"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Sonrasını anlatmadım. Akşam yemek yedik abıkatla. Hesabı ben ödiyim dedim olur dedi ödedim apışıp kaldım kızlar yaa.

neee nasıl yani rapuşş hiç itiraz etmedi mi direk tamam mı dediiii
belki sana karşı gelmek istememiştir Bak ben herşeye tamam derim izlenimi vermek için yapmıştır öyle
moraller niye düştü bakiimm

neee nasıl yani rapuşş hiç itiraz etmedi mi direk tamam mı dediiii
belki sana karşı gelmek istememiştir Bak ben herşeye tamam derim izlenimi vermek için yapmıştır öyle
moraller niye düştü bakiimm

Yok hayatım ısrar etmedi kadın erkek eşitliğinden de konuşmuştuk tam oldu üstüne yani. Bi de ayrılırken diyor ki "bana çok iyi geliyorsun"

seillam canım yazılanlara yeni bakabildim kafam kazan gibi olmuş da şu adamlar yüzünden, Allah sabrının karşılığını verecektir canım benim, fedakarlık ediyorsun zamanından gönlündennn.

böcük inanmıyorum yazdıklarında ciddi olamazsın kendini suçlamalar filan ne kadar saçma.

miskaaa al sana enteellll!

Bi de adamın teli sürekli çalıyooo o dosyayı şöle yapın bunu böle yapalım aman of.

günaydınn güzeller
hepinize destekleriniz ve güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim ben fazlaca sarsıldım yalan yok gercekten cok kötü görünüyodu tedaviyi tamamen redediyomuş resmen intihar ediyo onada hak veriyorum anlamaya calışıyorum 9. ameliyatı oldu bu 2.5 senede okadar hırpalandıki her şeyi gectim 26 yaşında bi delikanlı düşünün öff nese canınızı sıkmak istemiyorum dayanamayıp doktorunu aradım akşam kendinizi herşeye hazırlayın iyi değil dedi bu sözün üzerine ilaç alıp 8de yattım kızlar sürekli rüyamdaydı toparlanmam zor olacak sizden dua bekliyorum rabbim cektirmesin kimseye böle bişey yaşatmasın
ben ara ara kendimde güç buldukca sizi takip edicem yorumsuz kalırsam kızmayın moralsizliğimi side yansıtmak istemiyorum herşey gönlünüzce olsun cok mutlu olsun herkes

günaydın canlarımm
seillacım yaa anlattıkların beni çok üzdü doğru olanı yapıorsun ben de aynı şeyi yapardım ama çok üzücü bir durum, bi zamanlar birlikte olduğun insanı o halde görmek çok acı, inşallah sağlığına kavuşur, dua edicem onun için....
rapuuşşş o abıkat kadın erkek eşitliğini fazla abartmış yaaaa, feminist rolü yapsak bile her bayanın için gelenekçi bi yapı vardır haksız mıyım
böcüğümmmm bulucaksın hayırlısıyla bi kocaaa ümitsizliğe kapılmak yokkk
cekucum, gamzenk öpüldünüz kızlarrrr
jelibon şekeri nerelerde geneee :26:
katinam nasıl oldu acaba onu da merak ediorum....
bu arada benim eleman alem yaaaa, dün müdürün odasına gittim bu da orda beni görünce yüzüne kocamaaannn bi gülümseme yayıldıı, neyse herkese çay getirdiler, bana gelmemiş sanmış, çilek hanıma da getirin dior hemen
sonradan da msnde konuştuk, bana aşıkmış öyle dior "seni görünce ellerim terlior, konuşamıorum dior" harbiden de iki kelimeyi biraraya getirip doğru düzgün bi cümle kuramıorrr
bakalım neler olucakkkkkkkkkk, dizimizin devamı yrn kızlarrr

kızlar yaaa nerdesiniz gelseniz kendimi çok yalnız hissettim birdeeennn

ben geldim çilek Günaydın
sabah kalktım boğazımda bir ağrı bir öksürük, bu halde okula gidemem doktora gideyim dedim doktora gittim galiba aşık oldum adama yaaa :) çok ilgiliydi
Okuldan da izin aldım eve geldim yatıyorum
Eee aşık olmayacak hatun musun sen çilekçim adam anlamış değerini ama aması var işte. Yarını bekliyorum heyecanla bakalım neler olacak, buluşacakmısınız yoksa

geçmiş olsun tatlımmmm, sen bence o dra ilaçların bitince bi de kontrole gidiversen iyi olurrr, ee fırsatları iyi değerlendirmek lazımm
ben mesela geçen gün bi çocuk vardı, çok sevimli biri işyerinden çok hoşuma gitti ama yaşı küçük arkadaşıma ayarlamaya karar verdim, çocuğu faceten ekledim, durumu izah ettim kesin afalladı ne alaka die çünkü bi samimiyetimiz yok ama hoşuna gitti olur tanışırım dedi, tanıştırcaaammm
benim ki her gün buluşalım dior da ben oyalıorum, boşver çatlasınnnn heheeeee iyice aşık olsunnn bakarım duruma göreeee

Saol canım, sen de az değilsin,arkadaşına ayarlıycan ha alemsin valla hiç aklıma gelmezdi.
Bekle bakalım güzel olur inşallah herşey
Ayrıca bu yukarıda sana sen güzel değilmisin yazan kim tanıdığın biri mi

Kızlar şu para bşriktirme konusunda gayet iyi biri olarak söyleyeceklerim var. İhtiyaç olarak düşündüğümüz pek çok şey aslında ihtiyacımız değildir ve paramızı çok zor kazanıyoruz o yüzden her yere harcamak gereksiz.

Yavaş yavaş biriktirmek, bi kenara yavaş yavaş atmak yerin mesela o ay ne almayı planlıyosanız, direkt gidip onu almalısınız, ve aldığınızı anında unutmalısınız.

Ha parayla saadet olur mukonusunu tartışacak olursak kesin söylüyorum olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…