"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

girdim şimdi, gel bana rapuşum geeel geeelll :)

Teşekkür ederim canım değerlendirmelerin için, tospikten vazgeçmek kolay olmuyo işte bu karizma yüzünden:)) Abıkatla tekrar görüşmek içimden gelmiyo ama zorluycam kendimi bakim bi. Çıtıra da henüz tam ısınamadım geçiş sürecindeyim işte acaba nereye geçecem:))

böcükkkk((

Selam kızlarr
Bugün bi arkadaştaydık yeni geldim eve ayy ne güldük yaa. Miskacım moralim up benim yaa sadece hayatımda birinin eksikliğini hissetmiyorum, böyle gayet iyiyim. Olur da rastlarsam birine de hayır demem ama birileriyle tanışayım diye fırsat yaratan biri değilim. İlerde başımı çok taşlara vurabilirim ama napayım içimden gelmiyo birilerinin vasıtasıyla tanışmak filan. Çıksın karşıma kendinden emin bir şekilde çabalasın o zaman okey tanışırım ama ben birinin peşinden koşamam.
Jelicim o rüyamda gördüğüm kişi aramıştı beni bikaç gün önce ben de duymamışım mesaj attım aramışsın duymamışım bişey mi oldu dedim cevap yok!!! al işte bi öküz daha. bunlardan sonra artık kimseyle tanışma hevesi de kalmadı içimde. Ahhh ahhh bütün bu önyargılarımı kıracak olan prensimle tanışmayı bekliyorum ben,o zaman yarın olur inşallah
Yengeççim çok gereksiz biri hem de yorumlamaya bile değmez gerçekten.
Böcüke noldu ki uğramamış
Rapuş şu tospaya inat, bişiler olsun aranızda çıtırla inşallah :)
Seilla miska Allah yardımlarınızı kabul etsin biz de mesaj gönderdik. Allah yardımcıları olur inşallah
Gamzenk niye kalmadı yanında bu velet yaa valla çok kızdım ben buna, boşver sen de yeni çıtırlara bak canım hayır çıkmayacak bundan
Unuttuğum kaldı mı bilemiyorum ama hepinizi öpüyorum ve kaçıyorum iyi gecelerrrrr

kalamazdı aslında çünkü biz de kalkmak üzereydik ve okula geçicektik.

bakıorum yeni çıtırlara açığım tekliflere :)))

Amin canım aminn... Yorumlarına teşekkürler çıtır da edeğerlendirmede ama gerçekten yorgun ve sabırsızım ben, biiryle olsun artık!

gunaydin kuzucuklaaarrr :))

rapusum, yorum yapmak bizim isimiz :)) en enteli hangisiyse onu alirdim ben valla. kendim de oyle yaptim zaten, entel adamla nisanlandim, cok da keyifli vakit geciriyorum. okuyan, yazan, arastiran, seyreden, dinleyen, saygi duyan adamin hali baska, turkiye sartlarinda kolay bulunan bi sey degil. tabi entel ama bayik bi insan da olsun istemeyiz, neseli ve keyifli de olsun -ki ben abikattan bu enerjiyi de aldim :)- o yuzden oyumu abikattan yana kullaniyorum, sizi ilerde el ele tiyatroya giden, birbirinizin dizinde yatarak kitap okuyan, saygili bi aile ortaminda, vatana millete hayirli evlatlar yetistiren, keyifli ve aydin bir cift olarak goruyorum, pek hoslaniyorum bu dusunceden :) hem tospik ortamindan uzak olmasi da, o iliskiyi daha saglikli yapacak sanki.. abikat da abikat

bocukcan, aramadiysa da uzulme artik. zaten harekete gececek adam, sen gunaydin dedikten sonra gecerdi, sen icimde kalmasin diye gittin konustun sadece, di mi? o yuzden uzulme melekim, belki yaramaz herifin teki, pislik, sevgililerini aldatan, karisini doven, ay nebiliyim, bankanin hesabindan kendi hesabina para zimmetleyen falan, hasta ruhlu? yani abartiyorum tabi de, belki evren seni koruyodur diyorum, oyle dusunmek istiyorum :)

seillaaam, yerlestin, her sey tamam di mi? koltuklar da geliyo oh oh, az kaldi ne guzel :) biz de dun sevgilimle netten camasir makinesi baktik saatlerce kurutmali camasir makineleri ile ilgili kitap yazcak noktaya geldik ikimiz de :)) bilgiye ihtiyaci olan varsa haberiniz olsun

cekucum, umarim istedigin gibi bi ask, tam da istedigin anda seni bulur :)

gamzenk yaa, ben olsam bin kere yazilmistim bu adama, coktan da almistim taktik olayini pek seyapamiyorum ya, girisken ruhum bana engel oliyiiii :))))

katinam umarim iyisindir, aklim hep sende. ve eylulde tabi... usuyo mu, korkuyo mu kiyamiyorum..

