"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

aaa ben bayılırım çöpçatanlığaaa :)
miskacım çocuklardan biri 79lu biri 80li.. ikisi de kamuda mühendis.. yengecim birini sen al biri de miskanın kuzenine :KK1:
ama harbiden çok iyi çocuklar yaa çok isterim olmasınııı :)
deryacımm çevre müh.si yakışıklı mı, ben talibimm :KK23:

yenge'cim derken :KK37:

ahahahha, yaaa 500 sayfadir biz bunu neden akil edemedik ki :KK60: taktik ve akil vercemize birbirimize, aday bulsaydik bence daha hizli yol alirdik :KK60:

cilegim, bursadaki adaylara yengecten sonra ben de kuzenim icin talibim, 84`lu bankaci bi kuzenim var da orda, fistik gibi, terbiyeli edepli kiz, ona da birini bulsak cok sevaba geceriz valla :))) kendi kendine bulamiycak o utangac da :)))
:KK76: :KK76:

miskacım çocuklardan biri 79lu biri 80li.. ikisi de kamuda mühendis.. yengecim birini sen al biri de miskanın kuzenine :KK1:
çileğim paylaşırız artık 79 modemiiii 80 modelimiii :44: bursalımı kuşum bunlar :)))))

yenge'cim derken :KK37:
benim gariiii :KK37:

ayy çileğim karıştı ben sanki katinaya sesleniosun gibi düşünmüştüm :44:
:KK60: :KK60:

deryacım ingilizcem zayıf ama istesin kursa bile giderim :KK1:
böcüğüm aslında yengece yazar gibi görünp katinaya sesleniorum, uyanık hemen de anladın :KK53:
yengeç cnm ikisi de bursalı.. biri göçmen.. biri kemalpaşalı.. kemalpaşalı olan maden müh. diğeri benim meslektaş makina müh. faceten beni eklersen fotoları gösteriyim :KK1:

Son düzenleme:

Ahaha ben de bayilirim yaa, isim gucum cop catmak zaten:KK1: buralara kadar elimin uzanacagini dusunmemistim sadece :))

straw sen su adaylarin face`i varsa, bana facebooktan bi atsana isimlerini, bakim fotolarina, ben de sana benim kuzenin adini soylerim bi bakarsin. yuva yapanin yuvasi olurmus kiziiim, buyuk sevap bak :))

benim adaylardan 84 model istanbullu olan deryalardan birine uyuyo sanki? yok mu ankaradakileri sahiplenecek? :KK60:

Ahaha ben de bayilirim yaa, isim gucum cop catmak zaten:KK1: buralara kadar elimin uzanacagini dusunmemistim sadece :))

straw sen su adaylarin face`i varsa, bana facebooktan bi atsana isimlerini, bakim fotolarina, ben de sana benim kuzenin adini soylerim bi bakarsin. yuva yapanin yuvasi olurmus kiziiim, buyuk sevap bak :))

benim adaylardan 84 model istanbullu olan deryalardan birine uyuyo sanki? yok mu ankaradakileri sahiplenecek? :KK60:

bana da bana da :KK1: dur tatlımm faceten gönderiyim hemen ama makinacı daha yakışıklıı, bu arada makinacı olan sigara alkol kullanmıorr ama harika bir insann, çok severim ben onu...

böcüğüm aslında yengece yazar gibi görünp katinaya sesleniorum, uyanık hemen de anladın :KK53:
yengeç cnm ikisi de bursalı.. biri göçmen.. biri kemalpaşalı.. kemalpaşalı olan maden müh. diğeri benim meslektaş makina müh. faceten beni eklersen fotoları gösteriyim :KK1:

sen istanbulda mısın :) istanbuldan istiyor yakın olsun :)

ekliyom canımm e bende maden şirketinde çalışıyorum :)))) kemalpaşalıyada ben bakayım barek bakalım ilk izlenim çok önemli ama dimiiiii

bana da bana da :KK1: dur tatlımm faceten gönderiyim hemen ama makinacı daha yakışıklıı, bu arada makinacı olan sigara alkol kullanmıorr ama harika bir insann, çok severim ben onu...
kuşum öbürkünde varmı alkol sigara :)))

ooo harika harika, benim kuzen de ne alkol kullanir, ne de sigara. cok iyiymis :) sen yaz ismini bana face`den, ben senin listenden bulurum. benim arkadas listem gizli olabilir, ben de ayarlarimi degistiririm eve gidince, yazarim kuzenin adini sana, bakarsin bi fotolarina :) ayyy, heyecan yaptim bak :))

yengeccim, benim kuzen utangactir, eger bulusursan madenciyle, benimkini de yaniniza katin da oyle gorussun makineciyle :KK1:

X