"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evet çok mantıklı 2-3 saatlik psikolojimi kurtarmış olurum :KK53:

ayy ne güzel :KK16:

yaa uyku bastırdı ; işlerimi toparladım ama 4gibi çıkacağız... birkaç arkadaş daha var ben gibi idari kadrodan gelen... sonra çizme alacağım...
eve gidip valizimi ufaktan hazırlayacağım galiba... aa tabii güzellik salonum da var :KK12:

kolay gelsin böcüküm :))

Ben geldim hepiniz çıkmışsınız yaaa :KK43:
Veli toplantımız vardı bugün 11de konuştuk geldik zaten fazla katılım yoktu. Arkadaşımla bize geldik oturduk sohbet ettik, sonra o gitti ben de size bakayım dedim.
Ben de çizme istiyorum yaaa, dün eski botları çizmeleri çıkardım da hiçbirini de beğenmedim oysaki alırken ne kadar beğenerek almıştım hepsini de. Şu moda değişip durmasın yaa. Böcük sen dün benim saç rengimi sormuştun cevap vermeyi unutmuşum bronz kahveye boyattım, kuaför karamel yapalım dedi de hiç o kadar açık kullanmadığım için cesaret edemedim. Ama bu rengi de sevdim güzel oldu.
Gamzenk gün senin için güzel başlamış akşama da arar inşallah :)
Çilekçim görüşmen iyi oldu kararını net bir şekilde verdin en azından. Şimdi reddedilmeyi kabullenemiyor heralde ama tavrından vazgeçme o da anlasın olmayacağını.
Hepinisi öpüyorum ve işlerimin başına dönüyorum. Yazılı sorusu hazırlayacağım

Veli toplantımız vardı bugün 11de konuştuk geldik zaten fazla katılım yoktu. Arkadaşımla bize geldik oturduk sohbet ettik, sonra o gitti ben de size bakayım dedim.
Ben de çizme istiyorum yaaa, dün eski botları çizmeleri çıkardım da hiçbirini de beğenmedim oysaki alırken ne kadar beğenerek almıştım hepsini de. Şu moda değişip durmasın yaa. Böcük sen dün benim saç rengimi sormuştun cevap vermeyi unutmuşum bronz kahveye boyattım, kuaför karamel yapalım dedi de hiç o kadar açık kullanmadığım için cesaret edemedim. Ama bu rengi de sevdim güzel oldu.
Çilekçim görüşmen iyi oldu kararını net bir şekilde verdin en azından. Şimdi reddedilmeyi kabullenemiyor heralde ama tavrından vazgeçme o da anlasın olmayacağını.

gidemedim yaaa araç bekliyorum halaa ...

saç rengin güzel gibi geldi ; hemen yen bir resim ekle facee de göreyim :)
sana da kolay gelsin canım...

nerdee çekucum keşke arasa :p

yazılı sorusu hazırrlıcaksın demek. lütfen kolay sor hepsi geçsin :))

selam kızlar azmettim okudum tüm yazdıklarınızı
takibimden kacın istemiyorum teyzemde kaldım haftasonu biraz uzak kalıyım istedim evden hastamın durumu biraz daha ii bikez daha girebildim yanına ölece gzöünü kırpmadan baktı gözlerime okadar her yanına girene beni soruyo onlarda hep orda oldugumu söylüyolar bende sık sık ugruyorum moral olsun die böle yani umarım dahada ii olur
hepinizi öpüyorum herşey gönlünüzce olsun yorumlarımı yarın yaparım şimdi gözlerim kapanıyo

takibimden kacın istemiyorum teyzemde kaldım haftasonu biraz uzak kalıyım istedim evden hastamın durumu biraz daha ii bikez daha girebildim yanına ölece gzöünü kırpmadan baktı gözlerime okadar her yanına girene beni soruyo onlarda hep orda oldugumu söylüyolar bende sık sık ugruyorum moral olsun die böle yani umarım dahada ii olur
hepinizi öpüyorum herşey gönlünüzce olsun yorumlarımı yarın yaparım şimdi gözlerim kapanıyo

iyi uykular seillacım ,ben de yatıcam birazdan yarın yine hastane yollarına düşeceğim çünkü.Allah kuvvet versin sana canım.kendine iyi bak.

biz dün gece çok güldük umarım seni de gülümsetebilmişizdir.

iyi uykular seillacım ,ben de yatıcam birazdan yarın yine hastane yollarına düşeceğim çünkü.Allah kuvvet versin sana canım.kendine iyi bak.

biz dün gece çok güldük umarım seni de gülümsetebilmişizdir.

Katinam ve seilla iyi geceler size
Gamzenk aslında kolay sordum, uygulamalı bilgisayar üzerinden yapacağım sınavı, bi tasarım hazırladım ben 20dk da bitirdim onlar 45dk da bitirebilirler mi acaba şüpheliyim biraz.

Katinam ve seilla iyi geceler size
Gamzenk aslında kolay sordum, uygulamalı bilgisayar üzerinden yapacağım sınavı, bi tasarım hazırladım ben 20dk da bitirdim onlar 45dk da bitirebilirler mi acaba şüpheliyim biraz.

bitirebilirler inşş :))

selam kızlar, çok yorgun ve keyifsiz olduğum için yorum yapmadan kaçacağım ama beni çok güldürdünüz, hepiniz bomba hatunlarsınız, söylemeden geçemedim :)) yarın görüşürüz, hepinizi öptüm koccaman :KK16:

selam kızlar, çok yorgun ve keyifsiz olduğum için yorum yapmadan kaçacağım ama beni çok güldürdünüz, hepiniz bomba hatunlarsınız, söylemeden geçemedim :)) yarın görüşürüz, hepinizi öptüm koccaman :KK16:

noldu kuzum ; sorun yoktur inşallah... gezmekten yorgun düşmüşsündür umarım :KK34:
katinam bol bol şans diliyorum sana... Seillam seni de kocaman öpüyorum...

herkese iyi haftalar...

ben dün güzellik salonuma yetişemedim işten geç çıkınca... ama çizmemi alabildim neyse ki , bir haftadır bakıyorum en sonunda gittim ilk beğendiğimi aldım :KK37:
denedim elbisemle; bir de desenli ten rengi çorap almıştım pek güzel oldum :KK12: montumu terziye vermiştim daraltması için ama boyu atlamışız dar ve uzun oldu sanki 1,80 hatunum; çok komik olmuş... sabah boyunu ayarladım ; annecim terziye bırakacak tabii arayıp söylemem lazım kadıncağıza :) çok koştur koştur bir pazardı ama hala daha valizim tam hazır değil; yapacaklarım bitmedi... ojelerimi bile süremedim; araya bir de pembe maske sokuyorum :KK1: yani bugün de koşturmam lazım iş çıkışı ... herşeyim son dakika olacak ya :KK37:

günaydınnnnnnnn :KK16:
miskacım neyin var tatlımmmm, önemli bişey deildir umarımm :KK54:
ceku çocukları fazla zorlama sınavda yazıktırr :KK53:
böcüğüm eminim bomba gibi olmuşsundurrrr :KK12:
seiillacım inş daha iyi olucak ve zamanla herşey yoluna girecek cnmm :KK16:
katinam bi an önce sağlığına kavuş da hep yanımızda ol cnm :)
öffff ben bugün çok halsiz ve neşesiz hissediorum, neden bilmem belki de p.tesi olduğundandır, belki de hayatımın aşkını bulma ümidim her geçen gün azaldığındandır :26:

X