hepinizi cok opuyorum bebisler, carsamba cuma yarisidir hoh hooo

kızlarrr günaydınnn...
yorumlarınız için tşk ediorum ama şunu fark ettim ki zaten ona çok fazla bir ilgim yokmuş ve gerçekler karşısında böyle cesaretsiz kalabilecek bi erkek deil çok güçlü bir adam istiorum ben...
dün sürekli beni aramaya, odama gelmeye devam etti.. öğlen de yemeğe davet etti.. gelemiycem dedim...
sonra baktım çok üzerime gelior, ben de onun yüzünden üzülmek istemiorum, üzmek de istemem hiç, olmaz bu iş dedim.. alındı sanırım o saatten beri aramadı, odaya da gelmedi, aman gelmesin napiyim.. fark ettim ki istemediğiniz bi ilşkiniz olucana yalnız kalmak daha güzel :)
offf ben aşık olmak istiorum ya olucam sanmıştım ama yanılmışım, aşık olsam o problemler umrumda bile olmazdı ama çok aşırı bi ilgimin olmadığı biri için kendimi neden üzeyim ki...
neyse kızlar öpüldünüzz...

alem hatunsun he :) adami da sapsala cevirdin

günaydın hatunlar...

ayy koca var da sanki kaçıcam çileğim yaa :26:
senin durumla ilgili haklısın canım; farklılıklarınıza karşı senin elini hiç bırakmayacaksa olsun zaten... yoksa ikiniz de çok üzülürdünüz... ama bu uzak duruşu seni çok sıkmak istemiyor oluşundan olabilir... bir de aşık olduğumuzda da artık mantığımızı olduğu gibi bir kenara itebileceğimizi düşünmüyorum ben... bizim yaşımızda aşk böyle olmalı bence

miskacım ; haklısın ; yazdıklarınla da gülümsettin beni... ama gerçekten üzüldüm aramamış olmasına... aslında üzüldüğüm yanılmış olmam ki bu da ben aslında ilişkiler hakkında hiçbirşey bilmiyorum demek... keşke karşılaştığımız zamanlardaki bakışlarına siz de şahit olabilseydiniz ; o yüzden bu hayal kırıklığımı daha iyi anlardınız... dün gamzenke söyledim hatta ; bu adama günaydın ya da konuşmadan önce merhaba dediğimde karşılık alabilmem için fiziksel olarak onun da bana bakıyor olması gerekiyordu burdan çıkarabileceğim tek sonuç egosunu tatmin etmiş olmak için baktığı ama ilişkiler konusundaki engin bilgilerimin doğruluğu da şüpheli artık... konuştuğum ; numaramı verdiğim için hiç pişman değilim yoksa bu böyle sürüp gidecekti... sadece artık bir adayım olmadığı için boşluğun verdiği bir suratsızlık; keyifsizlik var... aslında keyifsiz olmaya hakkım da yokmuş gibi... dün bir akadaşımın eşinin vefat ettiğini öğrendim ki üstelik bebeği de olacak yakın zamanda... tek başına güçlü kalmak zorunda olan bir kadın daha işte... tabii şehit ve deprem olaylarında insanların yaşadıklarını da düşününce daha da kötü hissettim kendimi... neyse bugün daha iyiyim... çok şükür işim var ve onunla ilgilememi bekliyor ; benim sevgilim de işim işte :26:

rapuşum ; çıtırı ve abıkatı aynı anda değerlendirmeye al bence... ikisi de yan cebinde dursun
katinamın da güzel haberlerini alalım inşallah...

cekucum ; seillam ; gamzenkcim ; jelimmm ; yengeç ; suskun sultaan ayy hepinize güzel bir gün diliyorum...
ben kaçtımmm ...

