"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

aaa geliyormuş mesajlarım :)

gamzenkcim kutla tabii ki de yaaa... gıcıklık niye yapacaksın hem ?
sonra doğum günümü bile kutlamadı demek ki benden hoşlanmıyor diye iyice çekerse kendini ?

haklısın ya riske atmıyim ve kutluyim. o ztn kimseninkini kutlamaz . cool takılıo güya

günaydın kızlar
bugün hava cok güzel burda ve abim geliyo bu akşam bu beni mutlu ediyo hastamın durumu aynı ateşi bi çıkıyo bi iniyo bi gün iyi bigün kötü yani iş dolayısıyla ben gidemiyorum annesi haber veriyo durumunu bide izne ayrılacaktım bugün ititbari ile ama malesef müfettiş kaidesi oldugundan ötürü iznim iptal edildi ne güzel abim buradayken evde olacaktım diyorum size bende biz bahtsızlık var bu sene umarım yeni yılla birlikte kıracam bu zinciri 10 gün iznim var bi yere gitmekten gectim evimde bile kullanamıyorum iznimi ne şanstır bu yaaa kızlar dualarınızı eksik etmeyin umutla uyandım bugüne hava güzel ya oda iyi olacak
miska enişte bye bunaltmış seni biraz canım hak verdim sana ama demek ki bu kısır bi döngü hep böle olmak zorunda fakat siz aşarsınız bunu umuyorum suan arada ki mesafenin ve gecmişin verdiği bi tedirginlik olabilir bir araya geldiğinizde bu sorunlar ortadan kalkacaktır die düşünüyorum sen yine kriz idare etme modunda ol ama bu konunun canını sıktıgınıda belirtmekten sakınma sakın
katinacım saol güzel msjların için canım senin sağlıklı ve iyi haberlerini almak inan içimi cok rahtlatıyo ve umutlanıyorum herkes adına sen bu pozitifllikle güzel düşüncelerle cabucak üztesinden geleceksin bu işin hiç şüphem yok
böcekim aramadı demek bu adam öff destekcisiydim ben halbuki bu işin ama artık köstekcisiyim lütfen miskayı duy ve fuarda ki cocugu es gecme sakın
jelim sende iyi oldun umarım ama çizme alışverişine de eşlik ettiğine göre iyisin demek sevindim
cekum yeni saclarını güle güle kullan canım bende boyatmalıyım ama kafam bunu kaldırcak konuma gelemedi bu aralar ama koyulaştırmayı düşünüyorum bende
rapusss demek abıkat yemeği yedi karnım tok sırtım pek dedi ve gitti ara onu ve en pahalı yerde yamek ye hesap sırası sende de ve def hayatından canım oyum cıtırınnnnnnnn
gamzenk sende kutla m utlaka canım tamam
çilekcim sende de olmadı demek gec olsun güç olmasın dicem ama bizdede öle bi durum varki hem gec hemö güç oluyor artık ama umut kaybetmiyoruz dimi bir gün herşey güzel olacak

evet buna yürekten inanıyorum birgün herşey güzel olacak hepimiz için

gunaydin bebikler, kasim`da ask baskadir`li yazilara ilk ben baslayim dedim

rapuscum valla dogru soyluyosun, dun uzattim da uzattim bilerek, butun ofkem gecmisti aslinda ama caktirmadim :) aksama kadar hicbir mesajina cevap vermedim, hic bi telefonunu acmadim ve en sonunda aglama reddesine kadar getirdim onu, zehroldu gunu gecesi, oh iyi oldu binbir ozur, yalvarma, aglamayla ancak baristim, essek herif yaa, boyle olmak lazim demek ki... guzel guzel gecinip gidince batiyo bi tarafina bunlarin, giciklar

seillam gozun aydin, abinin gelmesine sevindim valla, hem hasret giderirsiniz, hem de kafan dagilir ne guzel. izin konusunu da dert etme, evren kullanmani engelliyosa bi sebebi vardir, belki 14 subatta sevgilinle romantik bir roma-paris-venedik tatili yapacaksindir ayyhh dusunmesi bile guzelmis :97:

bocukum minikim, kim atacak seni bu topikten yaa, topik sahibi basta olmak uzere hepimiz istifamizi basariz! (di mi rapus?:) )

bizim de basimiz ev alma isleriyle dertte kizlar, faizler tavan yapmis, cok zor durumdayiz, makul bi yol bulup evimizi alabilirz insallah

dun de dugun fotografcimla anlastim, rezervasyon yaptirdim. belgesel tarzi, sabahtan baslayarak, ilk dansa kadar cekim yapacak, hikaye fotografcisi yani :) adam bayaa iyi, bora ucak adi, bi ara firsat bulursaniz sitesine girip portfolyosuna bakar misiniz, fikrinizi merak ediyorum.

