"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar işlerim çok yoğun yazamıyorum şimdi öğlen tatilindeyim kaçamak yaptım ve müthiş başım ağrıyo ensem tutmuyo kafam tutmuyo :KK50:

bişey dicektim unuttummmm????????????:44:

bu arada ankarada patlama olmuş ona üzüldüm yaa umarım ölü yoktur yaralı varmış ama :KK59:

katinam üzülüyorum canım evet böyle tam toparlanıyorum 20 gün geçiyo üstünden bi yerden karşıma çıkıyo üzülüyorum ben yazdım ya o susar şimdi amacı o zaten :63:

ben bişe dicektim hala daha hatırlayamadım :97:

hayatanin bu halleri, bana artik gorusmedigim bi arkadasimi hatirlatiyor. ne arkadasliklari, ne de evliligi yolunda gitmiyor artik; herkesin sabri tukendi cunku. hayatanin da benzer seyler yasamasini istemem, umarim kisa zamanda kendini bu konuda duzeltebilir.

seillaammm, kusuummm, yerim ben senin kismet bekleyen masum kafani :)))

yaa bu eylul nerde kizlar yaa, duyan bilen, face`den haberlesen falan var mi?

stawberrycim teşekkür ederim bilgilendirmen için.Miska arkadaşlıklarımda bunu yapmıyorum fakat söz konusu 2li ilişkiye gelince kendimi kaybedıyorum.Bakalım serkana söz verdım düzelcem diye umarım başarabilirim.En azından bugün birşey daha farketmiş oldum sayenizde huzursuz bır hatun oldugumu ve sabretmem huzurlu olmam ıcın çabalamam gerektiğini teşekkür ederim.

hatırladım :))) :KK3:

ya kızlar şimdi ben kişisel gelişim kuantum enerji vs.okuyorum ya orda diyo ki hayal kurun yani gerçek aşkınızın istediğiniz aşkın hayalini kurun fiziksel özellik ne istiyosanız hayal edin nasıl bi aşk istiyosunuz hayalini kurun yaşayın Allahım akşam yattım uyucam kimi getircem şimdi hayalime diyorum insan öyle kağıda kaş göz çizer gibi olmayan birinin hayalinin kuramıyo ki hep o geliyo gözümün önüne bu geçicekmi? :KK59: yoksa hayal kurarken gözümün önüne o geldikçe ben bu esaretten kurtulamıcammı? onu bilinç altımda özgür bıraktım ama biliç altım beni kandırırmı? ben kurtulmaya çalıştıkça bi msjla aklımı karıştırma bundanmı?

deliriyorum galibaa :KK53:

ya kızlar şimdi ben kişisel gelişim kuantum enerji vs.okuyorum ya orda diyo ki hayal kurun yani gerçek aşkınızın istediğiniz aşkın hayalini kurun fiziksel özellik ne istiyosanız hayal edin nasıl bi aşk istiyosunuz hayalini kurun yaşayın Allahım akşam yattım uyucam kimi getircem şimdi hayalime diyorum insan öyle kağıda kaş göz çizer gibi olmayan birinin hayalinin kuramıyo ki hep o geliyo gözümün önüne bu geçicekmi? :KK59: yoksa hayal kurarken gözümün önüne o geldikçe ben bu esaretten kurtulamıcammı? onu bilinç altımda özgür bıraktım ama biliç altım beni kandırırmı? ben kurtulmaya çalıştıkça bi msjla aklımı karıştırma bundanmı?

canım bence sen önce huzur dile... bir süre kendi kendine kalman daha doğru olur sanki.. çünkü sen daha dün onu özlediğinden bahsediyordun...
delirmiyorsun ama bitmiş ilişkinin tüm izlerinden kurtulmaya çalışıyorsun... elbette aklında onun hayalinin olmas normal sonuçta kaç sene onu düşünerek uykuya daldın...
biraz zaman ver kendine... herşey çok güzel olacak :KK34:

