"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gunaydin hatun kisiler :)

canimin sikkinligi tipik, hayatindaki en iyi erkegin bile sık sık huzurunu kacirma meyli oldugundandir. surekli micik micik onunla ilgilendigim halde, azicik baska seyle ilgilensem hemen "benimle ilgilenmiyosun, beni ihmal ediyosun" mizirdanmalarindan illallah gelmesinden ve napicami sasirmis olmamdandir. 4s kuralini bi daha, bi daha, bi daha hatirlamamdan ve bu kuralin heeer defasinda dogru ciktigini gormekten yorulmamdandir. kisaca bikmis olmamdandir.

bocukum, kokos kusum, sex and the city hatunusun resmen yaa, bi zamanlar ben de oyleydim de kredi kartim k.cimda patlamaya basladikca, o guzellik salonlari, masajlar, kisa tatiller ve şık yemeklerden elimi etegimi cektim, kendimi simartmanin faturasi agir olmustu da aklima o gunlerimi getiriyosun (o gunlerim dedigim de, sundan 7-8 ay once en fazla ) su hosuna gitmeyen citir da bakarsin orda gonlunu kazaniverir, bu isler belli olmaaaz, sakin onyargili olma, tanimaya calis soz mu?

cilekim allah kolaylik versin, adami sardin basina, simdi zor kurtulcaksin. neyse, umarim kolayca siyriliverirsin bu isten. moralini de bozma hem, hayatinin aski diye bi sey yok, bi adam kafana %50 uyunca tamam diyiceksin iste, fazlasini arama.. valla bak.

rapusum yaa, abikat nasil keser aramayi sormayi, gercekten sinir oldum :) sen ara onu seeen, yemege davet et hatta, sonra da hesap gelince tuvalete git gozumuzu hakkaten para hirsi mi burudu ki ya :))))

seillam melekim, daha iyi olmana sevindim, insallah bi an once eski kipir kipir hallerinde gorebiliriz seni, uzulmene cok uzuluyorum

katinam senden de haber almak cok guzel, daha da guzel haberlerini almak icin sabirsiziz :)

kizlar, hepinizi opuyorum, biraz yogun bi gun, firsat buldukca ugrarim :)

senin ki amma da nazlı miskacım ama bu çok sevmesiyle de alakalı bi durum böyle düşünerek kızmamaya çalış cnmm, böyle seven erkek bulmak hele de bu devirde hiç kolay deill
benim ki gene odaya geldi, yaw ben bu adama söylüorum ama vazgeçmiorrr kii, birini üzdüğümü düşünmek de çok fena canımı sıkıorrr öffff

yaaa kızlarrr sinir oluorum yaaaa olmaz diorum hemen tripler başlıor üzgün ifadeler bilmem ne allahım bana yardım ettt

Son düzenleme:

of bebegım of, sevdigini boyle gostermek zorunda degil ki, beni cok yoruyor ve sogutuyor bu tarz davranislar, keske bunu bi anlayabilse. soyluyorum ama dinletemiyorum da. 5 sevgi dili diye bi kitap var, onu karsilikli okumaliyiz bence. bize iyi gelebilir diye dusunuyorum.

sen de su adami takma kafana bu kadar. bizi de uzduler zamaninda, napalim, uzulmesin diye bize her asik olana he deseydik ohoo.. (kendini begenmissiniz ve de yigrenc insanlarsiniz!)

