"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayyy senin yayını yiyeyim tam maceraperest olursunuz siz yaaa özgür ruhlu en yakın arkadaşım yay ama hiç bi zaman ne istediğini bilemedi bulamadı aşk konusunda ama o hepimizde var zaar

yii beni yii yengeççç
evtt evtt aynen öleyimm özgürüm, biri bi taraftan dürttümü bana geliyolarrr
ama damarımı bulurlarsada benden uysalı yokturr
offf ooffffff ben biliyom ne istediğimide nedense istemediklerim çıkıyor karşımaaa
azıcıkk oluru olsa bakçam haline yoluna amaa:44:

yaya yürütmez artık rapuş yaaa ; bilir kıymetini... zaten zar zor buldu

oleeey gözün tutmadı demek bana psikolojik baskı yapmayacaksın yani oleeey
hem yapsanız daa işe yaramaz çünküüü ; kurumsalım da kurumsalım :83:

Son düzenleme:
Şu hale bak yaa neren koca bulucaz elimizdekilere nasıl ayar vericez diye plan program yapıcakları yerde geyik yapıyolar. Hah bak bu da yay burcu özelliği geyiği başlatıp sonra millete çemkirmek:))

Kızlar yaa adımı kızgın sert hatuna çıkaracaksınız hepten evde kalıcam yaa, sanki burdan bakıcaklar adaylarım özelliklerime ahahahahaa. Ben sürekli gülümsemeyi de bırakın bildiğin otuz iki diş gülerek gezen bi tipim yaa neden öle diyosunuz! Hatta dişlerimden otuz tanesi görünüyosa o gün, millet sormaya başlar neden az gülüyosun bugün diye:)) Benimle geyik yapmayınca içleri rahat etmiyomuş hatta:))Yapmayın etmeyin bacılar, topiği kıvama sokarken dedik bi kaç şey ısıtıp ısıtıp getirmeyin önüme şu pilavı.

Benimki bildiğin depresyona girmiş napsam etsem bilemedi, yaklaştım konuştuk, artık direkt olaya dalıyor konuşuyor sanki evlenecektik de olmadı çare arıyoruz gibi muhabbet ediyoruz ahahaha ben gülmeye devam ediyorum tabi bu arada adam da kendiyle dalga egçiyorum sanacak. En sonunda dedim "keşke bi büyüğüne danışsaydın bunları yapmadan önce mesela bana danışsaydın" diye kal geldi.

Bilmıyım nolucak bi şey olmuycak da durumlar fena yani, nerden tutsak olmuycak gibi ben yine jelime kaldım... Araba olayının yanından geçemem valla açık söliyim, beni böyle kabul ederse jelim çok sevinecem. Huzur veririm araba yerine, mutluluk veririm aşk filan veririm, ne biliyim performansım iyidir her konuda bunlarla örtbas edemez miyiz yaa araba olayını?

böcük gördüğüne o kadar sevindim ki valla, kurumsal kayıplara karışsaydı Allah korusun seni de toplayamazdık beni de o derece yani. Baktığına da ayrıca sevindim çooook çok çok, telefonsuz bir baş selamı vereceğin günler de gelecek ha gayret. Ben kurumsal eniştemi seviyorum hem miska'ya enişte beğendiremiyoz benimkinden de hazzetmiyo zaten.

Kendimize iyi bakalım aman diyim, havalar soğuyor malum, ben de bugün minik bi mont almıştım yanıma çıkardım çıkardım giydim ayarlayamıyorum kendimi, havaları ayarlayamıyorum yani, kocayı da ayarlamıyorum zaten öfffff!

bu işin kolay kolay olmayacağı anlaşılıyor da kızlar ben böle kendimi şu şekilde hissediyorum benimkine bakarken: İkimizi hep iki küçük bebe gibi düşünüyorum zaten, ben onunla oyun oynamak istedim, oyuncaklarımı aldım gittim yanına o annesinin dizlerinin dibine kaçtı, ben oyuncaklarımla kendim oynamaya başladım hatta yepyeni renkli oyuncaklar aldım, o beni sürekli isledi, oyuncaklarıma ve benimle oyun oynamaya özendi hep, sonra oynayım yaa dedi gelmek isterken baktı ki annesinin eteği paçasına dolanmış çözemiyo da bana diyo ki "gelsene çözmeme yardım etsene" ben de şaşkın şaşkın bakıyorum elimi uzatıyorum uzanamıyorum, biraz uzanıyorum bu sefer de o yorgun düşmüş oluyor gelemiyor, ben napıcam yaa!!!???