Böcüğe katılıyorum sadece eklemek istediğim birşey var.Bende böyle bir kişisel gelişim kitabı okumuştum ve o dönemde eski ilişkimin bitiş dönemiydi.Sevgilisinden ayrılanlardan gelenler bılıyolar ne haldeydım.İstediğim şeyleri sadece kafamda kurdum kurduğumda birtek huzurlu mutlu,bırlıkte yemek yapabileceğim ilişkiyi istiyorum dıye hayal kuruyordum ve bırkaç ay sonra benımkısı karşıma çıktı.Çıktığındada istediğim şekilde olan ilişkinin hayalini kurdum o bana istediğim şeyleri o dönemde o şekilde yaşadım fakat eski erkek arkadaşımla yaşadıgım sorunları yeni ilişkimdede yaşarmıyım dıye garıp bır düşünceye daldıgım için kaybettim.Şimdi sıfırdan var etmeyı deniyorum.Demek istediğim kafanı tamamen arındırmadan onun kafanda canlanması normal zaman ver kendıne kendını toparlaman için,sadece ıstedıgın ılıskı için evrene çağrıda bulun.Ve bır bakacaksın ki gerçekten kafanı temizlediğin anda o ilişki seni gerçekten içten istersen bulacak.

canım bence sen önce huzur dile... bir süre kendi kendine kalman daha doğru olur sanki.. çünkü sen daha dün onu özlediğinden bahsediyordun...
delirmiyorsun ama bitmiş ilişkinin tüm izlerinden kurtulmaya çalışıyorsun... elbette aklında onun hayalinin olmas normal sonuçta kaç sene onu düşünerek uykuya daldın...
biraz zaman ver kendine... herşey çok güzel olacak :KK34:
:KK70: canımsın çok doğru söylüyosun ilkimdi sonuçta ve ben 3 sene boyunca her gece onu düşünerek uyudum her sabah o aklımda uyandım hatta uyumadım çoğu geceler düşünmekten... ama herşey güzel olucak demii umut yağmuru yağdırdın içime bak şimdi yüzümde güneş açtıı :KK71: geçicek geçicek geçicek...

:KK70: canımsın çok doğru söylüyosun ilkimdi sonuçta ve ben 3 sene boyunca her gece onu düşünerek uyudum her sabah o aklımda uyandım hatta uyumadım çoğu geceler düşünmekten... ama herşey güzel olucak demii umut yağmuru yağdırdın içime bak şimdi yüzümde güneş açtıı :KK71: geçicek geçicek geçicek...

Gecicek bak benım bundan önce 6 yıllık bır ılıskım vardı ayrılırsam ölürüm diyordum.Ama yaşıyorum hatta kalbim başkası için çarpıyor.Hatta cok daha ıyı bırısı her anlamda,benı daha cok sevıyor ınan senınde boyle olacak.

evet ve yorgun seilla geri döner ancak bol köpüklü sade bir türk kahvesiyle kendini ödüllendirerek

ayymiska bu tanımıda sevdim kısmet bekleyen masum seilla çok yakında yeni, ilşkisiyle karşınızdaaa

artık bi ilişki istiyorum ya içimde kocaman bşr sevgi yığını var birikmiş acilen birilerine enjekte etmem lazım bu sevgiyi öfffffffffff

ey aşk nerdesinnn

yengeccim hissettiklerin cok normal hayatına yeni birisi girene kadarda böle hissedebilirsin takılma bu olaya bukadar bence böcük cok güzel özetlemiş durumu

