"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

nihayet eylül oldu :)))

yaa çektiğin fotolar süper ; ben de üniversitede fotoğrafçılık kursuna gitmiştim bi dönem ama devamı gelmemişti...
seninkiler gayet güzel :)

ayrıca evet süslenmene hiç gerek yok ; gözlerinin rengi de çok güzel :)

ohaaaaa eylüüülll, güzel olsaymışsııınnn!!!!

gözlerimi alamadım yaa, inanılmaz bi havan var, tam o national geographic'teki yeşil gözlü afgan kızı gibisin! maşallah, ne dicemi bilemedim, vallahi dilim tutuldu :nazar::nazar:

bu arada ben evlendiğimde soyadımız aynı olcakmış :KK61:

miskaaaaaaa sen bu tuna kiremitçi misali eniştemizi reddettin yıllarca öyle miiiiii?? ayyh dövesim geldi seniiiiiiii:KK66: ay maşallah Rabbim nazardan korusunnn:nazar: pc patlayacak Allah korusun,net inanılmaz yavaş,bense hem face hem burda yenile yenile pc.yi sıkıştırıp duruyorum,bi yandan da film iniyo,o kdr geç açılıyo ki sayfalar..yarın hepinizin fotolarına bakıcam,sizin için birkaç foto yüklicem,şu an olanlar eski biraz..

ceku sağol cnm ya.çok sağol..

e peki çilekim? rapu?

gözlerimi alamadım yaa, inanılmaz bi havan var, tam o national geographic'teki yeşil gözlü afgan kızı gibisin! maşallah, ne dicemi bilemedim, vallahi dilim tutuldu :nazar::nazar:

soyadlarınız aynı mı olcak ; benim eski sevgilimle yeni sevgilisinin de soyadları da aynı ne trajikomik demi :KK37:

eylülll gözlerin çok güzel yaaa maşşşş...

kızlar evt bana da yollayın çileğin ve saçıuzunun adları nedir?? ekliim

evet soyadı olayına bende dikkat ettim
ama dimi miska eylül ne hatunnn yaaaaaaaaa bittim valla bakakaldım resme nazar değmesin maşallah

miskaaaaaaa sen bu tuna kiremitçi misali eniştemizi reddettin yıllarca öyle miiiiii?? ayyh dövesim geldi seniiiiiiii:KK66: ay maşallah Rabbim nazardan korusunnn:nazar:

hehhe, sağol hayatım, yaptık bi hata işte :) ama her şeyin doğru zamanda insanın başına geldiğine inanıyorum ben, demek ki sağlam bi ilişki için yaşamamız gerekenleri yaşamalıydık önce.

nihayet eylül oldu :)))

yaa çektiğin fotolar süper ; ben de üniversitede fotoğrafçılık kursuna gitmiştim bi dönem ama devamı gelmemişti...
seninkiler gayet güzel :)

ayrıca evet süslenmene hiç gerek yok ; gözlerinin rengi de çok güzel :)

canım sağoooll:KK70:bn senin gülüşe bittim bittim resmen pozitif enerji saçıyorsun,benim dişlerde minik bi sorun var,dikkat ettiysen sen gibi gülemiyorum:)

aaa cidden mi çok sevindim ama inşallah hiç aynı olmaz miskacım,yani sen temmuzda evleniyorsun hayırlısıyla,o zmn.a kdr benim soyadım değişse ne güzel olur ya:90:aminnnnnnnnn:))
ya beni o kıza benzetirler oldum olası,sağola canım:)

kızlar iyi geceler hepinizee benim duşa girmem lazım yarın erkenden sınavım var
Hepinize teşekkürler yarın sakin kafayla inceleyeceğim hepinizi
öpüyorum kendinize iyi bakın güzeller

evet soyadı olayına bende dikkat ettim
ama dimi miska eylül ne hatunnn yaaaaaaaaa bittim valla bakakaldım resme nazar değmesin maşallah

canım sağollllll:KK70:ayh bi an bi güven geldi sankim:) doğru insanla tanışmayı ve bunu asıl onun farketmesini istiyorum..hepinizin kalbi altın gibi,bunu farketsinler bunu...gelsinler artık hayatlarımıza..amin..ya ne çok dua eder oldum ben de:90:idare edin sürekli bi amin lafı ağzımda..

