"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar günaydınnn :)
dün oturduk konuştuk, bana bildiğiniz aşık olmuş durumda, gözlerime bakamıor, heyecanlanıor, kendini ifade etmekte zorlanıor...
"senden ilk gördüğüm anda çok etkilendim ama bu kız kesin yalnız deildir die düşündüm" dedi..
miskacım bu çocuk çok tutucu, yani bana göre fazlasıyla dindar birisi, mesela hayatında hiç alkol kullanmamış, ama söylediklerinden anladığım asıl yaşamak istediği hayatı çevre baskısından dolayı yaşayamadığı oldu.. ben ona dedim ki "seninle benim olabileceğimize inanıor musun, ya da nasıl olacağı konusunda bi fikrin var mı, varsa tmm olsun" .. dior ki "düşünüorum, içinden çıkamıorum, kendime hakim olamıorum, duygularıma hakim olamıorum"...
annesi konusunda emin deil, kadın nişanlısından ayrılmasına sebep olmuş, kız açık giyinior die kızı istememiş, eğer ayrılmazsan evi terk ederim demiş.. ben de ona dedim ki "beni annene anlatırsan bu defa seni kapının önüne koyar" "annemle seni tanıştırsam mı napsam" bile dedi...
babasını kaybettiği için de annesini kıramıor hiç.. dior ki bazen bu baskılardan bunalıorum, alıp başımı başka yerlere gidesim gelior.. annemin istediği kızları ben istemiorum, benim istediklerimi o beğenmior dedi.. ben de dedim ki ikinizden birisi fedakarlık yapmalı.. dior ki "bekar kalarak ben fedakarlık yapıorum"
akşam ayrıldıktan sonra beni aradı "ben sana çok fena tutuluorum" dedi.. sonra msg attı, bugün için görüşmek istedi.. işim var dedim..
kızlar ben hayatım boyunca hep mantığımı ön planda tuttum, biliorum ki onunla evlenirsem aileler işin içine girecek ve ben çok mutsuz olucam, o yüzden şu an onun üzülmesi beni çok üzse de ondan uzak durmam gerek sanırım...

gunaydin kuzucuklarr :)

dun gece uykumdan usuyerek uyandim. sonra da vicdan azabindan uyuyamadim geri.. sicak evimde, ustumde kalin gecelikler, temiz yatagimda, yorganim ve batteniyemle, kafam yumusacik yastikta yatarken, usuyerek uyandim... benim yasadigim sehirdeki havadan kat kat soguk ordaki hava. insanlar yikintinin, dokuntunun, pisligin ve sogugun ortasinda, psikolojileri cokmus, sevdiklerinin olumune yas tutmaya bile firsat bulamamis bir halde... oyle boyle sarsilmadim ben kizlar, cok uzgunum. Allah sabir ve sifa versin insallah.

seillam, iyi kalpli melegim, Allah kabul etsin bagislarinizi, herkese de ayni vicdandan nasip etsin.

rapusum ya, bu aksam da disari cikmiycam, yine gircem msne, bu sefer kacirmiycam seni :) bence de kucuk seylere takiliyosun, fazlaca onyargili ve yargilayicisin bu konularda. biraz akisina birak, birak tat almaya bak, azicik rahat ol be yavrum. benimki de telefonda tuvalete girdigine kadar anlatiyo "bugun naptin askim?" deyince, salakliktan degil o, duz kafa olmaktan :)) napti iste, spora gitti, dus aldi, simdi de seni gormek istiyor, boyle iste, beyin bu sekilde calisiyo :) bence erkeklerden fazla sey bekliyosun sen, hevesini kirmak istemem ama, uc asagi bes yukari, hepsinin olayi budur bebegim. yine de su citira da bakalim, hepsini yan yana koyup degerlendirelim :)

ceku yaa, jeli gelsin de evrene enerji seyyapmayi bi hatirlatsin sana, ne o oyle?! eylulum olsaydi moraller up up up derdi :)) canim benim, o da hirpalandi bu deprem olaylarinda ( Allah yanlarinda olsun.

kizlar bizim bayram tatili 9 gun oldu
resmen sirkette bi bayram havasi :) iyi patronlarim var ya :) benim icin super oldu, cunku bayramdan sonraki haftasonu, ankaradaki en yakin arkadasim evleniyo. persembe-cuma istanbula donup, ctsi tekrar ankaraya gitmem gerekecekti ki, son derece masrafli ve yorucu olacakti, super oldu bu.

