"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

bu arada geçmiş olsun seillacımm, dikkat et valla havalar çok aldatıcı
benimde bir kırgınlık var üzerimde, dün üşüdüm birazcık galiba
akşamilaç aldım oda sersem gibi yaptı bugün beni :26:

nerde üşüttün yavrucum sen :26:
bugün erkenden yat ; yarın daha iyi olursun

canım gerçekten çok artist bi gün ölüyorum der bi gün sen kimsin ben iyisiyim havalarında şaşırmıyorum artık ne hali varsa görsün bu akşam şimdi leyla ile mecnunu izliyomusun der yarın doğum gunu hiç işim olmaz unuttunmu beni zalim dersede şaşırmıcam :))) öpüyorum hayatım seniiiiii

erkek egosu hayatım doymak bilmez bu dengesiz hiç bişeye doymaz zaten
amaaaa senin 4*4 mesajların beni kopardı 4 üzerinden 4 veriyorum sana puanım buuuu

yengecım kursun hayırlı olsun,kafan da dağılmıs olur,cok iyi yapmışsın yeni birseye baslamakla.
katinam çok sağol canımm başladık bakalım c.tesi pazarlarım dolu dolu oldu umarım iyi olur sonuda

çilekim kursun başladı c.tesi birden pat diye oldu umarım bu maratona ayak uydurabilcem evde yatmayı seven bi tosbaa olaraktan şimdilik hevesliyim bakalımmm

canım öncelikle tekrar tekrar tebrik ederim darısı başımıza Allah bi yastıkta kocatsın tamamına erdirsin bende merak ediyorum resimlerini özelde ismimi yollasam eklermisin acebaaaaa

kızlar bende bildiğiniz üzre c.tesi pazar kurstaydım yoğun geçti istanbuldan bi arkadaşım geldi bebeğiyle bizde kaldı 1 gun diğer gun ortak bi arkadaşımızda kaldık sabahladık okul yıllarında ki gibi..bugun iş çok yoğundu ancak vakit bulabildim ve be grip oluyorum galiba soğuk aldım boğazım acıyı hafif bir öksürük...

böcüküm,rapuşum,çilekim,miskacım,cekucum,seillacım, katinam,jeliboncum adını unuttuğum varsa kusura bakmayın hepinizi öpüyorum kızlar iyi akşamlar.....

Heyyyy yarabbiiii sen nelere kaadirsin, bu kadar kızı kocasız bırakıyosun, bi bildiğin vardır vardır bekliyoz sabır.

Benimkinin ders programını da deşifre ettik ne kaldı hmm bi adı kaldı, onu da strawın açıklamasını istiyorum, sonrasında zaten kendi de gelip burada yazabilir:)))

Ayy kıçını kaldırsın da o önce nete girsin gıccıkkkk.

katinam bak annen de umudu kesmiş bizim damattan, bence anne sözü dinle boşver aşkı maşkı hahaha. Seninkine anlatsaydın ne diyecek bu olaya acaba?

miskacım fotolarını ben göremedim bi tek sanırım, artık bi adet bekliyorum topiğe koyarsan uğur getirir belki açılışı seninle yapmış oluruz devamında da bilmiyorum artık jeliyle benim nişanımı koyarız belki.

gunaydin kuzu cevirmeler, visneli turtalar

ya ben hic dinlenemiyorum, uyudugum uyku kar etmiyo, nasi bi yorgunlukmus bu boyle... tamam "tatli yorgunluk" da, gecsin artik yani, kafami omuzlarim ustunde tutamiyorum, surekli bi masaya dogru egiliyo :)

rapunzelim, melegim, ekliycem buraya da, hatta dun ekliycektim unutmusum, kafam yerinde degil de pek... ama sen de artik ac su face hesabini yaa, gelismelerden geride kaliyosun bak :))

yengeccim, seni ekledim, katinam seni bulamadim?

kizlar bundan sonra kendi kendimle altin gunu yapmaya karar verdim, 15 gunde bi bi ceyrek altin alip koycam kenara, artik para biriktirmek lazim. takvimime her ayin 15`ini ve 30`unu isaretleyim de unutmayim bari

hepinizi cokk opuyorum, harika bi gun olsun!!