Günayydddıınn ben geldimm
Bugün tatil günümdeyim :) tembellik yapmak isterdim ama 12. sınıf öğrencilerimin staj yaptığı yerlere uğramam lazım ama hiç belli olmaz yarına da erteleyebilirim
Böcükcan seni de adaysızlar grubuna alalım boşver üzülme, doğru kişi o da değilmiş demekki hadi bakalım heyecanla diğer adaylarımızı bekliyoruz :)
Çilekçim senin için de böylesi hayırlıdır içinden gelmedi zorluklara karşı göğüs germek demekki. Zaten adamın annesi de fenaymış sabredilemezdi ona. Odana gelmeyişi de böcüğün dediği gibi uzak durmak istediğindendir. Çünkü açıkça herşeyi konuştunuz olumsuz bir tepki gördüğü için uzak durma kararı almıştır. Sonuçta aynı işyerindesiniz dikkat etmesi lazım bazı şeylere.
Ben de rapuşun adaylarından çıtırı beğendim Tospik de bişey yapamaz aslında ama yine de farkettirmemek gözüne sokmamak lazım rapuşum :)
Seilla ne var ne yok sitede şu esmerle ilgili bişeyler öğrenebildin mi
Hepinizi öpüyorum güzel bir gün olsunnnn

bıraktım artık taktiğ filan içimden geldiği gibi davranıorum .. işe yaradı aslında taktik. hftaya anlıcaz net olarak ne kadar işe yaradığını..

yaa bnde belli ediyorum ilgimi aslında rapuşaa sor ama dediğin gibii yazılma olayını yapamam ya. ters teperse rezil olmak var.

ancak seni takdir ediyorum miska cım

Son düzenleme:

bocukum yazmistim sana ama, mesajim cikmamis nedense, yeni farkettim.
hayalkirikligina ugradigin icin uzulmen dogal ama uzucu bi ayrilik yasamaktan iyidir bu. belki de yipratici bi ayrilik surecinden korudu bu durum seni, olaya boyle bak ve kendini hirpalama, moralini de bozma canim benim.

rapus konusunda da soylediklerine aynen katiliyorum, dun de kendisine aynen bunlari soyledim. belki`yle hareket etmemek lazim, olasiliklari birlikte degerlendirmeli :)

gamzenk`cim ve ceku`cum, umarim en kisa zamanda, her sey istediginiz gibi sonuclanir :)

seillam gelmedi bugun, nerde ki

geldim miscakım ama pek hoş değilim anlatıyım da rahatlıyım zaten sen ve rapus biliyosunuzda burdakilerde üstü kapalı biliyo bi ara bahsetmiştim burdada bi arkadasım işçin dua istemiştim kanser hastası die ameliyat oluyo sürekli die sürekli işte o yine ameliyat oldu ama bu sefer fena eger bunuda atlatırsa mucize denen sey bu olur sanırım gcen hafta ameliyat olmuş ama benim kaptmaya calıştıgım bir sayfa oldugu için bu sefer gitmedim sadece msjla gecmiş olsun dedim fakat paazar gecesi yoğun bakıma almışlar kardeşi aradı dün iş cıkısı abla sana hitiyacımız var nolur yarım satini bize ayır die koşa koşa gittim yoğun bakıma yanına girdim zor bela gördüğüm manzara vahimdi ne keyfin ne tadım yok bugün anlayacagınız

