"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

rapuşşş miskanın kuzenine benim bi arkadaşı ayarlıoruz, çocuğa söledim, resmini görsem dedi, ben gördüm beğendim senin görmene gerek yok dedim, ben ne dersem o olur dedim, tmm diorrr :KK60:
sana da bulayım mı şekerimm :KK23:
ankarada tanıdığım yok ama sen söyle buluruzz :KK53:
deryacım evet çöpçatma servisi olduk, en başından bunu düşünseydik burdakilerin yarısı evli olurdu belki de :KK60:

rapuşşş miskanın kuzenine benim bi arkadaşı ayarlıoruz, çocuğa söledim, resmini görsem dedi, ben gördüm beğendim senin görmene gerek yok dedim, ben ne dersem o olur dedim, tmm diorrr :KK60:
sana da bulayım mı şekerimm :KK23:
ankarada tanıdığım yok ama sen söyle buluruzz :KK53:
deryacım evet çöpçatma servisi olduk, en başından bunu düşünseydik burdakilerin yarısı evli olurdu belki de :KK60:

hoşgeldin deryacım :)
gamzenk bugün bişi oldu mu tatlım, bi gelişme yok mu bakalımm :KK23:
miskaaaa bence bu iş olucaaakkk, içime öyle doğuorr :KK66:

yok cnm maalesef.

yine uzaktan bakışmalar oldu. öğle yemeğinde masamıza oturcaktı yer yoktu. :KK43:(

bilmiorum artık bu haftada beklicem yine bişe olmazsa daha da bakmıcam :63:

yok cnm maalesef.

yine uzaktan bakışmalar oldu. öğle yemeğinde masamıza oturcaktı yer yoktu. :KK43:(

umudunu kesmek yok kuzucukk, senin gibi fıstığı fark etmemek mümkün müü, olumlu düşüneceksin, o benim olacak diyceksin, umutsuzlukk yok tmm mı tatlımmm :KK70:

kızlar bugün işyerimde eski sevgilimin arkadaşını gördüm, bakmadan transit geçicektim, şuna bak nasıl sinirli bakıor dior yanındaki arkadaşına, mecburen baktım, kız nie bakmıorsun diorr, az daha yanında asalaklar olabilir die bakmadım diycektim, sonra içimden çilekk kendine gel dedimmm sustum yuttum :KK60:
o tam bir asalak bu lafı hakedior, pis heriff :63:
seillacım, böcüğüm nerdesiniz şeker şeylerrrr, ayyy bugün bende enerji patlaması var nedense çok mutluyummm :KK66:

strawım konuyu okumaya başladığımda miska burdan kızları ayarlamaya çalışıyodu sonunu okudum arada neler kaçırdımsa artık sen birini bulmuşsun birilerine derken kafam çorba oldu. Noluyo yavvv dedim:)) Demek akraba olucaksınız arkadaş durumunda hadi hayırlısı. :KK1:

deryaw hoşgeldin, senin durumlar nedir canım?

Müdürüm iyidir yaa, bu salak müdür yardımcısı, kompleksli bi şey, andropozda sanırım, normal iletişim kıramayan bi zavallı, ancak kavga ederek iletişim kurabiliyoo. Pzt de dolacakmış zaten, hıh. Onun yaptığı ders programına daa ona daaa, aralarda bin tane boşluk bırakmış zaten, okulu bekliycem artık. :KK43:

yok cnm maalesef.

Canım sen kendini o konuşmaya şartlandırdığın için hemen bi gelişme bekliyorsun gibi görünüyor, oysa ne kadar mutluydun iletişim halindeyiz diyee. o konuşmayı unuti beklentiye girmeden bekle. :KK3:

Evet İnşallah yarın görürüm tabi eğer onun boş günü değilse ahahahaaaa. Görmemek için kaçtığım günler geliyor da aklıma, Allah cezamı verdi sanırım.

strawım konuyu okumaya başladığımda miska burdan kızları ayarlamaya çalışıyodu sonunu okudum arada neler kaçırdımsa artık sen birini bulmuşsun birilerine derken kafam çorba oldu. Noluyo yavvv dedim:)) Demek akraba olucaksınız arkadaş durumunda hadi hayırlısı. :KK1:

deryaw hoşgeldin, senin durumlar nedir canım?