Böcüğe katılıyorum sadece eklemek istediğim birşey var.Bende böyle bir kişisel gelişim kitabı okumuştum ve o dönemde eski ilişkimin bitiş dönemiydi.Sevgilisinden ayrılanlardan gelenler bılıyolar ne haldeydım.İstediğim şeyleri sadece kafamda kurdum kurduğumda birtek huzurlu mutlu,bırlıkte yemek yapabileceğim ilişkiyi istiyorum dıye hayal kuruyordum ve bırkaç ay sonra benımkısı karşıma çıktı.Çıktığındada istediğim şekilde olan ilişkinin hayalini kurdum o bana istediğim şeyleri o dönemde o şekilde yaşadım fakat eski erkek arkadaşımla yaşadıgım sorunları yeni ilişkimdede yaşarmıyım dıye garıp bır düşünceye daldıgım için kaybettim.Şimdi sıfırdan var etmeyı deniyorum.Demek istediğim kafanı tamamen arındırmadan onun kafanda canlanması normal zaman ver kendıne kendını toparlaman için,sadece ıstedıgın ılıskı için evrene çağrıda bulun.Ve bır bakacaksın ki gerçekten kafanı temizlediğin anda o ilişki seni gerçekten içten istersen bulacak.
hayatacım aynı kitapta ki gibi konuştun :))) :KK71:çok doğru diyosun insanın korkuları şüpheleri hep başına geliyo zihni temiz tutmak lazımmış hani hep deriz ya hep yanı insanlar benimi buluyo neden hep aynı ilişkiyi yaşıyouz diye onun sebebi bizmişiz eskiyi beynimizde özgür bırakmadığımız içinmiş bende kafamı temizleyince sorun kalmıcak demi sadece birzcık zaman ihtiyacım var o kadar :26:

Gecicek bak benım bundan önce 6 yıllık bır ılıskım vardı ayrılırsam ölürüm diyordum.Ama yaşıyorum hatta kalbim başkası için çarpıyor.Hatta cok daha ıyı bırısı her anlamda,benı daha cok sevıyor ınan senınde boyle olacak.
canım ben senin ayrılık sonrası yazılarını okumuştum ama 6 yıllık olduğunu bilmiodum umarım bende düzeldiğim anları böyle anlatırım :KK70: sende madem her anlamda daha iyi biri üzme onu o vakit yani benzer şeyler yaşadık ya boğunca gerçekten geri dönüşü olmuyo temize çekin ilişkinizi :nazar:

evet ve yorgun seilla geri döner ancak bol köpüklü sade bir türk kahvesiyle kendini ödüllendirerek

ayymiska bu tanımıda sevdim kısmet bekleyen masum seilla çok yakında yeni, ilşkisiyle karşınızdaaa

artık bi ilişki istiyorum ya içimde kocaman bşr sevgi yığını var birikmiş acilen birilerine enjekte etmem lazım bu sevgiyi öfffffffffff

ey aşk nerdesinnn
hadi meditasyon OOOOoooMmmmmmmm :))) kapat gözlerini seillacımmm :KK37:

bak kayfenin kokusu burnuma geldiiiii :KK68:

yengeccim hissettiklerin cok normal hayatına yeni birisi girene kadarda böle hissedebilirsin takılma bu olaya bukadar bence böcük cok güzel özetlemiş durumu
moral verdiniz bana kıslarrrrr seviyorum sizi nadasa çekilmem lazımmış demek ki :KK34: zaten hepimiz en iyisine en güzeline layığız sevmeye sevilmeye layık kadınlarız :KK66:

hayatacım aynı kitapta ki gibi konuştun :))) :KK71:çok doğru diyosun insanın korkuları şüpheleri hep başına geliyo zihni temiz tutmak lazımmış hani hep deriz ya hep yanı insanlar benimi buluyo neden hep aynı ilişkiyi yaşıyouz diye onun sebebi bizmişiz eskiyi beynimizde özgür bırakmadığımız içinmiş bende kafamı temizleyince sorun kalmıcak demi sadece birzcık zaman ihtiyacım var o kadar :26:

canım ben senin ayrılık sonrası yazılarını okumuştum ama 6 yıllık olduğunu bilmiodum umarım bende düzeldiğim anları böyle anlatırım :KK70: sende madem her anlamda daha iyi biri üzme onu o vakit yani benzer şeyler yaşadık ya boğunca gerçekten geri dönüşü olmuyo temize çekin ilişkinizi :nazar:

hadi meditasyon OOOOoooMmmmmmmm :))) kapat gözlerini seillacımmm :KK37:

bak kayfenin kokusu burnuma geldiiiii :KK68:

moral verdiniz bana kıslarrrrr seviyorum sizi nadasa çekilmem lazımmış demek ki :KK34: zaten hepimiz en iyisine en güzeline layığız sevmeye sevilmeye layık kadınlarız :KK66:

sorun kalmayacak cnm bitince bende geçen ilişkimde nefes alamam zannediyordum ama yaşanıyor emin ol.İşte an geliyor karşındakı adam sen naparsan yap sana deli gibi bağlanıyor senı sevmek istiyor ve zorla hayatına adapte oluyor ınan bana .Bırısı bana kalkıp bunları yaptırsa ben gelemezdim bu kadar kaprise ,naza adama da aynı şeyi bır başkası yapsa heralde gelemezdi ama sabırlı bana karşı :KK9: senınde karşına boyle bırısı cıkacak .Bır etrafına bak evlenen,sözlenen,nişanlananların senden ne farkı var neden olmasın ve ınan her ınsan hayatında aşk acısı yaşıyor.

sorun kalmayacak cnm bitince bende geçen ilişkimde nefes alamam zannediyordum ama yaşanıyor emin ol.İşte an geliyor karşındakı adam sen naparsan yap sana deli gibi bağlanıyor senı sevmek istiyor ve zorla hayatına adapte oluyor ınan bana .Bırısı bana kalkıp bunları yaptırsa ben gelemezdim bu kadar kaprise ,naza adama da aynı şeyi bır başkası yapsa heralde gelemezdi ama sabırlı bana karşı :KK9: senınde karşına boyle bırısı cıkacak .Bır etrafına bak evlenen,sözlenen,nişanlananların senden ne farkı var neden olmasın ve ınan her ınsan hayatında aşk acısı yaşıyor.
ben bide düşündükçe kafama takan bi insanım mesela bana veda etti uçağım kalkcak dedi yazmadım sustum pişman olmadım o gun intiharın kıyısındayım demeseydi gene yazmazdım öyle dedi diye yazdım ama gittim salak gibi kontörüm yok dedim ne aptalmışım ona ne yazmayınca bahanemi yok şimdi bunu sıkıntı yapıyorum..ama öldürse kendini vicdan azabı duyardım neyse bakalım şimdi bunu üstümden atmalıyım...
ben bu kadar yol aldığıma bile şaşırıyorum ama seviniyorum canım.. bizdan daha beter aşk acısı yaşayıp evlenenler var ben terk edilmedim mesela bundan güç aldım çoğu zaman..

Ne zaman umutlansam
Ne zaman gülsem
Durakta bekliyor hep gözyaşı
Kime güvensem, kimi sevsem
Sebebi oldu başağrısı
Son sendin ah vuran
Zaten olmuş olan
Bardağı taşıran
Vefasızlık, hayırsızlık dokunan
Kovsada al beni
içine sal beni
Dolaşayım damarlarında
Sevgilim çok yorgunum
İçin için solgunum
Bırak açayım ışığında
:85::85::85::85::85:

günaydin kızlar

rapuşum takma o müdür yardımcısını boşveerrrrrr bugun umarım güzel bi gün olur..

gamzenk keşke her ilişki okuldaki gibi olsa en azından görme imkanın var hergün lakin yavaş ilerler okulda ki ilişkiler..

çilekim miskanın kuzenin çöpünü çattı çatcak hadi hayırlısı olsun bakimmmmmm..

yasemencim umarım tayin işin olur Allah gönlüne göre versin..

böcükümm sen çocuğa denk geliosun böle Allah yardım ediyo sana ama ne diye bakmazsın yaa sabahta görmüşsün üstelik gene bakmamışsın..hem gözlerinle etkiliceksin hemde sana bakıyomu görüceksin sen ikisindende mahrum kalıyosun..:KK20:

seillacım miskacım katinam ve adını unuttuğum diğer arkadaşlarım öpüyorum sizide..

