"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

böcüküm sen de az marifetli değilsin anlaşılan. Eşine de böyle yemekler yapman dileğiyle, içimden çok geldi bu dileği dilemek, içime doğmuştur inşallah.:)

Yolladım canım msn.

ben geldim herkes gitmişşşşşş(( erkenden kalktı kuzenler ya yiyip gittiler resmen kızdım bende birnin kocası birini sevgilisi tabeee dedim benim yokya satın gidinhadi sende dediler ama ayyyyyy yine okadar cok yedim kiiiiiiiiiii allahım allahım nolcam ben böleeee

miskammm haklı arkadaşlar çok seksi bayansın vesselam ben cok severim hamurunda seksilik olan hatunları böle bi doğal hoşluk dişilik oluyoya bayılıyorum keşke bende de olsa ama ıhhhhhh malesef bu arada kızma enişteyi unuttum ben yawfff ama kızdım sana yani beni yanlış anlamayacagına inanarak sölüyorummm yaaaaaaaa sen 8 sene bu adama nasıl yok dedinnn inanamıyorum yani uyumunuz trb de bi pc başından bile bakarken anlaşılıyo üstelik cok da hoş bi adammış ama olsun hayırlısı böleymiş demek enişteye tam not benden bir dövme delisi olaraktan

böcekimmm saol bebeğim planları yapmışsım hamarat hamarat bravo sana

çileğimmm aşkolsun sana ya hani benim yorumum gözümden kacmadı beni unuttuğun(((

rapus bu arada libido tavan yapmışşş bebiş tarzaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnn nereyesunnnnnnnnn

İyi akşamlar kızlaarrr
Ben çok merak ettim valla hepinizi gizliliğimi kaldırayım da ekleyin beni :))

ahahaha, adamda 6 dövme var, ben de çok severim bu arada gerçi tanışma günü, ilk anda görmesin diye babamdan saklamak için canımız çıktı ama, sonrasında gördü, pek ses etmedi
kuşum, çok yakın arkadaşımdı ve ben çok severdim onu. ilk 3 sene bilmiyodum zaten bana aşık olduğunu falan. hoş, sonra öğrenince farkettim ki o çok belli etmiş de, benim jeton düşmemiş :) sonrasında öğrendiğimde de, hem ikimizin de sevgilisi vardı, hem de o kadar çok seviyodum ki ben onu, kaybetmek istemedim. o yüzden arkadaşım olarak kalmasını tercih ettim ve istemeden ona çok acı verdim. çünkü dönüp arkasını gidemiyodu da, benimle de olamıyodu, zavallım hep arada, hep yakınımda ama uzakta kalmak zorunda kaldı yıllar yılı... ama şimdi o da diyo, ne yaptıysan, neden yaptıysan iyi ki yaptın; demek ki doğru zamanı buymuş, belki de sevgili olsak ayrılıcaktık yok yere, ama şimdi ömür boyu yanımda uyancaksın diyo, haklı belki de.

Allah size de böyle uyumlu, içinde güzel bir dostluk ve anlayış barındıran, kahkahalarla renklenen, kırgınlıklarla gölgelenmeyen ve asla pes etmeyen/edilmeyen birer ilişki nasip etsin. canım arkadaşlarım

Gerçekten film olurdu inan buna. Hint müziği de ekleseydik böcük de izlerdi:))
Aminnnn böcüküm aminnnn.

ay ben de 3 idiots'u izliycem şimdi, temizlik yaparken indirmiştim sevgilim de dedi, aa süper filmdir o, nasıl izlemedin bugüne kadar diye. birden meraklısı artınca, benim de merakım arttı :)

Allah bozmasın miska bir yastıkta kocayın

Diğer dilerlerine de AMİİİİNNN diyorum

Selam ballar gaymaklaaaaaaaarr

Allah size de böyle uyumlu, içinde güzel bir dostluk ve anlayış barındıran, kahkahalarla renklenen, kırgınlıklarla gölgelenmeyen ve asla pes etmeyen/edilmeyen birer ilişki nasip etsin. canım arkadaşlarım

