"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yengeçcim gördün mü bak sen bile denk gelmişsin ; nerdeyse 3 sene bitecek ayrılalı ; ne çok yazmışım demi :)))
evet canım sevgilisinden ayrılanlar kulubünde olsa gerek bi çok mesajını okumuştum ama toparlanmış olduğunu görmek umut verici :)))
ben benimki yüzünden faceye resim yükleyemiyodum albümlerimin hepsini silmişti :))) şimdi facemde toparlanıyo :)

yengeçcim gördün mü bak sen bile denk gelmişsin ; nerdeyse 3 sene bitecek ayrılalı ; ne çok yazmışım demi :)))
evet canım sevgilisinden ayrılanlar kulubünde olsa gerek bi çok mesajını okumuştum ama toparlanmış olduğunu görmek umut verici :)))
ben benimki yüzünden faceye resim yükleyemiyodum albümlerimin hepsini silmişti :))) şimdi facemde toparlanıyo :)

amatör ama başarılı daha iyilerini de bekliyoruz artık

tşk ederim canımmm..bi ark.ımın düğününü çekmiştim çoook güzeldi ama izin vermediğinden foto koyamadım hiç..bilmem yani ortaya söyledim ben,seve seve çekmek isterim sizleri:90:

seilla ekledim cnm seni..

böcüğüm adımı msj attım ama bulur musun bilemem..

cekuuu yoğunluktan msj.larını okumuyorsun sanırım,kızların adını faceden msj atarsan eklerim bulamıyor onlar beni..

eylülcüm ; çok var senin adından :)

evet yengeçcim ; doğru hatırlıyorsun... o başlıktakilerden hala görüştüğüm ve çok sevdiğim insanlar var... 2 tanesi de evlendi ; hep söylüyorum çünkü çok mutlu oluyorum :)

şu an seilla ile ark olmuş buunuyorum,artıkın bulun benii:))

ya seilla senin adından birini ekledim az önce yanlış birini ekledim galiba geri almak istiyorumm...

böcük bulcam seni inşaallah:90:

evet yengeçcim ; doğru hatırlıyorsun... o başlıktakilerden hala görüştüğüm ve çok sevdiğim insanlar var... 2 tanesi de evlendi ; hep söylüyorum çünkü çok mutlu oluyorum :)
yaa ne güzel canımm.. aradan uzun zaman geçip şuan yazmayanlar var bende o ayrılık döneminde baya okudum profillere filan bakıp acaba şimdi ne yapıyolar dediğim bi çok insan vardı inşallah herkes mutlu olur...

ceku bana link yolladı öle ekledim seni canımmmm ben
eylülll bittim sana bu ne güzellik süslenmene gerek yokki senin harkasın fotolorınada bakıcam şimdi ama gördüklerim gayet hoş emeğine sağlık

yaa ne güzel canımm.. aradan uzun zaman geçip şuan yazmayanlar var bende o ayrılık döneminde baya okudum profillere filan bakıp acaba şimdi ne yapıyolar dediğim bi çok insan vardı inşallah herkes mutlu olur...

inşallah bu topik için de aynı şeyleri hissedeceğim bir süre sonra ; hatta hepimiz doğru insanları bulmuş olacağız tez zamanda :)

şu an seilla ile ark olmuş buunuyorum,artıkın bulun benii:))

ya seilla senin adından birini ekledim az önce yanlış birini ekledim galiba geri almak istiyorumm...

böcük bulcam seni inşaallah:90:

bana yollar mısın özelden adını ekliim seni..

evet fedakar düşünceli cekuya tüm topikten alkış alkışşşşş:KK66: Allah razı olsun canım ya sen de olmasan bu işkence bitmeyecekti:))

ayyyyyyyy böcükkkk bittimmmmmm ben sanaaaaaaaaa maşallah Allah'ım nazardan korusun maşallahhh...

evet fedakar düşünceli cekuya tüm topikten alkış alkışşşşş:KK66: Allah razı olsun canım ya sen de olmasan bu işkence bitmeyecekti:))

ayyyyyyyy böcükkkk bittimmmmmm ben sanaaaaaaaaa maşallah Allah'ım nazardan korusun maşallahhh...

sonunda buldum yolunu hepinizi kavuşturabildim mi :)))

X