"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

sevdiğim başka sevenim başka.......
benim olayım bu sanırım.
bi de ekşi sözlükte başlığı var ya, hatunların efendi yerine piç tercihi diye.
ben de ortamdaki en karakteri oturmamış adamı bulup aşık olma gibi kötü bi huy var.
babama sölicem artık bulsun birini evlendirsin beni. hoşlanacağım biri olursa da artık evliyim derim aşık olmamak için sebebim olur.
sırf bu yüzden evlenebilirim. saçma sapan adamlara aşık olmaktan bıktım.

aa bu sacma sapan adamlara asik olmak bende de var!!! hatta derim ki hep, ben bi adama asik olduysam, anlayin ki o, asla evlenilmemesi gereken, gereksiz bi adamdir...

o yuzden bence en iyisi, bize asik olanla evlenmek. simdi onlar dusunsun! :))

söylemeden edemicem bendeeeeeeeeeeee

o yüzden canım sıkkın zaten yakın bi arkadaşım var cok seviyorum onu ama sadece arkadaşça
onun bana ilgisi var gibi ama ben yinede ihtimal vermiyodum ancak öle galiba haftasonu eğlenmeye gittik beraber
orda şakalaşma falan derken sanki geröekten bişeyler var gibi sezdim 35e kadar birini buldun buldun bulamadın benimsin dedi bende ok anlaştık falan dedim ama sonra kızlar seilla bu oğlan ciddi falan demeye başladılar öleyse cok
üzülecem düşündüm yapabilirmiyim olabilirmi diye ama ıhhhıı yapamam hiçbişey hissetmiyorum maleseffff ama arkadaş olarak dünyalara değişmişyeceğim cok iyi cok mükemmel bi insan keşke sevebilseydim onu işte böle
süt gibi çocuklar yanıbaşımda durur ama ben gider en problemli en olmaz olan insanı seçerim sonuç

ellerim bomboş yüreğimde bir sızı.........

Yok yani niye illa acı çektirenin peşinde gidiyorum ?? O kadar efendi, adam gibiler buluyor.Aaaa olur muu illa sürünücem,acı çekicem,ağlama krizleri,dibe vurmalar.
Durum budur bende de.Henüz bir çıkar yol bulamadım arkadaşlar ben.

yalnızım çünkü ne yazık ki zekiyim...
yalnızım çünkü yüksek bir özgüvene sahibim.
yalnızım çünkü tek başına, muhtaç olmadan bir birey olmayı başardım.
onların, aptal yerine koymalarını daha başında farkedebildiğim için yalnızım.
hiç bir lafın altında kalmadığım, kalamadığım için yalnızım.
beni psikolojik olarak ezmeye çalışan bir erkeğe, buna gücünün yetemeyeceğini gösterdiğim için, haddini bildirebildiğim için yalnızım.
dolayısıyla erkeklerin çoğu kompleksli varlıklar olduğu için yalnızım.
çoğu erkeğin zeki kadınlara tahammülü olmadığı için yalnızım.
komplekssiz özgüven sahibi birini bulana kadar da yalnız kalacağım:)

Bence herkes acı çektiren olabilir, her insan p*ç olabilir. Ben neden böyle adamları seviyorum lafı doğru değil bu yüzden. Çünkü o sevdiğiniz adamlar sizi sevmediği için p*ç oluyorlar, kötü oluyorlar, acı çektiren oluyorlar. Aşık oldukları kadınlara ise kul köle olurlar büyük ihtimalle.

Mesela ben terk ettiğim sevgilim için kötü bir kızım, güvenilmezim, dengesizim, ona acı çektirenim, umursamazım. Ama sevdiğim erkeğe sorsanız çok iyiyim, melek gibiyim. Aynı şekilde terk ettiğim erkek arkadaşım bana melek gibiyken, onu karşılıksız seven başka bir kız için p*ç oluyor.

Mesele karşınızdaki insanın sizi sevip sevmediğiyle ilgili ve ona göre şekil alıyor.

