık cicekde aldı sana her yolu deniyo yazık bilieğin içinde geçmiş olsun canım nazar değiyo sana
miskacım öncelikle canım dün bi boşluğumda baktım su fotocuya beğendim ben hoş anlar olmuş gerçi bir ikitane birbirinin tekrarı pozlar var gibi geldi ama düğün sahibide cok önemli bence eminin sen ve bu ucak adam bir aray gelince sahane bi iş cıkacak süper fotolar bekliyorum sizden ha bide fotolsrın birinde ki gelini bizim çileğe cok benzettim su dans ediyolarda küçük bi kızda foto larını cekiyo gözlüklü bi damat nedense gelini çilekime benzettim puccayı bende bilmiyorum bu aralar gülmeye ihtiyacı var ama onada bakıcam unttugum bişey kalmadı umarım
bu arada koltuklar geldi beğendim hoş oldular abimde hemen senin işin buda dimi oda begendi mutlu oldum
umarım herkesi mutlu eden umutları yeşerten sımmsıcak güzel haberli bir gün olur

kutlamadım henüz.

sadece nice senelere yazmayı düşünüorum. siz ne dersiniz deişik fikirlere açığım :KK53:

Selam kızlarr
Miska karikatürleri beğendim çok güldüm yaa :)
Rapuş sıkma sen canını mutlaka çıkacak bizi anlayan ne istediğini bilen adamlar karşımıza. Olumlu düşünelim olumlu olsun. Olmayanlar da bizim için hayırlı olmadığı için olmuyor unutma.
Seillam senin için çok sevindim abinin gelmesine, arkadaşın için de çok üzme kendini sen elinden gelenin fazlasını yapıyorsun emin ol. Benim bugün boş günümdü sabah doktora gittim geldim. Kuzenimde ameliyat(hemoroid ameliyatı) oldu ona uğradım biraz da iyi çok şükür.
Jeli böcükten haber alırsan bize de anlat olan biteni :)

Eylüle mesaj atmıştım cevap gelmedi internete giremiyor heralde, iyidir atlatmışlardır inşallah

Kuzenimin eşine bi çocuk öğretmen tanıdığın var mı abla tanıştırsana beni demiş o da beni söylemiş.Çocuk da tanıyorum onu ama cesaret edemiyorum, arabası var o beni beğenmez filan demiş. Kuzenimin eşi anlattı bugün. Dışardan çok havalı mı duruyorum nedir anlamadım yani hiç de öyle maddiyat takıntısı olan biri de değilim ama böyle düşünenler de var kızlar. Her erkek de cesaretli olamıyor işte, cesaretli olanlar da fos çıkıyor. Ama biz yine de umudumuzu yitirmeden beklemeye devam :))

Bayramda hayatımızın aşkını buluruz inşallah :)

ya bnde hep onu düşünüorum dışardan çok havalı mı duruorum acaba diye :p

görüş bnce cnm çocukla :KK66:

piştt hatunlar napıyorsunuz ...

size şu an UK sınırlarından sesleniyorum... fuar alanındayım patronum yok off çok sıkıldım... neyse ki internet var da maillerime bakabiliyorum ama yazdıklarınızı okuyamıyorum malum pembe pembe sırıtıyor KK
bu mesajı da outlookta yazıyorum hemen copy paste yapıcam ...

dün çok yorucuydu...biraz komik başladı aslında; patronum beni almaya gelecekti... onu beklerken beni almak için ısrar eden dolmuş şöförü gözlerini benden alamadığı için patronumun arabasına çarptı ...
bizde küçük bir sıyrık oldu sadece patronum da üzerinde durmadı... ama güzelliğimle az kalsın trafiği kilitleyecektim... ayy nerde şu şapşal smiley...

uçak seyahatim biraz sinir bozucu başladı ; businessta boş yer var diye beni tuttular sarhoş bir amcanın yanına oturttular... adam birşeyler söylüyor ama anlamıyorum yani konuşamayacak derecede sarhoştu ; arada da cebinden çıkarıyor şişeyi içmeye devam... film izliyorum ; kulaklık var kulağımda ama yok adam illa birşey söyleyecek bana ; sonra elle dürttü filan... ama anlamıyorum ki ne diyor... neyse en sonunda hostese seslendim beyefendyle ilgilenirmisiniz diye... sağolsun anladı hostes de beni başka yere aldı hemen... tabii o arada benim migrenim çooktan beynimde zonklamaya başladı; üstüne bir de mide bulantısı... yolculuk sonrası da geçmedi ; mide bulantım da akşama kadar devam etti... güzelim suşileri yiyemedim korkumdan neyse ki bugün iyiyim...

