"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gunaydin kuzu cevirmeler, visneli turtalar :KK71:

ya ben hic dinlenemiyorum, uyudugum uyku kar etmiyo, nasi bi yorgunlukmus bu boyle... tamam "tatli yorgunluk" da, gecsin artik yani, kafami omuzlarim ustunde tutamiyorum, surekli bi masaya dogru egiliyo :)

rapunzelim, melegim, ekliycem buraya da, hatta dun ekliycektim unutmusum, kafam yerinde degil de pek... ama sen de artik ac su face hesabini yaa, gelismelerden geride kaliyosun bak :))

yengeccim, seni ekledim, katinam seni bulamadim?

kizlar bundan sonra kendi kendimle altin gunu yapmaya karar verdim, 15 gunde bi bi ceyrek altin alip koycam kenara, artik para biriktirmek lazim. takvimime her ayin 15`ini ve 30`unu isaretleyim de unutmayim bari :KK9:

hepinizi cokk opuyorum, harika bi gun olsun!! :KK71:
canımm ekledim baktımm hepiciğini çok beğendimmmm elbisen saçların makyajın papuçların sen hepsi harikaydı Allah tamamına erdirsin canım bi yastıkta kocayınnn:KK16:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK66::KK66::KK66::KK66: sizlerde davetlisiniz eyy dostlarr, duydunuzz rapuşumuu

günaydınn bekar bayanlarrr :KK3::KK3:
öpüyorum hepinizii

böcüümm valla akşam ütü, dolap toplama, arada makineye çamaşır atma, serme derken yine 11'i buldu yatmamm
eee haftasonu fellik fellik gezmenin acısı bunlarr :KK37:

miskaa hayırlı olsun tatlım nişanın, Allah tamamına erdirsin inşallah :KK34:

ayy hadi ben azcıkk çalışayımm:KK68:
günaydin canımmm :KK3::KK3::KK3::KK3:

Böcüüük gördün mü bugün böcükk? :44: İnşallah taşınıp etmemiştir yaa yok yok bunlar bir değil iki haftalık eğitimdeler demek ki adam olamadılar henüz. :))

Face'te öğrenciler rahat bırakmıyor ki miska. Ben de sevmiyorum ordan saçma uhabbetlerini onların, e benimkinin de ne ekleyeceği var ne de görüşeceği, sen fotoyu koysan iyi olur:)) Aman da ekonomi yaparmış!:)

Yemek düzenimi değiştirince hemen kendime geldim kızlar, sabah çok güzel uyandım, koşasım var okula doğru:)))))))) Öptüm hepinizi.
rapuşummm bende seni öptüm canımmmm:KK16:

günaydınn bal böcekleri 4*4 peşinde koşacam die hayatta yanlız kalmayı başarmış başlığımın mükemmelliyetçi insanları
(ayyy bu 4*4 olayıda iyi sardı ama en sonunda topluca atacaklar bizi burdan :))))