Son düzenleme:
Bence herkes acı çektiren olabilir, her insan p*ç olabilir. Ben neden böyle adamları seviyorum lafı doğru değil bu yüzden. Çünkü o sevdiğiniz adamlar sizi sevmediği için p*ç oluyorlar, kötü oluyorlar, acı çektiren oluyorlar. Aşık oldukları kadınlara ise kul köle olurlar büyük ihtimalle.

Mesela ben terk ettiğim sevgilim için kötü bir kızım, güvenilmezim, dengesizim, ona acı çektirenim, umursamazım. Ama sevdiğim erkeğe sorsanız çok iyiyim, melek gibiyim. Aynı şekilde terk ettiğim erkek arkadaşım bana melek gibiyken, onu karşılıksız seven başka bir kız için p*ç oluyor.

Mesele karşınızdaki insanın sizi sevip sevmediğiyle ilgili ve ona göre şekil alıyor.

Her insanın bir kişiliği var. Bizim sevip sevmememize veya bizi sevip sevmemesine göre şekil almıyo ki.

Hiç kimse efendi, sessiz sakin kendi halinde birine aşık olmuyo. Böyle birini en fazla sevebilirsin.

Malesef pç lere aşık oluyoruz.

Kaçan kovalanır olayı da var tabi.

Her insanın bir kişiliği var. Bizim sevip sevmememize veya bizi sevip sevmemesine göre şekil almıyo ki.

Hiç kimse efendi, sessiz sakin kendi halinde birine aşık olmuyo. Böyle birini en fazla sevebilirsin.

Malesef pç lere aşık oluyoruz.

Kaçan kovalanır olayı da var tabi.

Sizin p*ç dediğiniz bir başkası için romeo olur.
Bu da sizi sevmeyen erkeği p*ç, size aşık olanı romeo yapıyor.
Bunun örneğini de verdim. Bana biri odun derken, diğer adam çok romantik olduğumu söylüyor.
Çünkü insanlar sevdiğine çok başka davranır, aşk değiştirir insanları.
Sevip sevmemesine bağlı olduğunu gösteriyor bahsettiğimiz durum da.

Kimse birbirine görüşünü zorla kabul ettiremez sonuçta bu yüzden ne desek boş artık.
Çok farklı düşünüyoruz çünkü.

Ve ben kendi halinde, sessiz, sakin adamlara da aşık oluyorum; çok çekici geliyorlar.
Genelleme yapmak yanlış.
Her insanın etkilendiği tip başkadır.

aa bu sacma sapan adamlara asik olmak bende de var!!! hatta derim ki hep, ben bi adama asik olduysam, anlayin ki o, asla evlenilmemesi gereken, gereksiz bi adamdir...

o yuzden bence en iyisi, bize asik olanla evlenmek. simdi onlar dusunsun! :))

ben onu da denedim. sevemiyosun adamın yüzüne bakasın gelmiyo. aşkın ne olduğunu bilen insan yapamaz öle bişeyi.

şu an 26 yaşındayım, bu dediğin gibi bişeyi düşünmem için şimdiki yaşımdan 10 yaş küçük olmam lazım. beni sevmeyen piçtir demiyorum ki ben. aksine bu adamlardan cevap da alıyorum, hoşlanıyolar da. ama iki adım yaklaştığım vakit öyle acaip karakterler çıkıyo ki karşıma. artık diyorum ben herhalde özellikle bu tipleri farkında olmadan seçiyorum aşık oluyorum. onların da yaklaşmamaları için huysuzu oynuyorum bu sefer.

en iyisi aile bulsun ya. ööf valla sıkıldım ha. hiç evlenmesek nolur sanki.