sizlerde davetlisiniz eyy dostlarr, duydunuzz rapuşumuu

günaydınn bekar bayanlarrr
öpüyorum hepinizii

böcüümm valla akşam ütü, dolap toplama, arada makineye çamaşır atma, serme derken yine 11'i buldu yatmamm
eee haftasonu fellik fellik gezmenin acısı bunlarr

miskaa hayırlı olsun tatlım nişanın, Allah tamamına erdirsin inşallah

ayy hadi ben azcıkk çalışayımm

Böcüüük gördün mü bugün böcükk? :44: İnşallah taşınıp etmemiştir yaa yok yok bunlar bir değil iki haftalık eğitimdeler demek ki adam olamadılar henüz. :))

Face'te öğrenciler rahat bırakmıyor ki miska. Ben de sevmiyorum ordan saçma uhabbetlerini onların, e benimkinin de ne ekleyeceği var ne de görüşeceği, sen fotoyu koysan iyi olur:)) Aman da ekonomi yaparmış!:)

Yemek düzenimi değiştirince hemen kendime geldim kızlar, sabah çok güzel uyandım, koşasım var okula doğru:)))))))) Öptüm hepinizi.

Son düzenleme:
günaydınn bal böcekleri 4*4 peşinde koşacam die hayatta yanlız kalmayı başarmış başlığımın mükemmelliyetçi insanları
(ayyy bu 4*4 olayıda iyi sardı ama en sonunda topluca atacaklar bizi burdan :))))

unutmadan hemen başlıyayımda katinam yaa bu ne böle kendimi vasıfsız hissettim vallahi yemek ok de öle böle rahatlıkla kalkarım altından da tursu konserve vb kış hazırlığı olayları uzak bana yaa ama özendim valla annecim yapıyo benim bende mi öğrensem ondan acaba ayyy durum heves ettim baka diyim de bidahakini bana yaptırsın öğreneyiimde yakında kendi turşumu kuracam çünküüü akşam aldım ilaç canım ıhlamurlar karabirerli ballı sütler derken bir uymuşum bi ara kalktım duş aldım öle bi baktım nervar ne yok yattım tekrar ama yok dökülüyorum yinede üşüyorum yüzüm soldu herkes noldu dio hastayım demekten nefret ediyorumtam düşürmedi ama iiyi de değilim yani canımm düzelirim inşallah
rapusss ya evet ac artık su face i senin tosbaayıda bi ben tanımıyorum galiba ee bak sen de diyosun oda gelsin hepberaber ona grup terapi yapıpo çözelim bu işi seninde mürvetini görelimmmmm
böceğimm sen bugünde mi görmedim yaaaa
jeliiiiiiimm bende seni seviyorummm canım bu arda gördüm seni bennnnnnn cok tatlısın maaşallah
yengeccim dershanen hayırlı olsun canım benimkide 15de başlıycak istediğimiz gibi olur sonuclar inşallah ama ben akşammları gidecem perşembe cuma haftasonu da kendim calışırım dedim feda edemedim haftasonlarımı illa bişey cıkar geri kalırım dedim derslerden
miskacımmm bitki çaylarına başvur dik tutsun seni bol da su tüket gün içindede meyve ye enerji verir hoş benimde farklı bi durumum yok çökmüş vaziyetteyim
çileğimmm senide öpüyorummmmm canımmm
kızarr öptüm hepinizi güzel bir gün olsun ben hala aynınyım işte bi fark yok sabahları platonikle karşılaşıyoruz bi ama ona de ben hiç bakmıyorumm acayip soğudum bu adamdan nedense zaten dedimya öff bi cacık olmaz bundan da
başkaaaaaa hah bi arkadaşımın kardeşi beni beğenmiş şakayla karışık takıldı bana ama cocuk tam bi zıpı sulu hiç haz etmeme faceden de davet yollamış kabul etmedim tabi ona buna yorum yapar deli edr beni şimdi bi istediğim gibi biri cıkmıycak galibaarada ufak tefek bişeyler oluyo ama kayda değer bulmadığım için bahsetmiyorum bile yeni bi aday bulsam şöle beni kendine ceken iten değil günlerim renklense yaaaa
sevdim sizi

benim yemek düzen kendiliğinden gitti bu halsizlik hali iştah falan bırakmadı gözaltlarım morardı yaaa sinir oluyorummmm bu enerjiyle artıkk bülemiyorumm rapusss tosbanı görünce neler olur yani olur güzel bişeyler inşallah

günaydııın :)

ayy yine bütün müşterilerim siparişlerini aynı gün gönderdiler ; ne istiyorlarsa benden... yahu iki lak lak edicez şurda...
rapuş koş tosbaayı da çağır; diyeceklerimiz var ona ... hem onsuz tadı mı olur yaaa

