"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar bı hafta girmedim benı unuttunuz bende sizleri görmek istiyorum... bana da özelden yollayın faceime ekliyim sizleri görelim birbirimizi.

Günaydın bebükleeeerr:KK71:
ay inanamıyorum net bugün izin verdi bağlanmama ve ben facede herkesin tüm albümlerine tek tek baktım,herkes gerçekten de çok hoş ama yalnız..miskacan hariç..miska ne ateşli hatunsun yaw:90:eniştemizle de inanılmaz yakışmışsınız,sana sevgisi inan fotolardan bile bize yansıyabiliyor,tez zamanda kavuşmanız,güzel bir yuva kurmanız dileğiyle..aynı dileğim herkes için geçerli,Rabbim bizim de gönlümüze göre düzgün bir insanla güzel yuvalar kurmayı nasip etsin..dün geceki duamı 3.kez tekrarlıyorum,amin diyenler çoğalsın inşaallah..miskayla soyadlarımız aynı anda aynı olmasın Allah'ım,temmuza kadar bekar kalmak istemiyorummmmm:KK52::26::90:amiiiiiiiiiiiinnnn hayırlısıyla..

eveeett ne diyecektim başka,yaf çok unutkanım ben de seilla gibi..herkes hoş ve yalnız,teyid etmiş olduk..bir gün sizlerle yüzyüze de görüşmek isterim,hayatımızda eşlerimiz,kimbilir belki bebişlerimizle birlikte..:KK69:

yaa ne desem bilemiyorum, nasıl teşekkür etsem, nasıl ne kadar çok mutlu olduğumu anlatsam :) canım arkadaşım, gerçekten güzellik, bakan insanın gözlerindeki güzellikle eşdeğer, sen severek ve pırıl pırıl bi yürekle baktığın için öyle görmüşsündür, bebekim benim :KK70:

sevgilimin de dikkatini çekmişsin, aa o fotolarına yorum yazan kız kim, soyadı bizimle aynı diye heyecan yapmış :KK1: ben de, fotoğrafla ilgili bi forum sitesinde tanıştığım bi arkadaşım dedim, kk'yı keşfetsin istemiyorum, çünkü benim nick'i hemen tanır, her şeyi de okumasın yani :KK1::KK1: beyaz yalan, Allah günah yazmasın :kk77: (rapuş hatırlar mısın, benim eski topikte kocasından gizli, tuvalette kucağında laptopla yazan bi süper bi hatun vardı, aklıma o geldi:KK1:)

eylülüm ben duana bissürü kere amin dedim :)) temmuzdan önce-sonra fark etmez, senin için duam, doğru insanın doğra zamanda seni bulması bebeğim. bu yakın bi zamansa tadından yenmez tabi :)

hepimiz bu kadar dağınık şehirlerde olmasaydık muhakkak buluşurduk şimdiye kadar zaten. keşke sağlam bi organizasyon yapsak da güzel bi buluşma ayarlasak bi gün :97:

Oooooh hatunlara bak yaa sabahlara kadar film izlemeler öpüş kokuşlar aman! :63: Ben de eve geldim gidip uyurum biraz diyee, geldim ki bizim düğün devam ediyor! :KK9: Ben de yemek filan yapayım bari dedim ateşte yemeğim var unutmam inşallah. :KK6:

Yarın toplantı var kızlar, başlıyoz maratona. Sanki stajyerim o kadar heyecan basıyor deli miyim ne! :KK60:

Tam benimkine inat face dondurayım siz ekleşin dövücem hepinizi vallaaa!!! :2: Beni görmek isteyenlere msn verebilirim kızlar tabi ben de görmediğim arkadaşlarımı pek merak ettim.:KK8: Belki açarım sonra zaten Face i, nolucağı belli olmaz, bakarsınız yine ekleşmek isteriz Tarzanla. :KK60:

Bi de şunu düşündüm herkes pek bi güzel pek bi havalı anlaşılan, acaba bu yüzden mi yalnız yahuu? Ama miska yalnız değil, demek ki ondan değil. Neyse içime su serpildi.

miskaaaa komşularım yukarıdan baksınlar şekerim benim memelerime de baksınlar nolucak ki sankiii, komşu değil miyiz! :KK60:

aman senin inadını sevsinler, birine inat diye face mi kapatılır be, asıl inadına inadına fotolar yüklenir, gezdiğin yerler tag'lenir, ne biliyim mutlu mesut iletiler yazılır :KK1::KK1:

memüklerine güvenen hatun yaa :KK23:

