"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gunaydin bebekler. cokk ama cok yogunum, o yuzden ugrayamadim, simdi de fazla kalamiycam.

rapusum entel de fazla entelmis hakkaten :)) hesap odeme olaylarina karsi degilim ama sadece oturmus iliskilerde... baslarda olan bu tarz olaylar cok itici, cok sogutucu bence de, gicik oldum simdi. ben onu savundum o kadar, rezil etti beni! baska bi sey daha mi yapti, bu sabah da bi kizmissin??

abikat gittiyse, kaldik mi citira :KK1:

seillam melegim, cok uzak kalma bizden, bizim moralimizi bozmazsin, aksine destek olmaktan keyif aliriz, sen ugramazsan da cok ozleriz :KK43:( bak burda neleri neleri birlikte atlattik, burasi hepimizi iyi geldi, iyi geliyor. o yuzden uzaklasma burdan, kendi kendine kalirsan daha cok uzulursun diye korkuyorum.

cilekim senin su adama acidim valla. bi gun oylesin, bi gun boyle kizim, ne istedigine bi karar ver once, oyle yaklas adamcaza, yaziktir :)

hepinizi opuyorum kuzular, vakit buldugumda size bendeki yeni gelismeleri anlatcam. kaynana-kayinpeder dedikodusu :KK1:

Kızlar şu para bşriktirme konusunda gayet iyi biri olarak söyleyeceklerim var. İhtiyaç olarak düşündüğümüz pek çok şey aslında ihtiyacımız değildir ve paramızı çok zor kazanıyoruz o yüzden her yere harcamak gereksiz.

Yavaş yavaş biriktirmek, bi kenara yavaş yavaş atmak yerin mesela o ay ne almayı planlıyosanız, direkt gidip onu almalısınız, ve aldığınızı anında unutmalısınız.

Ha parayla saadet olur mukonusunu tartışacak olursak kesin söylüyorum olmaz. :KK53:

ben anlamadım; alırsak almak istediğimizi nasıl birikecek para :26:

merhaba bu arada herkese :KK3:

rapuşum abıkat da en yapmaması gereken şeyi yapmış ; yahu ilk yemek değil mi bu... hepsinin bir saçma tarafı olmak zorunda mı yaaaa... neyse dur bakalım ; senin kısmet açık bu ara en kötü eğleniyorsun kendi çapında :) şu tosbayı da alıp duvarlara vurup kabuğunu çatlatmak isteği var içimde :KK47:

seillam ; inşallah en kısa zamanda huzura erersin... sen yine de uğra olur mu , hep geyik yapmak zorunda değiliz ki ; dertleşicez de biz :KK34:

cekucum ; geçmiş olsun... doktor beye de dikkat et ; genelde çapkın oluyorlar...
jeli de rahatsız kızlar ondan uğrayamamış dün de... sabah konuştuk ; iyi hissederse kendini görüşcez bu akşam...

katinamın güzel haberlerini bekliyorum ben de...

çileğim ; valla merakla bekliyoruz pembe olsun dizi lütfen... bu aralar dünya pek koyu renk bana :KK37:

miskaa ; gördüm seni aşağıda... aldınız mı çamaşır makinenizi ?

ben çalışıyorum , şevkle neşeyle... gerçi sabah patronum küçük çaplı bir fırça attı ; ama sonra altta kalmadım ilk fırsatta iğneledim kendisini :KK37:
hava güzel burda ; az önce yüzün parlıyor ne güzel olmuşsun bugün dediler... günlerdir somurttuğum içindir belki bugün farklı görünüşüm... neyse öpüyorum hepinizi...

Hayatım yatırım amaçlı alman gerekeni alıyorsun. Çeyrek mi alıcaksın direkt alıyorsun ay sonuna biriktireyim demeden yani.

Düzelmene sevindim canım.

Tospayı dün dövdüm desem inanır mısın bana? :KK51:

cekucum ; geçmiş olsun... doktor beye de dikkat et ; genelde çapkın oluyorlar...
jeli de rahatsız kızlar ondan uğrayamamış dün de... sabah konuştuk ; iyi hissederse kendini görüşcez bu akşam...

katinamın güzel haberlerini bekliyorum ben de...

