"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gel canım gel anlat kendini bize belki sana göre birini buluruz :)

hahaa:KK1: aman be cekucum ölede olmuyoki böyle girişimlerim hep başarısızlıkla sonuçlandı o yüzden hiç bulaşmeyom gari
şöyle köşeyi dönerken çarpışsak elimde kitapta yokki yere düşşünde toplasak neyse çantam falan düşşün onu alırken gözgöze gelelim falan olsa :KK37: işte böle beklerkenn bi bakmışşın :)))

hahaa:KK1: aman be cekucum ölede olmuyoki böyle girişimlerim hep başarısızlıkla sonuçlandı o yüzden hiç bulaşmeyom gari
şöyle köşeyi dönerken çarpışsak elimde kitapta yokki yere düşşünde toplasak neyse çantam falan düşşün onu alırken gözgöze gelelim falan olsa :KK37: işte böle beklerkenn bi bakmışşın :)))

ahh ahh keşke keşke :)

kızlarrrr ben çok içtim sarhoşummm, dün bana küpe hediye ettiii, aşık oluorum sanıırrrrııımmm, napıcammm ben yaaaa, anneme söyledim olumlu baktıııı.. bu gece de bana msg attıııı, ne olur benim için dua edinnnn, yanlış bişi yapmak istemiorummmmm...
çok öpüldünüüzzzz :KK54:

Son düzenleme:
kızlarrrr ben çok içtim sarhoşummm, dün bana küpe hediye ettiii, aşık oluorum sanıırrrrııımmm, napıcammm ben yaaaa, anneme söyledim olumlu baktıııı.. bu gece de bana msg attıııı, ne olur benim için dua edinnnn, yanlış bişi yapmak istemiorummmmm...

süperrr cnmm. ne güzel işteee yaa.. inşş çok mutlu olursunn :))

ben geldim müthiş yordgunum bugün temizlikle gecti ama cok şükür düzene girdi biçok sey döşemecininde tepesine bindim bugün cumartesiye yetiştircem dedi:)))))

katinamm canım benim dün yazdımama birtürlü cvplarım gelmedi ya cok sevindim tahlilerine oprerasyonunda gayet başarılı olacak ve cabucak atlatacaksın canım nazlınada bravo hep destek tam destek güzel haberlerini bekliyoruz dualrımız seninle canım:KK54:

gamzenkcim demek bekleme kararı aldın hadi bakalım hayırlısı inşallah onunda sınavı güzel gecerrrr de mutlu bi karşılaşma olurr

rapusum ve böcüküm gecmiş olsun size ya ince hastalığa tutulacaz yakınca topikcek vay halimize pozitif pozitif diyosunuz ama benim gardımda düşüyo iyiceee bugün market obu doaştım birz ama ıhhh iş cıkmadı malesef ayy asansörde bile kimseyle karşılaşmadım yaa:KK43:((( kurumsal aramadı demek hala sokta idrak edemedi olayı henüz bence bakalım yarına ararmı rapus elemşişsin herkesi bu nehız yavrumm bu arada resimleri banada yoll merak ettim inşallah sişz secilirsinizde izleriz seni gurulaaa

miskacım ya haklısın galiba kendi resmimi koyabilirimmm ama yanını boş bırakırım dolsun umudu ileeee:)))))

jelicim alacam ya dur bugün biraz bakındım ama gözüme carpmadı gğzel bişey aşk kokan bir çerçeve bulmam lazım:)))

cekum sendemi yoruldun bugn canım ahhh bu anneler hiç boş bırakmıyolar biziiii

okyanusus (doğru yazdım umarım)hoşgeldin canım

çileğimm küpe heee vayyy aşk sarhoşu olmuşşun sen bence ama diyorum duygularını iyi ölç biç boşlugun verdiiği :KK54:duygularla bu adamın ilgisine kayıtsız kalamıyoda olabilirsin ama bence denemeye değer canım umarım güzel şeyler olurrr

ben geldim müthiş yordgunum bugün temizlikle gecti ama cok şükür düzene girdi biçok sey döşemecininde tepesine bindim bugün cumartesiye yetiştircem dedi:)))))

katinamm canım benim dün yazdımama birtürlü cvplarım gelmedi ya cok sevindim tahlilerine oprerasyonunda gayet başarılı olacak ve cabucak atlatacaksın canım nazlınada bravo hep destek tam destek güzel haberlerini bekliyoruz dualrımız seninle canım:KK54:

