"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

cts ne dersi yaa rapuş ?

ben de bir kaç numune için geldim işe hiçbir şey yapmıyorum... haftaya yoğun olcak ; ingiliz müşterilerim de gelecek...
en iyisi ben bu durgunluğun keyfini çıkarayım... :96:

suskun sultan ; evet güzel bir haftasonu olsun

tmm umutsuzluğa kapılmak yok

bütün önerilerinizi dikkate alıcam. hatta bi yerlere not edip arada okucam.

hepiniz çok haklısınız biliyorum kendimi haklı gördüğüm yok. bugünden itibaren uygulamaya başlıorum söylediklerinizi..

bu toipiği çok seviyorum. hepiniz çok yardımseversiniz.

Son düzenleme:
günaydıınn meleklerrr, çikolatalar, ay yok yok, kalorisiz meyveleerrr

diyete başladım, çok belli oluyo mu sabah kalktım bi enerji, bi enerji. açtım camları sonuna kadar, powerturk'u de açtım, şarkı söyleye söyleye dans ettim :) ondan sonra da bi ebru şallı 'yla pilates çaktım, kendi sitesinde programlarındaki dersleri yayınlıyomuş. daha önce de bi 4-5 ay kadar pilates yapıp çok sevdiğim için hiç de zorlanmadım, bu daha da keyfimi arttırdı.

diyet kahvaltımı yaptım, 1 haşlanmış yumurta, kibrit kutusu peynir,5 zeytin ve domates salatalıkla birlikte 2 dilim esmer ekmek. hmm iyiymişim yaa :)

şimdi de perdelerimi açtım, hafif esen rüzgarla ürpererek kitap okuyorum. uzun zamandır evde vakit geçirmekten keyif almıyodum, bugün çok iyiyim o yüzden :)

öğleden sonra da, evimi dip köşe temizlemeyi planlıyorum. nerden geldi bu enerji bilmiyorum ama, hazır bulmuşken değerlendireyim :)) böylece yarın da, sevdiğim bi arkadaşımla, sahil gezmesi ve eğlenceli bi sohbetle, süper bi haftasonu geçirmiş olabilirim. gerçi yarın için henüz bi plan yapmadım kimseyle ama olsun :))

çilek sen ne süslüsün öyle, taş hatun taaşş :)) böcüküm de minicik görünüyomuş yaa seilla seni de hiç öyle kokoş düşünmemiştim :)) valla bayıldım hepinize fıstıklar :)

ayyy ne güzel... ben de biraz temizlik ; biraz yemek yapacağım bugün... eee arkadaşım geliyor yarın sabah hazırlık yapmalıyım...
sana da bana da kolay gelsin o zaman :)

ayy miskacım ben niye görmedim seni ; ekli misin sen şimdi kızlarda bir bakayım ?
seilla sade şıklardan gibi geldi bana ; düşündüğüm gibi :)

Konservatuarda diksiyon- artikülasyon dersleri veriyorum.

Şu senin İngiliz müşterilerin de merak etmeye başladım bu aralar çok meraklıyım ben. :))
Ben de alışverişimi yaptım evime geldim kahvaltı ediyorum kızlar daha yeni bi şeyler yiyorum.
miska senin diyet kahvaltından az benim normal kahvaltım.
Sonra bi duş alırım, sonrası Allah kerim.

Çoook istekli ve heyecanlıyım kızlar ben yaa nolacak halim?

hangi konuda

canlarımmm mrb :)
ayy hepiniz birbirinizden güzelsiniizzz, allahım nazarlardan saklasın :)
miskacım tşk ederim, senin kıyafetlere bayıldımmm, kombinasyonlar süper valla :) eniştemizle de çok yakışmışsınız, allah bozmasınnn aminnn....
böcüğüm dişler süper olmuş bu arada, o gülümsemene nasıl dayanabilior bu adam yaaaaaaaaaaaaa :26:
gamzeciimmm ümitsizliği bırakıorsun, herşey harika olucak, hep olumlu düşün olur mu :)
rapuşum iyi dersler tatlımmm
biz dün 6 kız bizim evin bahçesinde oturduk, harika bir geceydi çok eğlendik :)
bugün de kardeşimle ve 2 arkadaşımla çıkıcaz, inşallah hepimiz için harika bir haftasonu olur :)
öpüldünüz bebeklerrr