eylülll gözlerin çok güzel yaaa maşşşş...

kızlar evt bana da yollayın çileğin ve saçıuzunun adları nedir?? ekliim

sağol cnm,sen de çok güzelsin:)

böcüğüm, bu arada kıyıdan kıyıdan filmi de izliyorum da, şimdiden çok beğendim. seninki şu başroldekiyse de zevkini tuttum, süper adam :))

yaaa kıyıdan izleme pür dikkat izleee :)
evet o en haylaz olanı benim ki... yani rancho karakterini canlandıran :KK69:

kızlar ben de kaçıyorum... daha 2 part var ve izlemem lazım bu gece yoksa haftaya ctsye kada izleyemeyeceğim ve de çatlayacağım...
doyayım ben Aamirime de bir hafta dayanayım :78:

iyi geceler hepinize :))

eylülüm bu arada gül yaa bol bol :) ben güya 3,5sene tel taktım ama sonuç yine süper değil... altlar hatta önceden daha düzgündü ama napayım yaa ağzımı kapatmadan gülmeyi özlemişim :KK37:

kızlar bende yatıyım artık herkes kvustuguna göre uyuyabilirim cidden hepiniz harika hatunlarsınız bayıldımmmmmmm
allah bahtınızı acık etsinnnn inşallahhhhh ii geceler

ay kızlar, size doyum olmaz, ama başım döndü topiği takit etcem diye :) azcık film izleyip yatıcam, hepinizi öpüyorum koccamaaann, herkese tatlı rüyalarr :KK69:

iyi geceler kzlar hepinizee...

bn burdayım ama geç yatıcam yrn tatil nasılsa.

çileği de gördüm çok tatlı maş.

bi tek saçıuzun kaldı ya. o nerelerde :S

onun adı neydi kimse sölemedi :KK43:

Son düzenleme:
iyi geceler kızlar.. bu topik samimi bi ortam :KK71: bi gün belki bende buluşurum facede :)) ama burdaki profilimdede var bir albümüm :KK53: sevgiler hepinizeeeee

evet benim de pc bu yoğunluğu kaldıramayıp dondu:) anca geldi kendine,yazamadım o yüzden..
ben de çıkıyorum kızlar,tek tek herkese bakmak istiyorum ama dediğim gibi net çok yavaş.yarın bakarım inşaallah..

herkes çok şeker,seilla'ya katılıyorum,hepimizin gönlüne göre versin Rabbim tez zamanda..

Not: miska,birşey yazdım farketmedin cnm yaaaaa! sbh oku mutlaka:))) soyadlarımız aynı olmasın diyorum,temmuza kdr bekar kalmayayım diyoruuuumm:90:
öpüyorum kıslar,çilekim de kabul etmiş ona bakıcam,sonra uyurum..:KK54:

yalnız güzellerrrrr nasıl kaynatmışsınızz öylee çoğunu okuyamadımmmm :)
yaaaaaaaaaaaaa fotolara baktım da nasıl yalnız oluorsunuz ben cidden anlamadım, bu işte bi iş var :26:
seillacım yaaa bana küsme dalgınlıktaaannn yazmadığımı fark etmediimm sen çok tatlısınn, düşündüüm gibisin, gayet narin hanımefendi bir görünüş, maşşallah canım sana :nazar:
miskacım tşk ederim, ben de kızlarla aynı fikirdeyim, gayet seksi bir hatun gördüm vallaa :KK23:
eylüüülllll o ne gözler yaaaaa, afalladım fotoları görünce, nazar değmesin harika gözlerin var cnm, tıpkı yüreğin gibi :KK70:
gamzecim sen de çok tatlısınn, aynen ben de kıyafetlerini çok beğendim, kokoş biri olunca üste başa çok bakıorsun işte :)m,
yaaa rapuşş da açsa keşke facebookunu :)
cekucum sen de çok tatlısın cnm nazar değmesin sana da cnm benim :KK70:
ben valla bu sizin hoşlandığınız adamları dövücem, nasıl benim kendi güzel yüreği güzel arkadaşlarımı ,üzerlerrr :84:
bu arada bugün gene güzel bir gündü.. arkadaşlarla çengelköy tarafına gittik, deniz kenarında oturduk, istanbul o saatlerde daha bi harika görünüor :)
yengeç hoşgeldin sen de aramıza :KK71:

X