"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Kızlar merhaba :) benide aranıza alırmısınz? 87 liyim üniv ögrencisiyim ama uzuun zamandır yanlızım ve artık umudu kesmeye basladım :S tamam kızmayın sustum:)

günaydıın... niye kimse yok :KK50:

sabah gördüm uzaktan gözlüksüzdü ama yine bakamadım... ayy ne dengesizim ben yaaa :26:
kızlar gelin de bi fikir verin nasıl kurtulucam ben bu aptal durumdan...

gunaydin melekler, uzumlu kekler, cikolata parcacikli kurabiyeler :KK71:

oncelikle; cilegim, mesajini aldim ama sana cevap yazamiyorum, gonder diyorum diyorum olmuyo?? neden anlamadim? sana detay vermistim :)) ben de kuzenime soyledim az once, o da olumlu yaklasti, insallah hayirlisidir da olur yaa :)

bocukum, gunaydin minigim, sen bikmadin mi her sabah bunun gozlugunu avlamaktan? simdiye kadar harekete gecmemesini hic anlayamiyorum, ben de bi engeli oldugunu dusunuyorum biliyosun. sevgilisi olabilir, kendine selam vermis hos bi bayanin girisimlerini sonucsuz birakmasina baska bi anlam yukleyemiyorum? ya da gay :KK37: (aklima rapus`un paylastigi sendromlu kadin profili geldi :)) yapabilecegin tek sey kaldi bence, saglam bi adim atmak! kahve icmeye davet etmek ya da telefonunun yazili oldugu bi kagidi eline tutusturmak gibi. ama bunlarin sonucu hazin olursa, yani seni kibarca reddederse yikilir misin, cok uzulur musun, bunlari hesaplamak lazim. bunun disinda yapabilecegin her seyi yaptin bence, bundan sonra hala bi adim atmayan bu adamin pesini birakmak ya da sacindan ceke ceke kahve icmeye goturmekten baska ara yol kalmadi.

kizlar, cilekle bana iyi dilekleriniz icin tesekkur ederiz :)) eger copcatanligimiz ise yararsa, "Pembe Panjur" isimli bi evlendirme sirketi kurariz belki,belli mi olur :KK1:

hepinizi opuyorum, umarim harika bi gun olur!!

günaydin kızlar

rapuşum takma o müdür yardımcısını boşveerrrrrr bugun umarım güzel bi gün olur..

gamzenk keşke her ilişki okuldaki gibi olsa en azından görme imkanın var hergün lakin yavaş ilerler okulda ki ilişkiler..

çilekim miskanın kuzenin çöpünü çattı çatcak hadi hayırlısı olsun bakimmmmmm..

yasemencim umarım tayin işin olur Allah gönlüne göre versin..

böcükümm sen çocuğa denk geliosun böle Allah yardım ediyo sana ama ne diye bakmazsın yaa sabahta görmüşsün üstelik gene bakmamışsın..hem gözlerinle etkiliceksin hemde sana bakıyomu görüceksin sen ikisindende mahrum kalıyosun..:KK20:

seillacım miskacım katinam ve adını unuttuğum diğer arkadaşlarım öpüyorum sizide..

bende bişey yok.. intiharın kıyısındayım msjından sonra cvp yazınca teşekkür etmişti..sonra onun bildiği numaramda kontör yok diye faceden ölmek için çok gençsin içindeki kötülüğü öldür ben herzaman yanında olamam yazmıştım ona bişey yazmadı zaten ben ona o yazmadan hiç bişe yazmadım bundan sonrada yazmam o şimdi merak edeyim diye tatktik uyguluyo olabilir..çünkü perşembeden beri her akşam bana faceden şiir yolluyodu dün akşam yollamamış..

