"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

anaaamm ceku gördüm seni du ekliyorum:))
diğerleri pişt sayın küstüüm bacılar:KK66:cekunun son ark.na bakarsını birazdan,pembeli yazı profil fotom..gizliyim ben ortak ark olunca görünüyorum anca..:KK66:ayy heyecanlandım...çilekimi de görmek istiyorum bu aradaaa...

anlatırım canımm:97: problemli bi ilişkiyidi uzak mesafe ilişkisiydi baştan herşey çok güzeldi sonra kötüleşti.. bende güzeldim neşeliydim kahkahalarım vardı bitti :KK59: kıskançtı herşeyine boyun eydim seviyorum diye resmen koyverdim kendimi en son iş yerinde uyarı aldım performansın düştü eski sen değilsin diye neşem enerjim tükendi ama onu sevmeye devam ediyodum sonra benim için yapması ngereken fedakarlıkları yapmadı ve bi yol ayrımına geldik o ayrımda ona seçenekler sundum o engellerini aşamadığı için gitmeyi tercih etti..gittikten sonra ayrılık sonrası yaşanabilcek bütün adilikleri yaşadım küfür tehdit hakaret sağlık sorunları yaşadım fiziksel ruhsal..defalarca yeniden varmısın dedi hayır dedim son 20 gundur hiç bi şekilde irtibat kurmuyorum tam toparlandım derken 2 gun önce bu sana vedam olsun deyip msj attı uçağım kalkcak vs.yazdığım son kişisin diye cevap vermedim öylece bitti.. bende bittim dün bi karar aldım toparlanıcam kabullenicem diye burda ki arkadaşların çok yardımı oldu o aşamada eski günlerime dönmek istiyorum..benim hikayemde bu :KK17: uzunmu anlattım

yengeççim hoşgeldin
Hepimizin hayatının bir döneminde oldu yanlış insanlar bizler atlattık geçti hatta şimdi neden yalnızız diye isyanlardayız. Sen de herşeyi unutacaksın hayata sıfırdan seni hakedecek biriyle yeniden başlayacaksın. Ayrıldıktan sonra gerçek yüzünü göstermiş beyefendi, senin ayrılmanı hazmedemediği için de mesajları sürüyor cevap yazmamakla en iyisini yapmışsın güçlü durmuşsun gerçekten tebrik ederim.

hiç bişe anlamadım ben bu akşam topikten bi face bi topic kacırdım hep
gamzenk gelmedi hala davetin dur ben bakıyım bide sana

bu arada böcük katıldım san ayengecle ilgili yoruuna tercüman oldun bana

miska burayı izleyemiyoruz film mi izlenir yavrum yaaa

bu mu uzun yaaaa... ben 1000lerce sayfa boyunca anlatmıştım eski sevgilimi kkda :)
irtibatı kesmekle en doğrusunu yapmışsın canım ; bundan sonrası çok daha kolay olacaktır senin için... pes etme sadece ; doğru karar vermişsin... ayrılık sonrası tepkiler de çok önemlidir birini tanıman için ve ayrılık sonrası da taraflar saygıyı korumalı... o yüzden doğrusu buymuş senin için... dilerim çabucak toparlanırsın :)

gamzeenk ayy ne süslü bıcır bişeymişsin sen ; tabii tosbaa korkar senden... azcık cesaret ver şu çocuğaaa yoksa kızıcam yine :)

evt süslüyümdür. orda gördüklerinden daha süslüyüm şu yeni okul döneminde :)

vericem inş bakalım hoşlanıosa bişe yapar heralde..

bu mu uzun yaaaa... ben 1000lerce sayfa boyunca anlatmıştım eski sevgilimi kkda :)
irtibatı kesmekle en doğrusunu yapmışsın canım ; bundan sonrası çok daha kolay olacaktır senin için... pes etme sadece ; doğru karar vermişsin... ayrılık sonrası tepkiler de çok önemlidir birini tanıman için ve ayrılık sonrası da taraflar saygıyı korumalı... o yüzden doğrusu buymuş senin için... dilerim çabucak toparlanırsın :)
canım senin eski sevgili mesajlarına rastlamıştım :)) bi karar aldım işte umarım bundan sonrası güzel olur iyi dileklerin için sağol canım..

