"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar tşk ederim hepinize...
seillacım sen hangi dansı istiorsun cnm?
ben işyerinden bi abladan bahsettim ya onunla tangoya gidicez, ben tek çok çekinirim zaten, o baya çatlak bişey onunla eğlenirim..
bugün kursu aradı adama dior ki "öyle kıllı mıllı adam istemioruz biz, bize asılırlar sonra rahatsız oluruz" dedim abla adam ne dedi, gülmekten bayıldı ne diycek dior :) çok tatlı bi bayan, 48 yaşında hiç evlenmemiş, ona da birini arıoruz inş. buluruzz..
bi de o müdür yrd.sına beni ima etmiş ya adam hep diormuş "çilek nasıl, ama o beni istemez ki, o drlarla çıkıor"yaa kızlar bi drla çıkıcak oldum, yani toplasanız bir ay sürdü, bütün işyeri bilior, allahım ne dedikoducu milletiz yaa, rezil oldum :KK43:

gamzenkcim bu sözlerim direkt sana ,abla tavsiyeleri :) benim dr arkadaşlarım derler ki bu aşk mevzularında;
kızlar 5 yıl yüzümüze bakmazlar,sonra ne olursa olur ,birden son sınıfta senle ilgilenmeyen hatunlar peşinden koşarlar ,derler.koca bulma merakının gayet farkındalar yani.
şöyle kafası çalışan birini bul ki ihtisas alanı senden daha iyi olsun.sonra kompleks yapıyorlarmış.liseden bir arkadasım pratisyendi karısı uzmandı,ezim ezim eziliyor diye duymuştuk. sonracıma dr kadın kısmı kocalarının akademik ünvanlarını yarıştırmayı pek bir seviyorlarmış.onunki doç oldu benimki niye böyle falan diye.dr arkadaşların yalancısıyım aklında bulunsun.tabii bunu söyleyenler 30 lu yaşlarda hala bekarlardı :) 1i hariç :)

önerilerine bayıldımm..

elimi çabuk tutup benimkini bi an önce kafalamalıyım o zmn :))

Selamlar tatlı kıslaaaaarr,:KK71:
çok yoğunum,okulun ilk günleri malum,eksik belgeler,notlar şunlar bunlar derken vaktim olmuyor..ayrıca dün net faturamız yatırılmadığından dolayı netimiz kesikti..netsiz hayat..insanın nefes alması gibi birşey oldu artık internet..

seillaaaaaaamm:KK70::KK54:beybim,kuzummm,seni seviyorumm:KK70:bu kadar içten olduğun için,kendin olduğun için..Rabbim gönlüne göre versin ennnn yakın zamanda inşaallah..

miskacannn:KK16:kuzuuu o ne ayakkbıdır yahu' Nr.39.u netten hep takip eder baylırım fakat,çok para beaa:))ama nişandı düğündü değer mi deeğer elbet' yeter ki içine sinsin...herşey tahmin ettiğinden çoook daha güzel olsun inşaallah..orda olup fotolarını çekmeyi ne isterdim bilsen!

böcüüüm,beybicik,ya ne güzel,çok sevindim,sakın ola tepme çilek gibi..hatun geleni yoluuyo durmadan yaa..inşaallah süppeerr ötesi bir yağız delüganluu bekliyordur seni orda..gözlük kafa hk. da hayırlısı olsun ama daha önce de söyledim,bu adamın ya ilgisi yok ya sevgilisi/eşi var,ben olsam daha fazla düşmezdim üstüne..erkekler ki bir gülümsemeye bile ne kadar koşar kızların peşinden,bu adam bana bunu hissettiriyor açıkçası..