günaydınn kızlar :)
böcüğümmmm madem bu kadar dert ediorsun neden bakmıorsun be tatlımm :)
nerde o eski cesur böcüğümüz?
madem evli mi bi bağlantısı var mı öğrenemioruz bi şansını dene, bi günaydın daha diyiver, ne kaybedersin? sonuçta bi bağlantısı var mı bilmiorsun, eğer varsa onu bi daha görmezsin olur biter...
bu arada belki dün akşam bi arkadaşına filan yemeğe davetliydiii..
pozitif düşün biraz, bilip bilmeden kendini üzme olur mu cnmm :KK70:

günaydınnnnnnnn günaydın günaydın herkese
yağmurlu sokaklarım bugün inadına güneş tepede veeee sabırla gökkuşağı bekliyorummmm

eee herkesler nasıl bugün bakalım ben iyiyim cok şükür herhengi farklı bi durumum yok rutine bağladım yaşıyor ve nefes alıyorum iştee

böceğim ya ne oldu sana böle niye tutuldun hani benim cesaret abidesi arkadaşım bak ne güzel yüzyüze gelmişsin dediğin gibi başınla bi slm verseydin ne güzel karşılaşıyosunuz işte sık sık en zor olanı yaptın sen geride kalan ondan cok daha basit inan bana netleştirmen lazım bu olayı seninde biran önce önünü görebilmek adına bi gayret yap bi atak oda artık gercek rengini belli etsin
bende bu aralar bi cesaret bi cesaret ama malesef gösteride bulunabileceğim bi tip yok meydanda sanırım suan ben senin yerinde olsam yanlız yakaladıgım bian dikilirdim önüne gayet normal selam verip hal hatır sorar sonrada hafifce kolunu sıkarak görüşürüz der gecerdim kafası karıssın e ondan sonrada bi atrakda bulunmassa derdiine yansın ozamanda dikilir karsına pes doğrusu daha neyapilirdim bilmiyorum der içimi dökerdm ozamnda onunda düşünceleri zaten acıga cıkardı nebiliyim sanırım ciddi ciddi yapardım bunu
umarım kafanı karıştırmamk

hepinize tek tek tek günaydın canlar

miska ve straw en bolundan bi tebrik daha size pembe pansur fikrinede gayet olumlu baktım ilk müşteriniz olabilirim

yengeccim sende dert etme artık yapacagını fazlasıyla yaptın sen boşver

beyzaydı sanırım umarım yanlış yazmadım hoşgeldin sende canım

miskacım kuzenin çok hoş maşallah nazar değmesin, bizim oğlanı beğenir mi acabaa, inşallah beğenir :) valla çocuğun pırlanta gibi kalbi var, görünüşünü beğenir mi bilmiorum ama eğer tanışırlarsa hemen karar vermesin derim, ben her konuda kefilim bu çocuğa, hadi bakalım hayırlısı olsunn :)
seillacımm sen başka ilde yaşamayı düşünüor musun ki cnm? keşke sana da istdan bi tane bulsakk :)

miskacım kuzenin çok hoş maşallah nazar değmesin, bizim oğlanı beğenir mi acabaa, inşallah beğenir :) valla çocuğun pırlanta gibi kalbi var, görünüşünü beğenir mi bilmiorum ama eğer tanışırlarsa hemen karar vermesin derim, ben her konuda kefilim bu çocuğa, hadi bakalım hayırlısı olsunn :)
seillacımm sen başka ilde yaşamayı düşünüor musun ki cnm? keşke sana da istdan bi tane bulsakk :)

ay canim, cok tesekkur ederim onun adina, cok hos hatundur, ben de begenirim :) geldi senin gonderdiklerin de, ben cocugu da pek begendim, o da gayet hos bir adammis. kafamda yan yana koydum, cok yakistirdim valla :)) insallah olur, aksam kuzenim nete girebilirse cocugu gosteririm falan, bi yoklarim agzini :) ay hadi, yapicaz biz bu isi galiba hehehe :))

seilla pembe panjur`un ilk musterisi ol valla, para mara da almayiz senden, hayir duan yeter :KK1:

canım zaten tek amacım o ısınamadım birtürlü buraya ben abimde istanbul yakınlarında ya zaten cv bile bıraktım ona iş bakın bana die oralardan işle ilgili sıkıntılarda var buaralar zaten sonum hayrolsun bakalım ama bulursan bana oralardan bitane derse bana bırak gel herşeyi atlar gelirim süperr olurrr:)))) işin şakası bi yana da canım benin şehir sıkıntım yok gerçekten güvenebileceğim seveceğim bi adaam olduktan sonra yanımda yaşabilrim herşehirde zaten zmanlada ortak paydada buluşur kendimize güzel bi şehir seceriz ama burda kalmak istemiyorum acıkcası cok sıkılıyorum burda:KK43:(