jeli yaaa daha nasıl kalın olabilir bir erkeğin dudakları ; kuzum sen neler hayal ediyorsun zihninde öyle pek merak ettim
miskaa yaaa ; sevceksin sen de benim kurumsalımı... görsen bir tatlı yaa

Galiba Arap Bacı gibi hayal etmişti, ya da benim düşündüğüm gibi, sen ilk dediğinde ben de zenci dudağı gibi düşünmüştüm, değil mi yaa o kadar? Nasıl aabartarak anlatıyosan artık insanda bunlar canlanıyo haliyle. Ben de görmek sitiyorum bu adamı çocuğu mu demeliydim.

Tabi insan kafasında birine resmen "takık" olunca kimseleri gözü görmüyor, salaklığın diğer adına aşk demişler, ahhh ahhh.

ayyy senin yayını yiyeyim tam maceraperest olursunuz siz yaaa özgür ruhlu en yakın arkadaşım yay ama hiç bi zaman ne istediğini bilemedi bulamadı aşk konusunda ama o hepimizde var zaar

jellii ne diyo bu yengeç yaa bizee?! Bak sana yayımı sokarım kızım yengeç uslu dur, yaya laf eden yaya kalır atasözünü hiç duymadın galiba. Hem kız bereket tanrıçası baksana, ne zaman böcükle konuşsa kurumsal çıkıyo ortayaaaa. Aşkım benim jelli aşkım.

selam kızlar :) yarın sağlıkla ilgili önemli bir işlem geçireceğim.dua ve iyi dileklerinize ihtiyacım var :)) çok dua edin olur mu:)))) aklım karısık oldugu için yazıları okumadım.yarın akşam umarım okuyup bakarım artık.hepiniziöperim,sevgiler.

Katinam geçmiş olsun inşallah bi sorun çıkmaz canım, rahat olmaya çalış ki kolay geçsin herşey öpüyorum iyi geceler
Dualarım seninle....

gunaydin hatunlar, bol sekerli kahveler

baslamadan once kendimi savunayim :)) kizim, ben eniste begenmiyorum da, sor bakayim neden begenmiyorum? hepsi size vakit kaybettiriyor cunku, hele seninki, kalbini kiriyor, umutlandirip hayalkirikligina ugratiyor falan... bocuk`un kurumsal desen, adam necidir, evli midir, hirli midir, hirsiz midir bilmeyiz. kizcagiz selam verdi, sonrasinda bi adim at di mi?? yok! iste butun bunlar bi araya gelince, miskaniz da sizi cok sevince, uzulmenize dayanamayip, hayalkirikligina ugramanizi istemeyince, adaylari elestiriyor olabilir

ama su da bi gercek ki, son zamanlarda sizin durumunuz belki cozulebilir gibi hissetmeye basladim ben. belki ailesini alsa karsisina konussa, onlar da anlayisla karsilayacak ya da bi orta yol bulmaya calisacaklar? pesin hukumlu olmamak lazim aslinda. hic konusmus mu bu konuyu ailesiyle?

bocugum, su kurumsalin bi adini soyadini ogrenebilsen yetcek aslinda, sonra facebook falan derken, sanal sanal konusurdun basta, daha rahat olurdun.
bak aklima bi sey daha geldi, bi gun ayarla kendini, onunla karsilikli degil de, ayni yone dogru yuruyecegin sekilde yoluna cik. bi yandan yururken de, bi yandan bi seyler sor ona, bi adres gibi, ya da sadece bi espri yap sanki her zaman konusurmussunuz gibi. o da essek degil ya, karsilik verir, konusmayi birer "gunaydin"dan, diyaloga cevirebilirsen, hem adami tartmak daha kolay olur (mesafeli mi, sicak mi, cekingen mi) hem sen kendini "merhaba, benimle bi kahve icer misin?" den daha rahat hissedersin, hem de yan yana yururken konusmak, karsisina dikilip yolunu kesmekten daha insancil :)
bu plani uygulamak icin bi gun ise gec gitmen gerekebilir :))