çileeeekk:KK70:ya bu taylıda yanlış olan bişeyler var,gözlük kafa gibi ona da ısınamadım ve hala seni üzeceğini düşünmekteyim..böyle sevgililik olur mu??bu nasıl iştir?kendine niye bu işkenceyi yapıyorsun diyeceğim de,gene de sen bilirsin be canım,ne diyeyim,kalbe de söz geçmiyor ki..ama lütfen,lütfen,lütfen..önüne çıkan fırsatları tepme..bak yarın birgün bu taylı seni çok üzüp çekip giderse,bunca güzel fırsattan olmuş olma,,çok mu sert konuştum çok özür dilerim,ama bu adam bana bunları hissettiriyor:KK43:

bu arada maşallah,çöpçatanlık servisi de kurmuş bizim hatuncuklar,pembe panjur ha:KK66:bizim niye çöpümüzü çatmıyor bunlar acaba seilla ve böcüüük..hıııııı:44:siz de saf saf polyanna aplalar grubu kurmuşsunuz,noliiiiiiii ya noliiiiiiii:)) bize de çöp çatın hüleeeyyn,ya şu fani dünyada neden kimse benim çöpümü çatmıyor diye düşünüyorum ben de bazı bazıı..o şanslı kızlardan olamadım hiç:))

meslektaşlarıma kolaylıklar,yeni gelenlere hoşgeldinler,herkeslere öpücükler..:KK54:

eylülümmmm hoşgeldin kuzucumm, özledim seniii :KK16:
yok tatlımmm benimm, sen çok haklısın, ondan bana ne sevgili ne koca hiçbişey olmaz ki, en son p.tesi konuştuk, hala ne arayan ne soran var, açıkçası artık beklemiorum da, ister arar ister aramaz ben elimden geleni yaptım, içim çok rahat..
beni düşündüğün için de çok saol tatlımmm, kocaman öpüldüünnn :KK54:

çileğim,ben de sizi özlüyorum sağol canım:KK70:
seni cidden üzmek istemiyorum,yazarken de düşünüyorum üzer miyim diye..ama dışardan bana böyle görünüyor,bil istiyorum.hakkında hayırlısı olsun,herkes gibi sen de dualarımdasın..lütfen adaylarını tepme,mantıklı düşün e mi beybim,öpücük benden de:KK54:

eylül bebeğimm hoşgeldinn bende cok seviyorum seniii canım yaaa
sırayla bebeğim bizimde çöpümüzü catacaklar

bizim mutlaka bir araya gelmemiz lazım yaaa ben modellik yapacam miskayla sana daha

yaaa eylülüm bişi diycem ama kızmaaaa aslında o müdür yrdcısı sana çok uyguuuuunnnn, adamın tipi filan kötü deil zaten ama bana hayat tarzlarımız farklı gibi gelior, yani adam bana göre mutassıp birisi.... eylülcümmm sen düşünür müsün öyle bişey cnmmmmmm?
73 doğumlu, hiç evlenmemiş, sosyal biri, yurtdışına gitmeyi çok sevior ve maddi durumu da iyi, 2 dairesi filan var....
ama ben nasıl ayarlıyabilirim ki bi düşüneyimm :26:

vayyy çilekdesende dansa ha sanırım benden önce de başlarsın sen beni hala aramadılar niye her işim böle aksi gidiyor anlamadımmm kii haftasonuna kadar bekliycem olmadı cuma iş cıkışı ugrıycam bakalım nolcak
böceğim aslında ben hiç heveslisi değilim evliliğin ama olacakasada herşeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplamam gerek huyum bu benim bazen cok yorucu oluyo ama herşeyi sen kendin halletmek istiyosun öle akışına bırakamıyosun o yüzden ben gözlemlerimi aklımın bi köşesine not ediyorum hep bişeyleri atlamıyım die e tecrübelide sayılırım abimnişa, düğüm vs işleri keza bir kuzen birde arkadaş var tek tek her ayrıntılarıyla ilgilendiğim o yüzden yaniii
ama miska ayakkabılar cok cici yaaa sacının kısa olmasıda vantaj bence böceğim sıradışı bişeyler yapar cok hoş modeller varr
ayyyy cok hevesim geldi ya yanlış iş yapıyorum ben organizatör olmalıydım gözümde çeşit çeşit düğün nişan kına konseptleri oluşuyo ama bakalım ben hayalimde düğünü gerçekleştirebilcekmiyim bide sevgulum abuk bi adam cıkarsa öle abrtı ucuk seyleri sevmezse nolur bilmiyorum aslında o normal olacak abuk olan benimmmm
ama etrafımdakiler okadar normal insanlarki umarım sevgilim benim gibi ucuk bi tip olurrrrrr

inşallah herşey gönlüne göre olur kuzucum yaa... çatlak bişi istiyorsan çatlak olsun tabii :KK53:

çileğim,ben de sizi özlüyorum sağol canım:KK70:
seni cidden üzmek istemiyorum,yazarken de düşünüyorum üzer miyim diye..ama dışardan bana böyle görünüyor,bil istiyorum.hakkında hayırlısı olsun,herkes gibi sen de dualarımdasın..lütfen adaylarını tepme,mantıklı düşün e mi beybim,öpücük benden de:KK54:

bizim mutlaka bir araya gelmemiz lazım yaaa ben modellik yapacam miskayla sana daha

yaaa eylülüm bişi diycem ama kızmaaaa aslında o müdür yrdcısı sana çok uyguuuuunnnn, adamın tipi filan kötü deil zaten ama bana hayat tarzlarımız farklı gibi gelior, yani adam bana göre mutassıp birisi.... eylülcümmm sen düşünür müsün öyle bişey cnmmmmmm?
73 doğumlu, hiç evlenmemiş, sosyal biri, yurtdışına gitmeyi çok sevior ve maddi durumu da iyi, 2 dairesi filan var....
ama ben nasıl ayarlıyabilirim ki bi düşüneyimm :26:

ohhh toplaşmışız yine süper yaaa :)
eylülüm nerelere kayboluyorsun öyle yaaa ; zamanında yatır faturalarını bundan sonra :KK37:

bak eylül senin de çöpün çatılıyor sanki ; seilla senle yine açıkta kaldık kuzum yaaa :KK53:

anaammm,ne süper olur yaa..yaaaaaa ben geçen yıl gelmiştim senin oraya,o bölgeye turla gelmiştim,ne olurdu senle önceden tanışsaydık..:KK14:Allah biliyor ya çok seviyorum seni..ama inşaallah senle de miskacanla da diğer kızlarla da bir araya gelmek istiorum,şartları zorlamak istiyoruuum:KK70:

ayyy çileeeekk,kızım adam sana gezi teklifinde bulunmuş,ahh ahh çilek benle çıkmaz ki diye iç geçirmiş.şimdi bana mı düşünüyorsun adamı?sana ilgisi olan birini tepmeden iyi düşün derim,bak böyle içlendiğine göre adam seni çok beğenmiş bebem ya,biraz farklı gözlerle bakmayı dene bi bakalım,olmaz mı?bakarsın güzel şeyler doğar:KK69:

Kızlarrr oku oku bitiremiyorum bu ne yaa maşallahımız varr, hep böyle şen şakrak olalım İnşallahhh...

böcüğüm ben öğleciyim o yüzden sabahları girebiliyorum, dün giremedim sabah süslenmekten, bugün fırsatım oldu baktım gittim ama aklım burdaydı muhabbet çok güzeldi, miskamın nişan planlarını okudum cevap bile yazamadım, toplantım vardı çıkmak zorunda kaldım gerçekten ayakkabılar harikaaaa! miskaa ben de arabesk buluyorum o yüzük yastıkları filan nedir yaa. :KK60: Ama kurdeleli tüllü müllü bi tepsi çok güzel olur tabi herkes kendi tarzına göre düzenliyor seninkinin süper olacağına eminim canımm. Allah güzel bir nişan nasip etsin İnşallahh... Batıkent komşumsun hem, fotolarını ben çekeyim canım valla gelebilsem keşkee...

böcük çok sevindim yazdıklarına canım kararların süper, gözlük kafaya kahve teklifi edersen aklında kalmaz ama bakamıyorum yok konuşmam filan deme bi daha havaya girmişken dene şansını canım, olmadı diğer adayı değerlendirirsin bak ne güzel b adayın daha oldu, adaylar iki tane olunca birinden biri mutlaka olur derler bende işe yaramadı gerçi ama sende İnşallah yarar canım.:KK6:

seillam polyannam farklı bir ışığın var cidden yazdıkların çok tatlı çok hoşuma gidiyor seni okumak, beraber olsak sohbet etsek kim bilir ne kaadr mutlu olurdum canım. Gönlüne göre birini hak ediyorsun bence kesinlikle olacakkkkk.

cekucum eylülcüm gerçekten çok yoğunuz ya bu nedir planlar programlar toplantılar bu evrak işleri nasıl bitecek bilmiyorum fotokopi mak. ile bütünleştim resmen. Bi de her şey sil baştan değişiyor her yıl, kitaplara uyum sağlayamıyor insan o nasıl bir müfredattır yaa. Bu haftayı atlatsak güzel olacak İnşallah, başarılar herkese.