bende bişey yok.. intiharın kıyısındayım msjından sonra cvp yazınca teşekkür etmişti..sonra onun bildiği numaramda kontör yok diye faceden ölmek için çok gençsin içindeki kötülüğü öldür ben herzaman yanında olamam yazmıştım ona bişey yazmadı zaten ben ona o yazmadan hiç bişe yazmadım bundan sonrada yazmam o şimdi merak edeyim diye tatktik uyguluyo olabilir..çünkü perşembeden beri her akşam bana faceden şiir yolluyodu dün akşam yollamamış..

evt her gün görüorum ama bugün de konuşamadık hatta gözgöze bile gelemedik. bu ara salaklığım tuttu bakmadım. ama onun bakışlarını hissettim baya.

ya bide sabahtan akşama kadar ders yaptık hoca bırakmadı ki kantinde sohbet edelim biraz :S

neyse yarına bakıcaz artık. her gün aynı şeyi söylüorum. bu hafta pek bi gelişme yok çünkü. geri çekildi sanki. ama bi beğenisi var kesin bakışlarından hissedebiliyorum..

Ne zaman umutlansam
Ne zaman gülsem
Durakta bekliyor hep gözyaşı
Kime güvensem, kimi sevsem
Sebebi oldu başağrısı
Son sendin ah vuran
Zaten olmuş olan
Bardağı taşıran
Vefasızlık, hayırsızlık dokunan
Kovsada al beni
içine sal beni
Dolaşayım damarlarında
Sevgilim çok yorgunum
İçin için solgunum
Bırak açayım ışığında
:85::85::85::85::85:

napıyorsun sen yengeçciiim yaaa ; yok böyle şarkılar filan dinlemek :KK20:

evt her gün görüorum ama bugün de konuşamadık hatta gözgöze bile gelemedik. bu ara salaklığım tuttu bakmadım. ama onun bakışlarını hissettim baya.

ya bide sabahtan akşama kadar ders yaptık hoca bırakmadı ki kantinde sohbet edelim biraz :S

neyse yarına bakıcaz artık. her gün aynı şeyi söylüorum. bu hafta pek bi gelişme yok çünkü. geri çekildi sanki. ama bi beğenisi var kesin bakışlarından hissedebiliyorum..

aman pes etme gamzenkcim ; yoksa ben gibi saçma bir durumda kalırsın :KK37:

kızlaar size aptallığımı anlatmaya geldim :KK37:

bu arada rapuşum inşallah yarın görürsün... gamzenkcim sen de hemen pes etme... siz aynı okuldasınız o yüzden biraz yavaş ilerleyebilir işler... hemen 1 hafta süre veriyorum sonra yüzüne bakmayacağım diye düşünme ; sonra yanlış sinyaller verirsin... bak örneğimiz ; rapuş :) rapuşum kızma ama sen bu konuda güzel örneksin napıım :KK37:

çileğim ya arkadaşımla dışarı çıkmıştık ; misafir ya ondan uğrayamadım bu akşam ve de çok kalamayacağım... sadece saçmalığımı anlatıp çıkıcam :95:
bu arada miska ve sana başarılar diliyorum :)

