"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ay ne güzel kaynaşmışsınız kızlar:))
deryalar ikiniz de hoşgeldiniz:KK3:
ben de 83 lüyüm memurum kızlar ama ben çok uzaktayım ya kızlar olmaz:KK5:

aşkın yaşı olmaz tatlımm, bak ben de baya büyüğüm ama umudumu kesmedim, beyaz atlı prens beyaz saçlı prense dönüşse bile onu bekliycem kabulümdür :KK1:
:KK60::KK60::KK60:

yengeçcim diğer sigara içiordu bıraktı, alkol de dışaır çıknca kullanıor.. özelden facebook adresimi yazıcam ekle beni :)
ekledim canımmmmmm maşallah tüütütütütütü :KK34:
bende sigara alkol kullanmıyorum :KK53:

ben çıkıyorum kızlar mesaim bitti ama akşam gelirim 8'den sonra iyi sohbetler size bye bye :)
iyi akşamlar deryaw:KK71:

ooo harika harika, benim kuzen de ne alkol kullanir, ne de sigara. cok iyiymis :) sen yaz ismini bana face`den, ben senin listenden bulurum. benim arkadas listem gizli olabilir, ben de ayarlarimi degistiririm eve gidince, yazarim kuzenin adini sana, bakarsin bi fotolarina :) ayyy, heyecan yaptim bak :))

yengeccim, benim kuzen utangactir, eger bulusursan madenciyle, benimkini de yaniniza katin da oyle gorussun makineciyle :KK1:
:KK9::KK9: tamam canımmm hahahahaaa 2 utangaç giderükkk artıkk

burası esra erolla evlen benimleye hoşgeldiniz gibi oldumm :KK52:

benimde kardeşim var 86lı yakışıklııı popüler :))))

bana da bana da :KK1: dur tatlımm faceten gönderiyim hemen ama makinacı daha yakışıklıı, bu arada makinacı olan sigara alkol kullanmıorr ama harika bir insann, çok severim ben onu...

ooo harika harika, benim kuzen de ne alkol kullanir, ne de sigara. cok iyiymis :) sen yaz ismini bana face`den, ben senin listenden bulurum. benim arkadas listem gizli olabilir, ben de ayarlarimi degistiririm eve gidince, yazarim kuzenin adini sana, bakarsin bi fotolarina :) ayyy, heyecan yaptim bak :))

yengeccim, benim kuzen utangactir, eger bulusursan madenciyle, benimkini de yaniniza katin da oyle gorussun makineciyle :KK1:

ayy herşey karıştı yaaa ; 83lüler 86lılar yok makineciler kimyacılar ; ankaralılar kemalpaşalılar ... beynim döndü :26:
ben bu işe girmeye kalkarsam kesin herşey çorba olacak... :)

Son düzenleme:
ne yaptınız kızlar... çöp çatan topik olmuş...

:)))

.....
Kader kader sen bize nazik davranmadın
Kader kader herkese eşit yazılmadın
Hayat hayat sen bize nazik davranmadın
Hayat hayat herkese eşit yaklaşmadın
...

seillacımm tatlımm benim ben sana cvp vermedim sanırım, özür dilerriiimmm:KK70:
bence cnm bücürükle ilgili yapabileceklerini yaptın, şimdilik yapman gereken onunla tekrar karşılaşmayı istemen ve bunu hayal etmen, hadi başla bakalım, inşallah işe yararrrr :) ee karşılaşırsan da bişiler yaparsın artıkk :KK19:

Kızlar merhaba...

Yazdıklarınızı okumadım henüz, cinlerim tepemde. Bugün okula gidip ders programımı aldım benim pzt boşmuş, boşuna gittim yani. Dedim haberim olsaydı keşke diye gıcık müdür yardımcısı "zahmet edip bi arasaydınız keşke" demesin mi! Birden çok sinirlendim şakayla karışık dese üzülmezdim, bi şeyler mırıldandım ama kendime yediremedim kötü bi başlangıç yapmayı, sustum, programımı alup çıktığımda ders başlamıştı, benimkini göremedim o yüzden. :KK43:((((((((((((

ohhh ohhhhhhh ne olmuş böle yaaaaa maşallah maaşallahhh hadi hayırlısı çatılır çöpleri inşallah arkadaşlarınn arada bizide unutmayın yanlız

strawwcım ya bakma sen benim öle dediğime ara ara geliyolar işte boşlukta bulunma hali geçti bücürükten artıkk allahın selameti başınaa

rapuscan sıkma canını ya boşver bebeğim benim de günüm pek ideal değildi salla gitsinn

Kızlar merhaba...

Yazdıklarınızı okumadım henüz, cinlerim tepemde. Bugün okula gidip ders programımı aldım benim pzt boşmuş, boşuna gittim yani. Dedim haberim olsaydı keşke diye gıcık müdür yardımcısı "zahmet edip bi arasaydınız keşke" demesin mi! Birden çok sinirlendim şakayla karışık dese üzülmezdim, bi şeyler mırıldandım ama kendime yediremedim kötü bi başlangıç yapmayı, sustum, programımı alup çıktığımda ders başlamıştı, benimkini göremedim o yüzden. :KK43:((((((((((((

kötü bi başlangıç deme hayatım, genelleme öyle, etiketleme hemen. tatsız bi anmış, yaşanmış, bitmiş, salla gitsin. yarın görürsün tarzanı da, şöyle süslen püslen, enerjini, gülümsemeni takın üzerine; ben inanıyorum, süper bi hafta olacak senin için :KK34:

ayy herşey karıştı yaaa ; 83lüler 86lılar yok makineciler kimyacılar ; ankaralılar kemalpaşalılar ... beynim döndü :26:
ben bu işe girmeye kalkarsam kesin herşey çorba olacak... :)

heheh, yavrum biliyosun enişten izmirde, orda da adayım çok yani :))) gerçi yaşları küçük onların da yaa, iş çıkmaz ordan sanki... yine de zorlarım şartları, konu çöpçatmak olunca acımam :KK1:

Kızlar merhaba...

Canım ukalaymış müdürünüz biraz boşver takma hem pazartesin boşmuş haftasonuyla birleştirince üç gün senin ne güzel.

rapuşummm sıkma canını adam biraz densizlik etmiş.. tatlişkomm hem yrn görürsün tosbaacını bi yere kaçmıor yaa :KK54:
miskacımmm bu herif hala tlfnu açmadı, kırk yılın başı çöpünü çatıcaz tlfnunu kapatası gelmiş, kırıcam kemiklerini o olucak :KK1:

Kızlar merhaba...

boşver cnm hiç takılma müdür olayına..

bnde günüm pek parlak geçmedi. çok konuşamadık:KK43:(

yasemen mrb cnm :KK54:
secretı aldım okuorum şu an güzel ama sonrasında okumayı bitirince pozitif düşünmeye devam edebilir miyim bilmiorum cnm, öff bazen o kadar bunalıorum ki, herşey üstüme üstüme gelior ama gene de neşeli olmayı denemekte fayda var :)
evet seni de eylülde evlendirioruzzz, başka ay seçen yok mu kızlarr :KK1:

Ağustos gelini olmak istiyoruuum! 2013 Ağustoooosssss!!! :KK69:

bu arada bugün okullar açıldı dimi hadi bakalım öğretmencanlar yeni eğitim öğretim yılınız mutlu kutlu osun vedeeeeeeeeee sizin için hayırlara vesile olsunn :KK71::KK71::KK71:

Sağol canım ince fikirli seillam benim.
Amin.

X