Son düzenleme:
slmmm canlarrrr can güzelllerrrrr
sonunda miskayıda gördümmmm yaşasınnnn herkes tam düşündüğüm gibi cıktı benim nazar göz değmesin gayet hoş bakımlı müthiş bayanlarsınız sunu da belirtmeden edemicem ücünüzünde gözlerine bayıldm bakışlar süperrrr
miska kokoşmuyum ki ben cidden:26: halbuki hiç öle değilim yada kimse bugüne kadar öle sölemedi ama fırsatını buldum mu illa göze carpcak bişeyler yapıyorum seviyorum farklı olmayı napiiimmmm arada bir tutuyo öle iştee bide işe başlayana kadar hiç etek giymedim ben biliyomusunnn acısını cıkarıyorum galibaaa:26: miskammm yanlız sen nasıl bi hatunsun böle seksilik akıyo senden valla ya o nasıl bakışlar
böcekim sen benden de küçük görünüyomuşsun cok sevimlisin ama gülüşüne bayıldım:))
strawında göz rengi ve sacları harika oda süsülü bebek ayyy hepineze bayıldımmmm

gelelim hafatsonuna sabah bir yağmur ve sen ben o yağmurda cücük ol cık tabş akılsız baş olunca böle oluyo neden çünkü sunum cdlerini vermeyi unuttuğum için bidaha onları götürdüm yoksa mışıl mışıl uyuyacaktım hazır cıkmışken ıslanmışken taktım kulaklıkarı da yürüdüm derlerya donuma kadar ıslandım aynen ölee sonra sıcacık simitler aldım eve geldim bi güzel kahvaltı yaptım sonar biraz dah uyudum yorgundum çünkü kalkıncada kısır yaptım bide kek caya cagırdım kuzenleri gelirler birazdan yarında kızlarla kahvaltı programımız var şimdilik haftasonu böle

rapusum bende derslerine gelmek istiyorummmm seni ders veririken izlemek hatta yaramazlık yapıp kızdırmak istiyorummmm ama hep diksiyon dersi istemişimdir hakikaten

ha bu arada pazartesi iş cıkışı dansa gidiyorum kızlar sınıf begenip günleri ayarlıcam başlıyorummm galiba

gamzenk artık kendini kasmaktan vazgec canım siz okul arkadasınız msjlaştınız da üstelik asıl konuşmayarak farklı düşünmesine yol acıyosun rahat olmalısın bidah gördüğün ilk yerde sor hemen konuşamadık geldiğimizden beri bi sorun yok diymi de biraz sıkkın görüyorum seni acıver sohbeti işte

susukun slm sanada canımmm

cekuuum seninlede denk gelemedik canım yaaaa

hıı hayata naptı acep

bide eylüllllllll bir fırsat buluppp uğraaa artıııkkkk
öpüldünüzzzzzzz

Evet bu topikteki herkes çok güzel. Herkesi gören bi tek ben miymişim yav, bayan meraklı olarak bu işi aylar önce halletmişim demek ki.

Gel tabi seillacım derslerim çok eğlenceli geçer. Yaramaz öğrencileri de severim, kafası bassın, anlasın da varsın yaramaz olsun. Gençler çok fazla talep ediyor bu kursları. Düzgün giyineyim düzgün konuşayım her şeyim dört dörtlük olsun istiyorlar. Çok da haklılar, insan elinden geldiğince kendini yetiştirmeli.

hehhe, hayatım normalde ben de bi küçücük tostla geçiştiriyorum ama diyet demek az yemek demek değil ki sadece; uygun şeyleri ölçülü olarak yemek demek çoğu kez. normalde gün içinde yemediğin ara öğünler yemiyo musun mesela diyetlerde. ay bana da bak, muzaffer kuşhan'ım mübarek!

Aman da aman neler de ezberlermiş de sayarmış. Diyet diyettir ve benim kahvaltım daha hafif ben onu bunu anlamam.

teşekkür ederim fıstıkım, sen de bomba hatunsun yaa, saçlar gözler ayrı yakıyo

ben de o kadar sporun, pilatesin bilmem neyin üzerine bi de giriştim dip köşe ev temizledim ama mutluyum, huzurluyum :) en az 3 hafta daha ev temizlemem ben bi daha
ama yarın gezip tozarak, haftasonumu renklendiririm :)

ayy teşekkür ederim balım benimm, o senin güzelliğin azcık seksi bulurlar arkadaşlar markadaşlar da nedense:44: kokoşsun tabi bee, ama süper bi şey bu bence, ben severim kokoş hatunları =)))

alemsiniz yaa :)

ben de bitirdim işlerimi geldim... yemek yaptım yarın için; annem bazı haftalar eve geç geliyor... evde abim;kardeşim ve babam olunca birinin yemek yapması gerekiyor... o biri de ben oluyorum eee yarın ve sonraki 3-4 gün gezeceğim için bugünden yaptım yemekleri... market alışverişimi ; temizliğimi de bitirdim... aslında jelibonu aradım dışarı çıkalım diye ama ulaşamadım... evdeyim yani bu akşam... yarın sabah da canımıniçi geliyor ona süper bir kahvaltı hazırlayacağım... kahvaltı üstüne türk kahvemizi de içtik mi kimse tutamaz bizi ; off ne kadar çok şey var konuşacak :)

bu arada rapuşş sen ekli diilsin bende... hadi seni de ekleyeyim ; yaz bana özelden :)
ben de gizliyim kızlar miska gibi; o yüzden özel mesajda yazın bana :)

bu arada bence miska ve seilla çok hoş ; çilek kokoş :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…