unutmadan hemen başlıyayımda katinam yaa bu ne böle kendimi vasıfsız hissettim vallahi yemek ok de öle böle rahatlıkla kalkarım altından da tursu konserve vb kış hazırlığı olayları uzak bana yaa ama özendim valla annecim yapıyo benim bende mi öğrensem ondan acaba ayyy durum heves ettim baka diyim de bidahakini bana yaptırsın öğreneyiimde yakında kendi turşumu kuracam çünküüü :KK1: akşam aldım ilaç canım ıhlamurlar karabirerli ballı sütler derken bir uymuşum bi ara kalktım duş aldım öle bi baktım nervar ne yok yattım tekrar ama yok dökülüyorum yinede üşüyorum yüzüm soldu herkes noldu dio hastayım demekten nefret ediyorumtam düşürmedi ama iiyi de değilim yani canımm düzelirim inşallah
rapusss ya evet ac artık su face i senin tosbaayıda bi ben tanımıyorum galiba ee bak sen de diyosun oda gelsin hepberaber ona grup terapi yapıpo çözelim bu işi seninde mürvetini görelimmmmm
böceğimm sen bugünde mi görmedim yaaaa
jeliiiiiiimm bende seni seviyorummm canım bu arda gördüm seni bennnnnnn cok tatlısın maaşallah
yengeccim dershanen hayırlı olsun canım benimkide 15de başlıycak istediğimiz gibi olur sonuclar inşallah ama ben akşammları gidecem perşembe cuma haftasonu da kendim calışırım dedim feda edemedim haftasonlarımı illa bişey cıkar geri kalırım dedim derslerden
miskacımmm bitki çaylarına başvur dik tutsun seni bol da su tüket gün içindede meyve ye enerji verir hoş benimde farklı bi durumum yok çökmüş vaziyetteyim
çileğimmm senide öpüyorummmmm canımmm
kızarr öptüm hepinizi güzel bir gün olsun ben hala aynınyım işte bi fark yok sabahları platonikle karşılaşıyoruz bi ama ona de ben hiç bakmıyorumm acayip soğudum bu adamdan nedense zaten dedimya öff bi cacık olmaz bundan da
başkaaaaaa hah bi arkadaşımın kardeşi beni beğenmiş şakayla karışık takıldı bana ama cocuk tam bi zıpı sulu hiç haz etmeme faceden de davet yollamış kabul etmedim tabi ona buna yorum yapar deli edr beni şimdi bi istediğim gibi biri cıkmıycak galibaarada ufak tefek bişeyler oluyo ama kayda değer bulmadığım için bahsetmiyorum bile yeni bi aday bulsam şöle beni kendine ceken iten değil günlerim renklense yaaaa
sevdim sizi
canım ben hafta içi çalışıyorum ya akşamları gitsem cesedim gelirdi eve :))) töbe töbee yani yol 45 dakika sürüyo kurstan çıkıp eve gelince direkt yatağa girmem lazım gerekcekti mecburen 7 aylığına hafta sonlarımı feda ettim :2:
bu arada bende hastayım aynen dediğin gibi ilacımda yok içmedim bişe içim doldu böleee boğazım acıyoo yutkunamıyrum nefes alamıyorum ayaklarım üşüyooo :KK5:

günaydııın :)

ayy yine bütün müşterilerim siparişlerini aynı gün gönderdiler ; ne istiyorlarsa benden... yahu iki lak lak edicez şurda...
rapuş koş tosbaayı da çağır; diyeceklerimiz var ona ... hem onsuz tadı mı olur yaaa :KK53:

jeliiim havadis vermemişsin benden... bugün sabah sadece arkadaşı geçti gecikti de ayy napıyor bunlar geceleri de sabahları uyanamıyorlar anlamıyorum... ama tek tek sorucam bugünlerin hesabını ; sabah sabah yaratıcılığımı limitlerine kadar kullanıyorum senaryo yazmak için yazık günah değil mi bana yaaa :KK53:

heeey ben düün akşam gördüm kurumsalımııı ; yaa pek tatlıydı artisttt yaaa ; gözlerimi alamadım :KK16: ama bir atraksiyon yapamadım ; niye derseniz yine jeliyle telefonda dedikodu yapıyorduk... ben dün eve gitmeden bir arkadaşımla buluşacaktım ; onları beklerken de jeliyle muhabbet ediyorduk... tabii saat olmuş 7 ; gelmez artık diye düşünürken aaa dedim geliyor... trafik ışıklarının karşısıdan geliyorlardı... baktı eşşek kafalı ; ben de baktım hafif de selam verir gibi gibi yaptım ama kulağımda telefon olunca üzerine alınmadı tabii... bu kaçıncı beni telefonda muhabbette görüşü ; diyordur bu kız telefonla yapışık yaşıyor diye... :26: velhasıl birşey olmadı ama uzun zamandır böyle bakabilme şansım olmamıştı... keyfim yerinde... :79:

jelii ya çok param olsun sana ütücü teyze tutucam haberin olsun :KK9: hatun ütü yapıcam diye gezmeye üşeniyor yaaa ...