Ay biri dua etti diye hissedip amin demek için daldım foruma:90: Amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn Rabbim Amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn

miskacık,nazarlardan korusun Rabbim sizi,biz de couple olmak isteyruk artıkın:90:
Çileeeekkkkkkkkimmmmneredesin rivayete göre gözleri pek güzel hatun! :)
seillaaa,şarkıları dinledim pek sevdim..
böcüüüümm,3 idiotsa uygun altyazı indiremedim bi türlü ya nasıl üzüldüm anlatamam:84:kaç tane indirdim,zamanlamasını yapmaya çalıştım ama 5 dk doğru gittiyse sonra bozuldu,izlemek istiyorum yaaaa biri bana yollayabilir mi acaba??
anam bura aşık dolmuş,rapu,gamzenk felan..hele böcükümün,avrupa yakasındaki burhan gibi ''nefes alsın yeter'' lafı durumumuzun vahim sınırlara yaklaşmakta olduğunu gösteriyorAllah'ım sen yardım et...
öğretmen bacılar,biz de de pek geçen yok,sınavlar bitti 5-6 gün boşum,her sene kaçardım memlekete ama bu yıl yalnızlıkla mücadele etmeye yenilmemeye niyetliyim..eve kaçınca kendimi daha güçsüz hissediyorum,burda kalmayı düşünüyorum..şimdilik kararım bu..dua edin lütfen..her namazdan sonra mutlaka duamdasınız,en kısa zamanda mutlu,huzurlu,güzel bir yuva kuralım diye..siz de eksik etmeyin dualarınızı..hepinizi seviyorum..
bu arada maşallah face'ler msn.ler havada uçuşuyo,boş bırakmaya da gelmiyosunuz hee,girmesek haber veren yok cadulaaarr:90:
ben de sizi merak ettim yaf,ama ben sizin kadar süslü değilim,herkes şıksın,kombinasyonlar şahane fln demiş..ben geçen bi sürü fotomu sildim,facede bi acayiplik farkettim çünkü.geçen ayarları değiştirdiler ya,o günden sonra benim bazı fotolar uçunca ben de sildim gitti..zaten bi sürü insanın duvarını herkese açmışlar,milletin haberi yok..dikkatli olun kıslar,herşeyinizi paylaşmayın ,ayarları sık sık kontrol edin.benim bi aktivitem olmasa da en azından ayarlara bakmak için girerim arada,paranoyak değilim bu arada

ben de film izliyorum işte boş vaktimi değerlendirmek için..patch adams'ı izledim,çok hoş,öneririm.az önce de catch me if you can(sıkıysa yakala) bitti,o da güzeldi..ikisi de gerçek hikayelere dayanıyor..iyi günde kötü günde diye bi romantik komedi izledim,zaman kaybıydı benim açımdan,başka ne izlemiştim? ya seillaaaaa ben de çok unutkanım yaaaaa

küçüklerimin gözlerinden büyüklerimin elma yanaklarından

Gerçekten film olurdu inan buna. Hint müziği de ekleseydik böcük de izlerdi:))
Aminnnn böcüküm aminnnn.

ayy evet kesin izlerdim... bu ara sadece bollywood filmleri ve hint müzikleri ile ilgileniyorum :)
şimdi de izliyorum da biraz yüklensin diye bekliyorum ; bir uğrayayım dedim... daha 1er saatlik 2 part var izlemem gereken

başka ne denir ki :)

ay ben de 3 idiots'u izliycem şimdi, temizlik yaparken indirmiştim sevgilim de dedi, aa süper filmdir o, nasıl izlemedin bugüne kadar diye. birden meraklısı artınca, benim de merakım arttı :)

yaaa süpeeer ; çok sevindim

gizliliğimi kaldırdım miskacım ekleyebilirsin sanırım

bana da mesaj at bakalım özelden :)

evt pztsi ilk iş konuşcam.

bu soğukluk benmde canımı sıktı. haklısın biz arkadaşız. okul kapanmadan gayet samimiydik bide. hiç yanlış anlaşılmaz direk konuşcam karar verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…