"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

aslında rapuşun taktik çook işe yaradı. işte araya şu salak sınav girmeyeydi iyiydi :p

demek birine daha yaptın vay beaaaa.:KK9: onla nası olmuştu devamı niye gelmedi ?

yaaa ama girdi işte araya sınav... kuzucum matematik değil ki 2+2 = 4 olsun... arada o taktiklerde esneklik uygulamak lazım...
bak ben bir günaydın dedim sonra araya 2 hafta izin girdi ne hale geldi... sonra da araya resmen 2ay girdi :)

yaa öncekini anlatmıştım... o da böyle çok karşılaştığım bir tipti ama onla 5 sene sonra tanıştım... tabii araya 2 yıllık bir ilişki filan girmişti... 5 yıl onu beklemedim yani :)
neyse kafalar uymadı ; zaten yaş ve konum olarak da dengim değildi o da farkındaydı 3-5 kere görüştük o kadar... ama aklımda kalmadı...
zaten o yüzden ben bu kurumsalda beklemek istemedim ; çünkü kafamda birini yaratıyorum ama aslında gerçek çok başka... kısaca vakit kaybetmek istemediğimden tanıştım gidip :KK34:

miskkaaaaaa :KK52:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

böcüüüüüüüüüüüüüüüüüükkkkkk!!!

harikasın yaa sen harikasııınnnnn :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

dur bi kendime geliyim :)

kızım sen ne süper hatunsun yaa, sonucu ne olursa olsun hiç farketmez, kendine güvenen, tuttuğunu koparan bi insan olman yeter de artar bile! :) şaşırır tabi şapşal naapsın :)) sen de onun telini alabilseydin keşke, gerçi çok heyecanlı bi anmış yaa, onu düşünememen ya da istemeye cesaret edememen normal.. ayy adı neymiş nolur özelden msj atsana, çok merak ettim :))) o ciks adamın adı hüsnü falan çıktıysa güleyim azcık :))

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

böcüüüüüüüüüüüüüüüüüükkkkkk!!!

harikasın yaa sen harikasııınnnnn :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

dur bi kendime geliyim :)

gelmedin mi kendinee... :KK3:

yaa bu facede yok mudur şehir ve ada göre aratma ; sen bilirsin :))
sadece adını biliyorum :26:

kızım sen ne süper hatunsun yaa, sonucu ne olursa olsun hiç farketmez, kendine güvenen, tuttuğunu koparan bi insan olman yeter de artar bile! :) şaşırır tabi şapşal naapsın :)) sen de onun telini alabilseydin keşke, gerçi çok heyecanlı bi anmış yaa, onu düşünememen ya da istemeye cesaret edememen normal.. ayy adı neymiş nolur özelden msj atsana, çok merak ettim :))) o ciks adamın adı hüsnü falan çıktıysa güleyim azcık :))

yaa onun numarası de bende olmasın artık yaaa...
o kadar erkek olsun da arasın bir zahmet... yoksa aramıyor bu diye ben arardım kesin :KK53:

adı güzel yaa... beğendik biz jeliyle... modern bir isim olduğuna karar verdik...
benim üniversitede vardı beğendiğim bir tip adı necip çıkmıştı da şok olmuştum :KK37:

yaa onun numarası de bende olmasın artık yaaa...
o kadar erkek olsun da arasın bir zahmet... yoksa aramıyor bu diye ben arardım kesin :KK53:

adı güzel yaa... beğendik biz jeliyle... modern bir isim olduğuna karar verdik...
benim üniversitede vardı beğendiğim bir tip adı necip çıkmıştı da şok olmuştum :KK37:

hmm evet evet, adı güzelmiş ben de beğendim :) faceden de aranıyo ama bulunuyo mu bilmiyorum :)) nası bulcan kızım öyle :)

benim de üniversitede bi arkadaşım, ona da çok aşık bi çocuk vardı, çocuğun adı osman diye kabul etmiyodu :KK1: oluyo böyle şeyler :)

hmm evet evet, adı güzelmiş ben de beğendim :) faceden de aranıyo ama bulunuyo mu bilmiyorum :)) nası bulcan kızım öyle :)

benim de üniversitede bi arkadaşım, ona da çok aşık bi çocuk vardı, çocuğun adı osman diye kabul etmiyodu :KK1: oluyo böyle şeyler :)

ayy bulamadım zaten ; sıkıntı bastı biraz baktım da pes ettim :))

ayy bulamadım zaten ; sıkıntı bastı biraz baktım da pes ettim :))

bööccüüüükkk görmemişim az önce yaa yazıp çıkmıştım. yeni gördüm şimdiiii:KK9::KK9::KK9::KK9:
ay inanamıyorum süpersin sen yaaa, dualar işe yarıyor o zaman devam edelim. kurumsal böcüğü arasın hatta kartından ismine soyismine bakıp hemen faceden arasın bulsun inşallahhh. Ay çok heyecanlı yaa, gerçekten takdir ediyorum seni ben olsam kesinlikle yapamazdım.

