"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

rapuuuu niye atmadın şu tospaayı kafandan yaa, adam ne güzel ilgisini belli etmiş. tospa gibi bekletecek kararsızlıklar yaşatacak birine de benzemiyor
ay yazık üzüldüm şimdi abıkata yaa hiç mi elenktrik olmadı

vayy beee.. ne güzel bi gece geçirmişsin cnm..

abıkata da helal olsun valla. ne kadar hızlı çıktı maş. erkek dediğin böyle olur ya. hiç mi etkilenmedin peki dans ederken filan :)

yaaa güzel bir akşammışşşş ; ben de istiyoruuuuum

rapuşum birşey söyleyeceğim ; şimdi tospaayı düşünmen normal... bu abıkat pat diye girdi valla araya...
ben biraz daha şans tanı diyorum ; en azından senin de dediğin gibi hiç değilse arkadaşın olur... yalnız ben çocuğun atik hareketlerine bayıldım...
bak şu " hayatında birini ister misin" repliğine ayrıca bayıldım ; lazım olursa kullanır mıyım eee malum erkek tarafı ben oldum artık

neyse neyse karştırmayayım şimdi beni de ; diyeceğim o ki ; şu çocuksu halleri filan ilk buluşmanın heyecanı olabilir...
sonuçta senden hoşlanan ; hayatına girmeye çalışan o... sen ise dışardan bakıyorsun olaya... o yüzden heyecanlı olduğu için sana biraz telaşlı hali çocuksu görünmüş olabilir...

ben abıkatı çeyrek finale taşıyalım diyorum... yetenek var bu çocuktaaa

Yok kızlar yaa sızar mıyım hemen gelip yazmayı düşünüyorum şu sarhoş halimle, kotum epey dar, çıkarana kadar akla karayı seçtim hahaha, zaten kapıda da iki saat çizmelerimi çıkarmakla uğraştım, eskiden o kadar içer sarhoş olmazdım yaa. Çaktırmamak için neler neler yaptım var yaa.

vayy beee.. ne güzel bi gece geçirmişsin cnm..

abıkata da helal olsun valla. ne kadar hızlı çıktı maş. erkek dediğin böyle olur ya. hiç mi etkilenmedin peki dans ederken filan :)

erkek dediğin böyle olur demi :26:

bende evet diyorummmmm
bir sonraki atraksiyonunda heyecanını yenmiş olacak

süper yaa kotunu çıkaramamış hatun meğer biz de neler söylüyoruz cık cık cık

böcüküm inşallah güzel akşamlarımız olur canım, seninki şimdi gerçek bi insan konumuna geçmiş valla süper olmuş aramasını bekleyebilirsin artık ne güzeeellll. tospaamı aklımdan atamıyorum çünkü o çok yakışıklıııı, karizmaaa. Bilmiyorum baya hızlı da nasıl olucak bu iş, kendimi mi zorlasam ki daha fazla evde kalmadan. :)))

inşallah canım :)

ya zorlama demeyelim biz ona ; zaten zorlama da... akışına bırak en iyisi...
keyifli bir akşam geçirdin sonuçta... bir daha görüşmek istediğinde düşün bakalım yine keyifli bir akşam geçirmek ister misin diye

biraz böyle bakmaya çalış ; nasıl biri ; yanında nasıl hissediyorsun , sana nasıl davranıyor öyle hemen 1-2 buluşmada anlayamazsın...
ha tabii bildiğin hödük olur o da kendini belli eder de ; bu abıkat hemen elenecek gibi değil...

Rapuşşş hemen harcama çocuğu sakın, zamanla olacak inşallah. Böcüküm kurumsal da seni düşünsünmekten uyuyamasın inşallahh
Gamzenk sen yine atmadın mı mesajı, yarın at destek ol çocuğa birascık
Ahh ahhh ben de heyecanlı heyecanlı uyuyayım belkim rüyamda yakışıklı bir çocukla tanışırım adam gibi olsun tabiii
Hepinizi öpeyim iyi gecelerrr

öyle valla ne diyeyim...
abuk sabuk tiplerden aday ; adaylardan adam yapma çabamızı düşünürsek rapuş işin baya kolay

Şu an bi şey düşünemiyorum net olarak, öyle mi diyosunuz? Bilmiyorum valla, kalbimi çarptıramaz bu adam benim yaa, şu an öyle geliyo yanii, hani zamanla değişen çok şey de oluyo o yüzden kestirip atmak da istemem. Neden böyle bi akşamı tpspikle yaşayamıyorum ben yaaa!!

ayyy fosur fosur uyuduğuna eminim yaaa

iyi geceler cekucum da niye rüyanda tanışacaksın; sen de sabah okula giderken tanışırsın belki belli olur mu :))

Kılzar herkes burda bu gece ne güzel bi gece oldu yaa.. böcük inan ki çok mutlu oldum senin adına canımmmm. İnşallah kaderlerimizde güzel insanlar vardır. Gözlerim kayıyor ben de gideyim yatağımaaaaa, öpppppppppppptüm hepinizi...

atmadım ya ( sizzide yoruyorum dimi pöfff

zaten net birşey düşünmeni de beklemiyoruz ki :) zamana bırak diyoruz biz ; biraz daha gözlem... belli olmaz dediğin gibi her an herşey değişebilir...

tosbaayla niye böyle bir akşam geçiremediğin ise ayrıca incelenmesi gereken bir konu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…