hepinizi cok opuyorum kuzular, kasim muhtesem baslasin! :)

oku oku bitmedi yahuuu :))) amma konuşmuşunuzz, pekde gülüş cümbüş olmuşş
h.sonu havadislerini böcükümvermiş zatii, çizme arayışlarımız böcükün ilk beğendiğini almasıyla sonlanmış bulunmakta :)))
pazar günüde yazlık kışlıklarımı yaptım, dolabımı yerleştirdim ohh miss miss oldu
dün zaten maaş günümdü öldüm yorgunluktan işim bittiğinde mesainin bitimine 3 dk kalmıştıı
enem dedim bugün gelimde neler yazmışlar bi okuyayım oku oku bitiremedimm :)))

du bakim aklımda neler kalmışş, notda almadım bu seferr

cekucumm saçlarını güle güle kullan bebekim, bayram hazırlığı dimi
benimde yapmam lazım, şu reglim zamanında gelseydi bu hafta yaptıracaktım ama
malesef geç gelince onuda ertelemek zorunda kaldım, arife gününe kaldı benim kuaför işim

çileğiiiimmmmm hoşlaşşma bitmiş, aşık adam başında kalmış ölemiii
merak etme bebeğim oda anlar yakında, biliyorsun erkekler unutma konusunda daha başarılılar )

tam diyordum seillam yok diye ama son sayfalarda güneş gibi parladı bebeğim
gözün aydın kuzucumm, abin ilaç gibi gelecek sana, buna eminim )
keyfini çıkar ve deşarj ol olabildiğin kadar : )

rapuuuuşşşşşşşşşş sen beni aldatıyosuuunnnn, hemde en yakın arkadaşımlaaaaaa
inanmıyorum sanaaa

şu abıkatı arada kan yerde kalmasın yaaaa :)))))))))

katinacımm senide herzamanki gibi formunda gördümm
harikasın valla, hep aktiff hep aktifff
maşallah diyorum sana, güzel güzel haberlerini bekliyorum canım

miska gelelim sana, valla şu ilgisizlikten yakınan erkek modunu bende sevmiyorum
eski sevgiliminde öyle bir dönemi olmuştuda ayy allahım valla çığlık atasım geliyodu imadaaaatttt diyeee
iş başımdan aşmışş neymiş msjına cvp vermemişim, aramasını duymamışım, 2-3 saat olmuş hiç merak etmemişim onu
ayyyy bi gitt yaaa diodum gitttt, işim başımdan aşmışş ben görmemişim zaten onun o anda msjını, duymamışım aradığını
sabah msjlaşmışız yada ne bilim konuşmıuşuz, aradan hepitopu 2-3 saat geçmiş beni ilgisiz ilan ediyoduu
ama yok anlamıyodu adamm, tabi seninkinin bu kaprisleri daha kayda değer, nede olsa nişanlılık rütbesine erdii :))))))

böcükümüde merasimle uğurladık bugün yaban ellere, 3 gün yalnızım izmirde ((((
ama böcüğe sözüm var boş durmucam o yokken :))))))))

suskun sultann kociş adayları gönlümüze göre olsun inşallahhh

ayy duu düşünüyom kimse kaldımı diye valla herkezi yazdım gibi geliyo
arada unuttuğum olduysada kusuruma bakmayın olurmuu :)
hepinizi öpeeeerrrr ve kaçarım bebekler, iş iş iş beynim dönüyor artık ama napimm yap yap bitmiyorrr bunlarda
el mecbur yapıcazzz, çok çalışıp para kazanmak lazımmm dimi amaaa :)))))))

güzelllerrrrrr nasılsınız bakalımmmm, öfff ben berbat bi gün geçiriorum, hem işler karışık hem de otoparktaki zincire takıldım az daha düşüordum, düşmedim ama ayağım şişti morardı zor yürüorumm öfff
bu arada benim ki bu defa da çiçek getirdi ve beni yemeğe davet etti, hyr dedim bakalım daha neler yapacakk :26:
yorum yazamıorum affedin çok yoğunum yazılanları bile tam okuyamadım, hepinizi kocaman öpüorumm

ayy ay sorma jelim, illallah dedim ben de.. bazen evlilik yoluna girmemis olsaydik coktan terkedermisim gibi geliyo, oyle biktiriyo ki beni. sonra sinirim gecince kiyamiyorum ama yine de ugrasmak zor boyle tribal erkekle valla..

cilekim gecmis olsun. nazardir kuzucum nazar. oku kendine, bi de ilik dus alip uyu aksam, bacagin agrimasin

Selam kızlarr
Miska eniştemiz seni çok özlüyor anlaşılan ondan bu huysuzlukları, ama bu durum suçlamaya gidince zor oluyor haklısın. İnşallah düzeltmişsinizdir durumları.
Seilla abin geliyormuş üzülme sen de artık kafanı dağıt biraz. Allah arkadaşının yardımcısı olsun
Gamzenk sen de kutlamalısın doğum gününü bence, bugün nasıldı görebildin mi konuştunuz mu
Rapuşş çıtıra sorsaydın acaba klavyen neden bozulmuş diye :))
Böcüğe de bol şanslar diliyorum, kalbi boş gelmez inşallah
Çilek bu adam bütün şansını denemek istiyor sende ki zaafın farkına vardı çünkü, ama istemediğini anlayacak biraz sabır