ay canim, cok tesekkur ederim onun adina, cok hos hatundur, ben de begenirim :) geldi senin gonderdiklerin de, ben cocugu da pek begendim, o da gayet hos bir adammis. kafamda yan yana koydum, cok yakistirdim valla :)) insallah olur, aksam kuzenim nete girebilirse cocugu gosteririm falan, bi yoklarim agzini :) ay hadi, yapicaz biz bu isi galiba hehehe :))

seilla pembe panjur`un ilk musterisi ol valla, para mara da almayiz senden, hayir duan yeter :KK1:

zevkle bebeğim dualarım sizinle olacak merak etmeyin adayları da tek tek beraber değerlendiririz:))

yanlız bu işi benim cokhoşuma gitti biliyomusunuz kızlar nerden nereye kısmet dedikleri bu olsa gerek işte inşallah anlaşırlarda mutlu bir beraberlik doğar sayenizde hani çift olmayada karar verirlerse harika olur koca bi alkış size benden:KK9:

seillacım yaa listeme baktım da hep evli istdakiler, biri var ama ben ona tam anlamıyla onay vermem, her konuda emin olduğum biri deil cnm, seni üzebilir yani.. msikacımm senin istdaki arkadaşlarından birini seillaya ayarlasak :)

yorumlarınız için teşekkürler kızlar... :KK34:
miskacım ilk başta ben de senin gibi "ee sıra onda" dedim ; "demek ilgisi yok" dedim filan ama dün farkettim ki aslında suratına bakmayan benim... yani normal biri olsa bile bakışılırdı dün o halde ama benimki resmen görmezden gelmek... önünden geçen insana bakarsın yaa bense günaydın dediğim adamı görmezden geldim hem de elimi uzatsam dokunacağım kadar mesafedeyken... belki o benim için birini bulduğumu da düşünüyor olabilir... tatil sonrası hiç bakışmadık bile çünkü bakmadım ; sabahları elimde telefon ya ev arkadaşımla ya jelibonla konuşan bir tip...her gün sabahın 8inde ben telefonla konuşuyorum ki başkası olsa sabah sabah ancak sevgilisiyle konuşur diye düşünürüm ben...

bilemiyorum niye böyle olumsuz ve cesaretsiz oldum :KK50: ama bildiğim birşey var ki tahminlerle; onun adım atmayışıyla ben aklımdan çıkaramayacağım... çünkü hep bir acaba yanlış mı düşünüyorum olacak aklımda... kahve teklifimi kabul etmezse ya da sevgilisi varsa bunu öğrenirsem ölmem heralde acımdan sonuçta birşey paylaşmadığım bir adam... ama kesin olarak reddedilmediğim sürece de üzerinde düşünüp duracağım kesin... yani var geçmişimde uzun sürekli bekleyişlerim; herşey çorba edişim ve işin kötüsü de sonucun istediğim gibi olmaması... kendini bilen biri olarak bu gidişe dur demek istiyorum da nasıl bilemiyorum...

seillacım senin düşündüklerini yapamam sanırım öle koluna dokunmak filan ama birşey yapmam lazım... ama çok geriliyorum onu görünce yaaa off kesin sabahları bişi içip çıkmam lazım evden :KK37:
neyse yaa başınızı ağrıttım :78:

yanlız bu işi benim cokhoşuma gitti biliyomusunuz kızlar nerden nereye kısmet dedikleri bu olsa gerek işte inşallah anlaşırlarda mutlu bir beraberlik doğar sayenizde hani çift olmayada karar verirlerse harika olur koca bi alkış size benden:KK9:

bişi dicem ; hayırlıysa inşallah olur ama miskanın kuzeni de aramızda olsaydı keşke ; hiç değilse aa bizden biri yalnızlıktan kurtuldu diye sevinirdik :KK37:

kim istanbulda yaşıyor?

hayata ben ve miska istdayız vee seillamıza istdan birini bulmaya çalışıoruz :)
böcüğüm bence şansını dene sonradan aklından kalmasın, ileride ahh keşke dememek istiorsan bişeyler yaaappp, zaten çok da hoşlanıorsun yaa denemeye değer, dediğin gibi sonunda ölüm yok yaa, olmazsa olmaz :KK19:
bence sen yrn bi günaydın daha de:KK23:

X