şu an 26 yaşındayım, bu dediğin gibi bişeyi düşünmem için şimdiki yaşımdan 10 yaş küçük olmam lazım. beni sevmeyen piçtir demiyorum ki ben. aksine bu adamlardan cevap da alıyorum, hoşlanıyolar da. ama iki adım yaklaştığım vakit öyle acaip karakterler çıkıyo ki karşıma. artık diyorum ben herhalde özellikle bu tipleri farkında olmadan seçiyorum aşık oluyorum. onların da yaklaşmamaları için huysuzu oynuyorum bu sefer.

en iyisi aile bulsun ya. ööf valla sıkıldım ha. hiç evlenmesek nolur sanki.

Senin sevdiklerin p*çmiş diyorsun. Beni sevmeyen p*çtir demiyorsun zaten. :s Ben de öyle bir şey ifade etmedim. Senin p*ç dediğin adam seni yeterince sevse, çok aşık olsa o lafı söylemezdin çünkü sana p*ç gibi davranmazdı, ya da genel itibariyle öyle olmazdı gözünde. Demek istediğim genel olarak p*ç erkekler diye ayrılabileceğimiz bir grup olmadığı. Seven adam normalde olduğundan bambaşka birine dönüşür. Ve kötü olmaz. Benim düşüncem bu. Bu sebeple de ben hep kötü adamları sevdim diye bir şey denilemez diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
seillaaaaa, sonun benimkine donmesin seilla :)))))))))

december, sen de bi benim sohbet topigine baksana, bi brunch yapalim diyoruz?

bu arada, sizin p.c dediginiz adam tipi ne bilmiyorum ama, benim "ise yaramaz erkeklere asik oluyorum"dan kastim, karakter olarak bana uymayacak, tasiyamayacak, birlikte yasamamin mumkun olamayacagi erkeklere asik oluyorum'du.. belki kizlarinki de benzer bi seydir??

canımı sıkan bi konuda bu işte miska şaka falan derken artık ciddileşiyo gibi bi durum oldu
asla kaybetmek istemeyeceğim bi insan ve hiç bişey hissetmiyorum ona karşı umarım yoktur öle bişey

şu p*ç mevzusuna gelirsekte kim ne algıladı bilmiyorum ama ben yapı ve karakter farklılıklarında uyuşamayacağım paylaşımda bulunamayacağım tiplerden bahsetmiştim karşılıklı sevsekte sonunun gelmeyeceği bi noktaa kopuşların yaşandığı ilşkilerimi kastederek yazmıştım

işte biride benim bu arkadaş herşeyiyle cok düzgün cok da iyi anlaştığım bi insan ama malesef ufacık bi heyecan duysam asla kaçırmam ama yok işte offff

canımı sıkan bi konuda bu işte miska şaka falan derken artık ciddileşiyo gibi bi durum oldu
asla kaybetmek istemeyeceğim bi insan ve hiç bişey hissetmiyorum ona karşı umarım yoktur öle bişey

şu p*ç mevzusuna gelirsekte kim ne algıladı bilmiyorum ama ben yapı ve karakter farklılıklarında uyuşamayacağım paylaşımda bulunamayacağım tiplerden bahsetmiştim karşılıklı sevsekte sonunun gelmeyeceği bi noktaa kopuşların yaşandığı ilşkilerimi kastederek yazmıştım

işte biride benim bu arkadaş herşeyiyle cok düzgün cok da iyi anlaştığım bi insan ama malesef ufacık bi heyecan duysam asla kaçırmam ama yok işte offff

ay kimseye bi sey soylemeden bi denesene? yani, bakis acini degistirmeyi dene? ama arkadaslarinla falan paylasma bunu, baski yaratmasinlar uzerinde. kendi kendine tart sadece, bence degisebilir.

