"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar bu arada güzel sözleriniz için çok tşk ederimm, iyi ki varsınız :KK71:
eylülcüm fotolar çok güzel kursa gitmişsin cnm sanırım,öyle di mi?
kimse de kalmamış ben böyle boynu bükük kaldımm :KK59:

Son düzenleme:
kimse de kalmamış ben böyle boynu bükük kaldımm :KK59:

aa bn varım ama :))

teşekkürler tatlım. hakkaten biz niye yalnızız ya :KK43:( bn sana da bayıldım. çok hoşsun..

ya kızlar bişe oldu kafam karıştı benim iyice :S

face ten sürekli konuştumuz bi çocuk. bana şiir yazmış yolladı dün. bnde pek anlamadım. ark lara okutunca bu çocuk senden kesin hoşlanıo filan dediler. iyi bi çocuk aslında. benimki bişe yapmıooo. acaba buna şans mı versem napsam. belli bnden bişeler beklio şu an:KK43:( napsam ki bilemedim. kafam çorba oldu valla ya :KK43:( bu çocuk şehir dışında başka üni de. ilk tanıştımızda da dikkatimi çekmişti hoş çocuk die. ama aşık deilim :KK43:( yine de aklımı karıştırdı ya..

kızlaar ; film daha yeni bitti... off yaa nasıl bir filmdi o ; uyuyamam ben kesin rüyamda görürüm...
aşkı için intikam peşinde koşan ve hafızası sadece 15dk olan bir adamın hikayesi... adam tabii ki Aamir...
hayatının her 15dksında bir sevdiği kadının acısını yaşıyor ; nasıl bir acı ; boğazım düğümlendi valla :KK59:

neyse yatmaya çalışıyım ben... yarın giremem çok kaynatmayın :)

bu arada gamzenkcim bence acele kararlar verme... şimdi o çocuk senden hoşlanıyor ve sen de daha önce gördüğünde beğemiştin diye ve de senin tosbaayla işler biraz yavaş yürüyor diyeyanlış birşeyler yapma... biraz daha bekle ; kafanda tart ; yeni talibinle de muhabbet et ama çok fazla umut vermeden... sadece sohbeti fila nasıl ; hayata bakışınız nasıl ; uyar mısınız ve bu arada da birşey hissedebilir misin diye... ama yine de aklından tosbaayı tamamen çıkarmadan pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum... bu çocukla bişey başlasa da aklın tosbaada kalacak ; yazık çocuğu da üzmüş olacaksın...

hadi kaçtım ben...

kızlaar ; film daha yeni bitti... off yaa nasıl bir filmdi o ; uyuyamam ben kesin rüyamda görürüm...
aşkı için intikam peşinde koşan ve hafızası sadece 15dk olan bir adamın hikayesi... adam tabii ki Aamir...
hayatının her 15dksında bir sevdiği kadının acısını yaşıyor ; nasıl bir acı ; boğazım düğümlendi valla :KK59:

neyse yatmaya çalışıyım ben... yarın giremem çok kaynatmayın :)

bu arada gamzenkcim bence acele kararlar verme... şimdi o çocuk senden hoşlanıyor ve sen de daha önce gördüğünde beğemiştin diye ve de senin tosbaayla işler biraz yavaş yürüyor diyeyanlış birşeyler yapma... biraz daha bekle ; kafanda tart ; yeni talibinle de muhabbet et ama çok fazla umut vermeden... sadece sohbeti fila nasıl ; hayata bakışınız nasıl ; uyar mısınız ve bu arada da birşey hissedebilir misin diye... ama yine de aklından tosbaayı tamamen çıkarmadan pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum... bu çocukla bişey başlasa da aklın tosbaada kalacak ; yazık çocuğu da üzmüş olacaksın...

hadi kaçtım ben...