evet cnm aynen ben de öyle hareketlere sinir oluorum, hatta bahsettiim bi çocuk vardı, sürekli trip atmasına uyuz oluordum ama ne demişler her güzelin bir kusuru olurrr adam aşık ve ilgi istior naapsıınnn :)
yaaaa zaten üzülmem için yapıor miskacım biliorum, benim zaafımı kullanmaya başladı sanki, dediğin gibi bizi de zamanında çok üzdüler, en iyisi umursamamak haklısın tatlımm

aaaa ben iğrenç olamam çok beğeniyorum ben kendimi işte
miskacım kolay gelsin sana ama evet sevdiğinden o halleri ; sen de biraz gıcık olmamaya çalış... ortayı bulursunuz kesin

yaa bizim hoşlandıklarımız sanki bize yüz veriyor da peeh ; üzülme canım hiç... :101:

of bebegım of, sevdigini boyle gostermek zorunda degil ki, beni cok yoruyor ve sogutuyor bu tarz davranislar, keske bunu bi anlayabilse. soyluyorum ama dinletemiyorum da. 5 sevgi dili diye bi kitap var, onu karsilikli okumaliyiz bence. bize iyi gelebilir diye dusunuyorum.

sen de su adami takma kafana bu kadar. bizi de uzduler zamaninda, napalim, uzulmesin diye bize her asik olana he deseydik ohoo.. (kendini begenmissiniz ve de yigrenc insanlarsiniz!)

Çilek bu adam, duygu sömürüsü yapıyor sanki biraz da? Peki napmanı bekliyor olabilir, yani şartlar bu kadar ortadayken senin elinden gelen ne olabilir? Aynı tospik aynııı.

miska çok mu gizemli konuşuyosunuz ben mi açım?:))))) Şimdi seninki senden daha fazla ilgi bekliyor, tamam, 4s kuralı bu denklemde nasıl bir yer kaplıyor şekerim? Yani sen fazla ilgilendiğinde tepene mi çıkıyor bu adam, onun için mi fazla ilgilenmiyim diyorsun?

Son düzenleme:

sen git birşeyler yee kuzum... nerelerdeydin 2 gündür ???

slm kızlarr.

bugün benimkini çok az gördüm ama hiç bakmadım. o bakıodum farkettim. benimkinin arkadaşı benim arkadaşımdan hoşlanıodu ya hani çıkcaklar diodum. o işte olmadı ayrıldılar temelli. çocuk dışarda buluşup görüşmek istemio. acaip bişe biz de anlayamadık.

bu arada bişe sorcam size benimkinin doğum günü geldi sizce face ten kutluyimmi. genelde herkesinkini kutlarım. ama gıcıklık yapıp kutlamasam mı

rapuşşş sende yok mu bi gelişme?? topiğe uğramıosun pek..

çıtır napıo:))

kuşum, ben gündüz pek keyifsiz olduğum için, uzun uzun anlatıp enerjinizi düşürmek istemedim de, ondan üstünkörü geçmişim. yani, bu adam eskiden bi mesajına cevap vereyim, ayda yılda bi kere onunla görüşeyim diye 40 takla atardı, o zamanlar benden iyisi güzeli yoktu maşallah. şimdi, ilgim iki dakka başka bi şeye kaysa tripler, kavgalar, bu ne yaa.. bu arada ilgilenmiyorum, ihmal ediyorum da sanmayın ha, sürekli pışpış modunda beyimiz. burda da 4s kuralı giriyo devreye işte, ben bu adamı sallamazken nasıl kuyruğumda dönerdi, şimdi onu seviyorum, üzerine titriyorum diye mi bu yerli yersiz tripler? gerçekten içim bulandı bu erkek milletinin topundan yaa, insana huzur vermemek üzere programlanmışlar sanki, off of

ayy kutla beee deli :))))

Ulaşılınca bu durumların yaşanması doğal. En iyisi kendini ağırdan satmaya devam etmek. Benden sana naçizane tavsiye evin erkeği olma, nazlanmaya başla hemen.

yaaa ben yazıyorum ama mesaj gitmiyor... sonraki sayfaya da bir türlü bakamıyorum...
attınız mı beni yoksa burdaaan ?

aaa geliyormuş mesajlarım :)

gamzenkcim kutla tabii ki de yaaa... gıcıklık niye yapacaksın hem ?
sonra doğum günümü bile kutlamadı demek ki benden hoşlanmıyor diye iyice çekerse kendini ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…