ayy diğer herkese günaydın...
günaydin böcükümmmmm :KK34:

ohhh sen benden kötüsün ozaman benim boğazımda sadece hafifi sızı var hafif ateş eller ayaklar buz ama ben ilaç kullanıyorum ilaç almıyosan sıvı tüket bol bol ılık ılık iç devamlı yumuşar boğazların bol bol da meyve ye süt bal karabirer zencefil karıştır cok rahatlatıyo canım çok geçmiş olsun inşallah başarırız ikimizde yani hem hastalığı yeneriz hem sınavı kazanırız

ayyyy böckümmmm ya baktı demek e özledi tabiii okadar zaman sonra gördü seni ahhh koşup kucaklaşsaydınız yaa nerelerdesin die ehh sabah karşılaşmamanız olmamış ama artık kısmet yarına diyelimmm

yaaa valla en kestirmeden onu yapacağım bu gidişlee ; kahve filan yalan olacak ; atıcam kendimi kollarına :78:

organizasyon işinde sende benlesin bebekiim, malumm kız tarafısınn:KK34:

tamam o zaman ; kız tarafı naz taraf da naz yapıca halimiz kaldı mı acaba :KK53:
rapuşşş evin var ; arabanı da al sonra kızı veririz... :82:

:KK70::KK70: senin burcun yengeçmi kuzucumm:26:

bu arada böcükümm senin şu fuar kısmetin hakkında bilgi sahibi oldumm
bir ara yorumlarımı bildiririm sana kuzucumm:KK34:

yaaa söyle bakalım yorumlarını... :KK52:

çok geçmiş olsun yengecimm
dikkat et havalar çok fenaa

yaww dikkat edin ; hastalanmayın :KK57:

ohhh sen benden kötüsün ozaman benim boğazımda sadece hafifi sızı var hafif ateş eller ayaklar buz ama ben ilaç kullanıyorum ilaç almıyosan sıvı tüket bol bol ılık ılık iç devamlı yumuşar boğazların bol bol da meyve ye süt bal karabirer zencefil karıştır cok rahatlatıyo canım çok geçmiş olsun inşallah başarırız ikimizde yani hem hastalığı yeneriz hem sınavı kazanırız
sağol bi tanemmm inşallah gribimizi yener sınavımızı kazanırızzzz :KK70: adaçayı içtim şimci ascık yumuşattı boğazlarımıı havalar çok dengesiz bide c.tesi terledim azıcık soğuktu içtiğim suda kesin ondan oldu :18:

:KK70::KK70: senin burcun yengeçmi kuzucumm:26:
evt canım çok tipik bir yengeçim :))) yürüyüşümden bile anlaşılır yaneee :KK9: yükselenimde kova :KK4:
çok geçmiş olsun yengecimm
dikkat et havalar çok fenaa
sağol canım aynende öyle hafta sonu üşüttüm işteee:KK37:

seillaaa :KK69: cilekle senin kirk tane adayiniz oluyo da, icinden birini bile begenmiyosunuz ya, 4*4 teoremi dogru degil de nedir yani. bitki cayi degil de (cunku onlar beni daha da bi mayistiriyo) meyve ve bol su ogudunu uyguluyorum. biraz gozum acildi gibi oldu kenardan kenardan :)

bocuukk :) demek tasinmamis gozluk kafaaa:KK69: hos, ben hic hazetmiyorum artik kendisinden ama, yine de arkadasimin aski diye seviniyorum gordugune iste :) ya bak aklima ne geldi, sen su arkadasini mi kistirsan bi gun yalnizken?? desen ki senin bu arkadasinin olayi ne? sevgilisi var mi yok mu bi sekilde ogrensen? eger varsa da, bi daha o saatlerde ordan gecmezsin, onla karsilasmazsin, boylece hic heyecan yapmadan gerekli bilgileri edinmis olursun? (ay daha yazarken bile ergen buldum bu fikri ama, kurumsalla konusamiyosun, belki digeriyle konusabilirsin diye seyettim.)