tamam anlatıyorum... işten geldim biraz erken ve onunla karşılaşabileceğim saatlerdi... eve girip laptopu bıraktım sonra markete birşeyler almaya çıktım... etrafı kolaçan ede ede yürüyorum markete doğru.... bir baktım ana caddenin karşı kaldırımında yürüyor elinde migros poşetiyle ve de evinin tam tersi istikamette ben ondan hiza olarak biraz gerideyim... hemen jelibonu aradım ; takipte bana eşlik et dedim :KK37: bir yandan onunla konuşuyorum bir yandan da izliyorum... ama arada büyük bir cadde var ve ben geride olduğum için görme ihtimali yok... ben tabii elinde market poşeti evinden başka bir yere gidişini hemen "kesin sevgilisi var onun evine gidiyor" diye yorumlayıp sürekli offluyorum :KK50:: jelibon da ısrarla ya bir işi vardır ; bir yere uğrayacaktır diye beni sakinleştirmeye çalışıyor ama nafile... ne söylediklerimi biliyorum ne jelibonun söylediklerini dinliyorum :KK25: neyse baktım karşıdan karşıya geçmeye niyetlendi yani benim olduğum tarafa ben yürümeye devam ediyorum ama hiç bakmıyorum olduğu tarafa... ortada arabaların geçmesini bekliyorken zaten aynı hizaya geldik ve beni gördü ama ben yine bakmadım jelibonla konuşmaya devam ediyorum... geçti benim olduğum kaldırıma tam önümden yürüyor arada 2-3 adım var... jelibon bak bari diyor ama ben "artık çok geç " dedim çünkü arkasından yürüyorum muhtemelen duyuyor beni... saçmalamayayım diye de çabalıyorum bir yandan... off yaaa... sonra sağa doğru sokağa girdi ama niye girdi oraya bilmiyorum... sonra ben de yürümeye devam ettim tabii marketi filan çoktan geçmiştim... yakalanmayayım diye biraz daha yürüdüm ve sonra geri döndüm bu arada jelibonun da kafasını ütülemeye devam .... off yaaa offf ... stres yönetimim korkunçmuş onu anladım.... :KK50: yani ne var o benim olduğum tarafa doğru geçerken baksam ya niye illa görmezden gelme moduna geçiyorum ki... sonra da bana bakmıyor diyorum... ama ben ona bakmıyorum hakkaten de o kadar yakınıma gelmişken suratına bile bakmamış olan benim... bunu onu girişimsizliğini haklı çıkarmak için değil ama kendi tutarsızlığı göstermek için yazıyorum.... yani tamam telefonla konuşuyordum ama başımla da bir selam verebilirdim off yaa... hemen olumsuza odaklanıp sevgilisi var bunun kesin deyip bakmıyorum... allah allah ya harbi böcek kafalıyım ben elinde migros poşetiyle evinden başka bir yöne yürüyen insanın sevgilisi olduğu sonucuna varan başka kim vardır acaba :KK19: neyse yaa böyle aptal bir akşamdı... onu göreceğimi bile bile çıktım dışarı ve yaşadığım aptallık da bu bravo bana :84:

neyse öpüyorum sizi arkadaşım nete girecek... iyi geceler kızlar ; umarım uyuyabilirim :KK25:

evt haklısın cnm 2 gündür yanlış sinyaller vermeye başladım bile. tmm yrndan itibaren tekrar bakmaya başlıorum. pes etmemem lazım. face üzerinden beeniorum eklediklerini. o da benimkileri beenio :))

aa aklıma bişey daha geldi. bu bi ay kadar önce
bi dizi yi beenmişti face ten. bnde o beendi diye izliorum diziyi. şimdi bende beensem mi. onla ilgilendiğimi gösterir çünkü bu.

daha önce de ben bi film izlemiştim face te beendim. bi süre sonra baktım o da beendi aynı filmi. eski bi filmdi. bnde hemen bunu neye yordum. benim profilimde beendiğim filmleri izlio demek ki. çünkü ben onun beendiklerini izledim hep :))

çok mu hayalperestim sizce:KK14:

aferin sana gamzencim ... :KK9:
ben de istiyorum bu girişimcilik ruhundan hem de çok acil :KK37:[/QUOTlE]

evt cnm kesinlikle girişimci olmak lazım.

bugün bi erkek hooca itiraf etti erkekler güzel bakımlı kızlardan uzak dururlarmış nasılsa yüz vermez diye. o yüzden biz bişeyler yapmalıyız ki karşı taraf cesaretlensin..

sende en azından bak mutlakka. düşün bi hfta hiç bakmadım ve konuşmadık. ama geçen hfta hep baktım o da yanımıza geldi baya sohbet ettik. ah bi de yalnız yakalayabilsem süper olcak. yalnız takılmam lazım ya benim:))

X