çileğim ; valla merakla bekliyoruz pembe olsun dizi lütfen... bu aralar dünya pek koyu renk bana :KK37:

miskaa ; gördüm seni aşağıda... aldınız mı çamaşır makinenizi ?

ben çalışıyorum , şevkle neşeyle... gerçi sabah patronum küçük çaplı bir fırça attı ; ama sonra altta kalmadım ilk fırsatta iğneledim kendisini :KK37:
hava güzel burda ; az önce yüzün parlıyor ne güzel olmuşsun bugün dediler... günlerdir somurttuğum içindir belki bugün farklı görünüşüm... neyse öpüyorum hepinizi...

Tşk ederim böcük, bişey olacağından değil yaa öyle takılıyorum işte :) bence de doktorlar çapkın oluyor bu tespitine katılıyorum

miska sen neden rezil olasın güzelim:)) Çıtıra kalmaktan şu an memnun gibiyim bakalım:)) Yok canım iletişim istemiyorum onunla, sabah bişi yapmadı o yüzden:) bi yemek ısmarlatıp kendime def etcem oni.

Son düzenleme:
miskacımm hoşuma gidior ona öyle davranmak neden bilmiorum, şeytan dürtüor herhaldee :KK1: dedikoduyu sabırsızlıklaaaa bekliorummmm :KK53:
bu arada gene geldi benim odaya yanında işyerinden bi bayanla, kahve içtik güzel bi sohbet olduuu :)
böcüğümmm güldürdün beni yaaa rapuşun tosbikten ne istiorsunnn da kabuğunu çatlatıorsunn, yazık yapma kış günü üşümesinn :KK53:
rapuşş kime yemek ısmarlatıorsun bakiyim, abıkata mı :26:

miskacımm hoşuma gidior ona öyle davranmak neden bilmiorum, şeytan dürtüor herhaldee :KK1: dedikoduyu sabırsızlıklaaaa bekliorummmm :KK53:
bu arada gene geldi benim odaya yanında işyerinden bi bayanla, kahve içtik güzel bi sohbet olduuu :)
böcüğümmm güldürdün beni yaaa rapuşun tosbikten ne istiorsunnn da kabuğunu çatlatıorsunn, yazık yapma kış günü üşümesinn :KK53:

İveeetttttttttt.

bak sana kısa ve öz cevap verebilicem :113:

evet rapuş ankaranın en pahalı mekanına götür... süper olur :119:

ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiim :)))
yapılacak bir şey olmadığı için beni izinli eve yolladılar canlarım.pazar günü telleşicez pazar gecesi ya da pztesi sabahı yine yatıcam tek bir tetkikim kaldı onu opr için anestezi aldığında yaparız demişti o bölümün hocası.pztesi önceden de yapabilirler.sonra da gelsin operasyon.bayram tatilinden önce olursam çok mutlu olucam ama hayırlısı bakalım :))
bu arada en son tetkiklerin de tertemiz çıktı.dalak,böbrek, ciger,safrakesesi ,yumurtalıklar temiz :)) bu illet şey sadece o bölgede sanırım :)) bir alışmısım hastanede tembel tembel yatmaya,birazdan gidip yatıcam valla.sizleri telefondan okuyorum hastanede ama yazamıyorum.

miskacım,böcüğüm,sacıuzunum,strawcum,cekucum,gamzenkcim,seillacım hepinize binlerce kez teşekkür ederim.umarım kimseyi unutmamışımdır,

miskacım dedikodularını bekliyorum ben de :) iyi dileklerin için tekrar teşekkürler..

seilla çok zor bir durum ,allah kolaylık versin.senin yerinde olsam ben de aynı şekilde davranırdım canım.o yüzden bırak git şeklinde ahkam kesemeyeceğim.sadece kendini üzmemeye çalış canım,kendine iyi bak,moralini yüksek tut.ne geliyorsa gerçekten si,nir stres üzüntüden oluyormus valla.evet çok kötü bir durum ama senin yapabileceğin hiçbir şey yok.3 ay ömrün kaldı denen ne çok hasta yıllarca yasıyor.o yüzden ömrünü heba etme evet git destek ol ama mutlaka kendini bir şekilde soyutla ve kendi hayatına bak derim.sevgiler.

