"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Umarım o kadar uzamaz:))

Seninkinin ev arkadaşı senin arkadaşına teklif eden çocuk mu yoksa?

yok o deil. o da benimkinin başka bi arkadaşı. ilgileniodu benim arkadaşımla face ten konuşuodular ama o da okulda hiç ark ımın yanına gelmiio. ilginç ya. benimki de gelmio yanımıza. erkekler zor baya :KK14: anlamadık bizde..

yok o deil. o da benimkinin başka bi arkadaşı. ilgileniodu benim arkadaşımla face ten konuşuodular ama o da okulda hiç ark ımın yanına gelmiio. ilginç ya. benimki de gelmio yanımıza. erkekler zor baya :KK14: anlamadık bizde..

Arkadaşın reddetti mi peki? Arkadaşın reddettiyse senin de reddedeceğini düşüyodur belki?

Hemm de nasıl zorlar ama çözeceğiz canım elbirliğiyle.:KK31:

miska enerjinin düşüklüğü buraya yansıyor yapma ama böylee!!! tamam enerjileriniz artık birbirinizin ruh haline baş ağrısına filan bağlı tamam anlıyorum da çok da kaptırma kendini mükemmelci arkadaşım benim. Bırak kıskançlık krizi mi geçirmek istiyor geçirsin, bırak mızmızlanıyor mu kafasını okşa çocuun uzaktan da olsa iyileşsin fazla da nazlandırma alışmasın sonra başına iş alma. Yavaş yavaş alışıyorsunuz işte yeni hayatınıza.

Sahi merak ettim sen kıskanmıyor musun hiç onu? Doğal duygular bunlar yani.

tamam, tamam düzeldim kuzucan, şu an gayet iyiyim :KK52:
ben kıskanmıyorum ya, o konuda biraz tuhafım ben, kimseyi kıskanmadım bugüne kadar. ancak bi kız aleni bi şekilde asılsa falan, o zaman kıskanırım, onun dışında öyle kuruntularım, kısıtlamalarım yoktur.

sen kıskanır mısın ki?

hoşbuldum canımm öpüyorum ben de seni. okuyabildim sonunda çok kaynatmışsınız gerçekten
Bu arada ben de görmek istiyorum siziii ben de gizliyim aramalarda çıkmıyorum ortak arkadaşım olmayanlar da arkadaşlık isteği gönderemiyor siz bana mail adreslerinizi gönderin ben ekleyeyim.

cekucan, ben de gizliyim. kızlardan biriyle ekleşirsen, birbirimizi ordan bulup ekleriz.

daha teklif etmedi cnm ama edecek sanırım.

oo arkadaşımın beynini öle bi yıkadım ki.:KK9: kabul etcek kesin:KK9:

Ay ben de etti sandım, kız bunlar ikisi beraber gelip teklif etmesinler, zaman kolluyor olmasınlar o yüzden? :)

tamam, tamam düzeldim kuzucan, şu an gayet iyiyim :KK52:
ben kıskanmıyorum ya, o konuda biraz tuhafım ben, kimseyi kıskanmadım bugüne kadar. ancak bi kız aleni bi şekilde asılsa falan, o zaman kıskanırım, onun dışında öyle kuruntularım, kısıtlamalarım yoktur.

sen kıskanır mısın ki?

Yok canım yaa o kadar salarım ki adamı beni kıskandırmaya çabalar o sırada azıcık kıskansam da belli etmem. İyi bi şey değil yaa kendime güveniyorum kıskanmam havalarındayken başıma bi şey gelmişti ordan biliyorum. Ha değiştim mi haaaayııırr! Kıskanılmak isteyen erkekler var yalnız.

Yok canım yaa o kadar salarım ki adamı beni kıskandırmaya çabalar o sırada azıcık kıskansam da belli etmem. İyi bi şey değil yaa kendime güveniyorum kıskanmam havalarındayken başıma bi şey gelmişti ordan biliyorum. Ha değiştim mi haaaayııırr! Kıskanılmak isteyen erkekler var yalnız.

ay biliyorum yaa, bilmem mi :KK1:
kıskanılmak istediğini sezdiğim zamanlarda ufak dozda kıskanıyo numarası yapıyorum canım, olsun o kadar taktik de :KK34:

O ne yapıyo peki o zaman?

