"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ay seilla senin yazdıklarını şimdi okudum, sen naptın diyecektim ki tam, 35 te kesin gidiyorsun ha? E iyi be güzelim senin garantin var hiç olmazsa.

Alışveriş seven erkek az bulunur iyiymiş yaa..

Ay seilla senin yazdıklarını şimdi okudum, sen naptın diyecektim ki tam, 35 te kesin gidiyorsun ha? E iyi be güzelim senin garantin var hiç olmazsa.

Alışveriş seven erkek az bulunur iyiymiş yaa..

ayy sorma bide cok güldürüyo beni yakışıklı bi tip değil ama gerçekten cok ii cok sevdiğim bi insan 35e kadar bulamazsam gerçeketn alıcam onu karar verdim içten içe bişeyler hissediyo artık eminim az önce çay içtik beraber konu benim platonikten acıldı görmemiş hiç onu bu hemön resmini gösterdim hımmm ben daha yakışıklıyım dimi dedi o mu ben mi tabiki o dedim bende hiçö düşünmeden (biraz ayıp ettim galiba) ama bozlumadı hiç zevksiz dedi bana bende aman boşver zxaten tarih oldu dedim soyadıda güzel değildi dedim seilla .... hoş olmuyo dedim başladı gülmeye bahaneninde bölesiilginç dorusu dedi sonra kıs kıs güldükendi soyadını söledi bak bu gayet güzel dedi zaten yabancısıda değilsin dedi (benim soyadımın sonu onun soyadı oluyo) biraz kısalacak daha kullanışlı olur dedi güldük öle yine etrfımda olmasından menun vede mutluyum ama iş değişikliği yapabilir 2 3 ay içinde olursa daha iyi olucak onun için ama şehirde değişecek ozaman anca haftasonları gelir bakalım ne olacak sonuç ve bu ay bitimi gelmesi lazım platoniğinde gelsin istemiyorum umarım uzatırlar yine:96: işte böle yani bişeyler var ama hiçbişey yok hayırlısı diyelimmm umarım yakın bi zmanda bi sürpriz yaparım aslında şöle yeni biri olsa hiç bilmediğim tanımadığım mazisi olmayan biri pat die cıksa karşıma yıldırım aşkı olsa keşfe cıksak birbirimizi böle bişey istiyorum galiba ben:97:

Hmm, gitme ihtimali kötü olmuş yaa... Senin içine sinmiyo gibi belli, yoksa biri pat diye çıksın falan demezdin sanırım?

Bu konuya sadece sunu söylebilirim

benim begendiklerim beni begenmez, beni begenenleri ben begenmem... Bu konular gercekten cok karisik kizlar.
Benimde yasim aldi basini gitmekte :) Ve hatta inanirmisiniz bilmem ama hic simdiye kadar erkek arkadasim olmadi...Doguruyu bekledigim icin.
Gecen sene birisi bana ilgisini gösterdi, benim sonrada dikkatimi cekti..simdi ben ona taktim kendisi simdi agirdan aliyor sanirim..bilemiyecem...zor bu ask mesk olaylari kizlar ya

Ben de 30 oldum canım onun yaşıysa 34, diğer konuda sormuştun ya. :) Siz?

Bizde de aynı durumlar oldu hep oilgilendi ben istemedim ben ilgilendim onun durgun zamanına denk geldi. Şimdilerde biraz uyumlu gibiyiz ama inan ki sabır sabır çok zor.

evet bbir oglaga karsi asiri sabirli olmak gerekiyor...bazen yaptigi seylerden acababenimle oyun mu oynuyor düsüncesine kapilmiyor degilim yani...

ben 25 o ise 30 yasinda...

Ben senin durumu tam anlayamadim saciuzunaklikisa...o kadar yazi yazilmis ki nerden basliyacagima sasirdim

Son düzenleme:
aynen yani oglakla bir hikayesi varsa imdadima kossun artik :90: ben anlamiyorum ne istiyor ne yapiyor bir insan neden bu kadar saklar duygularini

evet sanki duygulari var bize karsi, ama ya saklamaya calisiyorlar yada bizim onlara olan duygularimizdan önce emin olmak istiyorlar...yada sadece dalga geciyorlar...bu belirsizlik beni öldürecek...

İş arkadaşıyız. Bir yıldır. Kimse tarafından reddedilmemiş bir tip. Beni havaya sokmaya çalıştı ama çok temkinliyimdir hep ondan netlik bekledim. En sonunda bir görüşmemiz oldu bana ciddi olduğunu ailemle tanışmak istediğini söyledi ben de bunun çok ani olduğunu söyledim, sonra uzun bi ara verdi. Oysa ben atlamak istemediğimden demiştim. :)) Sonra başa sardık şu an sanki yeni tanışmışız gibi kur yapıyor ama emin olamıyorum ben hiç.

evet sanki duygulari var bize karsi, ama ya saklamaya calisiyorlar yada bizim onlara olan duygularimizdan önce emin olmak istiyorlar...yada sadece dalga geciyorlar...bu belirsizlik beni öldürecek...

Bir de ben uzak davranıp onu beklediğimde hayatımda biri var sanıyor galiba. Sırtıma yazıcam kimse yok diye.

bende 22 o 30 bunlar neden bu yasa gelip hala olgunlasmiyorlar ya acaba benle oyun mu oynuyor dusuncesine bende kapiliyorum

Ayni ben bende cok teminliyimdir...Ama sanki biz böyle uzak (temkinli) oldugumuz icin sanki bizim onlara olan duygularindan emin olamayip, onlarda bu yüzden basa sariyorlar sanki...bana öyle geliyor...Ama ben mesela gidipte acikca duygularimi söylemem emin olmadikca, oda ayni benim gibiyse yandik...Ikimizde bekler dururuz artik... Ama erkek olan o...

Ciddi oldugunu ne kadar görüsmeden sonra söylediki? Belkide onunda basa sarmasinin nedeni, tekrardan herseyi algilamaya anlamaya calismasidir... Bu oglaklar tuhaf tipler ya...

bende 22 o 30 bunlar neden bu yasa gelip hala olgunlasmiyorlar ya acaba benle oyun mu oynuyor dusuncesine bende kapiliyorum

Oyun konusunda ben de çok düşündüm evlilikten bahsettiğinde bile düşündüm doğal olarak insanın aklına geliyor. Emin olabilmek için gerçek bir ilişki yaşamak lazım.

bence onlar da bizim gibi kendilerini anlayamiyorlar galiba emin olamiyorlar emin olup olmadiklarindan iclerinde kocaman bir dunya var benimkinde var hissediyorum ama bir turlu giremiyorum

dikkatinizi cektiyse ücümüzde " benimle oyun mu oynuyor? " düsüncesine cekmis davranislari bu oglaklarin...
ama bana birazda sanki cantada keklik durumlari olabilirmi acaba? ya bu erkeklere güvenemiyorum...
Ben mesela sirf malum siteden görüsmeimkanim var, ama ekledigi kisileri görünce ya tam maco diyorum...Tuhaf tuhaf kisiler ekli...normal mi bu? Unutmak istiyorum, böyle birisiyle görüsmeyim diyorum...hemen hamle atiyor sanki gidecegimin kokusunu aliyormus gibi.
Ama görüsütügmd hicte öyle biri degildi. Bunlari görüdkce kafam almiyor. Ne yapmaya calisiyor bilmiyorum.Ego tatmnimidir bu nedir anlamis degilim... offffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…