sacı uzunum,
o kadar hesap ödemiş biri olarak derim ki canım;bir daha asla hesap ödeme!! sakıııııııııııın :))
çok uzun bir ilişkin olsa,adam kocan olsa,ya da ikiniz de öğrenci olsanız ve harclıklarınızla geçiniyor olsanız eyvallah diycem de adam seni yemeğe götürüyo sonra hesabı sana ödetiyor.hemen yemeğe çıkıyorsun bir kez daha ve aynen tahsil ediyorsun o yemeği.valla benim ödediğim hesaplar ghep içimde kalmıstır,üstelik bir daha da görüşmedim adamlarla.kimseye borçlu kalmayacagım ya.valla alısmıslar onlar da işlerine geliyor.git elbise al o parayla ,ayakkabı ,canta al valla adama yemek yedireceğine zıkkım yesin çok sinirlendim :))))))))

şimdilik benden bu kadar kızlar unuttuklarım varsa kusura bakmasınlar,aklımı pek toplayamıyorum ,moralim ,keyfim çok iyi ama bi konsantre olamama halim var,kitap da okuyamıyorum vakit geçsin diye.netten hastalıkla ilgili şeyleri okutyorum ve örgü örüyorum hastanede damar yolu açmadıkları sürece yoksa vakit geçmiyor :))
hepinizi çok öperim .iyi geceler,kendinize iyi bakın .muuuuuuuuuck :))))))

nezleli ,gripli ,başağrılı hatunların hepsine toptan geçmiş olsun diyorum :))

katinam hoşgeldin, çoook sevindim canım sonuçlarına. Allah yardımcımız olsun her an yanımızda olsun İnşallah.

ayy detay isteriiim ; ağzını burnunu kırdın mı ; hangi gözünü morartın :113:

Deneylerde kullanılan bir malzeme var bööyle çekince don lastiği gibi uzuyor, bana bi laf etti, yalnızdık bi de, ben de çektim çektim çarptım onu bunun göğsüne iki kere, elimi dokunmadan dövdüm dokunursam mazallah beni taciz etti filan der. Önce yüzüne vurcak gibi yaptım çekmedi kendini hiç erkek adam ya, ben de gövdeye çalıştım, çok fena bi ses çıktı şappp diye:)))

bak sana kısa ve öz cevap verebilicem :113:

evet rapuş ankaranın en pahalı mekanına götür... süper olur :119:

Yüzünü göresim yok belli de olmaz o anki ruh halime bağlı. Bi şey yaparım da bakalım ne.

günaydın kızlar
şuan iyi hissediyorum garip bi duygu huzur degil rahatlama degil ama sanki içmde iyi olacagına dair bi duygu hoş bilemiyorumda onun için hangisi hayırlı artık cok bunaldı cok yoruldu doktorların da dediği tek şey savaşmadıgı kendini tamamen bıraktıgı kimseye tepki vermiyomus bi kardesine bide bana ama dün almadılar beni içeri uyutuyolarmış zaten bugün için yarın gel alıcam dedi doktor seni görse ii olur dedi herkes tanıyo beni zaten orda hemşire ye en azından burda oldugumu sölermisiniz dedim seilla geldi diyin aa dedi bak cok mutlu olacak dedi ayıldıgı durumlarda direk beni soruyomuş bugünde gidicem öğleden sonra evet üzülüyorum ben hemde cok ama elimden bişey gelmez sadece yanında olmaya calışıyorum bununda bana bi zararı olmuyo şimdidlik aksine daha ii hissediyorum kendimi bide bugün görebilirsem bir iki kelime de edbilsek daha da ii olucam hayırlı olan olsun onun içinde hepimiz içinde

katinacım canım cok sevindim sonucların güzel cıkmasına senda bu azim bu pozitiflik varken zaten aksini de beklemiyodum hayırlısıyl operasyonunda üztesinden gelirsin sen çok mutlu ettin beni iyi geldi bu güzel haber

kızlar hepinizi öpüyorum en büyük dertlerimiz bunlar olsun boşverin ben orda yatan adama baktım da ne cok sevmişim onu o yoğun bakımın agır kokusu altında bile farkedebildim onun kokusunu sesimi duyunca yüzüne hoş bi gülümseme geldi bu bile beni cok mutlu etti o kötü görüntüsünü görmedi bile gözlerim hala cok yakısklıydı benim için ilk aşk böle bişey oluyo galiba ne yaşanmış olursa olsun insanın gözünde bi başka yerde oluyo ben bu adamı cok sevmiştim ondan sonrada kimse olmadı hayatımda ceşitli nedenlerden zaten biliyosunuz da bunları niye yazıyorum onuda bimiyorum ama galiba içimi dökmeye ihtiyacım var sanki ordan kalkıp hadi evlenelim dese sanırım düşünmeden evet derim o hasta halinde bile mutlu hissettim kendimi onun yanında bu nedir böle bilemedim oysaki beni aradıgında konuşurken bile tahammül edemiyodum acımak da degil sadece cok sevmişim bu adamı ben