opuyorum sizi sekerler, supper bi gun olsun!

ah be cilegim... ne bahtsizlik yaa... rapus da benzer durumlardan mutsuz oldu, oluyor. ne bu ailelerin cocuklarinin saadeti uzerindeki engeli yaa? biz allah nasip eder de anne olursak, yapmayalim cocuklarimiza boyle seyler. engel olmayalim kendi kararlarinin hayatini yasamalarina, destek olalim onlara hep. bu ne ya...

kusum tabi durum anlattigin gibiyse, cok da ic acici degilmis. annesi yalniz yasiyo olmasaydi, o da ailesinden azicik uzaklasip kendi hayatini yasayabiliyor olsaydi belki cok dert olmazdi ama, baksana kadin nisan attirmis yani, dirlik verir mi... hayirlisi olsun.

jelim haftasonu sende yoruldum demek bende tüm cumartesi ev düzeni ve temizlikle ugrastım sevgili annecimle birlikte ama pazar gezdim guzel oldu hamama bende gitmedim hiç hep beraber toplaşıp gitsek ne hoş olurdu :)))

gez kuzucum sen gez artık, hemde bol bol
bu ev işleri bittiğine göre kursun başlayana kadar hergün dışardasın ona göre
yoksa sonra çok özlersin söliyim
ayy düşünemiyorum hepimizin birlikte hamama gitiiğini
harika bişi olur, eminim çok eğlenceli olurdu

s
jeli sen de tas gibi hatunsun hee, soylemeden gecemiycim :)

teşekkür ederim canım, sende çok hoşsun
ama benimde söylemeden geçemiyeceğim bişey var
nadide sultana ne kadar çok benziyorsun

teşekkür ederim cekucumm,
prf resmimde jelibonlar varya o nedenle jeli diyorsunuz bana
bende sevdim bu ismi
o kişiden bir habermi alcan acaba:26: benim genelde öyle olur
ne zaman birilerini görsem rüyamda o kişilerle ilgili bir hareket olur

önyargı yokkkkk
genç sevgili modasına uymuş olursun işte, daha ne rapuşumm yaaa

sorma benimde bazen popom acıyo oturmaktan,
kalkıyorum 1-2 tur atıyorum ama yine mecbur yine oturuyorum

çileğim en güzelini yaptın, kendi kendine acabalarla o güzel beynini yoracağına karşı taraftan aldın bütün cevapları
ben pek tırsstım açıkçası bu annedenn:18::18: potansiyel tehlike gibi sankii:18:
bende hep mantığımı ön planda tutarım hayatımda
ne zamanki arada mantığımı azcık geride tutmaya kalkışsam pişman olurum genelde
sen daha iyi bilirsin tabiki ama sanki bana rapuşun tospik davası gibi geldi
buda 2. tospik olmaya aday gibi sanki

Son düzenleme:

Ahahaha aynı tospik. Seni yavaştan alıştırmaya çabalıyor kaçası gidesi var bu aile baskısından ama elinde ddiil sadece kapanma konusunu konuşmamıştı benimki Allah bilir o da vardır:))))))))) Ahh ah.. Aaaahhh ulan ahhh.

Kızlar bana şans dileyin çıtırla işlerimiz var bugün:))

günaydın kızlar sabah bi ara girdim okurkebn bi haber aldım izin alıp hemen eve koştum yakın olmak güzel olduuu yaaa
anlatıyım hemen iş yerimizde bi ablamızın kızı vanda görevli bize adresini yolladı ve bizde na yardım kolilieri gönderiyoruz kalın giysiler ve temizlik malzemelri istediler bende evden hemen hırka kazak yelek çorap ve iç çamaşırı hazırladım markettende ped cocucuk bezi ıslak mendil aldım aklıma başka bişey gelmedi allahtan taşınırkenden kalan koliler de vardı evde vede ayırdıgım giysiler denk geldi cok güzel olduu cabucak hazıradım küçücük bişey ama hzur buluyorum kargolarda ücret almıyor cok hoş bi davranış iş yermizden herkes ufak ufak yollayacak bişeyler srkadasımızda iletecek gerekli yerlere ne hoş dimi bugünün olayı bu oldu benim için havalarda düzeliyo sanki sıcaklar gelecekmiş rabbim yardımcıları olsun bu son felaketimiz olsun