Bu gece böyle bitmesin ama yaaa eklesin seni faceden

bööccüüüükkk görmemişim az önce yaa yazıp çıkmıştım. yeni gördüm şimdiiii:KK9::KK9::KK9::KK9:
ay inanamıyorum süpersin sen yaaa, dualar işe yarıyor o zaman devam edelim. kurumsal böcüğü arasın hatta kartından ismine soyismine bakıp hemen faceden arasın bulsun inşallahhh. Ay çok heyecanlı yaa, gerçekten takdir ediyorum seni ben olsam kesinlikle yapamazdım.

Bu gece böyle bitmesin ama yaaa eklesin seni faceden

:) evet dualara devam ... hepimiz için :)

canım ben facete gizliyim... aratsın tabii de bulamasın sonra arasın telefonla... :KK34:
bugün geçti artık ; zaten aramasını da beklemiyordum... belki yarın ama cts beklerim arasın diye... aramazsa biraz başınızı ağrıtıcam baştan söyleyeyim :)

Sarhoşum başımm dönüüüyor dönüyorrrrr, dünya durmadan dönüüüüüüyoorr dönüüüüyorrrrr:)))))))) şimdi geldim kızlar ayılmam lazım içtim de azcık, bi kahve yapıcam sonra da anlatıcam nabersinizzz?

Sarhoşum başımm dönüüüyor dönüyorrrrr, dünya durmadan dönüüüüüüyoorr dönüüüüyorrrrr:)))))))) şimdi geldim kızlar ayılmam lazım içtim de azcık, bi kahve yapıcam sonra da anlatıcam nabersinizzz?

hoşgeldinnn tatlımm :)))

iç kahve ni de gel bakalım:KK49:

haha ben de sarhoş gibiyim yaw :nazar:
hadi ayıl da gel çabuk...
kırmızı oje altı parlatıcılarımı sürdüm... birazdan kırmızılara geçicem :) hadiii... :KK52:

Ay bayılazaaammm neler olmuş len bugünnn:))))))))) böcüüüüüüüükk çooooooook sevindim canım ne muhteşem bi gelişme buu gurur duydum seninle vallahii! :KK66:))))))))

Benim günüm de güzel geçtiii, sabah aradı akşama doğru tekrar aradııı derken gittim çalışmasına abkat beyinn, pek heyecanlydı pek koşturmaca içindeydi, eli ayağına dolaşıyodu her zaman mı böyle anlamadım ama telaşlı biriii:))))) Çok hareketli, beni güzelce yerleştirdi yakınılarına bi yere prova yaptılar şarkılar söyleniyor müzik gırlaaaa, eğlenceli ve komik bi tip, görseniz abıkat demezsiniz. :)))) Neyse izledim şarkı aralarında yanımda bitti sürekli ilgilendi, arkadaşlarıyla tanıştırdı, mola verildiğinde yemek yendi, sıcak bi ortamdı herkes bizi gözetledi ya da gözlemledi işte neyi oluyo bunlar birbirlerinin acaba gibilerinden, çapkın çapkın gülüyo abıkat bey pek memnundu halinden, çalışması bitince bi yerlere gidelim dendi, biz ayrılalım mı diye fısıldadı ben de biraz kararsız kaldım, sonra olur dedim, çıktık bi bara gittik her zaman takıldığı bi yer varmış götürdü oraya beni, sohbet ettik kafa biri epey güldüm eğlendim müziğe doydum bu gece. :)) Sohbeti romantikleştirmeye çalıştı ara ara, dansa kaldırdı, canlı müzik vardı tabi, dans attik kendimi serbest bırakayım bakim etkilencek miyim dedim, romantikleşmeye çabaladım ben de ama olmadı. :))))))) Biraz çocuksu geldi bana halleri, telaşııı, çalışırlarken de sahneye inip inip çıkarken koşuyordu hep güldüm kendi kendime epey. Sohbet arasında hayatında biri var mı diye sordu, ben de yok dedim olmasını ister misin dediiiiiiii, ben de isterim bilemiyorum isterim sanırım herkes gibi filan dedim galiba tam hatırlamıyorum. :)))) Bardan çıkarken montumu tutuyodu montumun ikinci kolunu:))) gidikten sonra o koluma yapıştı, hoşlaşsam girivericektim orda koluna ama hoşlaşamadım. Sonra da beni durağa bıraktı, eve bırakayım dedi, ailemle oturduğumu sanıyor, henüz taşınmadım demiştim ona:)))) neyse ben gerek yok diye ısrar edince durağa bıraktı bindirdi metroya, ayrılırken kendini filmlerde filan hissetti sanırım, aline bi mendil alıp sallamadığı kaldı, çok mutlu ve etkilenmiş görünüyodu ama ben elbet birgün buluşaaacaaağızz şarkısına eşlik ederken tospaamı düşünüyodum. :KK53:

X