ayyy nese dediğim gibi rabbim hayırlısını versin hepimiz için eylülden haber alan varmı ne durumdalar ben akşamları giremiyorum ya hastaneden gelince hemen uyumak istiyorum da

böcük aramadı bu kurumsal dimi salla sen onu ya öff ne sacma bi tip cıktı

miska sen yaz ben de okuycam dedikoduları

rapuss demek sana ödetti adam hesabı yok buda itti beni oyum cıtırın ama biliyorum ki hiç biri tospik gibi heyecanlandıramıcak seni ki umarım yanılırımmm ama tospikde kaybetti hakkını artık onu da salla

kızlar hepinizi öpüyorum dualarınızı eksik etmeyin ben iyi olucam cabam bu yönde ki olmak zorundayım umarım oda ii olur

gunaydin sekerlerim, en yakinimdan bile yakin olmus dostlarim..

katinam, senden haber almak resmen sabahimi aydinlatti :) iyi olduguna, keyifli olduguna, umutlu olduguna cok sevindim. allahima bin sukur ki, tetkikler de temiz cikiyor, dualarim seninle, insallah rahmin de alinmadan bu isten siyrilirsin da, hayatina kaldigin yerden devam edersin canim arkadasim. aklimiz hep sende..

seillam, daha iyi gordum seni bugun. seni cok iyi anliyorum, kendimi senin yerine koyunca tahmin edebiliyorum neler hissettigini. cunku dusundum de, simdi benim o uzuuun iliskimdeki her seyimin ilki, hayatta en cok sevdigim insan.. beni kendinden bezdirdi, yaptigi sacmaliklar, kiskancliklar, bencilliklerle soguttu. ama simdi onun basina boyle bi sey gelse, nisanli olmama ragmen senin yaptiklarini yaparim aynen ve muhtemelen ayni seyleri hissederim. gecmiste bizi derinden etkileyen insanlari unutamiyoruz, sadece onlar olmadan yasamayi ogreniyoruz o kadar. allah darda olan herkese hayirli cikislar versin.

rapusum, ben de katinama katiliyorum su hesap odeme konusunda. altta kalmayan, guclu kadiniz ya; borclu kalmiycaz, muhtac hissetmiycez ya.. somursun bizi adamlar oh.. bence al bunun intikamini, hepimizin gecmiste odedigi tum hesaplar adina, hepimiz icin yap bunuuu :KK55:

su tospigin de kokune kibrit suyu yaa.. karizmatik ama ne fayda, ana kuzusu iste, varsin gitsin yoluna! bize sooyle en hasindan bi adam lazim ya, bakalim citir nasil cikacak :) biraz citira calissana sen, telefonunu falan ver bi sekilde punduna getirip, hadi bee rapuus, yap bi seyler artik.

bocukum, gecti mi hayalkirikligi evresi? artik toparlanip gozleri acma zamani, insanlarin tanistirmak istedikleri birileri olursa es gecme bak, nerden ne cikica belli olmaaaz.

cilekim yaa, ayarlama deyince, benim uyuz kuzende de bi icraat yok. utangacliktan evde kalcak yeminle, nolcak bu kizin hali bilmiyorum.. sen de sirf bosluktan bu adama sariyosun gibi geldi bana ama allah hayirlisini versin :) kimsenin ahini alma kiziimm, aheste aheste cikiyo valla :)

ceku ya, doktorlar capkin mi bilemem de, cok kendini begenmis oluyolar ya, ben isin o kismina uyuzum. tamam kutsal bi meslek ve cok zor biliyorum da; sanki insanin hayattaki varolus amacini ve degerini olcen tek sey meslegi!! iyi bi meslege sahip cogu beyaz yakalinin dustugu gaflet bu aslinda, doktorlara da mal etmemem lazim. :)

birikim konusunda dedigin dogru da rapusum, benim nedense hic yetmiyo arttirdigim para :KK1: gerci artik cok degistirdim bu durumu, cok dikkatliyim para harcarken. mesela her sezon kendime yeni kiyafetler alirdim- niyeyse?- bi kamyon dolusu kiyafet yokmus gibi... bu senenin basindan beri, cok begendigim bi kac elbise ve nisan alisverisi disinda para harcamadim. bu sayede kredi karti borcumu bitirmeye yaklastim. onceden odedikce yenisini ekledigim icin, yol kat edemiyodum. kredi karti borcum azalinca, oraya odedigim parayi oldugu gibi artirabiliyorum. nirvanaya erdim kiziiimmm :)))