Selam kızlar ben geldim
Çok canım sıkkın ya gerizekalı adamın biri arabama çarptı yandan, sabahtan beri moralim sıfır başım ağrıyor.
Sabah sınavdan çıktım kuzenime gidiyodum yolun kenarından park etmiş bir araba yola çıkıyodu beni görmedi heralde korna da çaldım ama durmadı salak geldi çarptı. Bi de arabadan indi bana bağırıyo napıyon sen diye beyefendinin yola çıkmasını bekleyecekmişim tabi dedim ben arkamdaki konvoyu durdurup senin yola çıkmanı beklemeliydim haklısın. Ooff ooofff bayan görüp üste çıkmaya çalışıyolar ya sinir oluyorum. Neyseki araba da hasar yok sadece çizildi uğraşmaya değmez polisle filan diye bindim arabaya gittim.
Facede oyalandım biraz hepinizi gördüm rapuş hariç, Yorumlarımı da yaptım zaten çok hoşsunuz gerçekten.
Hayata ve suskun sizler nerelerdesiniz siz de gelince mail adreslerinizi mesaj atın ekleyelim. Eylülün dediği gibi inşallah bir gün aynı yerde yüzyüze görüşme sohbet etme şansımız da olur.

ayyy cekuuu geçmiş olsuunn :KK43:(( allahtan daha büyük bi şey olmamış, sana bi şey olmamışi çok şükür. olur öyle, dert etme.

ay ben de bugün bi köpeğe çarptım kızlar :KK43:( çok üzüldüm :KK59: otoyolun ortasında karşıya geçti bu tin tin, ben köpeği görmüştüm ama nasılsa geçti diye yavaşlamadım, sonra ne olduysa birden fikrini değiştirip tekrar geldiği yöne koşmaya başladı. ben aniden frene asıldım ama çok yakındım, o da arabanın önünde bi bocaladı, ne kadar kurtarmaya çalışsam da sağ tamponla küüüt diye vurdum :KK59: sonra hemen durdurdum arabayı, köpeği alıp veterinere götürcektim ama topallaya topallaya kaçtı zavallım, tutamadım :KK43: inşallah bi şey olmaz, umarım bi an önce iyileşeceği küçük bi şeydir ama benim tampon falan baya sallanıyo, bildiğin hasarlı kaza yani. bu haftaiçi en geç cuma gelcek benimki, o gelene kadar araba yatsın da kapıda, o gelince servise götürsün napıyım. Allah beterinden saklasın.

kızlar bı hafta girmedim benı unuttunuz bende sizleri görmek istiyorum... bana da özelden yollayın faceime ekliyim sizleri görelim birbirimizi.

hayata ben gizliyim, beni bulamazsın ama sen bana gönderirsen eklerim. ya da kızlardan birini eklediysen sor, ismimi söylesinler, onların listesinden bulup ekleyebilirsin.

miskacım bende gizliyim o yüzden onların yazması lazım benımde ayarlardan dolayı bulunamıyorum..

kzılar benım aılemle ipler koptu bu akşam.benımkısınede mesaj attım varsan varsan yoksan yoksun dıye o da sitem zannettı arkadaşlarım yanımda müsait olunca arayacagım dedı ev tuttu evı görmeye gelmış arkadaşları zahmet edıpte ne oldu dıye bıle sormadı.Haftasonu ev tutcam.yanlız yada annem ile yaşayacagım.artık yepyenı bır hayat kurmam gerekıyor hayattakı herkes canımı yakıyor.babam emeklı oldum ben artık kendı hayatımı yaşıcam deyıp köşesine çekildi.4 duvarla oturuyorum.yanlız kalmak istemiyorum artık 4 senedır yanlız yaşıyorum fakat artık dayanamıyorum.annem bende gelırım yanında dedı ama bılmıyorum bakalım.benımkısıde zahmet edıp sormazsa artık onuda arkamda bırakıcam.şuanda çok kötüyüm psıkolojık olarak ....

canlarım ya miskamada cekumada cok geçmiş olsun kıslar ya üzüldüm daha beterlerinden sakınsın allahım inşallah

hayatacım aynı şekilde gizliyim adres yolla yada eklediğin birileri varsa ordan bul beni tatlım

fırında tavuk he rapus yeni fırın yeni ev mutfak işleri memükler derken hatun kişi oldun çıktın sen
tekrarlıyorun tarzannnnnnnn nereyesunnnnnnnnn??????????

çilekimin bugün cokmu canısı sıkılmış muck ona

cok yorgun beeennn cok yorgun ve gider yatmaya ben tatlı ruyalarda sevdücekimle buluşmak dileğiyle aminnnn diyin ben hepiniz için derim panik yok amin amin amin amin amin amin amin

herkesin gönlünden gecen tüm güzellikler gercek olsun
yarın süper bi gün olsun mutlu uyanıp mutlu uyuyalım
hepimiz için şaşırtıcı incelikler olsun inşallahhh
bunada toplu aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ii geceler

canlarım ya miskamada cekumada cok geçmiş olsun kıslar ya üzüldüm daha beterlerinden sakınsın allahım inşallah

hayatacım aynı şekilde gizliyim adres yolla yada eklediğin birileri varsa ordan bul beni tatlım

fırında tavuk he rapus yeni fırın yeni ev mutfak işleri memükler derken hatun kişi oldun çıktın sen
tekrarlıyorun tarzannnnnnnn nereyesunnnnnnnnn??????????