haklısın cnm. tospaya biraz daha şans veriyim bakalım. o çocuğu da üzmek istemem ztn . kaç aydır konuşuoruz iyi biri seviyorum. tam net bişe sölemedi ztn şükür ki. dediğin gibi muhabbet edip tanımaya çalışıyim bari :KK51:

böcük ne deişik bi filmmiş o ya. adı ne???

bnmde öle bi film izleyip hüngür hüngür ağlayasım var valla:KK43:

aa bn varım ama :))

teşekkürler tatlım. hakkaten biz niye yalnızız ya :KK43:( bn sana da bayıldım. çok hoşsun..

tatlımm benim tşk ederim, sen de öylesinn :) bence elindeki fırsatları iyi değerlendir ve o çocuğa bi şans ver, yoksa sonradan acaba onunla olabilir miydi die aklında kalmasın, hem o gözle bakarsan aşık da olabilirsin belli mi olurrr :KK70:
bu arada benim uykum kaçtııı, uyuyamıorruuummm, netten dizi izlemeye karar verdim gecenin bi yarısı :KK1:

tatlımm benim tşk ederim, sen de öylesinn :) bence elindeki fırsatları iyi değerlendir ve o çocuğa bi şans ver, yoksa sonradan acaba onunla olabilir miydi die aklında kalmasın, hem o gözle bakarsan aşık da olabilirsin belli mi olurrr :KK70:
bu arada benim uykum kaçtııı, uyuyamıorruuummm, netten dizi izlemeye karar verdim gecenin bi yarısı :KK1:

tospaya biraz daha zaman vercem bakalım.

bide arkadaşım tospanın arkadaşıyla çıkmaya başlıcak sanırım. öle olursa eğer daha çok görebilirim die umuyorum.

olmazsa bu çocuğa şans vercem..

Günaydın bebükleeeerr:KK71:
ay inanamıyorum net bugün izin verdi bağlanmama ve ben facede herkesin tüm albümlerine tek tek baktım,herkes gerçekten de çok hoş ama yalnız..miskacan hariç..miska ne ateşli hatunsun yaw:90:eniştemizle de inanılmaz yakışmışsınız,sana sevgisi inan fotolardan bile bize yansıyabiliyor,tez zamanda kavuşmanız,güzel bir yuva kurmanız dileğiyle..aynı dileğim herkes için geçerli,Rabbim bizim de gönlümüze göre düzgün bir insanla güzel yuvalar kurmayı nasip etsin..dün geceki duamı 3.kez tekrarlıyorum,amin diyenler çoğalsın inşaallah..miskayla soyadlarımız aynı anda aynı olmasın Allah'ım,temmuza kadar bekar kalmak istemiyorummmmm:KK52::26::90:amiiiiiiiiiiiinnnn hayırlısıyla..

eveeett ne diyecektim başka,yaf çok unutkanım ben de seilla gibi..herkes hoş ve yalnız,teyid etmiş olduk..bir gün sizlerle yüzyüze de görüşmek isterim,hayatımızda eşlerimiz,kimbilir belki bebişlerimizle birlikte..:KK69:

eylüüülllll o ne gözler yaaaaa, afalladım fotoları görünce, nazar değmesin harika gözlerin var cnm, tıpkı yüreğin gibi :KK70:

canım çoook teşekkür ederim,bakan gözünün güzelliği,sen bi de dön kendine gözlerine bak bakim iri iri maşallah nazar değmesin,hep ışıl ışıl gülsün inşaallah..:KK71:

çilekim profesyonel anlamda bi kursa gittim diyemem,fotoğrafçı bir abimizden biraz birşeyler öğrenmeye çalıştık,onun sayesinde de birkaç ark ile tanıştık,arada gezi düzenleyip onlardan birşeyler öğrenmeye çalışıyorum canım,tşk ederim..

eylülüüümmm günaydınnn :)
o zamaaaann sen bana fotoğraf çekmeyi öğretirsin ben de sana maşa yapmayı :21:
seillacımmm o ne dudaklar öyle maşşallaaahhh :KK23:
ben dudaklarıma dolgu yaptırdım bi kez, bi daha yaptırcaaammmm, sen doğuştan şanslısın harikaaa :KK54:

Oooooh hatunlara bak yaa sabahlara kadar film izlemeler öpüş kokuşlar aman! :63: Ben de eve geldim gidip uyurum biraz diyee, geldim ki bizim düğün devam ediyor! :KK9: Ben de yemek filan yapayım bari dedim ateşte yemeğim var unutmam inşallah. :KK6:

Yarın toplantı var kızlar, başlıyoz maratona. Sanki stajyerim o kadar heyecan basıyor deli miyim ne! :KK60:

Tam benimkine inat face dondurayım siz ekleşin dövücem hepinizi vallaaa!!! :2: Beni görmek isteyenlere msn verebilirim kızlar tabi ben de görmediğim arkadaşlarımı pek merak ettim.:KK8: Belki açarım sonra zaten Face i, nolucağı belli olmaz, bakarsınız yine ekleşmek isteriz Tarzanla. :KK60:

Bi de şunu düşündüm herkes pek bi güzel pek bi havalı anlaşılan, acaba bu yüzden mi yalnız yahuu? Ama miska yalnız değil, demek ki ondan değil. Neyse içime su serpildi.

miskaaaa komşularım yukarıdan baksınlar şekerim benim memelerime de baksınlar nolucak ki sankiii, komşu değil miyiz! :KK60:

slm canlarrr yaaaaa ne cok olmus sayfalar okudum ama atladıklarım kacırdıklarım oldu sanırım dün geceden ara ara nakarım artık
cok güzel bi gün gecirdim cok eglendim havada cok güzeldi hoş ben yine yağmur yağar diye ona göre giyindim o yüzden biraz bunaldım ama harikaydııı
strawcımm saol canım evet benim dudaklar kalın biraz doğuştan silikonlu:)))))anniş saolsun bence gerek yok canım ya senin dudaklarında işleme ama tabi rahatsızlık duyuyosanda sen bilirsin
hepinize teker teker güzel yorunlarınız için teşekkür ediyorum güzel yorumlar için
gamzenk bence acele etme yeni aday konusunda henüz öbürünü bi sonuca bağlamadın ki üzülürsün sonra nese ugrarım yine

rapuuşş fırında tavuk haaa, en sevdiğim yemek bayılırrrııımmm :)
bu arada ben ağaç oldum, kök saldımmm, her an meyve verebilirimmmm :KK1:
allahım sen bana sabırrr verrrr :KK53:

Selam kızlar ben geldim
Çok canım sıkkın ya gerizekalı adamın biri arabama çarptı yandan, sabahtan beri moralim sıfır başım ağrıyor.
Sabah sınavdan çıktım kuzenime gidiyodum yolun kenarından park etmiş bir araba yola çıkıyodu beni görmedi heralde korna da çaldım ama durmadı salak geldi çarptı. Bi de arabadan indi bana bağırıyo napıyon sen diye beyefendinin yola çıkmasını bekleyecekmişim tabi dedim ben arkamdaki konvoyu durdurup senin yola çıkmanı beklemeliydim haklısın. Ooff ooofff bayan görüp üste çıkmaya çalışıyolar ya sinir oluyorum. Neyseki araba da hasar yok sadece çizildi uğraşmaya değmez polisle filan diye bindim arabaya gittim.
Facede oyalandım biraz hepinizi gördüm rapuş hariç, Yorumlarımı da yaptım zaten çok hoşsunuz gerçekten.
Hayata ve suskun sizler nerelerdesiniz siz de gelince mail adreslerinizi mesaj atın ekleyelim. Eylülün dediği gibi inşallah bir gün aynı yerde yüzyüze görüşme sohbet etme şansımız da olur.

gamzenkle görüştük canım seni de ekledim msn e.

Çoook geçmiş olsun bu erkekler böyle kazma işte.

Son düzenleme:
X