jeliiim havadis vermemişsin benden... bugün sabah sadece arkadaşı geçti gecikti de ayy napıyor bunlar geceleri de sabahları uyanamıyorlar anlamıyorum... ama tek tek sorucam bugünlerin hesabını ; sabah sabah yaratıcılığımı limitlerine kadar kullanıyorum senaryo yazmak için yazık günah değil mi bana yaaa

heeey ben düün akşam gördüm kurumsalımııı ; yaa pek tatlıydı artisttt yaaa ; gözlerimi alamadım ama bir atraksiyon yapamadım ; niye derseniz yine jeliyle telefonda dedikodu yapıyorduk... ben dün eve gitmeden bir arkadaşımla buluşacaktım ; onları beklerken de jeliyle muhabbet ediyorduk... tabii saat olmuş 7 ; gelmez artık diye düşünürken aaa dedim geliyor... trafik ışıklarının karşısıdan geliyorlardı... baktı eşşek kafalı ; ben de baktım hafif de selam verir gibi gibi yaptım ama kulağımda telefon olunca üzerine alınmadı tabii... bu kaçıncı beni telefonda muhabbette görüşü ; diyordur bu kız telefonla yapışık yaşıyor diye... :26: velhasıl birşey olmadı ama uzun zamandır böyle bakabilme şansım olmamıştı... keyfim yerinde... :79:

jelii ya çok param olsun sana ütücü teyze tutucam haberin olsun hatun ütü yapıcam diye gezmeye üşeniyor yaaa ...

ayy diğer herkese günaydın...

kuzum yaa sen niye hasta oldun böylee :2:
dinlen sen güzelce ; iyileş sonra da en süperinden kısmet gelsin ayağına... şöyle 4x4 jeep gibi olsun ; 4çekerli olsun da olsun

ayy büyük olayı atlamışım yaaa ; nişan yapıyorsunuz demek... ee nişanı kız tarafı yapar ; nerde olcak şimdi nişan

ayyyy böckümmmm ya baktı demek e özledi tabiii okadar zaman sonra gördü seni ahhh koşup kucaklaşsaydınız yaa nerelerdesin die ehh sabah karşılaşmamanız olmamış ama artık kısmet yarına diyelimmm

yaaa bi dakikaaa ben adını bilmiyorum tosbaaanın yaaa
çileeek kulağıma fısıldasanaaaa

ahh rapuşumm gördü gördüüde bu böcük beni öldürecek vallaaa:84:

teşekkür ederim bebeğimm, eminim sende ölesindir bak burdan alıyorum ben o güzel enerjiyi
ama bende seni görsemm, merak ettim şimdi yaww:26:

bekledim sen yaz bende senin üstüne geliim diye böcüüümm
kızlar bide ben anlatayım size olayı; dün akşam tam telde konuşuyoruz, kurumsalı soruyorum ben
böcükde diyorrdu tam bana; şimdi karşıdan gelse kurumsalım görsemm ama saatde geç çok zor derken bide baktı kurumsal çıktı patt diye karşısına
ama ben şaka yapıyo felen sanıyorum
bu 2 oldu benimle telde konuşurken kurumsalla karşılaşması böcükün
kuzum diyorum kapa teli git selam ver bişi yap, bir atraksiyon gösterr
yok bizimki ne teli kapıyor ne bir atraksiyon yapıyorr
soraa sabahları gelmedi, görmedi bakmadıı
ayy valla bu gidişle bir gün hususi işe geç gidicem, gelcem senin yanına bir güzel hooooooopppppp diye itivercem seni kurumsalının kollarınaa:76::76:
ondan sonrası

ııı bu arada böcüküümm, ütücü teyze yerine zengüüün bir koca bul sen bana, herbişi yapılsın ben geziiimm
hemüdee vasıfflı olsun amaaa

kuzum yaa sen niye hasta oldun böylee :2:
dinlen sen güzelce ; iyileş sonra da en süperinden kısmet gelsin ayağına... şöyle 4x4 jeep gibi olsun ; 4çekerli olsun da olsun

ayy hiç bilmiyorumm böceğimm yaaa 4*4 peşinde koşacam içine de yakışam die dikkat etmedim kendime herlade:)))
sonrada cezalandırıldım işte bak dudağımda ucukulyo birden pıt die pırtladı bastım ialcı hemen inşallah büyümezzz
ve diyorum ki şimdi kısmetim gelsinde wosvosla gelsin yaaaaaaa

ahh jelicim ya yap sunu harbiden büyük sevap alırsın hem o arada benide görürsün böcüküm gösterir beni sanaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…