sevgili patronumun alavere işleri devam ediyor... dün akşam gruptan ayrılıp 6kişi yemeğe gittik ; onu da ısrarla çağırdı... bugün de kendisi müşteri ziyaretine gittiği için beni çocuğa emanet etti... arada sırada gelip heşey yolunda mı diye soruyor ama karşılıklı olarak pek ilgili değiliz... yine de dudakları o kadar kalın gelmedi niyeyse akşam kokteyl var yarın da dönüyoruz zaten... neyse size ancak cuma seslenebilirim o zamana kadar öpüyorum size kocaman kocaman... umarım hepiniz iyisinizdir...

canim dostum, seni uzen; olmadigin bi kadin gibi davranmani bekleyen ve canina sikan herbir adam icin ben de ayni seyleri dusunuyorum inan. aydin kadini kaldiramiyor bunlarin en aydini bile..

yazdiklarin bana bir karikaturu hatirlatti, feyhan guver`in "bayir gulu" adli kosesinden. koylerdeki kadin erkek iliskilerine dem vurarak kara mizah yaptigi bir kosedir, belki biliyorsundur. br karikaturunde, isten kovulmus, ailesi tarafindan asagilanan, elinden bi is gelmeyen, sumsuk, beceriksiz bir adam ve karisini anlatiyordu. adam aglaniyor, sizlaniyor, kendini sucluyor ve karisina layik olamadigini soyluyor. karisi ise basliyor adamin moralini duzeltmek icin onu pohpohlama. aslansin erkegim, kaplansin, senin elinden her is gelir, tuttugunu koparirsin, ailen de seni kiskaniyor, zaten yatakta da bi aygir gibisin, soyle amansin boyle yamansin... adam kalkiyor yerinden, sooyle bir geriyor gogsunu, ben muhtesemim ya triplerinde gaza geliyor, yuzu guluyor. kadincagiz da seviniyor, yarin is bakarsin, eminim bi is bulcaksin falan diye cesaret vermeye devam ediyor ki, bizimki bi tekme atiyor kadinin k.cina, "kalk lan, cok konusma da bi cay koy" diye! yillar oldu bu karikaturu okuyali, nedense hic aklimdan cikmaz, bana bi ders olmus olmasini isterdim ama ne yazik ki ayni aptal kadinim ben de! tek dilegim, sevgilimin o adam gibi olmamasi :)

dun saatlerce pucca okuyup gulmusum, saat nasil gecmis anlamadim bile.

gunaydin bu arada hatun kisiler, hepinizi kocaman operim!

Karikatürler süper! :KK52:

Bi taraflarının kalkması için o kadar söze gerek yok bilee, hemenn kalkıyo hemenn:)))

Ayyy böcük gelmiişş :))) şu çocuk işi yalan olmasaydı iyiydi yaa, benim bayaa umudum vardı bu çocuktan :KK43:(

rapuşum, bugün bi arkadaşım bana "her eve lazım bi hatunsun haa, hem değme kadından kadınsın, seksisin, güzelsin, hem hiçbi derdin sıkıntın yok karşındakine; hem de erkek gibisin, her işe koşturup, her şeyini kendin çözüyosun, bi de etrafındakilerin hayatını kolaylaştırıyosun." dedi. ay kızcağız iltifat etti güya ama benim surat bi düştü.. resmen bundan kaybediyorum yaa diye ağlandım hemen :2: hep diyoruz ama hiç vazgeçmiyoruz şu mükemmel kadın imajımızdan, sonra bize naz da yaparlar, kapris de yaparlar, yemek de ısmarlatırlar tabi!

cekucum, arabanı mı satsan napsan kızım, adamdaki kompleksin boyutuna bak!!

jelicim, ben de onu çok seviyorum ama sevgimizi gösteriş tarzlarımız azcık farklı galiba sevgili nişanlımla:) ama kendisi de bi erkek nihayetinde, 0-5 yaş grubu davranışlarını çok görmemek lazım :)

gamzenk, o ne öyle yaa put gibi:KK57: işve cilve falan?? güzelce kutlasana çocuğun doğum gününü, ilgini belli etsene kızım, ne kaybetceksin? şimdi de sevgilin değil, ters teperse de sevgilin olmaz, sonuç aynı olur yani. biraz ekşın hadi şekerim, her şeyi erkeklerden beklemeyin, azcık da siz girişken oluverin aa!

eylülcüm nerde napıyo ben de çok merak ediyorum, inşallah fırsatını bulur da bi uğrar yanımıza.

katina da iyidir, huzurludur, sağlığı düzeliyordur umarım.