gelelim size çileğim üzldüm ya cidden adama da yazık sonucta oda anne ama adamın da hayatı gidiyo eger gercekten seni istiyosa karalı davranıp benin istediğim bu demeli hoş desede seninde düşündüğün gibi problemler mi olur huzur mu bulursunuz bilemedim ki hayırlı olan olsun ikiniz içinde diyelim eger birbiriniz iin doğru kişiler iseniz kısa zamanda bir araya gelşirsiniz umarım yok değilseniz ikinizde üzülüp yıpranmadan kapanır bu mevzu inşallah

miskam pamuk yürekli arkadasım herkes bişeylerin ucundan tutacak ve bu yara en kısa zamanda sarılacak yeterki biz ülece elimizdeb geleni yapalım ama cidden benim içinde cok sarsıcı oldu allah hepimize yardım etsin

canım eylülüm sanada güç kuvvet versin rabbim

katinacım nasıl dualarımz seninle

rapusum benide unutma msnde resimleri bende bekliyorum değişmeyen tek şey değişim unutma şimdi çıtırlar moda

artık güzel haberler duymak dileğiyle öpüyorum sizi

rapusum bol sans tatlım kendimden cok sana ve çileğe ve böcüğüe odaklıyım su aralar gönüllerinize göre güzellikler gelir bulur sizi umarım
çıtır bi tık önde senin için demekki benim iççinde öle güzel vakit gecirinnn
jelimmm cok doğru sölemiş müdürün ama bazen olaylar öle bi hal alıyoki bırak şans yaratmayı ucuna bile dokunamıyosun ama her fırsatı degerlendirmek lazım bu kesin pozitif kuşum benim

boooooolllllllllllllllllllll bollllllllllllllllllllllllllllllllllll şanslarrr sözlümmm

canım valla gidin hamama insan kafa olarakta rahatlıyo :)))
kafamdaki kırıkları toplamam lazım ama şu sessizliği bile ürkütüyo beni biliyomusun nerden ne patlak vercek diye beni çok üzdü çoookk

canım çok haklısın kurs yakınsa evine en doğrusu öyle benim kurs otobüsle 1 saat sürüyo gitmem onun için git gel hem masraflı hem yorucu olucaktı işten çıkıp gittiğim zaman mecburen hafta sonuna kaldım ama hafta içi yorgun oluyorum çok ders çalışamıyorum yani masa sandalye tepesindeyim bütün gün gecede öle olunca dayanamıyorum artık.hafta sonu zaten bütün gün kafam ambale oluyo ders çalışamıyorum bakalım nolcam :))

güldürdün beni kuşum yaaaa tamam canım dediğin gibi yapcam geri dönüşümemi atarım yoksa çöp tenekesinemi bakim :)))

Yengeç hoşgeldin, eski enişte adayı pek ayıymış, küfür müfür ne oluyor aaa ne ayııp... Nerde o eski centilmen erkekler ayol!
canım 3 sene bitti onu tanıyorum işte son bir senede böyle ayılaştı saygısızlaştı.. ben hayatını mahfetmişim onun için telefonlarına cevap vermeye mecburbuşum öle muamele yapamazmışım ona!!

canımm bende seni çoookk öptümmm.. rüyan gereksiz bi insan üzerineyse boşver yorumlama :))

canım bu çocuk yeni birimi ben kaçırdım galiba izindeykenmi çıktı meydana ne ???

canım ne güzel tatilin uzamış yaaa biz ramazan bayramında 1 gun için gelmiştik şimdi kesin 2 gün şirkette oluruz halbuki patronlar yurtdışında olucak ama biz burda olurz ((
gece yatağa girdiğimde 99 depremini bizzat yaşayan biri olaraktan bende yorganıma yatağıma yastığıma bakıp ağlıyorum Allah dışarda kalanlara yardım etsin aminn..

hepinizi öpüyorum kızlar güzel bir gün olsun inşallah..

