"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

günaydın kızlarrr :)
nişanlı kızımız nerde bakalımmm :)
miskacımm fotolara baktım da süper olmuş cnm herşey, tebrikler, bi yastıkta kocayın inşallaaahhh :)
böcükümm eleme tabi, zaten kısmetimiz kapalı olanı da kaçırmıyalım
öpüldünüz şekerlerrr

günaydınnnnnnnn seçicilikten kimseleri bulamamış böle yanlız kalmışşş arkadaşlarımmmmmmmm
hahahah kızlar ne güldüm sabah sabah yaaa ama ban söyleyecek biz söz bırakmamışsınız oldumu şimdiii:)))
yahu biz zaten aşk istediğmiz için yanlızız anlasın bunu herkes derdimiz sadece koca evlilik olsaydı hepimiz coluk cocuk sahibiydik şimdii

miskam cok tatlı olmuş ya bayıldımmm cok eğlenmişler resimler harikaydı tüm günün özeti olmuş

teke tek okudum hepinizi herkes iyi gibi katinam yaa cok güldürdün sen de benii enişte beylede durumlar iyi gibi hadi bakalım senden de bi atrak bekliyorumm
çileğimm ya eden buluyo işte böle haklıysan gün gelip herkes anlıyo bunu bak gördün mü sen boşver onları gezip tozmalara devam et
ahhh böceğim ya nolcaz biz böle kurumsalımda kkurumsalım demişsin inşallah bugün görürsünnn de olur bişeyler
diğer kızlarrrr cok boşlamıayın bizi öpüyorum herkesi tek tek
bu yağmurlu soğuk havada beni ısıtacak aşkımla karşılaşmam ve hepinizin gönlünden geçenlerin olması dileğimle esen kalınnnnn

günaydııın ; iyi haftalar kızlaar

off yaa göremedim ben bugün de ; çok sinir oldum... taşınmış olma ihtimalleri de geliyor aklıma her ne kadar getirmemeye çalışsam da
eğitimde olduğunu düşünmeye devam etmek istiyorum ; 2 hafta da sürebiliyor hatta 1 ay sürenleri de var ama o kadar da abartamayacağım polyannacılığı pazartesi sabahı :26:

seillam yaaa toslayalım mı ; tökezleyip önlerine de düşelim ; köşelerde mi çarpışalım bilmiyorum ama olsu artık birşey yaaa...
miskanın fotoğraflarına ben de baktım ; çok eğlenmiş gerçekten ; mutlulukları da fotolarda çok belli :Nazar:

çileğim öpücük öpücük öpücük sana :)

gamzenkcim ; valla yorum yapamadım... ilk başka biraz odunluk yapsa da sonradan kıvırmaya çalışmış gibi geldi :) başka paylaşımlarına yapacağı yorumları da görmek lazım ama en azından kayıtsız kalmıyor paylaşımına... bir sürü insan ekli arkadaş listemizde çoğuna yorum yapmıyoruz ; genelde yakınlarımıza yorum yapıyor ; diğerlerine de beğen diyoruz... ben öyle yapıyorum en azından devam devam

siparişlerim var girmem gereken ; belki akşam da mesaiye kalırım... gidip çalışayım biraz ; öpüldünüzzz

OooooOOOoooooo beybi beybiiiiii günaydın!

Kafamda şimşekler çaktı içimdeki ses bu sabah diyor ki bu kadar uyuz adam sana ne verebilir! O toparlanacak daaa sana gelecek dee belki oz zamana başka bi şeylere dalış yapıcak aaaa bilemiyorum... Bakalım akşama ne diycek içimdeki ses!

seillam, katinam böcüğüm günaydın, kocaman öpüldünüzz
katinam, biz burdaki arkadaşlar birbirimizi facebooktan ekledik, miskanın fotoğraflarına ordan bakıoruz :)

bebeklerimm, gunaydiinn :)

yazmadan once yazdiklarinizi okuyum dedim, gulmekten karnim agridi, su saciuzun yok muuu :)) tarzinin hastasiyim da, milletle atisma sakin burda bak, topik kapatilirsa yeminle evine ekip yollatip iceri aldiririm seni!