yengeççim hoşgeldin
Hepimizin hayatının bir döneminde oldu yanlış insanlar bizler atlattık geçti hatta şimdi neden yalnızız diye isyanlardayız. Sen de herşeyi unutacaksın hayata sıfırdan seni hakedecek biriyle yeniden başlayacaksın. Ayrıldıktan sonra gerçek yüzünü göstermiş beyefendi, senin ayrılmanı hazmedemediği için de mesajları sürüyor cevap yazmamakla en iyisini yapmışsın güçlü durmuşsun gerçekten tebrik ederim.
hoşbulduk canımm:KK16: ben tertemiz bi sayfa açmak istiyorum bunalım anlarım oluyo ama geçicek diyorum canım acımadığı günler gelicek diyorum..ben hiç düşünmezdim güçlü olduğum ama Allah yardım etti gerçekten..şimdi birazcık zamana ihtiyacım var o kadar:26:

yok canım niye alınayım
ben arifi bekliyodum sen geldin hain komutan :))

ay filmde cekuuu ceku diye söylüyordu ya adını,ilk o geldi aklıma..

tam öğretmen tipi var canımcım,hanım hanımcık bi kıza benziyorsun ayrıntılı bakamadım..bahtın da sen gibi güzel olsun inşaallah...
ee hadi kızlar bekliyorum..
yakında sizin için foto koyayım bari ben de,ben genelde foto çekmeyi sevdiğim için başkalarını çeker koyarım,kendim yokum pek..

bu arada miska seilla haklı,ne filmi,burayı bile takip edemiyoruz:90:

yengeçcim ; faceden ekledik bugün hepimiz ... hatta hala yapmaya çalışıyoruz :)
ilk defa görüyoruz birbirimizi onda bu tepkilerimiz :)

yaaa miska izleme evet sakin kafayla izle... benim film de yalan oldu yaw... Aamirimi sakin sakin izlemeliyim... film yine 45dakikadan sonrra boyut değiştirdi yaaa; gayet vurdulu kırdılı iken aşk filmine geldik yine ... ayy bayılıyorum ben bollywoodaa yaaa :))

evettt bi kokoşumuz daha oldu hayırlı olsunnnnn
bu ne tatlılık gamzenk yaaaaa cok hoşsun vallla
tabi cocuk korkar yaklaşmaya az cesaret ver bakıyımmmm

ay filmde cekuuu ceku diye söylüyordu ya adını,ilk o geldi aklıma..

tam öğretmen tipi var canımcım,hanım hanımcık bi kıza benziyorsun ayrıntılı bakamadım..bahtın da sen gibi güzel olsun inşaallah...
ee hadi kızlar bekliyorum..
yakında sizin için foto koyayım bari ben de,ben genelde foto çekmeyi sevdiğim için başkalarını çeker koyarım,kendim yokum pek..

bu arada miska seilla haklı,ne filmi,burayı bile takip edemiyoruz:90:

eylüüülll fotoğraflar çok güzel, profesyonel çekim mi çok kaliteli duruyor

yaa eylül ben cekunun sayfasında ceku xxle arkadaş oldu diye göremiyorum ki :KK43:

yengeçcim gördün mü bak sen bile denk gelmişsin ; nerdeyse 3 sene bitecek ayrılalı ; ne çok yazmışım demi :)))

yengeçcim ; faceden ekledik bugün hepimiz ... hatta hala yapmaya çalışıyoruz :)
ilk defa görüyoruz birbirimizi onda bu tepkilerimiz :)
anladım canımm :))) heycan var bugun :KK9: benimde daha önce sürekli bulunduğum sabit bi topik vardı msn face telefon hatta 2 tanesi evimde misafirimde oldu :)) sonra herkes coluk çocuğa karıştı topik söndü koptuk ama facede görüşüyoruz :KK37:

çeku cum ekledim seni..

seillacım maş. nazar değmesin. hepiniz çok güzelsiniz kızlar.

ahh ahh 10 parmağımızda 15 marifet var ama yine de yalnızız manyak bu adamlar yaaa
Sen de çok tatlısın gamzenkçim şu tospağaya da biraz yüz ver yazık istemediğini düşünüp üzülmesin çocuk

biri bana çileğin ve eylülün adını özelden söyleyebilir mi??

ha bi de saçıuzunum senide görmedim bn??

onun adı nee acaba???

X