ben tabi hiç uzatmıyorum, onun bi iki cümlesiyle ikna oluyorum hemen, dozunda kalınca sorun yok. ama eminim ki uzatsam hiç hoşlanmaz, o da hiç sevmez kıskançlığı. ben o yüzden de çok umutluydum bu ilişkiden. ama eminim ki geçicidir bu durum, evlilik kafasını karıştırdı onun, fazla sahiplenmekten çıldırdı :))) kendine gelecektir. (umarım)

Ay ben de etti sandım, kız bunlar ikisi beraber gelip teklif etmesinler, zaman kolluyor olmasınlar o yüzden? :)

ay nerdeeee.. keşke keşke ne güzel 4 lü çift oluruz ya:KK9:

ben tabi hiç uzatmıyorum, onun bi iki cümlesiyle ikna oluyorum hemen, dozunda kalınca sorun yok. ama eminim ki uzatsam hiç hoşlanmaz, o da hiç sevmez kıskançlığı. ben o yüzden de çok umutluydum bu ilişkiden. ama eminim ki geçicidir bu durum, evlilik kafasını karıştırdı onun, fazla sahiplenmekten çıldırdı :))) kendine gelecektir. (umarım)

Amann sahiplensin de varsın çıldırsın. :)) Baksana bizim halimizee bi sahiplenenimiz bile yook! :84:

Kızlar bu arada topiğimize yeni insanlar katılsın diye her konuda link veriyodum uyarı aldım umarım banlanmam. Banlanırsam haberiniz olsun yaa!!! :KK58:

çok yoruldum yatacam birazdan bi uğrayyayım dedim

kızlar bende ziliyim facede strawı buldum ordan ekledim böcüğüde sanırım dağılım böle olacak

rapucan evet tatlı yedim bugün bol bol diyorum ya acaip bi iştah var bende umarım şişko bi seilla olmam:))))

ceku demek durum bukadar vahim yazık ya üzülüyorum bu cocuklara ben umarım erken farkına varırlar ve calışıp toparlanırlar

gamzenkcim demek hala kayda değer bi gelişme yok ha olur yakında inşallah

rapuss banlamasın seni kimse yaaaa bilerek yapmadın sonucta

çok yoruldum yatacam birazdan bi uğrayyayım dedim

kızlar bende ziliyim facede strawı buldum ordan ekledim böcüğüde sanırım dağılım böle olacak

rapucan evet tatlı yedim bugün bol bol diyorum ya acaip bi iştah var bende umarım şişko bi seilla olmam:))))

ceku demek durum bukadar vahim yazık ya üzülüyorum bu cocuklara ben umarım erken farkına varırlar ve calışıp toparlanırlar

gamzenkcim demek hala kayda değer bi gelişme yok ha olur yakında inşallah

rapuss banlamasın seni kimse yaaaa bilerek yapmadın sonucta

yok cnm maalesef :KK43:( umudumu kaybetmeye başladım artık :KK43:

günaydın kızlar :)
haftasonu planım oldu ; ev arkadaşım geliyor izmire yarın sabah :KK52:
bir hafta filan kalacak sanırım... ingilteredeydi ; en son geçen sene eylülde görmüştüm...

bu arada gamzenckim yaa ; neden bu başlıkta toplaştığımızı unuttun galiba... bak rapuş ne güzel yazmış başlığı ; "öneriler?"diye de sormuş ama sen önerileri dikkate almıyorsun... tamam kolay olmayacak senin için belki ama bunu yapmazsan çok pişman olacaksın... bak hepimiz o dönemden geçtiğimiz için sonra ne hissedeceğini biliyoruz... 3 sene daha birlikteyiz ne demek yaa :63:

aslında belli etmeyeceğim diye girdiğin tuhaf şekiller etrafındakilerin çok daha çabuk anlamasını sağlayacak haberin olsun... belki seninki anlamayacak çünkü o da anlam veremiyor olduğundan ama etraftaklerden kaçamazsın... tamam heyecan yapıyorsun ; çekiniyorsun ama inan çekinecek hiçbirşey yok... sen git konuş rahat rahat , anlayacak diye de korkma... en kötüsü anladı diyelim ve sana ilgisi yok o zaman da "ben arkadaşça konuştum ; yanlış anladı" deme imkanın var sonuçta aynı okuldasınız...

düşündüğün kadar zor değil ; fırsatları kaçırma artık...

X