"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar ben çok kötüyüm kime barıştık desem ablam kankam herkes çok üzülceksin ,yol yakınken vazgeç sonunuz yok dıyor.
Dün o kadar masumduki ya bılmıyorum masumluğuna inanıyorum sevıyor bılıyorum hatta bana ben senın ıcın asaletımı aldıgım anda kurumumu değiştircem sen nerdeysen orada bır hayat kurucağım.Kendim için bile değil herseyı senın ıcın yapıyorum dıyo ama ınsanlar hep olumsuzlar.Bana bırseyler dıyın herkesmi olumsuz olur ,tek bır ınsan ne güzel barıştınız demezmi kımse demiyor çıldırcam
böcüküm senın nıye cesaretın kırıldı düşün bakalım altında ne neden yatıyor lıselı masum bakışlardan kıme zarar gelcek bak gitsin.
kızlar cok mutlu oldum valla çöpçatanlık ama ben kımseye erkek olarak lıstemden tam anlamıyla güvenemem.Bizimkiler sulu getirir susuz getirir valla ne yazıkki.İstanbulda yaşıyorum ama işte malesef bıtane bıle güvencegım ınsan yok.

bocugum, o zaman kollari sivamaktan baska care kalmadi. sonucu olumsuz olsa bile cok kotu hissetmeyecegini dusunuyorsan, bence bi sonraki adimi da atmalisin. boyle cok havada, hem vazgecmiyosun, hem bi girisimde bulunmuyosun, gunlerin o gun gozlugu var miydi yok muydu, saymakla geciyo. kafanda bitirmenin de, bi seylere baslamanin da tek yolu bi girisimde bulunmaksa; at o adimi gitsin. seni tanimak istiyorum de, bi sey de.. en fazla seni nazikce reddeder, sen de bunu gogusleyebilirim diyosan??

cilegim, benim ist`da kefil olabilecegim 2 bekar arkadasim var. ama biri istanbul disi bi iliski istemiyo, yoksa ben ona bulmustum bi kac ankarali, ama yine de agzini bi ararim seilla icin :)) digeri de, emin degilim ama sanirim bana asikti :26: o yuzden sana birini yapalim diyemem, uzmek istemem. zaten ayarlama islerine cok karsidir, askin gelip vuran bi sey oldugunu dusunur falan.. baska da bekar yok etrafimda yaa, herkes kapilmis :))

hayatacim, herkes senin iyiligini istedigi icin, uzulmeni istemedikleri icin uzerine titriyordur. bi kere hayalkirikligi yasadin, bi daha yasarsan iyice yikilirsin diye korkuyorlardir. seni sevenlerin, en kotu senaryoyu dusunup, temkinli davranmak istemesi normal. biz de burda sana cok yapma, etme dedik onceden ama pek basarili olamadik :) artik senin icin, yasayip goreceklerinin seni cok mutlu edecek, harika seyler olmasi konusunda dua etmekten baska yapcak bi sey yok. madem basladin, bi sans verdin, bu sefer iliskini bozmamaya, isleri yoluna sokmaya calis bence, artik nasihatlari dinlemek icin biraz gec cunku. belki de herkes yaniliyor, ama bunu denemeden bilemeyeceksin.

Haklısın.Ama oyle bır davranıyorlarki mutlu olma şansım %0 gibi gelmeye başladı.Ve gene acısını benımkıısınden çıkartmaktan korkuyorum..