işte bende bu sebepten dolayıdırki dünden beri düşünüyorum şans nasıl yaratılır diye bebeğimm:26:
ama bir yol bulabilmiş değilim şimdilik, ama azimliyim bulucamm, bulucazz bir yol kızzzlarr
ayy bugün pek pozitifim ben yaa, inşallah gardım düşmezz:44:

ayy hadi ben kaçtım, çenem düştü iyice

Son düzenleme:
Allah kabul etsin bi tanemmm ne güzel bişe yapmışsın gerçekten huzur verici

bol şans hayatımm Allah işini rast getirsin

hani bi reklam var ya, wolkswagen`in :) "akliniz wolkswagen der, modeli kalbiniz secer" diye bi slogani var :) rapus ve cilegin yasadigi olaylar da bana bu slogani hatirlatti. akliniz bi adam profili ciziyo, soyle olmali, boyle olmali diye. sonra o karakteri, o ruhu icinde gormek istediginiz vucudu kalbiniz secsin istiyosunuz :) kalbin sesini dinlemek iyidir ama aklin sectikleri arasindan secim yapsin bi zahmet, bizi zor durumda birakmasin o kalp!

seillam, biz de 3-4 koli dolusu kislik kiyafet, corap, camasir, palto, ayakkabi topladik, cok mutlu oldum. onlari bugun kargoliycaz. aramizda para topladik bugun, bi arkadasimiz istoc`a gidip, paramiz yettigince polar battaniye alacak. yarin da o battaniyeleri ve ekledigimiz kadin pedi, cocuk bezi, mama, su gibi ihtiyaclari kargoliycaz. dedigin gibi vicdanim az da olsa rahatliyo ama haberleri seyredince yine paralaniyorum; insan kuvvetine de cok ihtiyac var su anda. bi gocuk altini ararlarken, diger gocukler sahipsiz, cok aci bi sey bu... allahim yardimcimiz olsun.

miska o kadar anlamlı bir yorum yapmışsın ki yorumun üstüne yorum yapamamış kimse:)))))))

Bu çıtır baya baya neşeli bişi sohbetimiz sardı sarmasına da tospik kıyıdan kıyıdan seziyor hatta daha ben gittiğimde el atmıştı çocuğa benden önce, elinden zor aldım:))) Of kızlar yaa neden her işim böyle olmak zorunda benim yaa((

slm kızlar.

bugün dersten çıktım. bunların sınav çoktan bitmişti. ve kimse yoktu ( bugünde göremedim dedim kendi kendime. sonra kızlar yemeğe geçmişler beni de çağırdılar. bnde gittim. çok açtım direk yemeğimi aldım oturdum ama nası yiyorum hiç etrafa bakmadan. sonra bi baktım tam çarprazımızda oturuolarmış meğer görmemişim:S sonra bu bi ara yanımıza geldi oturdu. sınavı kötü geçmiş tabi. kaldım dedi. gezmek için birilerini aramış bulamamış. ee tabi sevgilin olmazsa öle yalnız kalırsın ooh canıma değsin diorum bndeiçimden..sonra sınıftan bi çiftin peşine takılmış. :)) konuştuk baya. sonra çift geldi benimkine kalkıoz biz dediler bu da onlar la kalktı. peşlerine takıldı gene

sonra eve geçtim. bi işim vardı tekrar dışarı çıktım. yürürken bi baktım bu karşıdan gelio. uzaktan gördüm sonra bi baktım kaybolmuş. meğer orda bi dükkanın önünde sandalyeye oturmuş anlamadım pek nie oturdu ben gülümsüorum o gülümsüo. sonra ben muhabbet olsun die sınav açıklanmış duydun mu dedim. bu kamış tabi. bi de sen deme filan dedi ben baya şıktım. bu da baktı şöle bi nereye gidiosun sen ya dedi akşamüzeriydi bi de. işim var dedim :)

öyle işte kızlar. bilmiorum artık. zaman göstercek. ama hiç umutlu deilim. ztn çok rahattım bugün yanında. sanki sıradan biriyle konuşuo gibiydim. sanırım olmasada çok zor olmucak unutmam

Son düzenleme:
çileekkk üzüldüm ya seninkine de. nedir bu erkeklerin annelerinden çektiği böyle yaa.. olmaz ki ama (( çok sinirleniorum artık böyle şeyler duyunca:S

ahahahahahah :13:
kuşum yaa, göster bakim şu tospiğe el mi yaman bey mi yaman! istediğini alırsın sen, o da hiiçbi şeycik yapamaz, bakakalır öyle mel mel gıcık tospaa!

ahahahahahah :13:
kuşum yaa, göster bakim şu tospiğe el mi yaman bey mi yaman! istediğini alırsın sen, o da hiiçbi şeycik yapamaz, bakakalır öyle mel mel gıcık tospaa!

Dimi yaa miskamm, ne yapabilirrr. çocuğun aklını çelmeden bu işi başlatmama lazım:)) Msn de misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…