Ayyy böcük gelmiişş :))) şu çocuk işi yalan olmasaydı iyiydi yaa, benim bayaa umudum vardı bu çocuktan :KK43:(

rapuşum, bugün bi arkadaşım bana "her eve lazım bi hatunsun haa, hem değme kadından kadınsın, seksisin, güzelsin, hem hiçbi derdin sıkıntın yok karşındakine; hem de erkek gibisin, her işe koşturup, her şeyini kendin çözüyosun, bi de etrafındakilerin hayatını kolaylaştırıyosun." dedi. ay kızcağız iltifat etti güya ama benim surat bi düştü.. resmen bundan kaybediyorum yaa diye ağlandım hemen :2: hep diyoruz ama hiç vazgeçmiyoruz şu mükemmel kadın imajımızdan, sonra bize naz da yaparlar, kapris de yaparlar, yemek de ısmarlatırlar tabi!

jelicim, ben de onu çok seviyorum ama sevgimizi gösteriş tarzlarımız azcık farklı galiba sevgili nişanlımla:) ama kendisi de bi erkek nihayetinde, 0-5 yaş grubu davranışlarını çok görmemek lazım :)

gamzenk, o ne öyle yaa put gibi:KK57: işve cilve falan?? güzelce kutlasana çocuğun doğum gününü, ilgini belli etsene kızım, ne kaybetceksin? şimdi de sevgilin değil, ters teperse de sevgilin olmaz, sonuç aynı olur yani. biraz ekşın hadi şekerim, her şeyi erkeklerden beklemeyin, azcık da siz girişken oluverin aa!

eylülcüm nerde napıyo ben de çok merak ediyorum, inşallah fırsatını bulur da bi uğrar yanımıza.

düzgünce kutladım miska :))

arkadaşın doğru söylemiş hakkaten sesksi hatunsun. çok deişik bi albenin var :KK23:

Sorma yaa o da öğretmen ben de öğretmenim yani nedir ki bu kompleks ayrıca fotoğraflarımı filan gördünüz faceden ne zamandır da yazıyorum burda sizler de tanıdınız beni nerem havalı benim yaa aksine mütevazi ve kendi halinde bir kızım. Adaylar gelsin diye de arabamı satamam yani :)) Akşam kuzenimin eşi tekrar aradı abla bi ağzını arasana görüşmek ister mi benle demiş. Baştan öyle söyleseymiş dedim insan kendini böyle ezik gösterir mi yaa. Ben de yok dedim kuzenimin eşine.
Bu arada miskacım arkadaşın çok doğru söylemiş hem güzelsin seksisin akıllısın, eniştemiz çok şanslı, sen naz yapmayınca o yapıyor işte rolleri değişin bence :)

Eylüle mesaj atmıştım faceden iyiymiş herkese selamı var, sallantılar devam ediyomuş ama hafif dedi. Çok yoğunmuş okuldan dolayı, haftasonum bile dolu dedi. Ben de uğra foruma herkes merak ediyo seni dedim. Fırsat bulursa uğrayacakmış.

Şu fuardaki çocuğun böcüğün ilgisini çekememesine ben de üzüldüm yaa.
Böcük sen ordan gelme yaa bugün dolmuş şoförünün ilgisini çekmişsin yarın bir kurumsal bulursun mutlaka :))
Gamzenk cevap yazmış mı kutlama mesajına
Katinam herşey yolunda gidiyodur inşallah
Seilla da abisiyle hasret gideriyor mutludur.
Rapuş senden nbr şu abıkatı ara da borcunu ödettir ona :KK1:

Yarın 7 buçukta dersim var erken kalkmaya adapte olamadım hala bu akşam erken yatmam lazım, hepinizi öpüyorum

