"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

tabii tabii çalış sen ; sonra da koca bulama emi :KK35:

lütfen rica ederim ben boş zamanlarımı konserve yaparak değerlendirdim,kociş bulup ne yapayım fino ismi gibi kociş :)))) sıcak yuvamın konserveleri de olsun yemek yapayım kocişime demiştim ama olmadı ,olamadıııııı:) yine evde kaldım, yine evde kaldım :))
kızlar be kaçar ve de yatar,yarın elimdeki son koca adayımla buluşacağım :)))))))))))))))))))) hapinizi çok öperim ,iyi geceler :)))

İnşallah katinacım İnşallah, hayırlısıyla. Sevgilim olsun evlilik bile demicem artık, söz. :KK1: :KK3:

şekerim şimdi bu uzun bir konuşmanın başlangıcı olacak :) ama vallahi yatıyorum :))
evlenmiyceksek napıcaz bu yaştan sonra sevgiliyi ???????? tabii ki evlenip sıcak yuvalarımıza kavusup çocuk yapıcaz :)))) bir de yalnız yaşlanmıycaz :9 ben kaçar iyi geceler :))

şekerim şimdi bu uzun bir konuşmanın başlangıcı olacak :) ama vallahi yatıyorum :))
evlenmiyceksek napıcaz bu yaştan sonra sevgiliyi ???????? tabii ki evlenip sıcak yuvalarımıza kavusup çocuk yapıcaz :)))) bir de yalnız yaşlanmıycaz :9 ben kaçar iyi geceler :))

Hani, "kişi kendinden bilir işi" derler ya...

Şimdi senin sevgilin var üst aşamayı düşünebiliyosun yani evliliği, bense sevgili olmayı sadace hayal edebildiğim için nerdee kaldı evlilik diyorum. :KK31:

bu arada yeni geldim ancak okuyabildim yazdıklarıızı
katinam duygularımıza tercüman olmuşşun dünkü arkadaşa verdiiin cevapla ama yinde eğlendirmişti bizi hakkını yemeyeliim:KK52:

aşağıdaki ziyaretçiler kim çok merak ettim sabahın 8inde :KK37:

yaaa kızlar insan der ki böcük yarın saatler geri alınıyor ona göre kalk... yok ama koca derdi bürümüş gözünüzü hiç umrunuzda değil ben zaten düşünme yetimi yitirmişim 10gündür ; siz de hiç yardımcı olmuyorsunuz yani :KK53: pazar sabah 7.30 iş başı yaptım yaaaa :26:

neyse geldiysem çalışayım bari değil mi :44:

X