yok kimseye sölemedim daha ciddi bu cocuk diyenleri de tersledim biz cok iyi iki
arkadasız die hafta sonu beraberdik hep gezdik tozduk falan tek değildik gerçi ama
gecen hafta bi akşam iş çıkışı alışverişe gidiyorum nereye dedi ,(bu arada onunlada aynı işteyiz zaten burda tanıştık 2.5 senedir falan çok yakın arkadaş olduk ilk tanıştığımızda bi kız arkadaşı vardı ama ayrıldılar 1 seneyi geçti oda yalnız dertleşirdik hep nese) alışveriş yapıcam dedim kimle gidiyosun dedi yalnızım dedim kızların işi var dur dedi yalnız gitme ben geliyim seninle sıkılmazmısın dedim sıkılırım ama yalnız gitmenden iyidir dedi beraber gittik ben saatlerce dolaştım oda gıkını cıkarmadan yanımda gezdi :26: bide şu oldu pembe ayakkabı aldım kendime cok hoş bi pembesi var onlara uygun çanta bakıyorum nezamandır bulamıyorum geçen gördüm karar veremedim yemeğe gittik iş çıkışı kalabalık bi grup bi kızın elinde aynı renk çantadan var aa dedim x sence şu çanta nasıl çünkü yanımda yürüyodu güzel dedi geçen beğendm bu renk model farklı ama renk çok mu iddialı dedim sence yoo güzel bi akşam çıkar bakarızbeğenirsek alırız dedi :26: şimdi bunlar olunca herkes var bişeyler dio bazen bakışta yakalıyorum var galiba bişeyler ya ama ben bişey hissetmiyorum :96: bide benim platoniğimden bile bahsetmiştim ona herşeyimi konuşabildiğim cok güvendiğim biri hatta bazen arkadaşlarıyla tanıştırıyo beni bak bu iyi çocuktur die süreklide iltifat eder bana bide geçen sabah sürpriz yumurta yollamış bana hiç hatırlamıyorum ama bi ara ben konu olmuş bende ben cok severim sürpriz yumurtayı demişim çaycı abimiz var bu senin die getirdi x yolladı dedi sabah sabah ne alaka dedim bende aradım hayırdır die canın sıkkın ya mutlu ol die yolladım dedi seviyosun ya dedi farklı binalardayız bu arada markette karşılaşmışlarda alıp vermiş ay ne uzun oldu :KK37: offf bilmiyorum beynim çatlıycak saçmalıyorum galiba

çünkü kimseyi istemiyorum
böyle gayet iyiyim kendimi hür hissediyorum bu duygu paha biçilmez kimse başımı ağrıtamaz :)

yok kimseye sölemedim daha ciddi bu cocuk diyenleri de tersledim biz cok iyi iki
arkadasız die hafta sonu beraberdik hep gezdik tozduk falan tek değildik gerçi ama
gecen hafta bi akşam iş çıkışı alışverişe gidiyorum nereye dedi ,(bu arada onunlada aynı işteyiz zaten burda tanıştık 2.5 senedir falan çok yakın arkadaş olduk ilk tanıştığımızda bi kız arkadaşı vardı ama ayrıldılar 1 seneyi geçti oda yalnız dertleşirdik hep nese) alışveriş yapıcam dedim kimle gidiyosun dedi yalnızım dedim kızların işi var dur dedi yalnız gitme ben geliyim seninle sıkılmazmısın dedim sıkılırım ama yalnız gitmenden iyidir dedi beraber gittik ben saatlerce dolaştım oda gıkını cıkarmadan yanımda gezdi :26: bide şu oldu pembe ayakkabı aldım kendime cok hoş bi pembesi var onlara uygun çanta bakıyorum nezamandır bulamıyorum geçen gördüm karar veremedim yemeğe gittik iş çıkışı kalabalık bi grup bi kızın elinde aynı renk çantadan var aa dedim x sence şu çanta nasıl çünkü yanımda yürüyodu güzel dedi geçen beğendm bu renk model farklı ama renk çok mu iddialı dedim sence yoo güzel bi akşam çıkar bakarızbeğenirsek alırız dedi :26: şimdi bunlar olunca herkes var bişeyler dio bazen bakışta yakalıyorum var galiba bişeyler ya ama ben bişey hissetmiyorum :96: bide benim platoniğimden bile bahsetmiştim ona herşeyimi konuşabildiğim cok güvendiğim biri hatta bazen arkadaşlarıyla tanıştırıyo beni bak bu iyi çocuktur die süreklide iltifat eder bana bide geçen sabah sürpriz yumurta yollamış bana hiç hatırlamıyorum ama bi ara ben konu olmuş bende ben cok severim sürpriz yumurtayı demişim çaycı abimiz var bu senin die getirdi x yolladı dedi sabah sabah ne alaka dedim bende aradım hayırdır die canın sıkkın ya mutlu ol die yolladım dedi seviyosun ya dedi farklı binalardayız bu arada markette karşılaşmışlarda alıp vermiş ay ne uzun oldu :KK37: offf bilmiyorum beynim çatlıycak saçmalıyorum galiba