kizlar, hakkaten harikaydi ya.. cok heyecanli, cok mutlu, cok duygulu, cok eglenceli, cok unutulmazdi :) allah herkese bu mutlulugu nasip etsin, en dogru zamanda, en dogru kisiyle. kurdeleleriniz hazir, sakliycam ve toplu bulustugumuzda hepinize kendi ellerimle yutturcam :))

face`deki ve burdaki iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim kizlar. anneme de anlattim sizi, valla hepinizi sahsen taniyomus gibi seviyor ve yakin hissediyorum. insallah dugunde hepiniz yanimda olursunuz :)

face`de ekli olmayanlar ozelden adinizi ve mail adresinizi gondeririseniz eklerim sizi de, boylece gorebilirsiniz tum fotolari :) yine de bi kac foto buraya da koyarim, en azindan kiyafetimi gorebileceginiz.

hepinizi opuyorum, super bi hafta olsun

PS: Sevgilime nasilsin diye soranlara, "nisanliyim, sen nasilsin?" diyo deli :))

PS2: Kahvesine tuzu bastim

şimşekler düşsün kafalarımıza emiii

aa rapuşuum da msg yazmışş, görmemişimm, tatlımm ümitsizliğe kapılmak yok, umarım akşam güzel haberlerle gelirsin, öptüümm

kuzum tosbanın boş günü bugün o yüzden muhtemelen bir havadis olmayacak ama sürpriz yapıp mesela gitse okula ; rapuşun saçlarından tutup sürüklese seviyorum uleyn seni diye

tuz olmazsa olmazdı zaten hissettiklerin fotoğraflara yansımış canım zaten ; gayet doğal hepsi ; hep öyle mutlu olun inşallah giderek de güzelleşsin

oh oh pekgüzel olmus miskacım ellerine sağlık,benimki cesaret edip gelsin acı biber koyucam ,tuz yetmez artık bize :)) iyi geçmesine ve mutlu olmana cok sevindim,darısı basımıza inşallah :))

bu arada annem geldi bu sabah bana bi banka müdürü talip varmıs,banka md leri iyi para alırlar ama ben yine ask olsun dedim ,kötü mü ettim :)))))) tanısmam dedim,bi terapilerimiz ilerlesin dedim.
tabii ben yol ,su ,elektrik olarak tahsil edicem bunları sonra!!!!!!

pardooon pardooon msj tekrarı...

katinam yaa bana yollasa ya annen o banka müdürünü; evi de arabası da vardır onun... kaçırmayalım madem :))

Son düzenleme:
bocugum, katinam tesekkur ederim, darisi hepinizin basina :)
banka muduru de dursun yine bi kenarda katinam yedekleme hesabi bu arada su "vasif" olayina her laf sokusunuzda kikir kikir guluyorum ama tartisma cikcak da topige bi sey olcak diye de aklim cikiyo

miskacım süper bir nişan ve söz olmuş.Sen çok güzel olmuşsun.Müthiş gözüküyor hersey dılerım en kötü gününüz öyle olur. :)

katinam bı degerlendırmesende kenarda tut bakalım nolcak.

Kızlar bızde hersey yoluna girdi.Haftasonu yanındaydım .defalarca evlenme teklıfı ettı.Bende defalarca reddettim henüz yaşımız çok genç die ama ben farkettım kı benımkısıne ağlamak en büyük silah .Gözyaşlarım tek dayanamayacağı şey hemencecik yumuşuyor. :)

canim cok tesekkur ederim, darisi isteyenlerin basina :)
gozyasi etkilidir ama fazla kullanirsan da bikabilir, olculu olmak lazim

