"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evt pztsi ilk iş konuşcam.

bu soğukluk benmde canımı sıktı. haklısın biz arkadaşız. okul kapanmadan gayet samimiydik bide. hiç yanlış anlaşılmaz direk konuşcam karar verdim.

Bu sözleri okula gidince unutma sakın gamzoşş :))
Siz normal iki arkadaşsınız muhabbet etmeniz çok normal kasma kendini

güzel insanlar toplaşmış buraya muhabbette iyi topic açıldı açılalı hala taa herkes hem beğeniliyo hem meslek sahibi ama yalnızmııııı kıslarr :97:

ooo aşağısı baya kalabalık :)
ayy bi yandan da ev arkadaşım yolda... faceden de ona yetişiyorum :)

eylülüm yaa ben netten online izlemiştim gayet sorunsuz hem de... alt yazısı da vardı... bulursam linki atarım sana...

ohhh ohhh herkes burda negüzelllll
hoşgeldiniz eylül ceku :)))))

kızlar ben de gizliyim ya msikadan falan yada kızlardan birini ekleyince benide bulursunuz onlardan

öfff yarın da erken kalkacam duş almak sitiyorum ama hiç halimde yok işe koyulmadan bi bakıyım dedim napıyonuz

Hoşbulduk seilla
Bu arada miskayı ekledim. Hem güzel hem seksi hem de çılgın bir hatun. Tam da burdaki yorumlarına benzer bir kişilik :))
Miska da ekli olanlar son arkadaş olduğu kişiyi görebilirseniz ekleyin beni, 10 dakika da bir özel mesaj atabiliyorum ancak

güzel insanlar toplaşmış buraya muhabbette iyi topic açıldı açılalı hala taa herkes hem beğeniliyo hem meslek sahibi ama yalnızmııııı kıslarr :97:

Malesef evet miska hariç hepimiz yalnızız sen de hatırlattın kötü oldu şimdi

bu arada burda da düğün var, buraya taşınalı 8 ay oldu, ilk defa böyle bi şeye tanık oluyorum, resmen sokakta çalgılı çengili düğün yapıyolar noluyo be her yerden

Gerçekten film olurdu inan buna. Hint müziği de ekleseydik böcük de izlerdi:))
Aminnnn böcüküm aminnnn.

tabi bende hint dansı yapardın alttan alttan harika olurduuuu

amin miskam alllahhhhım duysun sesini yaabende seviyorum dövmeli küpeli yakısanına göre uzun sacı söleyince millet bi garip bakıyo bana ama napiimmm seviyorummmm işte

hoşgeldinnnnnnn canım

Sen de in rapuşum hem de tanışmış olursun milletle, yoksa o ses çekilmez evde :))

Ayy ben böyle deli bi apt milleti görmedim yahuu, göbecikler her yanda havai fişakler filan, çok komiik, çok eğlenceli balkondan kızların memelerine baktım. Güzel görünüyo yukardan. :)))) Ben böyle iyiyim cekucum.

oooff ooff benim sınavlarım bitemedi hala bugün de vardı yarın da var hem de 10da şimdi duş almam lazım başımda acayip ağrıyor zaten.

ben göremedim ceku seni ya miskayla yazısıyosan ona sorup ekleyebilirsin beni canım

bu arada burda da düğün var, buraya taşınalı 8 ay oldu, ilk defa böyle bi şeye tanık oluyorum, resmen sokakta çalgılı çengili düğün yapıyolar noluyo be her yerden

bi ben sakinim desenizeeeee yada bu bi işaretmi evliliğe yaklaşanlara düğün hazırlığı:))))))))9

seillacım hoş buldumm:)

yengeç hoşgeldinanlat biraz kendini..

ya ben de sizi merak ettim ama ben de gizliyim,bana msj atın golden girlssssss!!!!

kulağımda keisha--tik tok,valla kalkıp benim de oynayasım var,sizinkiler gibi düğün yok ama olsun:90:

bu arada görev yaptığım yerden eski bi ark. nişanlanmış,ünv.den bi ark evlenmiş,gelinlikli fotolarını koymuş,ilkokul ark evleniyo etkinlik oluşturmuş,bol bol ilişki durumu değişikliği var bu günlerde..ha tabi eski görev ark.larımdan biri anne olmuşş...bize de nasip etsin Rabbim en kısa zamanda yaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…