"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar işlerim çok yoğun yazamıyorum şimdi öğlen tatilindeyim kaçamak yaptım ve müthiş başım ağrıyo ensem tutmuyo kafam tutmuyo

bişey dicektim unuttummmm????????????:44:

bu arada ankarada patlama olmuş ona üzüldüm yaa umarım ölü yoktur yaralı varmış ama

katinam üzülüyorum canım evet böyle tam toparlanıyorum 20 gün geçiyo üstünden bi yerden karşıma çıkıyo üzülüyorum ben yazdım ya o susar şimdi amacı o zaten

ben bişe dicektim hala daha hatırlayamadım :97:

stawberrycim teşekkür ederim bilgilendirmen için.Miska arkadaşlıklarımda bunu yapmıyorum fakat söz konusu 2li ilişkiye gelince kendimi kaybedıyorum.Bakalım serkana söz verdım düzelcem diye umarım başarabilirim.En azından bugün birşey daha farketmiş oldum sayenizde huzursuz bır hatun oldugumu ve sabretmem huzurlu olmam ıcın çabalamam gerektiğini teşekkür ederim.

hatırladım :)))

ya kızlar şimdi ben kişisel gelişim kuantum enerji vs.okuyorum ya orda diyo ki hayal kurun yani gerçek aşkınızın istediğiniz aşkın hayalini kurun fiziksel özellik ne istiyosanız hayal edin nasıl bi aşk istiyosunuz hayalini kurun yaşayın Allahım akşam yattım uyucam kimi getircem şimdi hayalime diyorum insan öyle kağıda kaş göz çizer gibi olmayan birinin hayalinin kuramıyo ki hep o geliyo gözümün önüne bu geçicekmi? yoksa hayal kurarken gözümün önüne o geldikçe ben bu esaretten kurtulamıcammı? onu bilinç altımda özgür bıraktım ama biliç altım beni kandırırmı? ben kurtulmaya çalıştıkça bi msjla aklımı karıştırma bundanmı?

deliriyorum galibaa

canım bence sen önce huzur dile... bir süre kendi kendine kalman daha doğru olur sanki.. çünkü sen daha dün onu özlediğinden bahsediyordun...
delirmiyorsun ama bitmiş ilişkinin tüm izlerinden kurtulmaya çalışıyorsun... elbette aklında onun hayalinin olmas normal sonuçta kaç sene onu düşünerek uykuya daldın...
biraz zaman ver kendine... herşey çok güzel olacak

Böcüğe katılıyorum sadece eklemek istediğim birşey var.Bende böyle bir kişisel gelişim kitabı okumuştum ve o dönemde eski ilişkimin bitiş dönemiydi.Sevgilisinden ayrılanlardan gelenler bılıyolar ne haldeydım.İstediğim şeyleri sadece kafamda kurdum kurduğumda birtek huzurlu mutlu,bırlıkte yemek yapabileceğim ilişkiyi istiyorum dıye hayal kuruyordum ve bırkaç ay sonra benımkısı karşıma çıktı.Çıktığındada istediğim şekilde olan ilişkinin hayalini kurdum o bana istediğim şeyleri o dönemde o şekilde yaşadım fakat eski erkek arkadaşımla yaşadıgım sorunları yeni ilişkimdede yaşarmıyım dıye garıp bır düşünceye daldıgım için kaybettim.Şimdi sıfırdan var etmeyı deniyorum.Demek istediğim kafanı tamamen arındırmadan onun kafanda canlanması normal zaman ver kendıne kendını toparlaman için,sadece ıstedıgın ılıskı için evrene çağrıda bulun.Ve bır bakacaksın ki gerçekten kafanı temizlediğin anda o ilişki seni gerçekten içten istersen bulacak.

canımsın çok doğru söylüyosun ilkimdi sonuçta ve ben 3 sene boyunca her gece onu düşünerek uyudum her sabah o aklımda uyandım hatta uyumadım çoğu geceler düşünmekten... ama herşey güzel olucak demii umut yağmuru yağdırdın içime bak şimdi yüzümde güneş açtıı geçicek geçicek geçicek...

Gecicek bak benım bundan önce 6 yıllık bır ılıskım vardı ayrılırsam ölürüm diyordum.Ama yaşıyorum hatta kalbim başkası için çarpıyor.Hatta cok daha ıyı bırısı her anlamda,benı daha cok sevıyor ınan senınde boyle olacak.