gamzenkcim demek bekleme kararı aldın hadi bakalım hayırlısı inşallah onunda sınavı güzel gecerrrr de mutlu bi karşılaşma olurr

rapusum ve böcüküm gecmiş olsun size ya ince hastalığa tutulacaz yakınca topikcek vay halimize pozitif pozitif diyosunuz ama benim gardımda düşüyo iyiceee bugün market obu doaştım birz ama ıhhh iş cıkmadı malesef ayy asansörde bile kimseyle karşılaşmadım yaa:KK43:((( kurumsal aramadı demek hala sokta idrak edemedi olayı henüz bence bakalım yarına ararmı rapus elemşişsin herkesi bu nehız yavrumm bu arada resimleri banada yoll merak ettim inşallah sişz secilirsinizde izleriz seni gurulaaa

miskacım ya haklısın galiba kendi resmimi koyabilirimmm ama yanını boş bırakırım dolsun umudu ileeee:)))))

jelicim alacam ya dur bugün biraz bakındım ama gözüme carpmadı gğzel bişey aşk kokan bir çerçeve bulmam lazım:)))

cekum sendemi yoruldun bugn canım ahhh bu anneler hiç boş bırakmıyolar biziiii

okyanusus (doğru yazdım umarım)hoşgeldin canım

çileğimm küpe heee vayyy aşk sarhoşu olmuşşun sen bence ama diyorum duygularını iyi ölç biç boşlugun verdiiği :KK54:duygularla bu adamın ilgisine kayıtsız kalamıyoda olabilirsin ama bence denemeye değer canım umarım güzel şeyler olurrr

saol cnm. ama hiç umudum yok o kalıcak bnce.:KK50:

ders çalışcana dün oturup maç izlemiş akıllı :KK37:

neyse görcez bakalım napıcak az kaldı :KK51:

Herkese günaydınlarr
Neler yapıyosunuz golden girls, bugün herkes aşkıyla tanışsın inşallah.
Katinam sana hep dua ediyorum inşallah operasyondan sonra da neşeli neşeli gelip bize olanları yazacaksın. Çok öpüyorum seni
Ben de çıkıp dolaşayım biraz hepinizi öpüyorum hoşçakalın

Herkese günaydınlarr
Neler yapıyosunuz golden girls, bugün herkes aşkıyla tanışsın inşallah.
Katinam sana hep dua ediyorum inşallah operasyondan sonra da neşeli neşeli gelip bize olanları yazacaksın. Çok öpüyorum seni
Ben de çıkıp dolaşayım biraz hepinizi öpüyorum hoşçakalın

günaydın tatlımm..

ben bugün evdeyim depresif takılıorum. :KK37:

biraz dizi izleyip biraz da ders çalışmayı planlıyorum..

Hstalıktan tir tir titriyorum kızlar hayatımınen ağır griplerinden biri buu, bu hafta için rapor alabilirim çarşambaya kadar. Eğer düzelmezsem bugün, yarın doktora gidiyorum, öksürükten ölücem yaa seilla ince hastalık mı acaba dediğin gibi? Adamlar zottiri zottiri yaşıyolar biz hastalıktan kırılıyoruz olucak iş mi?

Abıkat aradı spor salonundan çıkmış, hadi akşama görüşelim dedi ben de hastayım dedim tabi. Bu sefer şeker demedi. :KK53: Heyecan sıfır bende ah şöyle straw gibi sonradan heyecanlanmaya başlar mıyım ki? :KK1:

seillam gönderirirm tabi canım bi ara karşılaşalım msn de kritik yapalım:)) Hepsini elemedim çıtır var aklımda şu an. Yüksek lisans da yapmış, sanırım yaşımız o kadar farklı diil. Bu bana umut veriyor.:)))

Böle yılda bir iki doz alıyorum toptan alıp bi yıl idare ediyorum öyle garip bir içiciyim:))
Kafamı boşaltmak istiyorum karamsara bağlamaya hiç niyetim yok böcüğüm.
Güzel olacak her şey çünkü, mucizevi bir şekilde güzel olacak.

