"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canım 3 güne sığdırmışlar,2 ayrı okulda toplam 12 sınav yaptım bitti:))

canım ben de sizi çok özlüyorum ya,ama koştur koşturdum kaç gündür..bi de netimiz biraz sorunlu ya:KK59:her zmn giremiyorum,ama aklım sizde ve girdikçe yazmadan okuyorum hep,o kdr uzun sürüyo ki bazen yazamadan çıkıyorum,habersiz kalmayayım diye okuyorum hep..güzel duana amin diyorum,olumlu düşünmeye çalışıyorum ve sanırım hayatımda etmediğim kadar dua etmeye başladım..hakkımızda hayırlısı olsun tez zamanda inşaallah..

ya niye kimse bana msj atmıyo,aşkolsun eklemiycem sizi:KK45:,gizliyim ben yaf...

canım atcam ben sana 10 dk dolsun da :)

böcük kızların dediğine katılıyorum çok küçük gösteriyosun çok beğendim seni :))

seillaaa gördük birbirizi sonunda sen de çok neşeli ve güzel görünüyosun

Tam olarak inceleyemedim henüz

eylül'le ekleşince bana da haber verin hatunlar, küsmüş ama beni ilgilendirmez, listenizden bulup zorla ekleyim ben de :)))

yengeççç ; hikayeni anlatırsın artık bir ara ama evet elbette kendini sevmelisin... sanırım biraz problemli bir ilişki ; kendine güvensizlikle son buldu... öyleyse iyi ki bitmiş diyorum ; doğru insan sen kendini toparladığında hemen çıksın karşına :)
anlatırım canımm:97: problemli bi ilişkiyidi uzak mesafe ilişkisiydi baştan herşey çok güzeldi sonra kötüleşti.. bende güzeldim neşeliydim kahkahalarım vardı bitti :KK59: kıskançtı herşeyine boyun eydim seviyorum diye resmen koyverdim kendimi en son iş yerinde uyarı aldım performansın düştü eski sen değilsin diye neşem enerjim tükendi ama onu sevmeye devam ediyodum sonra benim için yapması ngereken fedakarlıkları yapmadı ve bi yol ayrımına geldik o ayrımda ona seçenekler sundum o engellerini aşamadığı için gitmeyi tercih etti..gittikten sonra ayrılık sonrası yaşanabilcek bütün adilikleri yaşadım küfür tehdit hakaret sağlık sorunları yaşadım fiziksel ruhsal..defalarca yeniden varmısın dedi hayır dedim son 20 gundur hiç bi şekilde irtibat kurmuyorum tam toparlandım derken 2 gun önce bu sana vedam olsun deyip msj attı uçağım kalkcak vs.yazdığım son kişisin diye cevap vermedim öylece bitti.. bende bittim dün bi karar aldım toparlanıcam kabullenicem diye burda ki arkadaşların çok yardımı oldu o aşamada eski günlerime dönmek istiyorum..benim hikayemde bu :KK17: uzunmu anlattım

ayy teşekkür ederim kızlar... tellerim var die 2,5 senedir foto filan yüklemiodum ... profil resmin iznimden hemen önce çekilmişti yani telsiz ilk fotom ondan bol bol sırıtmışım :) normalde suratsızımdır ben :))

herkes çok tatlı yaaa... böyle garip oluyor ama herkesi birden aynı gün görünce sanki bir yerde oturmuşuz gibi oldu :))

gamzenk sana cevap yazamıyorum 10dk dan dolayı böcüke sor söyler adımı ya da diğer kızlardan birine

gamzenk ben yaptım :)

eylülcüm yazdım ben sana ; ekle beni...

böcüğüm aramanızla eşleşen sonuç bulunamadı diyo yaaa....

eylül'le ekleşince bana da haber verin hatunlar, küsmüş ama beni ilgilendirmez, listenizden bulup zorla ekleyim ben de :)))

hehehe:90:

cekucan bekliyorum..
Rapu amiiiiiiiinnn,topik cidden çıldırdı ya:)))ama güzel oldu canım sıkılıyodu bu akşam..

ayy teşekkür ederim kızlar... tellerim var die 2,5 senedir foto filan yüklemiodum ... profil resmin iznimden hemen önce çekilmişti yani telsiz ilk fotom ondan bol bol sırıtmışım :) normalde suratsızımdır ben :))

herkes çok tatlı yaaa... böyle garip oluyor ama herkesi birden aynı gün görünce sanki bir yerde oturmuşuz gibi oldu :))
teller çıkınca çekilen fotolar mübarek 32 diş gözüküyo canım kendimden biliorum :KK9:

anlatırım canımm:97: problemli bi ilişkiyidi uzak mesafe ilişkisiydi baştan herşey çok güzeldi sonra kötüleşti.. bende güzeldim neşeliydim kahkahalarım vardı bitti :KK59: kıskançtı herşeyine boyun eydim seviyorum diye resmen koyverdim kendimi en son iş yerinde uyarı aldım performansın düştü eski sen değilsin diye neşem enerjim tükendi ama onu sevmeye devam ediyodum sonra benim için yapması ngereken fedakarlıkları yapmadı ve bi yol ayrımına geldik o ayrımda ona seçenekler sundum o engellerini aşamadığı için gitmeyi tercih etti..gittikten sonra ayrılık sonrası yaşanabilcek bütün adilikleri yaşadım küfür tehdit hakaret sağlık sorunları yaşadım fiziksel ruhsal..defalarca yeniden varmısın dedi hayır dedim son 20 gundur hiç bi şekilde irtibat kurmuyorum tam toparlandım derken 2 gun önce bu sana vedam olsun deyip msj attı uçağım kalkcak vs.yazdığım son kişisin diye cevap vermedim öylece bitti.. bende bittim dün bi karar aldım toparlanıcam kabullenicem diye burda ki arkadaşların çok yardımı oldu o aşamada eski günlerime dönmek istiyorum..benim hikayemde bu :KK17: uzunmu anlattım

bu mu uzun yaaaa... ben 1000lerce sayfa boyunca anlatmıştım eski sevgilimi kkda :)
irtibatı kesmekle en doğrusunu yapmışsın canım ; bundan sonrası çok daha kolay olacaktır senin için... pes etme sadece ; doğru karar vermişsin... ayrılık sonrası tepkiler de çok önemlidir birini tanıman için ve ayrılık sonrası da taraflar saygıyı korumalı... o yüzden doğrusu buymuş senin için... dilerim çabucak toparlanırsın :)

gamzeenk ayy ne süslü bıcır bişeymişsin sen ; tabii tosbaa korkar senden... azcık cesaret ver şu çocuğaaa yoksa kızıcam yine :)

Rapu amiiiiiiiinnn,topik cidden çıldırdı ya:)))ama güzel oldu canım sıkılıyodu bu akşam..

buraya laf yetiştircem diye de 3 idiots yalan oldu, bi de 160 dk, hayatta kesintisiz izleyemem :) daha salim kafa olduğum bi ana bırakayım bari filmi, böyle izlemeye başlasam da aklım hep topikte kalcak :KK1:

X