Bencede de ne kaybedersin.En fazla hayatımda bırısı var,tipim değilsin vs diyebılır yada tamam bende isterim der ama bırseyler netlik kazanır.Hayat ya siyahtır ya beyaz gri değildir gri oldukca insan ümide kapılır ve olmazsa çakılır..Buyüzden ben senın söylemende sakınca görmüyorum.

ama ben anlamadııım :))

kızlar sıze bırsey sorucam kpssyı kazanmış bırısı neden kpds'ye girer? Kpds memuriyette ne değiştirir birde asaletini aldıktan ne kadar zaman sonra şehir değiştirmeyi isteyebilir?

günaydın kızlar nasılsınız ? işler nasıl?? keyifler nasıl?? çok okuyamadım ama yengecim hala üzülüyor gibi anladım.yengeeeeeç üzülme... bir de kızım sana söylüyorum gelinim sen anla var onu hiç anlamadım :) şimdi ben yengecin öyküsünü biliyorum ,miskayı everdik gitti,ama diğerlerinizinkini bilmiyorum ,bana bir özet geçseniz bir ara,teker teker de kendimi fransız hissetmesem.çok öperim hepinizi mucccccccccccck

kızlar sıze bırsey sorucam kpssyı kazanmış bırısı neden kpds'ye girer? Kpds memuriyette ne değiştirir birde asaletini aldıktan ne kadar zaman sonra şehir değiştirmeyi isteyebilir?

belki kurumunda kpds şartı da vardır,ya da kpds ile dil tazminatı alacaktır.aklıma başka bir şey gelmiyor memur olmadığım için.

canım benim saol teşekkür ediyorum ama kader kısmet bunlar zorlama kendini öpüyorum seni cok

şkolsun böceğinm ne başl ağrıtması benimki abartı bi durum oldu canım farkındayım ama netleştirmeden rahata kavusamayacaksın belliki o yüzden daha öncede yazmıştım sana hatırlarsan miska ve straw da ı yönde yorumlamışlar zaten yapacagın şey bence artık bi şekilde ona acılmak su kahveye davet olayından yapmak seni tanımak istiyorum diceksin günaydınına karşılık veren bunuda karşılıksız bırakmaz yada seninle kahve içemiycek durumdaysada bunun nedenini dile getirir ve böylece rahatlamış olursun sende üzülürsün belkide ama en azından durmun netlik kazanacak dimi

bişi dicem ; hayırlıysa inşallah olur ama miskanın kuzeni de aramızda olsaydı keşke ; hiç değilse aa bizden biri yalnızlıktan kurtuldu diye sevinirdik
bak bu süper olurdu bencede :))

canlaarım benim saolun ama arkadasında haklı miska uzaktan bi ilişki yürütmek kolay değil helede hiç tanımadıgın biriyle tanışalım ilişki kuralım zor ama senin kuzenin ve çileğin arkadası gibi aynı şehirde olsa olabilirdi gayette güzel olurdu hem illa bişeyler olacak die bi durum yok ben değişşik yeni insanlar tanımayıda seviyorum ama aşk yakın temas isteyen bi durum ben sevdiceğime dokunmadan sarılmadan duramam kiii tabi sevgili olursun ayrı şehirlere düşersin o başka mesafelere göğüs gerebilirsin bakalım benim kısmetiim nezaman nerde cıkacak karşımaa

seviyorum sizi saolun

Haklısın.Ama oyle bır davranıyorlarki mutlu olma şansım %0 gibi gelmeye başladı.Ve gene acısını benımkıısınden çıkartmaktan korkuyorum..

ben kiziyodum seninkine ama simdi adama acimaya basladim yavas yavas :) sekerim ne bu? surekli memnuniyetsizsin? adamcagiz ne yapsa yaranamayacak sana belli ki, ama bu adamla ilgili bi sey degil sanirim, seninle alakali. bence icindeki huzursuzluklari baskalarina mal edersen ve acisini baskalarindan cikarirsan, su anda yaninda olan pek cok insan, zamanla seni terkedebilir. biraz anlayis ve ic huzuru sekerim, bencillik ve kapris ne zaman kimi mutlu etmis ki simdi etsin?