evet ve yorgun seilla geri döner ancak bol köpüklü sade bir türk kahvesiyle kendini ödüllendirerek

ayymiska bu tanımıda sevdim kısmet bekleyen masum seilla çok yakında yeni, ilşkisiyle karşınızdaaa

artık bi ilişki istiyorum ya içimde kocaman bşr sevgi yığını var birikmiş acilen birilerine enjekte etmem lazım bu sevgiyi öfffffffffff

ey aşk nerdesinnn

yengeccim hissettiklerin cok normal hayatına yeni birisi girene kadarda böle hissedebilirsin takılma bu olaya bukadar bence böcük cok güzel özetlemiş durumu

hayatacım aynı kitapta ki gibi konuştun :))) çok doğru diyosun insanın korkuları şüpheleri hep başına geliyo zihni temiz tutmak lazımmış hani hep deriz ya hep yanı insanlar benimi buluyo neden hep aynı ilişkiyi yaşıyouz diye onun sebebi bizmişiz eskiyi beynimizde özgür bırakmadığımız içinmiş bende kafamı temizleyince sorun kalmıcak demi sadece birzcık zaman ihtiyacım var o kadar :26:

canım ben senin ayrılık sonrası yazılarını okumuştum ama 6 yıllık olduğunu bilmiodum umarım bende düzeldiğim anları böyle anlatırım sende madem her anlamda daha iyi biri üzme onu o vakit yani benzer şeyler yaşadık ya boğunca gerçekten geri dönüşü olmuyo temize çekin ilişkinizi

hadi meditasyon OOOOoooMmmmmmmm :))) kapat gözlerini seillacımmm

bak kayfenin kokusu burnuma geldiiiii

yengeccim hissettiklerin cok normal hayatına yeni birisi girene kadarda böle hissedebilirsin takılma bu olaya bukadar bence böcük cok güzel özetlemiş durumu
moral verdiniz bana kıslarrrrr seviyorum sizi nadasa çekilmem lazımmış demek ki zaten hepimiz en iyisine en güzeline layığız sevmeye sevilmeye layık kadınlarız

sorun kalmayacak cnm bitince bende geçen ilişkimde nefes alamam zannediyordum ama yaşanıyor emin ol.İşte an geliyor karşındakı adam sen naparsan yap sana deli gibi bağlanıyor senı sevmek istiyor ve zorla hayatına adapte oluyor ınan bana .Bırısı bana kalkıp bunları yaptırsa ben gelemezdim bu kadar kaprise ,naza adama da aynı şeyi bır başkası yapsa heralde gelemezdi ama sabırlı bana karşı senınde karşına boyle bırısı cıkacak .Bır etrafına bak evlenen,sözlenen,nişanlananların senden ne farkı var neden olmasın ve ınan her ınsan hayatında aşk acısı yaşıyor.

ben bide düşündükçe kafama takan bi insanım mesela bana veda etti uçağım kalkcak dedi yazmadım sustum pişman olmadım o gun intiharın kıyısındayım demeseydi gene yazmazdım öyle dedi diye yazdım ama gittim salak gibi kontörüm yok dedim ne aptalmışım ona ne yazmayınca bahanemi yok şimdi bunu sıkıntı yapıyorum..ama öldürse kendini vicdan azabı duyardım neyse bakalım şimdi bunu üstümden atmalıyım...
ben bu kadar yol aldığıma bile şaşırıyorum ama seviniyorum canım.. bizdan daha beter aşk acısı yaşayıp evlenenler var ben terk edilmedim mesela bundan güç aldım çoğu zaman..

Ne zaman umutlansam
Ne zaman gülsem
Durakta bekliyor hep gözyaşı
Kime güvensem, kimi sevsem
Sebebi oldu başağrısı
Son sendin ah vuran
Zaten olmuş olan
Bardağı taşıran
Vefasızlık, hayırsızlık dokunan
Kovsada al beni
içine sal beni
Dolaşayım damarlarında
Sevgilim çok yorgunum
İçin için solgunum
Bırak açayım ışığında
:85::85::85::85::85:

evt her gün görüorum ama bugün de konuşamadık hatta gözgöze bile gelemedik. bu ara salaklığım tuttu bakmadım. ama onun bakışlarını hissettim baya.

ya bide sabahtan akşama kadar ders yaptık hoca bırakmadı ki kantinde sohbet edelim biraz :S

neyse yarına bakıcaz artık. her gün aynı şeyi söylüorum. bu hafta pek bi gelişme yok çünkü. geri çekildi sanki. ama bi beğenisi var kesin bakışlarından hissedebiliyorum..

napıyorsun sen yengeçciiim yaaa ; yok böyle şarkılar filan dinlemek

aman pes etme gamzenkcim ; yoksa ben gibi saçma bir durumda kalırsın

evt haklısın cnm 2 gündür yanlış sinyaller vermeye başladım bile. tmm yrndan itibaren tekrar bakmaya başlıorum. pes etmemem lazım. face üzerinden beeniorum eklediklerini. o da benimkileri beenio :))

aa aklıma bişey daha geldi. bu bi ay kadar önce
bi dizi yi beenmişti face ten. bnde o beendi diye izliorum diziyi. şimdi bende beensem mi. onla ilgilendiğimi gösterir çünkü bu.

daha önce de ben bi film izlemiştim face te beendim. bi süre sonra baktım o da beendi aynı filmi. eski bi filmdi. bnde hemen bunu neye yordum. benim profilimde beendiğim filmleri izlio demek ki. çünkü ben onun beendiklerini izledim hep :))

çok mu hayalperestim sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…