dedikoduya gelince.. simdi bunun babasi bize, ev almamiz konusunda yardimci olacakti. evi de simdiden almayi planliyoruz, ben bosuna kira odemeyim diye. neyse gereken paranin bi kismini nakit verecek babasi, kalani da kredi cekecegiz. ama nisanlim hala okudugu ve duzgun bi isi olmadigi icin, krediyi odemek kismi, o is bulana kadar sadece bana kalacak. tabi ben hepsini odeyebilecek kadar maas almiyorum, ancak yarisini odeyebilirim. babasi da ben odemelerinizde de yardim ederim demisti, o yuzden icimiz rahatti.

simdi evi alma zamani gelip catinca, babasi kredileri arastirmaya baslamis. sevgilime bi liste vermis, hangi bankadan ne sekilde kredi kullanabilirz diye. zavallim bi bakmis, listede sadece benim maksimum odeyebilecegimi soyledigim kadar aylik taksitler var, ona gore arastirmis babasi yani. kendisi hic yardim edecek gibi durmuyor... e tabi bu durumda cekebilecegimiz kredi miktari da yari yariya dusuyo ve bu para da hicbi isimize yaramiyo..

anliycaniz kaldik oyle ayaza kizlar. bayramda yanlarina gittiginde konusacak bakalim benimki, durumu netlestirecek. babasi odemelere destek olmazsa, iki secenegimiz var. ya cok yuksek faizler odeyerek, aldigimizi 2 katindan fazla geri odeyerek esnek bi kredi cekmek; ya da ev isini askiya almak... uzuldum biraz, surekli verdikleri sozden donuyolar, ne ilginc insanlar. madem yapmayacaksin, vaadetme di mi... o kadar plan, program yapmistik, evler bakmistik, hepsi cop simdi... uff neyse, allah hayirlisini versin.

hepinizi opuyorum kizlar, mubarek cumaaaa :KK52:

günaydın kızlar :))
seillacım ,Allah sabır ve kuvvet versin sana canım,sen hep iyi ol.
sağol sacıuzunum :)
miskacım ,çok sağol,biraz kirada otursanız da sevgilin işe girince ev alsanız nasık olur ?? sonucta kredileri şimdilik sadece sen ödeyeceksin.inşallah hep çok mutlu olursunuz canım ama burada çok hikaye okuyoruz biliyorsun.bir de benim kendi deneyimim var :) ben hiç istememem rağman eski nişanlım benim oturduğum semtten ve çok yakınımdan ev almıştı.o paraya başka yerlerde daha yeni güzel evler alabilecekken.kv de ben aldırdım sanmıştı.sonra küstüğümüzü anlayınca beni arayıp ağzına gelen herşeyi sayarken evi ben aldım içini de sen döşe demişti.güya bizi barıştırmaya çalışıyor,sanki evi aldı benim üstüme yaptı :)evi eski nişanlım almıştı ve 10 milyar gibi bir parası çıkışmamıştı,nakit olarak, onu kv vermişti.oğlu daha sonra ödemiştir onu da tahmin ediyorum.sonuçta ben nişanı attım,eskinişanlım kv nin istediği semtteki evlerden 2 katından daha fazla paraya kiraya verdi evi,ev burnumun dibinde olduğu için biliyorum ister istemez geliyor lafı:) kv ev eski ve benim semtimde diye delirmişti oysaki :) şimdi anlamıştır oğlunun parasının boşa gitmediğini :)bence hiç para pul olaylarına girme.evin taksitlerini sen ödeyeceksen üstüne olsun ama bu aşamada karsı taraf bunu fırsatcılık gibi görebilir.en iyi sen kiraya çık,sevgilin işe girince ev alırsınız.evet kiraya vereceğin para geri gelmez,kredi ödesen kendi evine ödemiş olursun ama hayatın ne getireceği hiç belli olmuyor.yardım edemeyeceklerse kendini hiç sıkıntıya sokma,ilerde yaptığının kıymeti bilinmezse daha çok üzülürsün bırak giden para olsun.biraz daha ucuz bir evde otur ama huzurun olsun derim ,sevgiler :)))))))))

X