strawım havalı güzelim:) doktorla da görüşünce tamam işte millet bilince böyle oluyor ama boşver onların ne dediğinin zerre önemi yok, elimizden geldiğince mütevazi davranalım zamanla her şey yoluna girecek.

katinam senin adına çok seviniyorum çok tatlı şeyler yazıyorsun sen de, tüm yazdıklarına katılıyorum, yalnızlık belli bir yaştan sonra daha zor ama dort olduk biz ondan başkasını düşünemiyorum sözüne bayıldım Allah bozmasın hepimize birer dost-sevgili hediye etsin, dostluk çok önemli aşkla beraber olursa harika, eniştemiz çabuk toparlanacağa benzer, seviniyorum okudukça umutlarım yeşeriyor. :)

Bana gelinceee kızlar bugün çok mutluyum Allah bozmasın nolurr, seillamdı sanırım pat diye çıkın karşılarına demiş bugün aynen öyle bir şey oldu ama o benim karşıma çıktı pattt diye ve dikildi önüme geçmeye çabaladım geçemedim baktım benimki:)))) Nasıl kalbim attı, yüzyüze kaldık bakıştık bana sitem etti gene, ben de ona ettim aramıyosun sormuyosun diyor ben de asıl sensin o dedim o da sensin dedi ben de iyice üste çıktım derken diyalogları tam yazamıyorum ama minik bi kavgamız oldu orda çok şekerdi:) :nazar: Allahım ben bu adamı seviyo muyum neyim yaa... Çok yakınlık var eskiden eser yok gibi, sanki yeni bi sayfa açılmış gibi kızlar, bi şeyler bekliyorum bu aralarrrr...

eylülüm nerelere kayboluyorsun öyle yaaa ; zamanında yatır faturalarını bundan sonra :KK37:

bak eylül senin de çöpün çatılıyor sanki ; seilla senle yine açıkta kaldık kuzum yaaa :KK53:

böcüğüm sana da çöpçatanlık yapan var biz seillacımla kaldık :)) :KK1:

eylüüüülll hoşgeldin ben plan ve zümre işlerini bitiremedim bi türlü yaa derslerimizin içerikleri değişmiş geçen yılki planlar da tutmuyor uğraşıyorum kaç gündür
eylül ayağının tozuyla bi çöp buldular sana hemen kuzu :)

eylülüm valla bu fikir aniden düşünmeden aklıma geldiii, yaa benden hoşlandığından deil tatlımm yaa benim abla beni adamın aklına sokmuş, ben ona sölerim harika bi kız buldum die, ablam bu işi hemen yapar valla bu işte çok başarılııı, evet diorsan ben hemen sölerim ablaya olur muuuu :)
böcüğüm ben de sizdenimm, çöp çatıorum ama kendi çöpümü çatabilemiorummm :p

ya böcük faturayı ben değil,neti aldığımız adam yatırmamış,bütün apt.çıldırınca ve paraları hemencecik ödeyince yatırdılar Allah'tan:))
ya ne çöpü hani ben göremiyorum:) böcücüm,adamın bariz ilgisi var çileğe,benle nasıl çöpü çatılacaksa artıkın?bu çilek de var yaaaa,bu taylı yüzünden geleni gideni reddediyor,sonra vicdan azabından çöpçatanlığa girişiyor..çileğim normalde hani belki olabilir mi derdim de,dediğim gibi adamın sana ilgisi cümleleriden belli..o yüzden cıkss diyorum:90:

böceğim yaa napsak ki bilemiyorummm benim ateşli krizlerim başladı yine sarılasım var mıncıklayasm var birilerini:KK17:

ahh eylülüm yaaa tüh nasıl kaçırdım seni üzüldüm bakkk

yanii bana uyum sağlasın yeter gözüm karadır benim abartı bulmasın beni kafi biraz fırmala olsun yani her ortama uyum sağlayabilsin ey sevgili nerdesin yaaa yazık bana niye bekletiyosun beniiiiiiiiiiii

kısmet gelmiyorsa ya büyüyordu ya da neydi :44:
ondan gelmiyordur işte :)

X