cekucum, cok tesekkur ederm :)) sacimi ve makyajimi ben de cok begendim, teyzemin kuaforu,asiri pahalidir diye hic dusunmemistim basta oraya gitmeyi ama iyi ki de gitmisim, asiri da degilmis zaten :) boylece gelin basimi ve makyajimi nerde yaptiricami da bulmus oldum :) su bi gercek ki, gelin ve damadin enerjisi tum davetlilere yansiyor. daha bu yaz, iki arkadasimin dugunune gittik, butun davetliler genc ve enerjik oldugu halde, gelin ve damat kös kös oturdugu icin, kimse kalkmadi oynamaya falan. sonlarina dogru bi iki donuldu ortada, o kadar. o yuzden, eglenceli bi organizasyon istiyosan, once sen eglenmelisin bundandir, sandalye-masa tepelerinde gobek atisim

katinam, insallah onemli bi mudahale degildir, biraz endiselendirdin bizi... simdiden cok gecmis olsun, bizi merakta birakma.

seillam ya, okudum ben de yorumlari, hic de rezil falan olmamissin sen, sadece sana asik iki adam atisiyo gibi olmus azcik sil bari yorumlari da, bucuruk gormesin. gerci giriyo mu face`e bilmiyorum? sen bana ozelden su bucurugun adini bi gondersene, listenden bi bakiyim, merak ettim.

bu arada bekledigim bogaz sisligi bugun kapimi caldi ( o kadar yorgunluk ve terleyip/usume dongusunden sonra gec bile kaldi gerci. kendimi pastillere ve bitki caylarina bogayim bakalim nolucak.

hepinizi opuyorum kizlar, coookk guzel bi gun olsun!!

günaydın herkese... :79:

katinam sana bol şans diliyorum ; operasyonun sorunsuz geçsin ; hemen iyileş inşallah

rapuşuum ; kıyamam ben sana yaa nasıl da anlatmışsın durumunu... edebiyatçı hatun hemen de bir öykü yazıvermiş ama az biraz hüzünlü yaw :26:
ama bu giriş kısmı olsun ; öykünün devamında erkek çocuumuz biraz asileşip annesinin eteğini yırtarak koşa koşa gelsin kıç çocuumuza... sonra anne yırtık eteğiyle koltuğunda oğlunun sevincini izlesin dursun... sonra erkek çocuumuzun babası annesine yeni bir etek alsın anne de ona sevinirken çocukları unutsun ; onlar da rahat rahat oynasın; oynaşsın
bu arada performansın iyi demek bak bu önemli... araba mı performans mı dersen ; araba olmasa da olur bence ama jeli ne der bilemem

yaa ben kurumsalımı yine göremedim ; jeliyle konuştuk da çalışma saatleri değişmiş olabilir belki ; hani kış uygulaması filan varsa... ama sinir oldum yaaa ne var sanki kaldırda bir tarafını da erkenden kalksa haa söylemeyi unuttum; ben de tosbaa eniştemi seviyorummm

kaçıyorum ben az sonra toplantımız var... byeee ...

günaydınnnnnnn ballarrrrrrrrrrrrr canllarrrrrrrr
ay iki saattir burdayın ancak bitirdim okumayı bölük pörçük okudum sinir oluyorum böle olunca da yaaa nese
katinam canım cok geçmiş olsunnn ya cabucakık atlat gelmiş ve hemn geçmiş olsun tatlım öpüyorum kocaman
rapuss ya oı nasıl hikaye hüzenlendim valla ben böceğim sonunu iyi bağlamış olmasa hepten göçecektim ya bak oda hemen her konuşmanızda konuyu acar olmuş bence aşılamayacak bi durum yok ortada konuşulup bi ortak nokta bulunabilir destek verici ol tosbaaya halledin su işi bak çiftimiz daha olcak inanıyorum buna ben
böceğimmm demek yine göremedin kurumsal eniştemizi yaa mesai değişikliği mantıklı nediyim karşılaşacak yeni noktalar yeni saatler keşfedersiniz inşallah
miskacım sanada geçmiş olsu canım anlaşılan hvalar yolunu bulana kadar böle herkese bi kıracak ama tabi sen iyi dayandın onca yorgunluga koşuşturmaya abimin düğününde bende öle olmuştum düğün bitti bunları balayına yolladık ev sakinleşti ben koma iki hafta kendime gelemiştim çok dikkat et kendine canım sanada msj atıyorum şimdi akşamda hiç halim yoktu öle bi bakıp cıktım yazısıyolar bende gülüyorum ama silecem yorumları nasılsa bücürükte binde bir giriyo bende bu adamı bi sallar bi sallamaz pozisyonda olduğumdan öle gelip gidiyo işte daha tanımadan dengesizleştirdi adam beni
cekucum benim ya seninde karşına birisi çıksada şöle güzel haberlerini alsak
jelicim seni öpüyorumm
çileğimde ugramamış
eylülcümde duyduguma göre üşüyomuşşş canım benim
hayatacım sendede herşey yolunda gibi ne güzel
gamzenkcim sanada bol bol sans ve sohbet diliyorum
suskun yok uzun zamandırr
yengeccim senide öptüm canım
bol mutluluk dolu bi gün olsun ayyy sonunda yolluyorum cvbı şükür:))))