Müdürüm iyidir yaa, bu salak müdür yardımcısı, kompleksli bi şey, andropozda sanırım, normal iletişim kıramayan bi zavallı, ancak kavga ederek iletişim kurabiliyoo. Pzt de dolacakmış zaten, hıh. Onun yaptığı ders programına daa ona daaa, aralarda bin tane boşluk bırakmış zaten, okulu bekliycem artık. :KK43:

benim durumlar feci :KK43: benim sevgilim vardı 1,5 yıldır ama devamlı kavga gürültü 2 gün iyi 5 gün tartışmaktan artık pess ettim :KK43:

kızlar bugün işyerimde eski sevgilimin arkadaşını gördüm, bakmadan transit geçicektim, şuna bak nasıl sinirli bakıor dior yanındaki arkadaşına, mecburen baktım, kız nie bakmıorsun diorr, az daha yanında asalaklar olabilir die bakmadım diycektim, sonra içimden çilekk kendine gel dedimmm sustum yuttum :KK60:
o tam bir asalak bu lafı hakedior, pis heriff :63:
seillacım, böcüğüm nerdesiniz şeker şeylerrrr, ayyy bugün bende enerji patlaması var nedense çok mutluyummm :KK66:

Maşallah seni böyle görmek ne güzel, çöpçatanlık da iyi geldi sanırım e tabi insanlara faydalı olmak iyidir. :))
Ben benimkine ayar çekemezsem düşünürüz canım Ankara'dan birilerini. :KK53:

benim durumlar feci :KK43: benim sevgilim vardı 1,5 yıldır ama devamlı kavga gürültü 2 gün iyi 5 gün tartışmaktan artık pess ettim :KK43:

İyi bari daha fazla uzamadan anlamışsın adamın ne olduğunu, gerçi zor olmuştur senin için ama artık unutma ve yenilenme zamanıı!!! Ve tabi bunu bizimle yaparsan memnun oluruz. :KK66:

evet arada özlem krizlerim olsa da unutma çabaları içersindeyim bende sizle unutmak için daldım aranıza benide kabul ettiginiz için çok teşekkürler :)

Canım sen kendini o konuşmaya şartlandırdığın için hemen bi gelişme bekliyorsun gibi görünüyor, oysa ne kadar mutluydun iletişim halindeyiz diyee. o konuşmayı unuti beklentiye girmeden bekle. :KK3:

Evet İnşallah yarın görürüm tabi eğer onun boş günü değilse ahahahaaaa. Görmemek için kaçtığım günler geliyor da aklıma, Allah cezamı verdi sanırım.

evt ya çok haklısın. napim önce kızın beni sevgilin var mı diye sıkıştırması sonra da benimkinin aynı muhabbeti açması bende bir beklenti yarattı :KK43:(

en mantıklısı o konuşmayı tesadüf gibi düşünüp iletişim halinde olmaya dvm etmek bişey beklemeden :KK43:

evet arada özlem krizlerim olsa da unutma çabaları içersindeyim bende sizle unutmak için daldım aranıza benide kabul ettiginiz için çok teşekkürler :)

Rica ederiz canım, ne demek. Her telden çalıyoruz burda gördüğün üzre, değerli yorumlarını bekleriz.

evt ya çok haklısın. napim önce kızın beni sevgilin var mı diye sıkıştırması sonra da benimkinin aynı muhabbeti açması bende bir beklenti yarattı :KK43:(

en mantıklısı o konuşmayı tesadüf gibi düşünüp iletişim halinde olmaya dvm etmek bişey beklemeden :KK43:

Yaa sen an azından görüyosun bak ne güzellll! Ben artık deliricem yaaaaa!!!!:KK59:

yasemencim cnm aslında sana burdan birini bulsak eş durumundan gelirdin... kurumun her ilde olan bir kurum mu cnm? ve asaletin tasdik oldu muuuu

tatlım kurumum her ilde var .asaletim tasdik oldu.ahh İzmirde olsaydı eş adayım ailemin yanına giderdim.olmayınca ben de kendm tayin için uğraşıyorum bakalım olucak mı bekliyorum canım.

