"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Kızlar size bişi sölcem bitti bitti benim olayım başlamadan bitti. Ay deli oldum artık umudum sıfır.

Tüh! :26:

Ben de sevinmiştim ne güzel, tanışmanızı anlattığın yazıyı okuyunca.

Demek ki böyle mucizeler olabiliyormuş diye düşünmüştüm ta ki bu mesajı görene kadar. :S

Bence bir olay şekil almadan hiç kimseye bahsetmemek lazım internet üzerinden olsa bile.
Cidden olacağı da varsa olmayabiliyor çünkü.

Neyse artık... Kısmet.

hay allah ya üzüldüm bak nekadar sevinmiştim ama olsun napalım hayırlısı nediyelim rapunzel başka boşver, diyorum ya biraz sabır herşey çok güzel olacak ben inanıyorum

Yok ya paylaşmakla ilgisi yok, olmayacağı varsa olmuyor.

ama merakda ettim nolduda başlamadan bitti güzeldi herşey

aaaaa!!!

neden sekerim, noolduu???

Ya çiçekler böceklerle gelmiş, çok nazik falan filan iyi başladık ama yaşam biçimlerimiz çoook farklı. Fazlaca geleneksel bi tip oluverdi konuştukça. Sanki öyle ilginç şekilde tanışan biz değiliz, oturduk beyefendi kıyafet konusunu açıyor, kıskançlık var, para pul konusunu açıyor, romantikleşemedim yanında kendimi huzurlu mutlu hissedemedim. İlk gördüğüm gün başka biriydi sanki anlık değerlendirme yapmışım.(

Ama içimde gerip bir huzur var. Birini daha elemiş bulunmaktan gurur duyuyorum. Demek ki doğru insana daha az kaldı.

Kız sen beni güldürdün, Allahta seni güldürsün. Bu ne biçim bi Polyannacılık böyleDemek doğru insana az kaldı ha?
Saçı uzun
kınalı kuzum
senin yolun uzuuuuunn

Doğru kişileri seçemiyoruz.Yanlışlara aşık oluyoruz ondan böyle oluyo.

hayatim, dogru olani yapmissin. benim gibi olmiycani bile bile itekleseydin bile 3-5 ay icinde biticekti kesin, yiprandiginla kalcaktin. sen akilli kadinsin, dogru olani mutlaka daha iyi bilirsin. olmadi diye moralini bozmamana da ayrica sevindim, ne istedigini bilen ve bunun pesinden gidebilen her kadina kocaman bi alkisss

Kız sen beni güldürdün, Allahta seni güldürsün. Bu ne biçim bi Polyannacılık böyleDemek doğru insana az kaldı ha?
Saçı uzun
kınalı kuzum
senin yolun uzuuuuunn

Ama öylee... Her olasılıkta ne istemediğimi daha iyi anlıyorum. Sen de gül hep inş.

Doğru kişileri seçemiyoruz.Yanlışlara aşık oluyoruz ondan böyle oluyo.

Alınlarında yazmıyo ki doğru insan diye.

Yok canım yaa sürüncemede kalmasın ne gerek var olmaz işte apaçık bir şey. Mutluluklar bile diledim ayrılırken.

Güzel görüşlerin için teşekkürler, sen de o güçlü kadın grubundansın.

yalnız buraya koptum
valla artık benm elekte kimse kalmadı
gel artık nerdesn

bugün aynı şeyi bende düşündüm hani evlenenlere bakıyorum benden ne az ne fazla çok enteresan ama nasip kısmet işleri bunlar yapacak bişey yok

yaaa canlar bende ne taş ne de elek artık hiç bişey kalmadı
kafamı dinlemeye karar verdim (son iki senedir yaptığım gibi)
artık baya bi alıştım bu halime galiba istesemde cersaretim mi yok
artık nedir anlamadım akışına bıraktım kapılar açık isteyen buyursun gelsin:92::90:

oyle olmaz oyle olmaaazzzzz!!!
kapi acilip beklenmez, kadin ister, kadin alir!

oyle olmaz oyle olmaaazzzzz!!!
kapi acilip beklenmez, kadin ister, kadin alir!

yaw miskacım sorunum da bu zaten bu ara kimse yok
kimsecikler ilgimi cekmiyo bi platoniğim vardı biliyon
oda iyice sıkmıştı vazgeçmiştim biliyosun bi kaç kez gelip
gitti ama o bile benim gözümde sihrini kaybetti yani
yeni bir heyecana kadar beklemedeyim anlayacağın

aynen :13:
soon 3 yıldır kimse yok hayatımda
işin yoksa git buluş hiç keyfim yok inan
adresim belli,isteyen gelir

Hey Allahım birimiz kapı açmış bekliyor, biri buluşmaya üşeniyor. Yine de en mantıklısı miska galiba budurumda. Kadın ister kadın alır. Kanlı mı olucak kansız mı onu belirlemek lazım sadece. :89:

he, kimsenin ilgini cekmiyo olmasi ayri bi konu.. o zaman acik kapinin onunde yatsa bile donup bakmazsin ki :) belki biraz bakis acinizi degistirmelisiniz kizlar, hm? beklentileri birazcik dusurup, o gozle bakmadiginiz insanlara degisik bir acidan bakmak denenebilir belki?

sevdiğim başka sevenim başka.......
benim olayım bu sanırım.
bi de ekşi sözlükte başlığı var ya, hatunların efendi yerine piç tercihi diye.
ben de ortamdaki en karakteri oturmamış adamı bulup aşık olma gibi kötü bi huy var.
babama sölicem artık bulsun birini evlendirsin beni. hoşlanacağım biri olursa da artık evliyim derim aşık olmamak için sebebim olur.
sırf bu yüzden evlenebilirim. saçma sapan adamlara aşık olmaktan bıktım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…