çilekimin bugün cokmu canısı sıkılmış muck ona

cok yorgun beeennn cok yorgun ve gider yatmaya ben tatlı ruyalarda sevdücekimle buluşmak dileğiyle aminnnn diyin ben hepiniz için derim panik yok amin amin amin amin amin amin amin

herkesin gönlünden gecen tüm güzellikler gercek olsun
yarın süper bi gün olsun mutlu uyanıp mutlu uyuyalım
hepimiz için şaşırtıcı incelikler olsun inşallahhh
bunada toplu aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ii geceler

sağol canım neyseki ucuz atlattım ama sinir olduğum şey adamın tavrıydı, hem suçlu hem güçlü derler ya aynen öyleydi beyefendi :KK57: amaaan suç ben de öküz işte ne diye ondan özür dilemesini bekliyosun di mi neyse üzülmeye değmez

miskacım sana da geçmiş olsun ben ucuz atlattım ama seninki biraz daha hasarlı sanırım. Ben de kuzenime söyledim pasta cila attırcak geçiyo o zaman çizikler.

rapuuuşşşş karşılaşamadık yaaa

hayata sana mesaj attım mail adresimi sen beni ekle ben diğer kızların adreslerini gönderirim sana :)

çilek dizi izlemeye devam mı. ben seni bana yazmışlar'ı izledim atv de. Çok komik ve eğlenceli bir dizi yaa, şimdilik favorim o.tavsiye ederim

Sorma kızıım ben ne yaptığımı biliyor muyum, sen yoksan ben de yokum mu dedim acaba kendimi de kapatarak? :44: İkimizden biri bir bomba patlatacak telaşı var bakalım hayırlısı.

Memüklerime güveniyorummm, çok seviyorum onları, Tarzan da görse beğenir mi acaba? :KK30:

Nedir senin bu arabadan çektiğin ya da köpekçiğin senden çektiği mi demeliydim? Nasıl kullanıyorsun görmek isterdim, şu buluşmayı tam orta yerde Ankara'da yapsak da binsem yanına şööyle bi gazlasak. :KK31: Bu arada sevgilin geliyor bakıyorum enerjin artmaya başlamıış. :nazar:

seilla sen beni öldüreceksin, ev hanımı olucam bu gidişle durmadan bi iş buluyorum ne güzel oturuyodum anamın evinde derdime noldu acaba? :KK9: Yok mu bi gelişme senin adaylardaan? Tarzan nereyesuun sana daha Hint dansları öğretcemm! nasıl da dans eder kim bilir kazma!

eylül 12 sınavı iyi vermişler kız, bu ay senin ücret coştu desene. Ben hayatımda görmedim 12 sınavı bir arada ne güzell. Dualarına tüm kalbimle katılıyorum, bu sene bizim senemiz olacak İnşallahhhh!

miskacım bende gizliyim o yüzden onların yazması lazım benımde ayarlardan dolayı bulunamıyorum..

kzılar benım aılemle ipler koptu bu akşam.benımkısınede mesaj attım varsan varsan yoksan yoksun dıye o da sitem zannettı arkadaşlarım yanımda müsait olunca arayacagım dedı ev tuttu evı görmeye gelmış arkadaşları zahmet edıpte ne oldu dıye bıle sormadı.Haftasonu ev tutcam.yanlız yada annem ile yaşayacagım.artık yepyenı bır hayat kurmam gerekıyor hayattakı herkes canımı yakıyor.babam emeklı oldum ben artık kendı hayatımı yaşıcam deyıp köşesine çekildi.4 duvarla oturuyorum.yanlız kalmak istemiyorum artık 4 senedır yanlız yaşıyorum fakat artık dayanamıyorum.annem bende gelırım yanında dedı ama bılmıyorum bakalım.benımkısıde zahmet edıp sormazsa artık onuda arkamda bırakıcam.şuanda çok kötüyüm psıkolojık olarak ....

Sakin olll, ben pek bi şey anlayamadım yaa..

canım üzülme şu an sinirlisin heralde önce sakinleş sonra kararlar alırsın fevri davranma

yatmada önce bir uğrayayım dedim ; mesajı yazıp uyuyacağım...
çok güzel bir gündü kızlar ... kahvaltı ; kahve keyfi ; dedikodu... sonra da süslenip alsacağa gittik evimin kadınıyla :)
biz birlikte yaşarken ev arkadaşımla evi erkeği modundaki kişi bendim de :)
off çok özlemişiz yaa sıkıştırılmamış bir zamanda ; teklifsiz vakit geçirmeyi... yorulduk ama ikimiz de...

cekucum ve miskacım ikinize de geçmiş olsun diyorum...

yarın sabah eğer görürsem benimkini ev arkadaşımı arıycam o camdan bakıp kuş bakışı tipini görecek :KK53:
tabii ben gelişini önceden farkedebilirsem...

neysee iyi geceler ; tatlı rüyalar herkese...

X