hayatacım çevrendekiler seni sevdiği ve düşündüğğü için bu şekilde düşünmeleri normal bence e malum ilişkinizde cok çalkantılı dönemler yaşamış çevrndekişlerde buna şahit üzüntülerini ve mutsuzluğunu biliyolar ama sen ikinizinde bir şansı daha hakettiğini gerçekten düşünerek bu ilişkiye devam ettin bunuda en iyi şekilde değerlendirmeye bak ama şunuda aklından çıkarma onlarda haklı cıkabilir yapman gereken bu ilişkinin her yönünü düşündüğün ve herşeye hazırlıklı oldugun her sonucta ayakta kalmayı başaracağın ve bunu onlarada kendinede kabul ettirmen benim fikrim bu canım

hoş bulduk :)
ben memurum ben sana söyleyeyim :) dil tazminatı almak için kpss'le ilgisi yok memuriyetinde bir şey değiştirmez sadece maaşı biraz daha yüksek olması için. Asaleti onaylandıktan sonra şehir değiştirebilir kurumu amiri onaylarsa tabi.

hızlı hızlı bukadar yazabildim kızlar acil cıkmam lazım sıkıcı bi toplantı daha ama en fazla bir saat sürer diye umuyorum aklım burda ben toplantıda öptüm

Doğru şans vermem gerekiyor cunku o benım ona kaprislerimden kaçmıştı şimdi bunları ortadan kaldırırsam sorun kalmayacak.
Miska haklısın ben ilişkide cok ben merkezciyim ve elalem ne derciyim ayrılık oyüzden yaşadık.Şimdi toparlamam gerekiyor.Adamcağız elinden geleni yapmaya çalışıyor ben arkadaşınız bayan problemim malesef.
Deryaw aramıza hoşgeldin ve teşekkür ederim .Anladım.Doğruda aslında o kadar iyi ingilizcesi var en azndan bıraz daha yüksek alabilir.Mantıklıda.Ve dediğin gibi inşallah amiri onaylarsa asaletini alınca gelebilir .Hayırlısı en azından mantıklı davranacak sekılde düşündüğünü anlamış oldum sağol :)

miskacım hayataya söylediklerin konusunda sana yerden göğe kadar katılıorummm...
deryacım hoşgeldin cnm..
ben de memurum, kpdsyi alım şartı olarak koyan kurumlar var, kurum deiştirmek istediğinde kullanmak için kpdsye giriordur belki, ya da işte maaşı biraz arttırabilmek adına dil tazminatı alabilmek için kpdye giriordur...
asalet onaylandıktan sonra tayin istenebilior ama bunun olup olmıycağı tamamen kurumla alakalı, ve tabi geçerli bi mazeret sunabilmesiyle...
seiilacımm inş istdan bi kısmetin çıkar da gelirsin yanımızaa

Asaletinin onaylanması 1 yılı buluyor ama kurumda sorun olursa daha da uzabilir ama mesela bizim kurumda yeni gelen memurlara sınav yapılıyor sınavda başarılı olursa asaleti onaylanıyor eğer başarılı olamazsa 1 yıl daha uzuyor ve şehir değişikliğine kolay kolay izin verilmiyor geçerli sebepleri olması lazım.

miskacım hayataya söylediklerin konusunda sana yerden göğe kadar katılıorummm...

seiilacımm inş istdan bi kısmetin çıkar da gelirsin yanımızaa

hayatanin bu halleri, bana artik gorusmedigim bi arkadasimi hatirlatiyor. ne arkadasliklari, ne de evliligi yolunda gitmiyor artik; herkesin sabri tukendi cunku. hayatanin da benzer seyler yasamasini istemem, umarim kisa zamanda kendini bu konuda duzeltebilir.

seillaammm, kusuummm, yerim ben senin kismet bekleyen masum kafani :)))

yaa bu eylul nerde kizlar yaa, duyan bilen, face`den haberlesen falan var mi?

ayy kızlarr ben yetişemiyorum sizin muhabbetlere
işler çok yoğun, evde de netim yok takip edemiyorum sizi
gelişmelerden haberdar olamıyorum, sizlere yorumda yazamıyorum ben yaaa:44::44:
Allahtan bir böcüğüm varda onunkileri takip edebiliyorum en azından

böcüüüümmm bi ara sen kızlarla olanların özetini geçiver görüştüümüzde

bu arada kim kime kimi ayarlıyor bakiimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…