Saçlarım için söylediklerinize tşk ediyorum, ben zaten açık renk kullanmıyorum bu tonlara uyum sağladım belki ilerde çok sıkılırsam karamel deneyebilirim. Bugün okulda çok kötü bişey yaşadım yaa, labaratuarımda fare varmış öğrenciler hocam ses geliyo şurdan dediler bi erkek öğrenci de masanın altına yanına filan baktı hocam fare sanki bu dedi kızlar bi çığlıkla dışarı attılar kendilerini çaktırmadım pek ama ben de çok korkarım yaaa, sınıfa geçelim dedim sınıfa geçtik yarın da dersim yok inşallah yakalanır yaa, çocuklar hocam küçücük bişey masaların altına girdi dediler yakalayamadılar. Müdür yardımcısına bildirdik tamam ben hallederim dedi ama sanmıyorum yakalanacağını bütün bilgisayarların masaların dışarıya taşınması lazım yakalanması için İnşallah ben ders anlatırken çıkmaz ortaya korkarım ben yaa ooofff

bugün ara ara gördüm o beni görmedi. yine bulmuş kendine bi iş sanırım. hiç boş duramaz. sürekli bişe bulur kendine.. okulun işleriyle ilgilenir saçma saçma şeylerle uğraşır :)) en son çıkışta koridorda ben arkaşımla konuşuodm hararetli hararetli. bu da çıktı karşıdan şöyle bi durdu yanımıza gelcek gibi oldu sonra gitti. ben bakmadım hiç. yrn doğum günü. kutlıcam face ten. bu geceden kutlarım belki:) çok sade ve kısa bişe yazcam.

ıyy fareden bende çok tiksinirim ..
..inş yakalarlar ya..

Son düzenleme:

ay yakalansın yaa ders filan işleyemem ben orda korka korka girerim artık

neyin şifresini çözelim anlayamadım ben rapuşş

Erkeklerin şifresini.

miska sen çöz de köşeyi dönelim hep birlikte, elinde denek var ne de olsa. Baksana halimize erkeksizlikten kırılıyoruz.

Jeli ve miska ve seilla kesinlikle haklısınız abıkatı arayıp yemek ısmarlatmam lazım, adam olmuycanı anladı demek ki yaa nasıl anladı acaba ben bile emin olmamakla beraber acaba olur mu diye görüşmeyi düşünmüştüm. Çok büyüük terbiyesizlik bu yaa, bir erkek kendini iyi hissetmek için bu kadar küçülmemeli, acaba kuyruk acısı mı vardı buldu benim gibi yumuşak hatunu acısını mı çıkardı? Sert olamıyorum ama ben yaa, bazen görüyorum yolsa belde böyle keskin hatunlar, ben ne dersem o olur edalarında tanıdıklarım da var, adamlar gıkını çıkaramıyor, birini de yalnız görmedim he!

Kızlar içim acıyor, o kadar sitemkarım ki, şu yaşıma geldim ve bir adam bulamadım, hayır onlar istiyor ölüyor ben istemiyorum diye bir durumum da yok benim. Ben ölüyorum resmen ve olmuyor. Hayırlısı tabi ki ama artık çok sıkıldım yaa, işin kötüsü o kadar yorgun hissediyorum ki kendimi, uğraşacak gücüm de yok.

Çalıştığım okulda 200 e yakın öğretmen var ve bir bayan öğretmen nişanlı, herkes evli kızlar. Muhabbetleri de ona göre oluyor ve ben 32 yaşındayım, onlarla sohbet ederken bi şekilde konuşma evliliğe geliyor sen de evlenince kilo alırsın çocuk olunca şuran sarkar filan diyorlar, bunu diyenler benden beş yaş küçük olabiliyor ve bana küçük muamelesi yapılıyor bir şekilde.

Tamam evlenmedim ve özgürüm diyelim, hadi kendi tercihimdi diyelim, hayatımda da bir farklılık yok, çalışıp yoruluyorum o kadar.

Abıkat öyle oldu, kendimi iyi hissedebilsem öc alıcam ama diyorum ya yüzünü göresim bile yok. Tospik desen öyle. Çıtıra da bir adım yaklaştım hemen geri çekti kendini, anlamadım artık ben napayım. Biliyorsunuz dul biriyle görüşmüştüm aylar aylar önce, o da istemedi beni.

Şİmdi diyorum ki kendime odaklanayım herkesi her şeyi sileyim kafamdan şu yaşım geçiyor zman bitiyor takıntımı da sileyim salayım kendimi, keyfime bakayım diyorum, paaaat diye aklımda aynen, yalnızım da yalnızım. Nerde hata yapıyorum kızlar ben yaa ya da nasıl teskin edicem kendimi?

120 kiloluk arkadaşımı filinta gibi eşi jeepiyle almaya geldiğinde nasıl üzülmeden metronun yolunu tutucam söyler misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…