İlişkide taraflardan biri diğer tarafı ezmezse ilişki sorunlu oluyor eşitlik yaramıyor bunlara gördüğüm kadarıyla.:) Eeee o zaman da kadın erkeği ezerse ilişkisinden bir şey anlamıyor, erkek kadını ezebiliyorsa çabucak bıkıyor.
Kimse kimseyi ezmesin desennn insan yaratılışına aykırı.:)

Abıkatı aramaya niyetim yok, onu ve onun gibi erkek bozuntularını Allah'a havale ediyorum, en parasız halimde bile on yemek ısmarlarım sorun o değil ancak bu terbiyesizliği yapabilen biriyle aynı masaya oturamam.:KK50: Sonradan aramış sormuş olsa anlarım, hangi özelliğim hoşuna gidemedi acaba beyimizin, gerizekalı kızlar eminim sırf avukat diye şımartmışlardır, en baştan kendini satıyor ben ölsem bir erkeği aramam zaten bu benim düsturumdur, bu yaşımdan sonra değiştirecek değilim, ne halleri varsa görsünler hepsi. :KK47:

miskanın anlattığı o karikatürdeki gibi iyi hissettiriyoruz sadece adamlara kendilerini, başka bir şeye yaramıyoruz işte.:KK47:

İlişkide taraflardan biri diğer tarafı ezmezse ilişki sorunlu oluyor eşitlik yaramıyor bunlara gördüğüm kadarıyla.:) Eeee o zaman da kadın erkeği ezerse ilişkisinden bir şey anlamıyor, erkek kadını ezebiliyorsa çabucak bıkıyor.
Kimse kimseyi ezmesin desennn insan yaratılışına aykırı.:)

şekerim, söylediğin çok doğru. eşitlik meşitlik diye bik bik ötsek bile durum böyle gerçekten de... sözkonusu ilişkiler olunca mükemmelliyetçi olmamak lazım aslında ama o da bizim gibi hatunların yaratılışına aykırı işte, naparsın :))

bu arada gamzenk ve ceku, çok teşekkür ederim çook tatlısınız :) beni şu anda dizleri çıkmış eşofman altım, üstündeki alakasız tişörtüm ve cart pembe çoraplarımla görseniz de aynı şeyi düşünür müydünüz acaba :KK1::KK1:

gamzeeennkk ne yazdın pekiii??

Abıkatı aramaya niyetim yok, onu ve onun gibi erkek bozuntularını Allah'a havale ediyorum, en parasız halimde bile on yemek ısmarlarım sorun o değil ancak bu terbiyesizliği yapabilen biriyle aynı masaya oturamam.:KK50: Sonradan aramış sormuş olsa anlarım, hangi özelliğim hoşuna gidemedi acaba beyimizin, gerizekalı kızlar eminim sırf avukat diye şımartmışlardır, en baştan kendini satıyor ben ölsem bir erkeği aramam zaten bu benim düsturumdur, bu yaşımdan sonra değiştirecek değilim, ne halleri varsa görsünler hepsi. :KK47:

miskanın anlattığı o karikatürdeki gibi iyi hissettiriyoruz sadece adamlara kendilerini, başka bir şeye yaramıyoruz işte.:KK47:

öfkelenme bebeğim, sadece birimizin başına gelen bi şey değil ki bu, eminim tüm dünya kadınlarının benzerini yaşadığı bi durumdur.. sadece kadınlar mağdur olmuyo aslında, bunun tam tersi olmuyo mu sanki, eminim oluyodur. sümüklü kızlar, bi adam ona değer verince peri padişahının kızı gibi kasım kasım kasılmıyolar mı, düşün etrafındakileri, mutlaka örneği vardır.

şekerim, söylediğin çok doğru. eşitlik meşitlik diye bik bik ötsek bile durum böyle gerçekten de... sözkonusu ilişkiler olunca mükemmelliyetçi olmamak lazım aslında ama o da bizim gibi hatunların yaratılışına aykırı işte, naparsın :))

bu arada gamzenk ve ceku, çok teşekkür ederim çook tatlısınız :) beni şu anda dizleri çıkmış eşofman altım, üstündeki alakasız tişörtüm ve cart pembe çoraplarımla görseniz de aynı şeyi düşünür müydünüz acaba :KK1::KK1:

gamzeeennkk ne yazdın pekiii??

Mükemmelci olduğumu sanmıyorum ben. Hayatıma emin adımlarla girebilsin yetecek, şu tutuk adımlar beni çok üzüyor. :KK50:

X