Günaydınnnnn taze gelin aday aday aday aday adayları!!!

böcüğüm hüzünlü zateeen durumumm ama ben çok gülüyorum inan ki, bir insan daha doğrusu bir erkek bu kaadr salak olabilir mi sence dedim bir arkadaşa, evli arkadaş, "kesinlikle olabilir hatta daha fazla salak olabilir bu ne ki" dedi. Ailesiyle konuşmuş bu arada miska. Pişmanım hata ettim diye geziyor ortada, herkese de anlatıyor. böcük'e verdiğin tavsiyeleri aynı sıralamayla ben de verdim. Aklın yolu bir demek ki. Ancaak kızımız çok heyecanlanıyor takip ederse anlarlar, adres sorarasa saçma olur, Face eklerse kendine güvensiz görünür vs... bahane çok ama haklı aslında. İnsan ne yapsa olmuyor bazı durumlarda.

Bugün çok da enerjik değilim okula kadar koşamıycam ama öğretmen evine uğrayıp kaşlarımı aldırmam lazım bi de yatak bakıcam çıkışta kendime, yatağım eski çünkü, aklıma gelmişken kızlar sizce çift kişilik mi almalıyım tek kişilik mi almalıyım yoksa hani böle 1.5 kişilik yataklar oluyor onlardan mı almalıyım?

Öpüldünüzzzzzzz!

hımm zor bi soru bu rapuss ama çift al derim rahat rahat geniş geniiş yatarsın ama yok bu beni kötü hissettiri dersen 1.5 al bari ama tek alma asla ama bence sen çift al hani hep olumlama pozitif diyoruz ya yanındaymış gibi olur diye düşünürsün sonra bi bakmışsın yanında
yanlız niye pişman olmuş ailesiyle konuştuğuna anlamadım kendini ifade etmekte güçlük yaşıyan bi tip bu senin tospa o yüzden kendini net ifade edememişti ve bu nedenlede istediği cvbı alamamıştır ailesinden ondan mı sıkıntı yaptı acaba
ayy böceğim ya su yan yana yürüme olayını düşün bi

günaydın aşk böcükleriiiiiiiiiiii sevgi pıtırcıklarıııııı

papuşummmm sendemi yaysın anacımmm seninde yayını yiyem özgürlükçü ruhlu arkadaşlarım beniimmmmmm hayatım yatağını tabiki çift kişilik alıyosun pembe beyaz nevresimler seriyosun kırmızı serme azıttırmasın pembe gecelikler giyip yan yastıkta sevdiceğini hayal ediyosun ve tezzzz zamanda o yastık doluyoooooo

katinam geçmiş olsun canım iyi haberlerini bekliyoruzz

böcüküm sende yoğunsun maşallah benim gibiiiii
jelicimm sevgili yayım senide mıncıklıyorum canımmm
miskam,çileğimm,seillacım,cekucum,hayatacım sizleride öpüyorumm aşk dolu bir gün diliyorummmm hepinize..

bende ağrıyan boğazcıklarıma bi ada çayı içimmmm

e canim, insan hata yapabilir, zaman icinde fikrini degistirebilir, ne var yani bunda? gitsin yeniden konussun ailesiyle, rest ceksin bi sey yapsin, aile bu yani, evlatliktan reddedicek halleri yok ya? ayni evde olmaz da, ayni mahallede olur, ayni binada olur; bi orta yol bulunabilir yani, aski harcamaya degmez boyle kolayca cozulebilcek bi problem icin, birisi bunu tarzana tatli tatli anlatsa, ikna etse keske... araya bi arkadas falan mi soksak ne yapsak...

yatagini da cift kisilik al canim, oof rahat rahat yatarsin, hem sunun surasinda evlenmene ne kaldi, yeniden masraf etmemis olursun, basligini degistirip kullanirsin yatagini.

