"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

bendeeee :) meslek sahibiyim ama yalnızım..beğenilen sevilen bi insandım da son 3 senede yaşadıklarım ışığımı söndürdü şimdilerde toparlanma aşamasındayım ışığım yeniden yansın diye heralde işe ilk önce kendimi sevmekle başlamalıyım demiiii..

Hoşgeldin, çabucak toparlanman dileğiyle Yengec.

eylul sınavları ne çabuk bitirdin yahuu, benim de yarın hem kurs hem sınavım var ve ikisi arka arkaya geliyorrr.

Ne giysem ben yaaaaaaaaaa! :KK3:

ayyy yetişemiyoruuummm...

gamzenk ben de yapamadım ; mesaj kutun da dolu canım...
cekucum ekledim seni ama ev arkadaşımla konuşuyorum tam bakamadım :)

hint dansını yaparken bir de eş bulmalısınız öle tek başına olmaz... hem kalabalık grup halinde dans ederiz daha hoş olur :)

yengeççç ; hikayeni anlatırsın artık bir ara ama evet elbette kendini sevmelisin... sanırım biraz problemli bir ilişki ; kendine güvensizlikle son buldu... öyleyse iyi ki bitmiş diyorum ; doğru insan sen kendini toparladığında hemen çıksın karşına :)

seillacım hoş buldumm:)

yengeç hoşgeldin:KK71:anlat biraz kendini..

ya ben de sizi merak ettim ama ben de gizliyim,bana msj atın golden girlssssss!!!!:KK55:

kulağımda keisha--tik tok,valla kalkıp benim de oynayasım var,sizinkiler gibi düğün yok ama olsun:90:

bu arada görev yaptığım yerden eski bi ark. nişanlanmış,ünv.den bi ark evlenmiş,gelinlikli fotolarını koymuş,ilkokul ark evleniyo etkinlik oluşturmuş,bol bol ilişki durumu değişikliği var bu günlerde..ha tabi eski görev ark.larımdan biri anne olmuşş...bize de nasip etsin Rabbim en kısa zamanda yaa..:KK43:

kuşum hoşgeldin yaa, valla özletiyosun kendini, olmuyo böyleee! sen anne kuzusun, bizi bu kadar yalnız bırakma :KK59:
boşver insanları sen, içlerinde neler oluyo bilinmez, kendinle ilgili olumlu düşünmeyi bırakma. zaten o kadar güzel duayı, yakarışı karşılıksız bırakmaz Allah'ım, en doğru zamanda, en doğru insanı çıkaracak karşına inşallah :nazar:

ben göremedim ceku seni ya miskayla yazısıyosan ona sorup ekleyebilirsin beni canım

bi ben sakinim desenizeeeee yada bu bi işaretmi evliliğe yaklaşanlara düğün hazırlığı:))))))))9

canım miskadan öğrendim adını ama miskanın arkadaş listesi kapalı göremiyorum aramalarda da çıkmıyosun mail adresimi göndereyim ben sana

yengeç hoşgeldin:KK71:anlat biraz kendini..
hoşbulduk canım :KK16: anlatayım tabi 29 yaşındayım özel bi şirkette çalışıyorum 6 senedir... mayıs ayında 3 senelik ilişkimi bitirdim 3 aydır zor şeyler yaşadım karşı taraf tarafından şimdi toparlanma aşamasındayım yalnızım :KK9:

Hoşgeldin, çabucak toparlanman dileğiyle Yengec.
hoşbulduk canım en çok istediğim toparlanmak çünkü çok şeyler gitti benden :KK59:

ayyy yetişemiyoruuummm...

gamzenk ben de yapamadım ; mesaj kutun da dolu canım...
cekucum ekledim seni ama ev arkadaşımla konuşuyorum tam bakamadım :)

hint dansını yaparken bir de eş bulmalısınız öle tek başına olmaz... hem kalabalık grup halinde dans ederiz daha hoş olur :)

yengeççç ; hikayeni anlatırsın artık bir ara ama evet elbette kendini sevmelisin... sanırım biraz problemli bir ilişki ; kendine güvensizlikle son buldu... öyleyse iyi ki bitmiş diyorum ; doğru insan sen kendini toparladığında hemen çıksın karşına :)

şimdi deneyebilirsin cnm kaldırdım gizliliğimi.

mesaj kutumu da boşalttım:)

ya noluyo be, yetişemiyorum :KK1: bi şey yazana kadar 3 sayfa değişiyo, hiç görmediğim mesajları alıntılarda görüyorum falan :) resmen takip edilemez bi hal aldı topik :))))

kızların memelerine bakan tatlı hatun, senin de memelere bakmasınlar sen aşağıdayken :KK61:

eylul sınavları ne çabuk bitirdin yahuu, benim de yarın hem kurs hem sınavım var ve ikisi arka arkaya geliyorrr.

canım 3 güne sığdırmışlar,2 ayrı okulda toplam 12 sınav yaptım bitti:))

kuşum hoşgeldin yaa, valla özletiyosun kendini, olmuyo böyleee! sen anne kuzusun, bizi bu kadar yalnız bırakma :KK59:
boşver insanları sen, içlerinde neler oluyo bilinmez, kendinle ilgili olumlu düşünmeyi bırakma. zaten o kadar güzel duayı, yakarışı karşılıksız bırakmaz Allah'ım, en doğru zamanda, en doğru insanı çıkaracak karşına inşallah :nazar:

canım ben de sizi çok özlüyorum ya,ama koştur koşturdum kaç gündür..bi de netimiz biraz sorunlu ya:KK59:her zmn giremiyorum,ama aklım sizde ve girdikçe yazmadan okuyorum hep,o kdr uzun sürüyo ki bazen yazamadan çıkıyorum,habersiz kalmayayım diye okuyorum hep..güzel duana amin diyorum,olumlu düşünmeye çalışıyorum ve sanırım hayatımda etmediğim kadar dua etmeye başladım..hakkımızda hayırlısı olsun tez zamanda inşaallah..

ya niye kimse bana msj atmıyo,aşkolsun eklemiycem sizi:KK45:,gizliyim ben yaf...

canım 3 güne sığdırmışlar,2 ayrı okulda toplam 12 sınav yaptım bitti:))

canım ben de sizi çok özlüyorum ya,ama koştur koşturdum kaç gündür..bi de netimiz biraz sorunlu ya:KK59:her zmn giremiyorum,ama aklım sizde ve girdikçe yazmadan okuyorum hep,o kdr uzun sürüyo ki bazen yazamadan çıkıyorum,habersiz kalmayayım diye okuyorum hep..güzel duana amin diyorum,olumlu düşünmeye çalışıyorum ve sanırım hayatımda etmediğim kadar dua etmeye başladım..hakkımızda hayırlısı olsun tez zamanda inşaallah..

ya niye kimse bana msj atmıyo,aşkolsun eklemiycem sizi:KK45:,gizliyim ben yaf...

aşkım nerdeyse herkes gizli :KK1: bi yerden birini eklemeyi başarırsan, sonra onun arkadaş listesinden bulabiliriz seni? kızlaaaarr, gizli olmayan birileri el atsın şu bacımızın işineee :)))

X