çokkk üşüyorum ya şallara sarılmış oturuyorum klima anca kendini ısıtıyo yada ben bu kez gercekten hasta oluyorum kıpırdayacak halim yok cok üşeniyorum sonunda meşhur dans kursundan aradılar bi uğaryın ayarlama yapalım die ama hiç halim yok sanırım ugramadan direk eve gecerim birazda onlar beklesin bi iyi haber aldın bugün bi ara bahsetmiştim arkadaşım boşanacak die bir kez daha denemeye karar vermişler inşallah başarılı olurlar ortda doğru dürüst bi neden bile yoktu zaten ya işte mutlu olurlar umarım kuzenimi aradım gel beni al eve bırak die 5te gelecek iş çıkışı ozamana kadar size bakayım dedim ama kimseciklerde yokkk

seillacım hemen aksam yatarken 2 tane parasetamol etken maddeli malum tabletten 2 tane içip yatıyorsun.fırsat buldukca da tursu suyu içiyorsun canım birşeyciğin kalmaz :) gerci ben de 1 haftada atlattım ama olsun faydalı olur canım.
sırf grip için sarımsak turşusu yaptım.dün de karısık tursu yaptım.tam 20 kavanoz domates konservesi yaptım.her eve lazımımım yahu :))
hayatacım,miskacım,yedekleme olaylarını geceli cook oldu, yedek bile istemiyor canım.öyle işimi yapayım, aksam dizi izlerken dantel filan öreyim,yatarken kitabımı okuyayım,yumusak yumusak yasayayım istiyorum.ama varsa etrafınızda bana bi 4*4 alacak,mücevherler,kürkler hayır demen yani yedekleriz :)))))))))))))
şimdi ısınmam tanımam için ona da 1 yıl lazım,hazır elimizde tanınmıs,sevilmiş,tarafından sevilmişi de var.çalışıp uğrasayım diyorum biraz,daha dogrusu bekleyim.ugrasasım da yok çünkü.kendimi zorla begendirmeye calısıyor gibi hissediyorum bazen.zaten gelişmelerden haberiniz yok.ben ciddi ciddi ayrılalaım dedim.kendime karsı mı ikna etmeye calısıyorum seni dedim.herseye hazırım sen kendini baskı altında hissetme ben cekip gideyim hayatından dedim.bende var anormallık dedım.kostursaydım seni, peşimden vs hiç böyle olmazdı dedim.ayrılırsak beni bırakmazmıs,terapiye gidip halledecekmiş olayı.evleneceği tek insan benmişim hayatta.ama yok korkuyorum hala diyorsa zorla nikah kıyacak halim de yok tabi:)
miska sana mailimi yollamaya calıstım ama beceremedim.sistem dısı mı ,ağ dışı mı öyle birşey dedi.tekrar deniycem.

çok güldüm valla şu eşek şansına
ama bence katır şansımı var nee, bi türlü kıramıyoruz kuzumm
İnşallah hakkınızda en hayırlısı neyse o olsun, üzülmede aşkk evliliği yap kuzucumm
böcüküm söledi buluştumuzda msnde konusu geçtini

yaaa kurumsal gönlüme göre olsuuuun ; bi de benim olsuun

amiiiiiiinnnnnnnnnn

şişşşşttttt pişşşştttttt seviyom seni ben kızzzz
aşkk en olmadık yerde ama en yakın zamanda toslasın sana hayatımm

ayyy ayyy dilimde tüyy bitti, ısınamadım diyo başkada bişi demiyoo
ayy bu arada unuttum ben böcüküm du bi bakem ben şu soğukluk gerçekmi yoksa sanamı öle geliyoo

sonunda sonundaa aşkk banada gülüyorrrr

h.g. canımm

slm kızlar bende gelebilirmiyim

geldin bileee

selammm kızlarrrrr... bendee geldimmmm geçte olsa aranızaaa =)))

kaçırdığın bişi yok tatlımm, aynıyız bizde hala

çileğimmmm
böcüüümm
ve okurken atladığım bütün kızlarrr

cumadan bugüne epey birikmiş oku oku bitmedii yawww

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…