yengeec, cok tesekkur ederimm :) darisi basiniza :)

rapusla jelinin nisani icin de elimden geleni ardima koymam da, rapus biraz serttir, hasindir, sonra nisanlim beni sevmiyo diye burda aglama jeliii :KK60: sevgisini gosteremiyo sadece :))

aman tanrım bir nişan daha mı oh ohhh acılıyor yollarrr elimden geleni yaparım kızlar sizin için yeterki mutlu olunnnn zaten en sonunda tayinleri işleri aynı yere aldırıp tutarız şöle en güzelinden bi eve topluca oturur dizi izlen yün öreriz hahaha
miskacım yaaa adaylar var da yok yani hiç ilgimi çekmiyolar yan yana bile duramıyoruz yani biyerden tutar nokta bulsam mutlaka değerlendirecem yani ama yok iştee napiiimmmm

rezil oldum kızlar ya öff kakşam bi paylaşımda bulundum sulunu biri yorum yapmış daha öncede yine böle abuk subuk bi yorumu olmuştu kızıp kaldırmış ve uyarmıştım onu konuyu bilen kankamda akşam ki paylaşıma yine bu suludan yorum gelince kendince iğnelemiş cocugu ama bu sulu anlamamış sacmalamış heralde allahım yaaa rezil ediyolar benii öfffff umarım cok abartmamışlardırr gidince hemn silmem lazım deli oluyorummm yaaaaaaaa

yaaa söyle bakalım yorumlarını... :KK52:

yakışıklı çocuk allah var şimdi böcükümm, öle dudakları konusunda dediğinede katılmıyorum yada sen öle bahsedince ben kafamda daha fazla bir şekilde canlandırdım heralde ondan bana fazla gelmedi görünce :44:

ama birazcık çapkın gibi geldi bana nedense, :KK37:
ayy aslında çok yorum yaparım ben ama onlarıda sonraya saklıyım hadii
pek severim ben fotoya bakıp analiz etmeyi, genelde de doğru çıkar, tipten kişilik tahminlerim:KK76:

sağol bi tanemmm inşallah gribimizi yener sınavımızı kazanırızzzz :KK70: adaçayı içtim şimci ascık yumuşattı boğazlarımıı havalar çok dengesiz bide c.tesi terledim azıcık soğuktu içtiğim suda kesin ondan oldu :18:

evt canım çok tipik bir yengeçim :))) yürüyüşümden bile anlaşılır yaneee :KK9: yükselenimde kova :KK4:
sağol canım aynende öyle hafta sonu üşüttüm işteee:KK37:

:KK9::KK9::KK9:ayy tipik yengeç yürüyüşü nasıloluyomuşş, çok merak ettimm
ayrıca benim çok çok sevdiğim arkadaşımda yengeçç:KK8: akıllı olurlar, çok uyanık tetikte kişilerdirr:KK34:

seillaaa :KK69: cilekle senin kirk tane adayiniz oluyo da, icinden birini bile begenmiyosunuz ya, 4*4 teoremi dogru degil de nedir yani. bitki cayi degil de (cunku onlar beni daha da bi mayistiriyo) meyve ve bol su ogudunu uyguluyorum. biraz gozum acildi gibi oldu kenardan kenardan :)

bocuukk :) demek tasinmamis gozluk kafaaa:KK69: hos, ben hic hazetmiyorum artik kendisinden ama, yine de arkadasimin aski diye seviniyorum gordugune iste :) ya bak aklima ne geldi, sen su arkadasini mi kistirsan bi gun yalnizken?? desen ki senin bu arkadasinin olayi ne? sevgilisi var mi yok mu bi sekilde ogrensen? eger varsa da, bi daha o saatlerde ordan gecmezsin, onla karsilasmazsin, boylece hic heyecan yapmadan gerekli bilgileri edinmis olursun? (ay daha yazarken bile ergen buldum bu fikri ama, kurumsalla konusamiyosun, belki digeriyle konusabilirsin diye seyettim.)

yengeec, cok tesekkur ederimm :) darisi basiniza :)

rapusla jelinin nisani icin de elimden geleni ardima koymam da, rapus biraz serttir, hasindir, sonra nisanlim beni sevmiyo diye burda aglama jeliii :KK60: sevgisini gosteremiyo sadece :))

yok yok ben iki işve iki cilve yaparım rapuşumun aklını başından alırım sen merak etme canım:KK34:

aman tanrım bir nişan daha mı oh ohhh acılıyor yollarrr elimden geleni yaparım kızlar sizin için yeterki mutlu olunnnn zaten en sonunda tayinleri işleri aynı yere aldırıp tutarız şöle en güzelinden bi eve topluca oturur dizi izlen yün öreriz hahaha
miskacım yaaa adaylar var da yok yani hiç ilgimi çekmiyolar yan yana bile duramıyoruz yani biyerden tutar nokta bulsam mutlaka değerlendirecem yani ama yok iştee napiiimmmm