kiziiim, sen bu konuya biraz egil bak :)
bence guzel bi seyler olabilir. arkadasliklardan dogan iliskilerin cok iyi gittigi oluyor. bence biraz yokla kendini, hislerin degisecek gibi geliyo bana :)

kiziiim, sen bu konuya biraz egil bak :)
bence guzel bi seyler olabilir. arkadasliklardan dogan iliskilerin cok iyi gittigi oluyor. bence biraz yokla kendini, hislerin degisecek gibi geliyo bana :)

bakalım bu akşam yemek yiycekmişiz beraber bide çantaya bakacakmışız unutmamış da yani
dün izinliydi fazla mesai yapmış bende isim benzerliği nedeniyle bi başkasını arıyacakken bunu aramışım
bide diretiyorum seilla ben x diyo evet diyorum x bey biliyorum nekadar daha ordasınız bu ayki evraklarıda sizemi yollıyım
o yine seilla x ben yanlış aradın diyo yok diyorum x bey ben sizi aradım uykulusunuz sanırım diyorum düzenlemelri yapıyorumda
yine sizin adınızama olsunlar diyorum en sonunda bi ses seilla ben bizim x o x değil hani şu 35inde evleneceğin adam varya işte o
:KK53: hönk kaldım ay ben seni mi aradım yaaa dedim çok özüür tamam tamam hadi sen uyu dedim kapadım tabi kalkınca aradı
bi güzel dalgasını geçti boşuna uğraşma 35ten önce almam seni dedi biliyorum beniş aramak için bahaneler üretiyosun falan dedi
öle gülüşüp kapadık ama benim aklım takılmaya başladı acaba ben farketmeden yanlış anlaşılmalaramı sebebiyet verdim diye
bugün yemekte bi yoklama çekicem bakalım yanlış mı anlıyorum yoksa doğrumu

Kızlaaaar, ben p.ç seviyorum ama onu süt dökmüş kedi gibi yaparsam çok hoşuma gidiyor. :KK15:

canım sende durumlar ne alem okuldaki çekingen aşığın ne durumda bben kaçırmadıysam bayağıdır bahsi geçmedi
ve yaz geldi düğün sezonu açıldı bu haftasonu bi arkadaşım evleniyo 23dede bi başkası ve ben yine yardımcı kadın
oyuncu rolündeyim nezaman başrol olacam acaba yaaa

canım sende durumlar ne alem okuldaki çekingen aşığın ne durumda bben kaçırmadıysam bayağıdır bahsi geçmedi
ve yaz geldi düğün sezonu açıldı bu haftasonu bi arkadaşım evleniyo 23dede bi başkası ve ben yine yardımcı kadın
oyuncu rolündeyim nezaman başrol olacam acaba yaaa

Ahh çekingenmiş, duyan da gerçek sanacak. :KK9:

Valla adamın çapkın haylaz bi duruşu var, ama yanımdayken bi garip, çözemiyorum. "Eğlenilecek kız":KK53: katogorisinde görseydi çoktan kapmıştı bu konuda epey çalışmış çünkü belli, ama olasılık yok :KK53: sıra evlenmeye geldiyse gelecek ki geldiğinde beni bulursa. :KK60:

Bakacağıııızzzzzz! :89:

X