bocuke dediklerimiz en mantiklisi bence, karsisina cikmak, yolda yuruyen birini durdurmak biraz riskli. takip eder gibi degil de, bi anda yanindan yurumeye baslayacak sekilde bir tali yol cikisi ayarlamaya calisabilir, bilmiyorum cografi olarak uygun mu ama :))

seilla bi tane gordum, eger oysa oof yani, birakma pesini, yapis yakasina derim :)) su IT manager`lideki fotodan bahsediyorum! ama emin olmak icin aksam diger linkleri de takip ederek bakicam adama, bi emin olayim da, eger oysa yaktim cirani, nasi vazgecersin ondan diye :)

duzeltme: ismail yk havasi varmis kizim bu adamda, resmen benziyo

Son düzenleme:
gülüyorum yaaa sayenizde

ayy durup düşünüyorsunuz ya bana tanışma yolları hem gülüyorum hem ağlamak istiyorum... keşke birileri de bu kadar çaba harcasa yani bu iş bu kadar uzamazdı... hayır kaderin ellerine de bırakamıyorum ki illa ben işine karışayım istiyor... ya yanından geçebileceğim bir durum pek olmaz ama belli de olmaz... çünkü genelde hep karşılıklı gelip gidiyoruz... bilemiyorum yaa öyle muhabbet edeyim ; tarzına bakayım sonra da ona bırakayım dersem ben yine çatlarım beklemekten sanki... o yüzden işi uzatmadan direkt sonuç bağlantılı kahve teklifi olacak eğer tabii gidip konuşabilirsem... yoksa havadan sudan muhabbet eder sonra da yine hiç öyle bir muhabbet olmamış moduna geçersek diye korkuyorum... sabah karşılaşmalarının olmayışı kötü oldu ya mesela pzt akşam üzerine ; salı sabah hoş olabilirdi... ama neyse bundan sonraki ilk karşılaşma da çok ters bir durum olmadığı takdirde yapıcam birşey söz... yoksa sonra habire tüh tüh vah vah diyip duruyorum kendi kendime... bir de sizin başınız ağrıyor.... hem ne kaybederim ki yaa ; heyecana filan gerek yok di mi... :26:

rapuşum kesinlikle çift kişilik almalısın yatağını... yengece katılıyorum ; var ya secretta bu tarz muhabbetler ; dolabının yarısını boşalt ; park yerinde onun arabasına yer aç filan... hem aslında çözüm belli iç güveysi alıcaz biz tosbaa eniştemizi... o yüzden 2 kişilik olmalı yatak

seillam ve miskacım demişsiniz ya yan yan yürü diye ; yengeçten önce ders mi alsam acaba

kimde bahsediyorsunuz siz IT manager filan ?

aşşk olsun böcüümm ne zaman psikolocik baskı yaptım ben sana
herşey senin mutluluğun için, tipten belli tarzı, bile bile de vermeyiz biz kızımızı ölesine

biz yaylar eğlenceli tiplerizdir rapuşumm, ondandır hep gülmeye meylimiz
hem biz yanımızdaki insana şans yağdırırız.. ahhh ahhh bide kendimize değse o şanslardan

ayrıca sen bana mutluluğu yaşatırsan araba sorun diil, hem ev var nasılsa arabayı biz birliktede alırız nişanlıımm

şu seninki hakkındada aslında kendince gelişme kaydediyor hee rapuşumm, pişmanlık duyup bunu değiştirmek istemesi bile bir gelişme
hoş kısmetimi alcak elimden ama napalım, herşey rapuşun mutluluğu içinn:44:

çok geçmiş olsun katina, inşallah soruzsuz bir şekilde gerçekleşir işlemin..

aşkk olduktan sora bulutlardada yürürüz bizz rapuşumlaa

bende seni çok öpüyorumyengeççimm
benimde bugün boğazım yanmaya başladı, 2 gündür gece yatarken ilaçalıyorumoda öğlene kadar sersem yapıyor
dün akşam almadım bende valla

seiilacımm senide öpüyorum çokk bebeğimm, bütün kızları öptümm

Hadi gir ruhuma sar beni
Çal fikrimi deli et beni
Firtinalar kopar içimde unuttur bana kendimi

kızlaaarrrr şarkıya bakın yaaaa böle bi aşk istiyorum bennnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…