deryalar hoşgeldiniz kusura bakmayın unuttum ben bunu galibaaa
çileğim geldim ama sen gitmişsin canım sıkıldıya bugün kendimle uğraşıyorum bakımlar falan mutlu ediyorum kendimi sanırım sayenizde bir çiftimiz olacak hayırlı bir işe vesile olacaksınız bravo size çileğim ya sen bugün bana özelden msj attın sanırım cevaben ama ben okuyamadım onu içerik gözükmedi haberin olsun
rapusummm muck sanada canımm
gamzenk poziti diyoruz unuttun mu yılmak yok
yasemn dönersin kısa zamanda ailenin yanınıa umarım

kızlaar size aptallığımı anlatmaya geldim :KK37:

bu arada rapuşum inşallah yarın görürsün... gamzenkcim sen de hemen pes etme... siz aynı okuldasınız o yüzden biraz yavaş ilerleyebilir işler... hemen 1 hafta süre veriyorum sonra yüzüne bakmayacağım diye düşünme ; sonra yanlış sinyaller verirsin... bak örneğimiz ; rapuş :) rapuşum kızma ama sen bu konuda güzel örneksin napıım :KK37:

çileğim ya arkadaşımla dışarı çıkmıştık ; misafir ya ondan uğrayamadım bu akşam ve de çok kalamayacağım... sadece saçmalığımı anlatıp çıkıcam :95:
bu arada miska ve sana başarılar diliyorum :)

tamam anlatıyorum... işten geldim biraz erken ve onunla karşılaşabileceğim saatlerdi... eve girip laptopu bıraktım sonra markete birşeyler almaya çıktım... etrafı kolaçan ede ede yürüyorum markete doğru.... bir baktım ana caddenin karşı kaldırımında yürüyor elinde migros poşetiyle ve de evinin tam tersi istikamette ben ondan hiza olarak biraz gerideyim... hemen jelibonu aradım ; takipte bana eşlik et dedim :KK37: bir yandan onunla konuşuyorum bir yandan da izliyorum... ama arada büyük bir cadde var ve ben geride olduğum için görme ihtimali yok... ben tabii elinde market poşeti evinden başka bir yere gidişini hemen "kesin sevgilisi var onun evine gidiyor" diye yorumlayıp sürekli offluyorum :KK50:: jelibon da ısrarla ya bir işi vardır ; bir yere uğrayacaktır diye beni sakinleştirmeye çalışıyor ama nafile... ne söylediklerimi biliyorum ne jelibonun söylediklerini dinliyorum :KK25: neyse baktım karşıdan karşıya geçmeye niyetlendi yani benim olduğum tarafa ben yürümeye devam ediyorum ama hiç bakmıyorum olduğu tarafa... ortada arabaların geçmesini bekliyorken zaten aynı hizaya geldik ve beni gördü ama ben yine bakmadım jelibonla konuşmaya devam ediyorum... geçti benim olduğum kaldırıma tam önümden yürüyor arada 2-3 adım var... jelibon bak bari diyor ama ben "artık çok geç " dedim çünkü arkasından yürüyorum muhtemelen duyuyor beni... saçmalamayayım diye de çabalıyorum bir yandan... off yaaa... sonra sağa doğru sokağa girdi ama niye girdi oraya bilmiyorum... sonra ben de yürümeye devam ettim tabii marketi filan çoktan geçmiştim... yakalanmayayım diye biraz daha yürüdüm ve sonra geri döndüm bu arada jelibonun da kafasını ütülemeye devam .... off yaaa offf ... stres yönetimim korkunçmuş onu anladım.... :KK50: yani ne var o benim olduğum tarafa doğru geçerken baksam ya niye illa görmezden gelme moduna geçiyorum ki... sonra da bana bakmıyor diyorum... ama ben ona bakmıyorum hakkaten de o kadar yakınıma gelmişken suratına bile bakmamış olan benim... bunu onu girişimsizliğini haklı çıkarmak için değil ama kendi tutarsızlığı göstermek için yazıyorum.... yani tamam telefonla konuşuyordum ama başımla da bir selam verebilirdim off yaa... hemen olumsuza odaklanıp sevgilisi var bunun kesin deyip bakmıyorum... allah allah ya harbi böcek kafalıyım ben elinde migros poşetiyle evinden başka bir yöne yürüyen insanın sevgilisi olduğu sonucuna varan başka kim vardır acaba :KK19: neyse yaa böyle aptal bir akşamdı... onu göreceğimi bile bile çıktım dışarı ve yaşadığım aptallık da bu bravo bana :84:

neyse öpüyorum sizi arkadaşım nete girecek... iyi geceler kızlar ; umarım uyuyabilirim :KK25:

X