Küçüklere kötü örnek mi oluyorum ne? :KK9: Kızım ne sigarası be:))

ben de çok bunalımken öyle yapardım,1 hafta falan nikotine boğardım kendimi.evimde asla içirtmem oysa ki,kokusunu da hiç sevmem.1 hafta günde 2 paket falan biterdi.tabii bu haftaların arasında bazen 6 ay bazen 1 yıl olurdu :)) en son 2,5 yıl önce böyle bir 1 hafta içmiştim :))

hadi hayırlısı bakalım ,edicem canım.
aman ask gözlerini çok kör etmesin ama :))
gerçi biz burdan o körlükleri el birliğiyle açarız :))

sağol seillacım :)) keyfim çok yerinde,huzurluyum.1 hafta herşeyden uzak kalmak o kadar dinlendirdi ki beni anlatamam.terapi gibioldu valla.hayatın kıymetini anladım.gereksiz şeylerle canımı sıkmamam gerektiğini 15555. kez anladım.arada bir böyle ayar gerekiyor galiba bana :))nazlım beni dün gece 40 dk bekledi dısarda.o kadar çok gezdim ki.gece de 11 e doğru onunla bulustuk demlendik birazcık.ama üşüttü hastalandı bugün :KK43:( o kadar düşünceli ki üzülürüm diye,1 gün önce sabah çok üşümüştüm ondan hasta oldum demek için aradı tekrar :)) öperim sevgiler..

ben geldim... ses yok kurumsaldan :26: keyfim de yok :105:

rapuşum izledin mi devamını da filmin... bak ben o filmle giriş yaptım Bollywood dünyasına... şimdi de bir eski bol danslı Aamir filmi izlemeyi düşünüyorum... en azından mevcut bekleyiş psikolojime 3 saat kadar ara vermiş olurum...

seillacım ; dur daha yeni taşındın ; bakmaya devam et etrafına... :KK34:

katinam maşallah diyorum sana :nazar: hepimizden daha güçlüsün :KK9:

çileğim ne diyeyim bilmem ki ; güzel şeyler olur inşallah... ama bahsettiğin farkları gözardı etmeden bir dışardan bakmaya çalış duruma olur mu ; sonradan üzülmeni istemem...

off yaaa... :KK5:

rapuşum izledin mi devamını da filmin... bak ben o filmle giriş yaptım Bollywood dünyasına... şimdi de bir eski bol danslı Aamir filmi izlemeyi düşünüyorum... en azından mevcut bekleyiş psikolojime 3 saat kadar ara vermiş olurum...

çileğim ne diyeyim bilmem ki ; güzel şeyler olur inşallah... ama bahsettiğin farkları gözardı etmeden bir dışardan bakmaya çalış duruma olur mu ; sonradan üzülmeni istemem...

ah böcüğüm bilmem ki ,hiç bir şeyden anlamayan ,korunmaya muhtaç,şu eski sayfalardaki yazıdaki kadınlardan mı olmalıydık ??
birazdan yine bulusacağız nazlımla :)) yarın da yine hastane yolları :) gecen hafta düz fön çektirmiştim ,bu hafta biraz iri dalga bozulmayan bir şey yaptırcam.düz fön sonradan yapısık bir hal alıyor.gitmeden de bir kas bıyık opr yaptırcam :)) güzel şekil alsın diye 1 aydır uzatıyordum :)) belki agrım sızım olmadıgı için bu kadar rahatımdır diyeceğim ama reglim bitmesine ragmen kanamalarım devam ediyor yine.sorunla yüzleşip direkt çözüm yollarına bakmak beni rahatlatıyor sanırım. ultrasonumnla sisttoskopşm de bu hafta yapılıp olsam artık.beklemekten sıkıldım ..öperim ,sevgileer :))

ben de çok bunalımken öyle yapardım,1 hafta falan nikotine boğardım kendimi.evimde asla içirtmem oysa ki,kokusunu da hiç sevmem.1 hafta günde 2 paket falan biterdi.tabii bu haftaların arasında bazen 6 ay bazen 1 yıl olurdu :)) en son 2,5 yıl önce böyle bir 1 hafta içmiştim :))

:44::44::44:

Günde 2 paket mi maşallahın varmış, bir haftada bi paket içtim kendimden geçmişim, insanlar nasıl içiyolar bu mereti aklım almıyor.

Dediğin gibi sağlık gibisi yok elimizden geleni yapmalıyız.

İzledim canım çok sevimli bi filmdi. Şimdi de Muhteşem Yüzyılın bölümlerini izliyorum ilaçlarımı aldım yarı uyur yarı uyanık şekilde, izliyorum sayılmaz yani. :KK9:

Araması lazımdı bugün bana öyle gelmişti şaşırmış haldeyim canım, acaba seni şirket reklamcısı mı sandı, hani bu hangi şirket gibi bi soru sormuş ya...

Herkese iyi pazarlar...
Allah her şeyi kalplerimize göre, en mutlu olacağımız biçimde versin. Aminnnn!

X