olayın özüde su burda anlatmak istemeiştim en başından biri bilenler tanır vede sorulara cvp verecek gücüm yok die bu benim eski erkek arkadasım hepiniz bildigi ayrılalaı 3 sene oluyor biz ayrıldıktan sonra hasta oldugunu ögrendim her amaeliyatında her zor anında yanında oldum sonra baktım bunun ne ona nede bana faydası yok görüşmem kararı aldık ama bu sene ameliyatları zorlasıp durumuda agırlaşınca sizede bahsettiğim gibi bana ulaştılar gittim yanında oldum zor gününde elimden geldiğince sonra görüşmedik yine derken bu ameliyat haberi geldi gitmedim bu sefer uzak kalmak en iyisi dedim ama akşam kardeşi arayıpda abla nolur diyince dayanamadım kızlar yargılamayın beni durmumuz cok farklı cünkü nekadr uzk durmak istesemde olmuyo işte içim el vermiyo ama görüncede üzüntüden ben dağılıyorum ailem üzülüyo belki bu sebeple hayatıma birileri giremiyo ama bu insan her şey yolundayken beni cok üzmüş yıpratmış değer bilmemiş bir insan herşey harika yolunda giderken bi anda bana sırtını dönmüş bi insan yine de ah etmedim hiçbir zaman ona canı istedi gitti canı istedi geldi en son ben artık yeter diyip cekip gittikten sonrada hastalıgını öğrendim ve bi şekilde hep haberdar oldum ondan ama dün akşam gercekten cok kötüydü sadece adımı söyledi 3 kez bide zorla gözünü acıp birazcık bakabildi bana ilaç almayı reddeiyomuş damar yoluyla falan vermeye calışıyolarmış farkedince söküp atıyomuş doktoruda bu yönde konuşmam için benimle özel görüştü ilaçlarını alm diye yalvardım resmen söz dedi kısıkm kısık sonrada cıkardılar zaten kşmse böle bişey yaşamasın yaşatmasın rabbim 26 yaşında dağ gibi bi insandı şimdiyse nekaza dönmüş ben artık ck yoruldum galiba kızlar artık herkes bilyo bide bu yükü taşıyorum bilenler kızyo bana sanada yazık görüşme görme gitme vaktinde kıymetini bilseydi die evet aslında öle ama sağlam olsaydı hasta muhtac bi insana düşmanım bile yapamam bunu ki bu insan ne derece beni üzmüşte olsa en güzel günlerimi de paylaştıgım beni cokda mutlu etmiş ve de bir zamanlar kör kütük aşık oldugum insan cümleleri doğru kurabildim mi kendimi dogru ifade edbildim mi bilmiyorum ama sizden tek isteğim dua edin ben bidaha ne zman görürüm yada görürmüyüm bilmiyorum ama umarım ii olur anlayacagınız durumum bu kızlar eski neşeli günlerime dönmek dileğiyle umarım canınızı sıkmam güclü olmaya kendimi telkin etmeye calışıyorum kendinize ii bakın

seillam ; çok üzüldüm yaşadıklarına ama seni yadırgamak bir yana bir kere daha takdir ettim seni... senin yaptığını kimse yapmaz , yapamaz... zaten sen arkanı dönüp gidebilseydin seilla olmazdın... keşke kendini yıpratmama gibi bir şansın olsaydı böyle bir durumun içinde ama yok maalesef... sana güç metanet diliyorum Allahtan... inşallah iyi olur o da... söyleyecek de çok fazla şey yok...

seillam... uzulme melegim. sen yanlis bi sey yapmiyosun, guzel yurekli, merhametli ve insanligini kaybetmemis birisin sadece, kendini uzmek pahasina, sana ihtiyaci olan birinin yaninda olman da bence cok asil bi davranis. senin yufka yureginin gostergesi.. herkes hata yapiyor, sen de bu hatalarinin bedeli olarak onu hayatindan cikarmissin zaten. simdi yaninda olusun, insanlik namina ve bence ayiplanacak hicbir tarafi yok, aksine saygi duyulasi bi davranis.

sadece seni uzgun gormek istemeyiz, lutfen kendini hirpalama. ve elinden geleni yaptigina kanaat getirdigin, vicdanini rahatlattigin an, bu olaylarin icinden siyril bebegim, sonrasi seni daha cok uzmesin

Seilla sen yanlış bişey yapmıyosun öyle düşünüp de üzme kendini, onun için elinden gelen herşeyi yapmaya devam ediyosun bu da kötü bişey değil. Kin tutan mehametsiz biri olmadığın için ona destek olman normal ama kızların dediği gibi kendini üzmemeye çalış lütfen
İnşallah iyileşir arkadaşın

seillacım yaptığın takdir edilcek bi davranış kesinlikle..

ben olsam yapamazdım.

ama bu olayın etkisinde fazla kalma cnm. keşke onlarda seni arayıp durmasalar

Selam kızlar. Dersteyken abıkat aramış, tenefüste sakin bi yer bulup ben de onu arayayım dedim tam aradım konuşuyoruz, tospik geçti önümden çalım attı bana sanki onu aldatıyorum telde, 1 dk geçmeden de çıtır geçti ama o ben telde olduğum halde bana selam verdi gülümseyerek:) Üçünün tam denk geldiği güzel bir andı erkeklerin neden çapkınlık yaptıklarını anlıyorum şimdi kendini iyi ve BENCİL hissedebiliyorsun.

süper tesadüf. ama en çok da tospiğe ohh olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…