rezil oldum kızlar ya öff kakşam bi paylaşımda bulundum sulunu biri yorum yapmış daha öncede yine böle abuk subuk bi yorumu olmuştu kızıp kaldırmış ve uyarmıştım onu konuyu bilen kankamda akşam ki paylaşıma yine bu suludan yorum gelince kendince iğnelemiş cocugu ama bu sulu anlamamış sacmalamış heralde allahım yaaa rezil ediyolar benii öfffff umarım cok abartmamışlardırr gidince hemn silmem lazım deli oluyorummm yaaaaaaaa

all bendende o kadar canım yaa
bendede şu aralar bir arkadaşım ufaktan ufaktan seni annenden isticem diyo ama işin oluru yokkk:KK30:

bide benim şu hoşlaşştıım çocukta gelmiyor kaç haftadırr, hoş bende zaten unuttum gitti:44:

bu arada faceden paylaşım yaparken o yorum yapmasını istemediğin kişiyi engelle, onun göremeyeceği ayarlarda paylaş paylaşımlarını:KK34:

o hiç aklıma gelmedi bak iyi davranıyorum ondan kaybediyorum hep saf bi tip yargılamıyrum ama bunalttı beni herşeye bi yorum paylaşım yapamıyorum onun yüzünden okuyanda bişey var sanır hayır bişey söylese dese gam yemiycem yorum için yorum kankama da ne olduysa hani miska ergen muhabbeti diyoya ona cevirdiler olayı msnden baktımda hayır yani ufacık da olsa bücürük umudum var bunlar sayesinde tamamen yok olacak ona yanıyorumm :))) yoksa umrumda olmayacak konuşsunlkar yazsınlar güzelim parçayıda mahfettiler

jelicim demek sen fotoğraftan analiz etmeyi seviyosun vede doğru cıkıyo ayy benim bücürüğüdemi analiz etsen ki ben çözemedim adamı bi türlü böcüğün kurumsalı gibide hırsa yaptım illede çözecem yanii

ayrıca benim çok çok sevdiğim arkadaşımda yengeçç:KK8: akıllı olurlar, çok uyanık tetikte kişilerdirr:KK34:
:KK9: tipik yengeç yürüyüşü şöle oluyo canım bildiğin yan yan :KK60::KK60: bi gün bi arkadaşla dersaneye gidiyouz tee lisede bana dediki sen yengeçmisin nerden bildin dedim yürüyüşünden anladım çarpa çarpa gidiyosun dedi hahahhaaa:63: sonra ben fark ettim ki hakkatten önümde mesela düz çizgi varmış gibi farz ediyorum yürüyemiyorum illa şaşıyo :KK9: meğer yengeç hayvanının özünde varmı bu :KK34:
canım benim anlaşamadığım kimse yoktur herkese her yaşa ayak uyduururum lakinnnn boğalarla bi ayrı iletişimim vardır yoksam sen bir boğamısın ???:KK24:

slm kuzularr
2 gündür yoktum yine kaynatmışsınız maşallah.
Grip olanlara acil şifalar diliyorum, şu havalara ben de alışamadım ince giyiniyorum üşüyorum kalın giyiyorum terliyorum bi tutturamadım ayarını. Güneş var ama ısıtmıyo artık.
Rapuşla jeliye çok güldüm demek artık birbirimizden arıyoruz taliplerimizi :)) Ben de seve seve yardım ederim ben meslektaşımın tarafından olayım bari, rapuşş benim araba 4*4 değil ama sana veririm jeli kabul etsin teklifini sonra geri verirsin bana :KK66: Ev de hazır zaten sana kim hayır der vasıflı olduğunu söylemeye gerenk bile duymuyorum yani.
Seillam seni kızdırmışlar ama takma kafana canım, istemiyosan sil çocuğu gitsin yada duvarını ve gönderdiklerini, fotolarını filan gizleyebilirsin ondan. Herşeyin bir çözümü var. Ayrıca rezil oldum diye düşünme o arkadaşının cıvıklığı kimse sana mal etmez merak etme.
Yengeççim kursun hayırlı olsun inşallah kazanırsın sınavı
Miskaaa resimler sen ve eniştemiz ve bütün herşey harika görünüyordu. Saçların süper olmuş makyaj filan o kadar güzel olmuştun ki Allah herkese nasip eder inşallah böyle sorunsuz keyifli bir nişan.
Katinam böcüğüm çileğim hepinizi öpüyorum
Hayata senin de durumların düzelmesine sevindim aman nazar değmesin.
Unuttuğum kaldı mı yaa :KK3: herkese selamlar öpücüklerrrr
Aşk kokan bir gün olsun :KK31::KK69:

yaa o kadar çok işim var ki... mesai kalmalıyım ama güzellik salonu randevum var :KK12:

cekucum; kolay gelsin sana da :KK71: yalnıııız olmaz öyle göstermelik araba filan ; vermeyiz kızımızı :KK19: jelii kaçmazsın demi "aşk var aşk" diye :KK4:

jeli yaaa daha nasıl kalın olabilir bir erkeğin dudakları ; kuzum sen neler hayal ediyorsun zihninde öyle pek merak ettim :KK23:
tamam çocuğun eli yüzü düzgün bişi demiyorum ; allah sahibine bağışlasın... pişttt ayarlayım mı sana :86:

miskaa yaaa ; sevceksin sen de benim kurumsalımı... görsen bir tatlı yaa :KK16:

Son düzenleme:
o hiç aklıma gelmedi bak iyi davranıyorum ondan kaybediyorum hep saf bi tip yargılamıyrum ama bunalttı beni herşeye bi yorum paylaşım yapamıyorum onun yüzünden okuyanda bişey var sanır hayır bişey söylese dese gam yemiycem yorum için yorum kankama da ne olduysa hani miska ergen muhabbeti diyoya ona cevirdiler olayı msnden baktımda hayır yani ufacık da olsa bücürük umudum var bunlar sayesinde tamamen yok olacak ona yanıyorumm :))) yoksa umrumda olmayacak konuşsunlkar yazsınlar güzelim parçayıda mahfettiler

jelicim demek sen fotoğraftan analiz etmeyi seviyosun vede doğru cıkıyo ayy benim bücürüğüdemi analiz etsen ki ben çözemedim adamı bi türlü böcüğün kurumsalı gibide hırsa yaptım illede çözecem yanii

merak ettim baktım da yorumlara ; yok ki o kadar kızacak birşey... takma sen kafana kuzum :KK34:

bu arada miskanın ergen muhabbetine de bişiler yazacaktım unutmuşum ; aklıma gelmişken yazayım... miskacaan ya arkadaşını da tanımıyorum kiii gayet de tuhaf olur ama düşünmedim değil... bu konuda zihnimde ne senaryolar dönüp duruyor ama henüz "action" diyemedim ... neyse yapcam bişeyler de acayip heyecanlanıyorum çocuğu görünce napıım harekete geçemiyorum ama birinde alıcam bir derin nefes dikilcem önüne... :KK53:

cekucum hoşgeldin tatlım sende yokmu bi değişiklik canım ya okuldan falan yada cevreden
böceğim ya evet aslında bişey yok ama ben cocuga gıcık oluyorum ya batıyo bana durum özeti bu aslında:))
ne yapsam ne desem bi yorum sinir yaaaa
öle işte bi gerildim görünce ama sonra çok güldüm kankama yaaa senin yüzünden diyo ne hallere düştümmm

ayy bebeğimm sen biliyormuşsun beni, ekle faceden sorada o çocuğu göster bana yapimm sana detay yorumm:KK34:
artık tecrübemi ediniyor insan... tipten bile anlar oldum adam olurmu olmazmı diye:KK9:
bak sor böcüme benim hayatıma cee ee diyen birkaç kişi hakkında bişiler sölemiştim oına önceden hepsi çıktıı:KK60::KK60:

:KK9: tipik yengeç yürüyüşü şöle oluyo canım bildiğin yan yan :KK60::KK60: bi gün bi arkadaşla dersaneye gidiyouz tee lisede bana dediki sen yengeçmisin nerden bildin dedim yürüyüşünden anladım çarpa çarpa gidiyosun dedi hahahhaaa:63: sonra ben fark ettim ki hakkatten önümde mesela düz çizgi varmış gibi farz ediyorum yürüyemiyorum illa şaşıyo :KK9: meğer yengeç hayvanının özünde varmı bu :KK34:
canım benim anlaşamadığım kimse yoktur herkese her yaşa ayak uyduururum lakinnnn boğalarla bi ayrı iletişimim vardır yoksam sen bir boğamısın ???:KK24:

:KK1::KK1:ayy ne güldüm yengeçç
valla bunu ilk defa duydum, tühh yengeç olan arkadaşımda uzakta yakın olsaydı bakardım nasıl yürüyor diye
yok bebeğim ben yay kadınıyımm:KK76:

slm kuzularr
Grip olanlara acil şifalar diliyorum, şu havalara ben de alışamadım ince giyiniyorum üşüyorum kalın giyiyorum terliyorum bi tutturamadım ayarını. Güneş var ama ısıtmıyo artık.
Rapuşla jeliye çok güldüm demek artık birbirimizden arıyoruz taliplerimizi :)) Ben de seve seve yardım ederim ben meslektaşımın tarafından olayım bari, rapuşş benim araba 4*4 değil ama sana veririm jeli kabul etsin teklifini sonra geri verirsin bana :KK66: Ev de hazır zaten sana kim hayır der vasıflı olduğunu söylemeye gerenk bile duymuyorum yani.
Seillam seni kızdırmışlar ama takma kafana canım, istemiyosan sil çocuğu gitsin yada duvarını ve gönderdiklerini, fotolarını filan gizleyebilirsin ondan. Herşeyin bir çözümü var. Ayrıca rezil oldum diye düşünme o arkadaşının cıvıklığı kimse sana mal etmez merak etme.
Miskaaa resimler sen ve eniştemiz ve bütün herşey harika görünüyordu. Saçların süper olmuş makyaj filan o kadar güzel olmuştun ki Allah herkese nasip eder inşallah böyle sorunsuz keyifli bir nişan.
Katinam böcüğüm çileğim hepinizi öpüyorum
Hayata senin de durumların düzelmesine sevindim aman nazar değmesin.

amanıınnnn düğünden sora yayamı kalcaz yaniii:KK53:
rapuşuuummmm sen beni yürütmessin dimii müstakbell nişanlımm:KK53:

yaa o kadar çok işim var ki... mesai kalmalıyım ama güzellik salonu randevum var :KK12:

cekucum; kolay gelsin sana da :KK71: yalnıııız olmaz öyle göstermelik araba filan ; vermeyiz kızımızı :KK19: jelii kaçmazsın demi "aşk var aşk" diye :KK4:

jeli yaaa daha nasıl kalın olabilir bir erkeğin dudakları ; kuzum sen neler hayal ediyorsun zihninde öyle pek merak ettim :KK23:
tamam çocuğun eli yüzü düzgün bişi demiyorum ; allah sahibine bağışlasın... pişttt ayarlayım mı sana :86:

yok yok böcükümm o deli çağlarımızı geçtikk bizz, gayette mantıklıyız artıkınn:KK23:

ayy kuzuum yaa gayette normal çocuğun dudakları, tamam dolgun olabilir ama o kaaa da diil yanii:KK19:

ayrıcana benim gözüm tutmadı onu, çapkın bişeye benziyorrr ve sanırsamm daha evlencek kıvama gelmemiş gibii

slm kuzularr
CANIM inşallah kazanırız hele bugunden sonra inşallah :KK47: sabahtan beri bi avukatlar bi icra artık telefon sesi duymak istemiyorum sırf personelin icralarıyla fenalıklar geldi bugun

benimde çooookk işim var yaaaa ühüüüüü:KK59:

:KK1::KK1:ayy ne güldüm yengeçç
valla bunu ilk defa duydum, tühh yengeç olan arkadaşımda uzakta yakın olsaydı bakardım nasıl yürüyor diye
yok bebeğim ben yay kadınıyımm:KK76:
ayyy senin yayını yiyeyim :KK9: tam maceraperest olursunuz siz yaaa özgür ruhlu en yakın arkadaşım yay ama hiç bi zaman ne istediğini bilemedi bulamadı aşk konusunda ama o hepimizde var zaar :KK34:

X