"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

günaydıııııııııın :)) işte bu,işte buuu :)))))))) bu ne hırs böyle :)))))))

hadi herkesi mutlu edecek bir şey yazayım,sevgili prof.dr. Arif Verimli demişki vatan gazetesinde:

BU ÜLKEDE HERKES İŞİNİVE EŞİNİ ÇOK ERKEN YAŞLARDA SEÇİYOR YA DA SEÇMEK ZORUNDA KALIYOR.İŞTE MUTSUZLUĞUN GERÇEK SEBEBİ BUDUR:)))))))))))

bu kıyağımı da unutmayın :)))))))))))) öperim hepinizi :)))

günaydıııııııııın :)) işte bu,işte buuu :)))))))) bu ne hırs böyle :)))))))

iyi de bana biraz ters geldi bu :44: şimdi biz pek mi mutluyuz ya da daha mutlu olmak için biraz daha mı bekletelim koca bulmayı

günaydın katinam bu aradaa

hırs değil katinam ; bu hafta 3 gün yokum... cuma dönücem ; biriken işlerimi toparlayamayıp stres olacağıma ; müzikler eşliğinde çalışayım dedim pazar pazar...
ne yapayımm gezcek kimsem yok

Son düzenleme:

hırs değil katinam ; bu hafta 3 gün yokum... cuma dönücem ; biriken işlerimi toparlayamayıp stres olacağıma ; müzikler eşliğinde çalışayım dedim pazar pazar...
ne yapayımm gezcek kimsem yok

kolay gelsin canım.:13:

herkeste gezioyo heralde.. bi ikimiz varız böcükk..

hava çok güzell yaa bnde gezmek istiyorumm

Son düzenleme:
kızlar mrb... ben yokken gene baya kaynatmışsınız, yazdıklarınızı okuyamadım, daha sonra okuycam :)
neler olduğunu anlatayım dedim.. cuma günü beni sinemaya davet etti, gittim ben de çünkü sürekli bi yerlere davet edior, hep işim var demek de olmuor.. neyse bana gene hediye almışşş, öffff yaniii böyle yapınca kendimi nasıl suçlu hissediorum anlatamam yapma bi daha alma dedim ben de ona.. sinemadan sonra bişeyler içtik, kızlar konuştukça anlıorum ki bu çocuk benden çok farklı yani olacak iş deil, zaten farklılıkları gördükçe az bi ilgim varsa o da yok oldu, artık hiç ilgimi çekmior.. ayrıldıktan sonra beni aradı, ben de ona msg yazdım düşüncelerimde bi deişiklik yok bu iş olmaz dedim,, ertesi günü msg attı, gene aradı, dışarı davet etti, arkadaşımlayım dedim ki gerçekten de öyleydi ama evde boş boş otursam bile çıkmazdım napiyim istemiorum söyledm de ama şansını zormalaya devam edior öffff allahım sen bana yardım et....
dün de bi arkadaşımla görüştüm ya fal baktırdık bakan bayan hayatımla ilgili herşeyi bildi valla afalladım arkadaşımınkileri de bildi
bana candan bahsetti, tipini tarif etti, bu çocuk aklında kalmış senin dedi evet dedim ben de ama seni arıycak dedi, ben de yok artık aramaz dedim abartma yani di mi
neyse müdür yrdsından da bahsetti ama sen bunu istemiorsun dedi... neyse işte ne demişler fala inanma falsız kalma hesabı bi deşarj olalım dedik bu arada bugün tlfnumu kapalı tutuorum ya ararsa bi yerlere çağırırsa ne bahane bulucam korkusuyla :26:
ben sizler napmışsınız bi okuyayımmm, kocaman öpüldünüz fıstıklarrrr

Son düzenleme:

nerelerdesin sen yaaa
çileğim böylesi daha iyi olmuş ; en azından vakit geçirerek daha yakından tanımış oldun... o belki şimdi duygularıyla hareket ediyor ama zamanla o da anlar...
sen karar verdiysen ona göre davranmaya devam et... bir yakın bir uzak davranırsan o da emin olamaz senin istemediğinden...

biz jeliyle falcıya gittiğimizde kurumsalın adını sormuştu ; bilmiyorum demiştim... şimdi biliyorum ya acaba yine mi fal baktırsam

kızzlarr noldu bilio musunuzz..

dersten bunaldım bari bi hava alim dedim. dışarı bi çıktım karşıdan benimki gelio. tesadüfe bakın yaa

spora gidiomuş o da. taktiği filan bıraktım gayet ilgili davrandım .. hava da soğukmuş dio. üşütme ya dikkat et filan dedim bnde baya samimi dedim ama

baya sohbet ettik. ilk defa ikili sohbet ettik eğlenceliydi :))

bakalım devamı gelir mi

görüşmekle iyi yapmışsın cnm. en azından erkenden anladın sana uygun biri olmadığını..

ayy bnde çok severim fal baktırmayı. ünlü bi falcı varmış gitmek istiyorum bakalım herşeyi bilio diolar

yaa nasıl ilk defa ; hani geçen gün de karşılaşmamışmıydınız siz :26:
ama güzel bir tesadüf olmuş... siz yakın mı oturuyorsunuz birbirinizle yoksa çocukcağız sizin sokaktan ayrılmıyor mu

Son düzenleme:
böcüğüm git yaw bence, az biraz gaz verior bi kaç saat de olsa mutlu oluorsunnn
gamzenk bence sen ona sporu boşver gel bi yerler oturup bişeyler içelim filan deseydinnn

karşılaşıoduk hep ama iki laf edip ayrılıoduk. yada okulda yanımıza geliodu mesela ama o zmn da başka kişiler oluodu hep. bu sefer aynı yöne gidioduk. o yüzden biraz daha uzun sohbet ettik :))

yakın oturuoruz cnm. burdamı oturuosun die sordu bnde evt dedim. hımm iyi güzel filan dio :)) onların evi uzak biraz ama aynı mahalle yani.

böcüğüm git yaw bence, az biraz gaz verior bi kaç saat de olsa mutlu oluorsunnn
gamzenk bence sen ona sporu boşver gel bi yerler oturup bişeyler içelim filan deseydinnn

evet çok mantıklı 2-3 saatlik psikolojimi kurtarmış olurum

ayy ne güzel

yaa uyku bastırdı ; işlerimi toparladım ama 4gibi çıkacağız... birkaç arkadaş daha var ben gibi idari kadrodan gelen... sonra çizme alacağım...
eve gidip valizimi ufaktan hazırlayacağım galiba... aa tabii güzellik salonum da var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…